Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

kamilko dziękuję za pocieszenie bo tylko na forum mogę liczyć i na Was ... nawet mi się nie chce z nim rozmawiać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po pracy. berbelku faceci niestety to takie istoty. ja tez sie wlasnie ze swoim poklucilam o papierosy niestety ze staranek nici wiec cykl stracony, wlasnie wtedy kiedy zaczynaja sie ciekawe dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity:) ja wrocilam z zakupow, wkoncu nic tak nie poprawia nastroju jak jakis nowy ciuch:) a szczerze mowiac na jednym sie nie skonczylo, moj M zawalu dostanie jak zobaczy ile nakupowalam szmatek:) a co tam u was bo u mnie @ trwa w najlepsze..... ale pozytywne jest to ze brzuszek nie boli, az sama sie zdziwilam bo zawsze w drugi dzien umieralam. moze wkoncu cos pojdzie ku lepszemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakos dziwnie temp skacze. nie wiem moze to normalne ( pierwszy raz systematycznie caly cykl mierze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka Dzwonilam wlasnie do mojej gin powiedzialam co i jak i jade do niej do gabinetu mam nadzieje ze nie bedzie zlych wiesci... Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroovka
Witam smile kochalam sie z mezem w 13 dc, po pozytywnym tescie owulacyjnym. Dzisiaj jest 21 dc, od kilku dni pobolewaja mnie jajniki i boli prawa piers. Postanowilam dzisiaj zrobic test, Bobo Test strumieniowy, wyszla blada kreska testowa smile. Poleciałam więc na betę na cito ale wynik to 1,8 mlU/ml. Juz sie cieszylam ale teraz to nie wiem co mam myslec. Czy ktoras z Was moze mi cos doradzic>?? Czy to za wczesnie?? Jak test ciazowy moze pokazac ciaze a beta nie? Z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jui89
Test strumieniowy bobo tak wykazuje nacięłam się na niego nie raz po 2 to za wcześnie nawet jak na test o czułości "bobo testu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!!!!!!!!!!!!!:) Nerwusek gratulacje najszczersze!!!!!!!!!!!!:):) U mnie jak zwykle brak czasu na wszystko,teraz dopiero wróciłam do domciu a mój M jeszcze zawiózł teściowej żarełko dla jej pieska.....no i na drugie mieszkanko na chwilkę.... Dzisiaj 19 dc i wiecie co??? Mam pieruńskie kłucia jajnika po lewej stronie.....naprawdę kłuje konkretnie!!!!!!!!! Może to jakiś dobry znak??? Bo do tej pory tak nie miałam....[piersi czasami pobolewają ale nie jakoś konkretnie......tak od czasu do czasu i w zasadzie tylko przy dotyku....ale tak wcześniej miewałam...... A jak staranka u koleżanek i samopoczucie????? Berbelku uśmiech na biziuchne....będzie dobrze bo wiosna idzie:) Nina Ty też słonko nie pierdol głupot że zostaniesz sama w tabelce.....dołączymy wszystkie do brzuchatek....no i kobietki pozytywne nastawienie...święta idą:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szarlotko. widze ze masz swietne nastawienie w tym cyklu. a mnie jakos wogole te swieta nie ciesza:( zero checi i motywacji do dzialania. tak sobie mysle ze teraz uda sie tobie i jeszcze kilku dziewczyna a ja nawet nie moge probowac........ wiec zanim moje staranka nastapia to czesc z was bedzie juz w 3 miesiacu ciazy. cos mnie dolek lapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:-) Nerwusku gratulacje! U mnie wielkie oczekiwanie. Przed chwilą nie wytrzymałam i zrobiłam test owulacyjny (bo takowy tylko mam) i wyszły 2 kreski (druga słabsza, ale jest). Okres powinien (oby nie) być w sobotę. Nadal wstręt do kawy i piersi bolą mnie niemiłosiernie, czasem jajniki pokłują no i temperatura utrzymująca sie od owulacji ponad 37. Boję się jak Wy wszytskie przed nadejściem @. Justys nosek do góry:-) Jakie to ma znaczenie, ze niektóre bądą z nas w 3 miesiącu ciązy... Ty zaciązysz troszkę później...to nie żaden wyścig. Przyjdzie "kryska na Matyska";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane kolezanki! Dlugo mnie nie bylo,ale nie mam zbyt czestego dostepu do neta. Widze,ze duzo sie tu dzieje... Nerwusku gratulacje kochana!!! Justys przykro mi bardzo,mam nadzieje ze badanka pokaza problem i bedzie go mozna szybko wyeliminowac. Kamila daj znac jak wrocisz od gina,trzymam kciuki. Ja wczoraj ryczalam pol dnia bo oczywiscie przyszla @ Mialam jakas nadzieje,ze sie uda chociaz ostatnio bylam z M w 13dc. Jeszcze ten lekaz o ktorym wczesniej pisalam...Jeszcze mu 100zl zaplacilam Niech to szlag!!! Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy s28 ...................24............6.................22.03 justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........25...............26.04.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy s28 ...................24............6.................22.03 justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............3................25.04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? :( W macicy nic nie widac i nie ma opcji zeby nylo endo 3,9mm:( objawy i pozytywne testy moga sugerowac ciaze pozamaciczna:( w piatek beta i okaze sie czy rybcia zamieszkala tam gdzie nie trzeba czy tez @ zrobila zart prima aprylisowy przyszla wczesniej zabierajac ze soba rybcie :( a mialo byc tak pieknie:( tak wiec po wyniku bety okaze sie czy trzeci cykl mozemy normalnie rozpoczac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla przykro mi...... wedlug mnie to nie pozamaciczna tylko wczesne poronienie tak jak bylo u mnie.... nie martw sie slonko nastepnym razem bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa dziewczyny skąd tyle tych wczesnych poronień??????????? Cholera jasna Czarnobyl wyłazi czy co???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginke zaniepokoil kolor krwi i to ze nie ma skrzepow a w dodatku jest skapa:( Zobaczymy slonce... Pdobno co nas nie zabije to nas wzmocni... Tyle ze to kolejny kopniak od zycia ktory dostaje w ciagu jednego miesiaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) własnie wrocilismy z M, jaki ten mały siostry jest słodki ..... :):):) Dziękuję za gratulacje, teraz mysle tylko o tym, żeby wszystko było dobrze !!! Kamilla przykro mi :( najwazniejsze ze byłas i gin... teraz czekamy na wynik bety i pamietaj ze jestesmy z Toba !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozum mowi ze nie ma co sie przejmowac i moze nastepnym razem sie uda a z drugiej strony jest serducho ktore rozpadlo sie na milion kawalkow i placze ze drugi raz udało sie polowicznie... :( Moze ze mna jest cos nie tak skoro dochodzi do zaplodnienia a rybcia sie nie utrzymuje. Staram sie nie pokazywac M jak mi smutno i udaje ze jest ok ale w srodku placze. Nie mam osoby ktorej moge sie wyplakac na ramieniu i wszystko trzymam w srodku. Odrobinke ulgi daje mi wypisanie sie tutaj a Wasze wsparcie jest czyms czego nie da sie nawet slowami opisac. M tez to boli widze po oczach ale nie powie nic owszem przytuli mowi ze bedzie dobrze i staram sie tez w to wierzyc i grac zeby go jeszcze bardziej nie ranic. M ma wady nie jest idealny, nikt z nas nie jest ale jest wspanialym czlowiekiem i kocham go nad zycie, jednak boje sie ze to z mojej winy nam sie nie udaje... :( Podejzewam slonka ze chcac mnie pocieszyc napiszecie ze to drugi cykl i ze bedzie dobrze, chcialabym zebyscie miały racje... Musze sie ogarnac ale pewnie zajmie to pare dni... Kurna i znow obarczam was swoimi problemami przepraszam dziewczynki... :( Nie musicie odpisywac zrozumiem... Jestem wdzieczna i dziekuje ze Was mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Nerwusku i super ze tobie sie udalo slonko moze mi kiedys tez uda sie byc w pelni szczesliwa... bo mam juz M i do pelni tego szczescia brakuje malenstwa... Kasy nie mam ale ona szczescia nie daje, dzis jest jutro jej nie ma... A czlowiek moze byc naprawde w pelni szczesliwy kiedy kocha i jest kochany bo dzieki temu zdobywa sily aby osiagnac reszte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla ja kilka dni temu pisalam dokladnie tak jak ty...... widocznie masz podobna do mojej sytuacje, zaplodnienie jest ale rybcia sie nie zagniezdza:( jakos musimy sobie z tym poradzic i robic wszystko co w naszj mocy zeby wkoncu sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłade sie słonca moze pozniej wpadne jak nie to jutro... Dzieki za wszystko buziaczek slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillla głowa do góry ... bedzie dobrze zobzczysz... nerwusku a jak ty się czujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koleżanki..... Jak tam dzionek dzisiaj????zapowiada się ładnie, przynajmniej u nas jakoś tak słonko daje czadu...:) Ja jak zwykle nie zdążę nic zrobić:(Za chwilę do pracy a jeszcze zakupy świąteczne nie zrobione,mieszkanie nie posprzątane, obiad na dzisiaj jeszcze nie wiem jaki....prezent dla naszej młodszej nie zrobiony...:(No na nic czasu!!!!!!!!!! Dobrze że wczoraj udało się autko od blacharza odebrać.....to już mam czym jeździć... A dzisiaj jeszcze moi rodzice spadają na urlop i mała w domu cały dzień sama zostaje...:(Kiedy ja mam to wszystko zrobić???????????? Dzisiaj 20 dc...żyje troszkę nadzieją choć nie powinnam:(Bo na zdrowy rozsądek nici z tego cyklu...ale same wiecie...nadzieja jest zawsze....tym bardziej że wczoraj mnie tak dziwnie ten lewy jajnik kłuł...ale naprawdę dość mocno.... Kamilla.....ja mam dokładnie tak jak Ty, u mnie to już 4 cykl teraz, a tak samo mój tak strasznie czeka na dziecko i też widzę w jego oczach ten ból....ja swój tak samo duszę w sobie....ale raz udało mi się z nim tak szczerze porozmawiać tak, że wypłakałam się maksymalnie i wie jak jest....tyle tylko że taki raz nie wystarcza....bo miewam czasem takie dni że potrzebuję wsparcia......i nie wiem jak mu to powiedzieć...on to taki śmieszek,ciągle się śmieje...żartuje....i naprawdę nie mam sumienia nieraz zaczynać jakoś takich rozmów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×