Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kamilla.....ja kompletnie nie wiem o co chodzi.....nawet nie wiedziałam że ciałko żółte może być widać....u mnie widać jajnik zawsze ,pęcherzyki i ewentualnie pozniej widać że jest pęknięty czyli że niby owulacja była ale nic nigdy nie slyszalam o ciałku żółtym...tzn żeby je było widać.....nie pomogę:(...oj dzisiaj coś dołujący dzień jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic 1 ma byc @ i znajac moje szczesie w zyciu pewnie bedzie i staranka od poczatku:( temp 37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona taakaa
Czesc,Szarlotka-wlasnie cialko zolte mowi o owulacji!! To wlasnie swiadczy o tym,ze pecherzyk peknal:) Kamilla mysle,ze w ciazy nie bylas,ewentualnie teraz moze zaszlas,bo dopiero owulacje mialas. justys przykro mi:( po 2 poronieniach musisz zrobic badania!na ureaplasme,mykoplazme,toksoplazmoze,chlamydie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac na usg ciałko żółte wiec staranka w ramach przyjemnosci:D ginka powiedziala tez ze brak plynu w zatoce douglasa i endometrium 8mm na usg nic nie widac boje sie ze nam sie nie udalo:( Temp 37,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22-25. 03....Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko evika25..............25............2..................25- 28.03......Elbląg czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ...ja dopiero weszłam do domciu....:)M jeszcze na poczcie, załatwialiśmy jeszcze formalności w związku z zakupem drugiego mieszkanka.....jutro muszę być na telefonie..... Jakoś zajmuje się tysiącem spraw tylko nie sobą, nie mam czasu na lekarzy , L4 , odpoczynek......ale cóż ja lubię takie życie w biegu.....:)Uwielbiam wręcz...... 12 dc...staranka były rano....no i tak wiem że w tym miesiącu nici ze staranek....ale ja je uwieeeeelbiaaaaaam:) Cieszę się na te nadchodzące święta dziewczynki...M wreszcie będzie miał troszkę czasu dla nas.....:)No i może jakąś wycieczkę zaliczymy fajniasta:)No i w górach mamy rodziców odwiedzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dawno mnie u Was nie bylo. Przykro mi Justys :-/ A Nerwusek gratulacje! Ja bylam u ginka na usg i sie okazalo, ze moj piekny pecherzyk nie pekl i nie bylo w zwiazku z tym owulacji... Dostalam od przyszlego cyklu CLO i mam testowac testem owulacyjnym,jak bedzie owulacja to mam leciec do ginka zeby dal mi zastrzyk z Pregnylu na pekniecie pecherzyka, a mąż jedzie na badania nasienia we wtorek, paranoja jakas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Dzieki za gratulacje ale chyba troszke za wczesnie !!! robilam dzisiaj bete, podskoczyla do 44,0, bylam u ginka zbadal mnie i zrobil usg, jak na razie nic nie widac. jest takis plyn poza macica i on uwaza ze to nic powaznego (choc wspomnial o ciazy pozamacicznej)!!! :( jesli pojawia sie plamienia albo silny bol brzucha to natychmiast do lekarza, a jesli bedzie ok to za tydzien do niego na badanie i wtedy powinno byc juz cos widac .... Wiec teraz mega stres :(:(:(:(:(:(:(:( Justys Slonce Ty moje bardzo mi przykro :( nie wiem co powiedziec :( Trzymaj sie , sciskam Cie bardzo mocno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mozecie mi pomoc w odczytaniu wyniku bety?? mam 43dc cyklu @ nadal brak testy zwykle pokazuja brak ciazy, zrobilam bete w 42dc i wynik mam taki 0,00 mju/ml normy 0,00-5,00 a dlugopisem dopisane czułość analityczna testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się w tym cyklu nie udało :( no cóż bedzie kolejny juz 12-ty ;/;/;/ nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test. to tylko dzień wcześniej ale ani cienia kreski drugiej więc była lekka podłamka- żal do Stwórcy ale już oki- wróciłam do formy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaassiieennkkaa23aaa
witam starania o dzidzie mielismy zaczac z mezusiem od maja..... do tej pory bralam tabletki ale od ok 1.5 miesiaca zle sie czuje mdlosci bolace piersi od czasu do czasu podbrzusze oczywiscie siusianie i wymioty nawet mojej ulubionej kawki nie jestem wstanie wypic fakt@ ale ostatnie dwie to raczej plamienia robilam test 1 negatywny 2 pozytywny od 12 marca nie biore tabletek za tydzien ide do lekarza.... mam nadzieje ze sprawca mojego zlego samopoczucia jest nasza niunia ktora postanowila nas wczesniej odwiedzic niz planowalismy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. nerwusku beta urosla wiec bedzie ok. dzieki kochane za slowa wsparcia.... jutro dzwonie do gina i chyba jade do szpitala na badania bo dziwne jest to ze beta maleje a ja zadnych boli ani plamien nie mam.... ostatnim razem byly plamienia a teraz nic. boje sie ze dzidzia bedzie w srodku i beda musieli czyscic bo samo sie nie oczysci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta mi nie rosły więc i nie pekały więc dlatego brałam clo a potem duphaston na podtrzymanie ewentualnej ciąży i pomocy w zapłodnieniu jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaassiieennkkaa23aaa a kiedy masz dostac @ justys słonko trzymam kciuki za to by ta sytuacja skończyłą się jak najlepiej jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge zrozumiec czemu mnie to spotyka.... mam niespelna 21 lat a juz 2 ciaze stracilam:( to takie niesprawiedliwe, ciagle mam pod gore....... a tak sie cieszylam ze tym razem wszystko bedzie dobrze...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia moze za wczesnie na testowanie;) omg ale mnie teraz mdli, wcinam migdały moze pomoga:( a co ogólnie słychać bo dzisiaj strasznie pusto u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mozecie mi pomoc w odczytaniu wyniku bety?? mam 43dc cyklu @ nadal brak testy zwykle pokazuja brak ciazy, zrobilam bete w 42dc i wynik mam taki 0,00 mju/ml normy 0,00-5,00 a dlugopisem dopisane czułość analityczna testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deisy z tego co sie orientuje to u kobiet miesiączkujących nie bedących w ciązy norma wynosi od 0,00-5,00 mlU wynik powyżej sugeruje ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys słoneczko bedzie dobrze jak nie teraz to nastepnym razem bedzie rybka kochanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×