Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Ja tez mam miekkie piersi i wrazliwe po bokach jeszecze ten bol w podbrzuszu tylko patrzec jak @ zawita.... Milych snow dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety nie odzywam sie bo nie bardzo mam kiedy. poza tym nie mam tyle wiary i sily co wy. optymizm u mnie pojawia sie tylko czasami jezeli chodzi o staranka, wiec nie ma sensu was zanudzac. berbelek gratuluje, super ze kolejnej dziewczynie sie udalo. zobaczycie wam tez sie uda. zycze milego dnia i owocnych staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z samego rańca!!! Berbelek, no to ogromne gratulacje!!!! Chyba najpiękniejszy prezent urodzinowy, jaki mogłaś dostać :D A tak w ogóle to wszystkiego naj, naj, naj, spełnienia marzeń i dużo miłości z okazji Twojego święta!!!! 🌻 🌻 🌻 Ja właśnie sączę kawę i się zastanawiam co by tu robić do 15.00....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, no i nerwusku, dla Ciebie też ogromniaste gratulacje!!!! Cieszę się, że dzidzia rośnie :D No to teraz będzie z górki dziewczynki. Mnie boli podbrzusze jak na @ i na pewno przylezie, ale jakoś tak jestem dziwnie spokojna. Będziemy działać dalej :) Poza tym, chciałabym urodzić dzidzę powiedzmy w kwietniu żeby można było wyskoczyć z wózkiem na spacer, więc w sumie jest to jakieś pocieszenie, że teraz się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzonka :) a dziś czuję się koszmarnie sezon na mdłości i wymioty zaczęty :( od samego rana mnie wzięło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek, ale czy nie warto?? ja to nawet te mdłości i rzygaczki przeżyję, wszystko zrobię, żeby tylko móc się cieszyć rybcią!!! Ale z drugiej strony współczuję.... widzę jak moja siostra się męczy, biedaczka, więc nic przyjemnego.... Ale dasz radę, co bys miała nie dać, nie? W końcu matką polką będziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię wszytsko żeby dzidzia była zdrowa wszytsko dosłownie wszytsko !!! i to też przeżyję dam radę bo muszę :) dziś po pracy robię jeszcze jeden test - mam nadzieję że II kreseczka będzie mocniejsza ;) co o tym sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę berbelku, że wyjdzie już mocna, piękna krecha :D To jak Ci wyjdzie ta krecha mocna, to słabszą możesz mi wysłać nie? :) w sumie na co Ci ta słaba z poprzedniego testu, a mnie by się przydała :) No i może wtedy szybciej u mnie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety:):)ja za pół godzinki spadam do pracy ,niestety męczę się tam do 18.00..... Berbelek Ty szczęściaro:):):)Czekamy na potwierdzenie drugiej krechy:):):) Werna...wzięłam się wczoraj na sposób....jeśli chodzi o mojego M....poszłam pobiegać z koleżanką....i co???? i za pół godziny telefon...gdzie ja jestem bo on już dawno zjadł obiad i czeka na mnie a mnie nie ma...):):):):):)Czyli podziałało....:)A Twoje teksty Werna są the best!!!!!!!!!!!!!!!!:):)sikać mi się ze śmiechu chciało...:)No ale chłopczyk był grzeczny ,nawet tak grzeczny że pranie zrobił wieczorem:):):):):) A u mnie 12 dc ale wczoraj tak mnie prawy jajnik napieprzał że to chyba owulka.....no niestety po praniu dalej mam plamienie...wprawdzie było mniejsze niż ostatnie krwawienia ale było....no nic ...ten miesiąc poświęcamy na wszystkie badania ,następny monitoring i potem szpital brrrrrrrrrrrrrrr....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):)) oczywiście zacznę od gratulacji dla berebelka :))))) to rozsiewaj prosze teraz tego "wirusa" :):):):) szarlotko cieszę sie że ginek sie Toba dobrzezajął- nie zrobił mi obciachu :))) zaraz nadrobie zaległe 2 dzionki i będe wiedziała więcej co tu się działo :):):) u mnie nie za ciekawie- po przytulankach zaczęły się plamienia- nie jest tego wiele ale jednak jest- śluz już ne jest biały lecz zabarwienie lekko pomarańczowe :((:(:( więc raczej nici z tego cyklu no i trzeba będzie wyjasnić na wizycie przyczynę tego plamienia. bede później. buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko jeszcze nie jestem szczęściarą bo mam obawy czy dziś wyjdzie ta druga krecha :( Werna jak wyjdzie to mogę Ci dać tą krechę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek wyjdzie wyjdzie!!!!!!!!!!:):)Nie ma innej opcji:) Wiolkcia...lekarz super:)A widzę że dołączasz do grona plamiących po praniu>??? To witam w klubie ciekawe co Tobie powie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:( ja dzisiaj dalej umieram..... prawy jajnik boli niemilosiernie i jest mega spuchniety bo czuje go nawet przez skore:( czyli sie nie uda znow bo to chory jajnik jest i jajeczko nie przejdzie chocby nie wiem jak bardzo sie staralo. nerwusku fajna masz date porodu, ja jestem z 10 grudnia:) berbelku jeszcze raz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam w klubie :):):)) ale coś widocznie musi być nie tak bo przeciesz biore ten progesteron więc nie powinnam plamić :(:((:( no zobaczymy- wizyta 5 maja więc już coraz blizej. Kamilko i jak tam samopoczucie?? testujesz jutro??? berebelku współczucia z powodu mdłości- niestety taki urok ciężarnych ale przetrwamy to i będziemy się cieszyć dzidzią :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko, ale ja już Ciebie mam w znajomych (chyba to Ty-Maria??? ) Ja sem Beata :P Cieszę się, że moje teksty Cię rozsmieszają, taka jestem i już, więc mogę tu robić za forumowego zabawiacza jak chcecie :) ale nic za darmo, berbelek np. ma mi oddać swoją bladą krechę :P A na Ciebie też pewnie przyjdzie kolej :P Justyś kurde, tak mi Cię żal słonko.... :( ale najważniejsze że się nie poddajesz, a to już połowa sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlkcia no tak....mi narazie nic nie przepisał bo póki co badanka.....ale też pewnie z duphastonem skończę....mam tylko nadzieję że te krwawienia i plamienia po praniu przejdą i nie jest to nic poważnego...:( A Ty widzę 5 maja wizytę masz.....ja niestety koło 19 maja mam się z wynikami stawić i w 8-10 dniu cyklu....także znów się miniemy....ale naprawdę Wiolkcia wiszę Ci piwo za namiary na niego:):):)Żaden inny tak się za mnie konkretnie nie zabrał....a powiedz mi Twój M robił badania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie jakaś Weronika zaprosila:)Przyznać się kto to????:):)Co do poczucia humoru też świr jestem.....:):)wszyscy dookoła nam mówią że te nasze dzieci to piorunująca mieszanka bo mój M też świr:):):):)Pozytywny :) Justyś....a skoro Cię tak boli to może zadzwoń do gina?????? Może niech sprawdzi co jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robił badanka- dostałam dokładnie takie same skierowania jak ty :):):) i u M wszystko oki. to ciesze się iż ginek się naprawde sprawdził- dla mnie jest rewelacyjnym lekarzem :):):) zalezy mu na każdej pacjentce. no ale te plamienia dziwne sa bardzo- może ja tez bede musiała zrobić jakąś drożność jajników czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Miałam dzisiaj ciężką noc... wywaliło mi 3 zimna na ustach, na noc posmarowałam pasta do zębów, i nie wiem co sie stało, ale jakbym goraczki dostała, zrywałam to w nocy!!! a teraz mam rope i mi pulsuje :( czym mam teraz smarowac...??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś na zimno kupilam sobie taka maśc w aptece- nie pamiętam nazwy- ale poprosiłam cos na zimno i dała mi taką malunia tubke maści- szarlotka moze cos doradzi bo w aptece pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry moje drogie :) Miłego dnia WAM zycze :) Ja wstałam , podgrzałam zupke na obiadek, poszykowałam troszke dokumentów potrzebnych na wyjazd i jeszcze musze dopakowac plecaka z ciuszkami i juz bedzie :) Do sklepiku ide koło 13 bo odbiór zjdec mam na 14. A jeszcze w miedzyczasie chce pojezdzic na rowerku. Wczoraj zrobiłam około 10 par kolczyków :) Zrobiłam tez fotki ale tragicznie wyszły bo mamy tylko aparat 3,2 megapiklsela w aparacie wiec chyba sie niepochwale :P:P:P:P:P:P A dzisiaj chyba zrobie reszte i mi braknie juz koralików :P:P:P Tak mnie wzieło :) Kamilla jak tam brzuszek? Boli dalej? Nina no pisz z nami! Pomagamy sobie wzajemnie! :):):):):):):):):):):) Najlepiej jest jak ma sie wieksze wspracie, wtedy lepiej sie to znosi... To czekanie... Werna i jak tam w pracce? BERBELEK STO LATEK Z OKAZJI URODZIN!!!!!!! 🌼🌼🌼 DUZO ZDROWKA, POMYSLONOSCI,SPEŁNIENIA MARZEN! http://i86.photobucket.com/albums/k111/kermibejbi/tort_500x500.gif Szarlotko to miłej pracy! I fajny sposób :) M zatęsknił :) Wiolkicia widze ze nas czesto dopadaja jakies plamienia :( Ja tez miałąm w lutym :O Justys przykro mi ze Cie tak boli ten wstretny jajnik! Ale mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle :(:(:( Oby to nie było to samo.... Jestem z Toba... Nerwusek oj oj oj, zimno i to az w 3 miejscach. Wspołczuje :( Moze idz zapytaj w aptece czym MOZESZ posmarowac... No nic, uciekam narazie! Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku, ja zawsze zimno smaruję zovirax-em, b.dobra maść, w takie maluteńkiej tubce, wszystkie te inne to o dupe rozbić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca to dostałaś pałera z tymi kolczykami :):):):) mam nadzieje iz samopoczucie juz duzo lepsze u Ciebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca a gdzie Ty babo jedziesz??? chyba nie doczytałam..... No u mnie w pracy luzzzzzzz przez duże L. Ja nie wiem... jakby to szef widział, to pierwsza do zwolnienia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×