Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czytam was ale jakos nie wiem co pisac bo mam taki dolujacy nastroj... nadi no powiem ci ze ja to bym chyba oszalala jakby @ nie przychodzila tak dlugo pomimo braku ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ty to juz bijesz wszystkie rekordy. ale nowa lekarka cos na to zaradzi i bedzie kolejne 9 miesiacy bez @ bo dzidzia to zachamuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca uda nam się! Ja w to wierzę. Obie mamy to samo i damy radę. Pokonamy te nasze jejniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys....buziolek dla Ciebie:):)Ja wyląduje też na tych badaniach co i Ty......i cóż nam zostaje jak tylko starać się nie myśleć negatywnie.....dla mnie każdy poranek to na nowo walka z samą sobą...ale co zrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZARLOTKO po to tu jestesmy zeby sie wspierac i dodawac otuchy :) A moze chcecie zmienic kafeterie na jakies prywatne forum? Bo fajnie sie z wami gada i czuje ze sie wszystkie zaprzyjazniamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co bym bez was zrobila. juz sie uzaleznilam od pisania z wami:) szarlotko no coz trzeba probowac bo wkoncu musi sie udac, tylko szkoda ze nas dopadaja te paskudne mysli i nastroje czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
to forum jest naprawde fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no, i nikt się o mnie nie troszczy? nie pyta czy żyję? czy jeszcze nie zasnęłam? no pięknie.... w sumie jakbym zasnęla, to nie musiałabym rano wstawać do pracy, tylko od razu bym tu była, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten a Ty się zaczernij może co? :) jeszcze się ktoś za Ciebie podszyje i nam tu naubliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
tzn. nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
a jak to się robi nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARTEN no włąsnie, lepiej miec swój nick zarezerwowany bo potem wypisuja inny co im slina na jezyk przyniesie i podszywaja sie pod człowieka :) A ja zrobiłąm dwie pary kolczyków kolejnych :) Jedne pomaranczowe a jedne niebieskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie lachony? ja mam w domu 2 wielkie michy ciuchów do prasowania... :( ale nie wiem kiedy się za to wezmę... czekam tylko aż M mi zwróci uwagę :P taka jestem ostatnio nie do życia... nic sie mi nie chce, o 22.00 to już prawie śpię, nie mówiąc o przytulańcach na które w ogóle nie mam ochoty... tak mi żal M, bo biedak by chciał, a ja niemocna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gotowe dzieki dziewczyny nawet nie wiedzialam ze cos takiego sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko, żyję!!!! :) jedna troskliwa hehe Czekająca, to może Ty jaki handel rozkręcisz? ;P Pochwal się tymi kolczykami, co? Możesz na nk, albo wyślij mi jakieś fotki na maila, masz przeca :) Bo ja uwielbiam takie duperele właśnie. Chyba, że na czarny interes bedziesz robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×