Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

evika jak takie objawy to dobry znak- :) jeszcze tylko 2 dzionki i chyba bedziesz szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laleczki :) I do przyszłego tygodnia czekanie z powtórką bety wrrr jak ja nie lubie czekać, poziom we krwi miesci sie w przedziale niezaciazonych ale wynosi u mnie 4,65 mIU dzwoniłam do ginki powiedziała ze w przyszłym tygodniu powtórzyc i zaczyna isc w bardzo dobrym kierunku tylko mam sie za bardzo nie nakrecac bo termin @ na 1. tak wiec niedługo wszystko sie wyjaśni. Zabiło mi mocniej serduszko w czasie rozmowy z Nia ale nie nastawiam sie bo nie wiadomo jak bedzie dalej no i wynik niby mieści sie w normie kobiet nieciężarnych... Czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla a od ile jest sie juz w ciazy? 0d jakiego stezenia hcg? :) Bo ja jestem jeszscze nie ozeznana :) Bo jeszczie nie miałam powodów robic bet, a ile kosztuje badanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam w wawie 25 zl ale jezeli lekarz wypisze skierowanie jest za darmo. Norma u kobiet regularnie miesiaczkujacych wynosi od 0,00-5,00 mIU/ml Powyzej 5 mIU/ml oznacza ze jest ciąża. w zeszłym miesiacu miałam ponizej 1 z badania czwartkowego wyszło 4,65 mIU/ml. W normie sie mieszcze wiec trzeba czekac ,w przyszłym tyg. powtórka bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no to zycze powodzenia na nastepnym badaniu i wyniku powyzej 5 :) Ja miesiaczkuje nieregularnie wiec pewnie i ten wynik by był zakrecony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!!!!! KaMILKA TO POWTÓRZ BETE MAM NADZIEJĘ ŻE ŁADNIE PRZYROŚNIE!! WIOLKCIA TO ZNÓW STARTUJEMY RAZEM JA DZIS DOSTAŁAM @ WIĘC ZACZYNAM KOLEJNY CYLK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!u MNIE JUZ SIÓDMY!!!!! bUZIOLE BABECZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Co tam Laseczki Moje????? ja byłam troche u mamy, teraz odebrałam M z pracy... wiec teraz tylko kapiel i spac bo jutro do pracy niestety :( U mnie bez zmian... brzusio pobolewa, kłucia sa, cycki napie****ja! temp w normie tzn ok 37,0... a co tam u Was Kochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głebi serduszka tli sie nadzieja ze moze ... Wole jednak psychicznie przygotowac sie ze @ może nadejść, lepiej byc mile zaskoczonym niż strasznie rozczarowanym... A Wy juz wszystkie spicie słonka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nerwusku? Jak sie słonko czujesz?? Bede pozniej bo M znow mnie wygania wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety 🌼 cos tu pusto jest:( u mnie bez zmian..... pelno sluzu, lekkie klucia w podbrzuszu ale takie chwilowe tylko...... piersi bola i ciagle mam niechec do jedzenia.... do wizyty jeszcze 2 dni wiec juz sie psychicznie staram przygotowac na dobre lub zle wiadomosci. a co tam u was slonca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej justys słonko:) Oj pustawo sie u nas zrobiło ale to chyba przez wiosne :) Wszystkie kobitki ruszyły w plener:) A jak sie kochanie czujesz psychicznie?? Sciskam mocno:D Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek stworek
Witam serdecznie.... chetnie dołacze do Was ... Mam 24 lata i od pażdziernika staramy sie o dzidzie ... od dwóch miesiecy ciagle spoznia mi sie okres o okolo 7 dni.... i za kazdym razsem jak kupie test i go zrobie to widze tą okropna jedna kreske :(((( i za kilka godzin dostaje okres ;/;/;/;/ juz delikatnie mowiąc przestalam wierzxyc w to ze moge miec dzieci :(((( 2 dni temu powinnam dostac okres i znowu go nie ma :((( nawet nie ide do apteki po test bo boje sie "jednej kreski" :( fakt ze moze jak tak mysle to mam jakies tam objawy ale jakos nie chce sie nakrecac :( przytylam... piersi troche tez urosły , apetyt mam straszny, robie co chwile siku... ale mam chyba tak co miesiac wiec juz sama nie wiem... czesto ogladam program na travel living "ciąza z zaskoczenia" i sobie wkrecam ... bo tam kobiety przez 9 miesiecy nosza dziecko w sobie i o tym nie wiedza... dopiero jak zaczynaja rodzic to sie dowiaduja... hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Justys Słoneczko :) u mnie ok, czuje sie bez zmian, ale najwazniejsze ze @ nie ma !!! :) cycki bardzo bola, brzusio pobolewa czasem mniej czasem wiecej, ale stan zapalny juz mi odpuscił :P poza tym chyba jestem juz spokojniejsza, w srode wizyta u ginka :) a Ty jak sie czujesz Kochaniutka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys1818 Hej Justyś, wiem, że jest Ci teraz cieżko i wiem, co przechodzisz.. ja też jestem po poronieniu.. ale powiem Ci jedno, u mnie było tak, że objawy ciążowe zupełnie u mnie ustały- zero bólu piersi, po prostu nie czułam się jakbym była w ciąży, potem dopiero na usg wyszło, że ciąża obumarła (to był 12 tydzień). A u Ciebie objawy ciążowe się utrzymują, a co do bety, to ja w 6 tygodniu też zrobiłam sobie betę bo byłam zaniepokojona brakiem obajwów i też faktycznie wynik był niski, ale na usg zobaczyłam jak serduszko bije i lekarz mnie "ochrzanił", że robię panikę i żebym więcej badań sobie nie robiła. Powiedział, że robimy wszystko dla tej ciąży (biorę luteinę 2x2 i acard). Tak to już jest na tym świecie i nie ma sprawiedliwości a przede wszystkim winnych naszych niepowodzeń, taka jest natura. Ja jestem obecnie w 9 tyg i powiem, że żyję w lekkim strachu, bo obajwy takie jak mdłości też u mnie ustąpiły, jedynie utrzymuje się ból piersi, boję się tego, że znów może się nie udać, ale nie idę na betę czekam spokojnie na wiztyę za tydzień, co ma być to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czuje sie dobrze, czasem mam klucia lekkie, bol piersi jest i niechec do jedzenia.... ja sie tez uspokoilam, co ma byc to bedzie i trzeba zyc dalej. wizyta w poniedzialek wiec juz niedlugo. chyba dalej zyje nadzieja ze moze jednak ten spadek bety to byla pomylka albo cos...... nerwusku obys zobaczyla swoje malenstwo na usg, zycze z calego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys słonko będzie dobrze:) Poproszę o raporcik zdrowotny wszystkich dziewczynek:D Bede pozniej slodziaki Buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu spokojnie i pusto. justys trzymam kciuki zobaczysz bedzie dobrze wiecej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki meldowac sie :) Frekfencja temaciku nam spada, co sie dzieje ze nikogo nie ma? Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamila ja juz czekam ponad godzine i nikogo nie ma. :) jak sie czujesz? co u ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywało lepiej:) Pobolewa mnie brzusio (przypomina ten przed @) i jak za duzo pochodzę to tak dziwnie ciągnie mnie w jednej lub drugiej pachwinie. Cycochy duuuzie wg oceny M( podobaja sie mu bardzo ;) ), pobolewają przy dotyku i tak raz na jakis czas dziwnie kują. Mdłosci jak męczyły tak męczą :( no i wszystkie możliwe zapachy wyczuwam. Nie nastawiam sie zeby później sie nie rozczarowac 1.04 okaże sie wszyściutko:) A Ty ninus jak sie słonko czujesz?? Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
Witam w grudniu poroniłam w styczniu miałam wywołaną @ luteiną dostałam 26 póżniej 25 lutego i od ego czasu staramy się o dzidzi moja temperatura jest dziwna na początku 37,4 póżniej spadła a teraz od dnia owulacji jest 36,9-37,0 28 marca powinnam dostać @ ale dziś też temperatura 37,0 i do tego od dnia owulacji boli mnie podbrzusze a od dzis piersi pobolewają robiłam też test ale wyszedł negatywny co o tym mam myśleć tak bardzo chciałabym być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila jezeli chodzi fizycznie to calkiem niezle, psychicznie troche gorzej. zobaczysz bedzie wszystko dobrze. a bete robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym cyklu zaczelam regularnie mierzyc temp, ale cos mi nie gra - wczoraj ( 3dc ) mialam 36,2 a dzis juz 36,7. czy to nie za duzy skok? jak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×