Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!! Alu cudne wieści:) GRATULACJE berbelek:) Prześlij trochę ciążowych zarazków nam:) Z chęcią zachorujemy:) U mnie nadal ciszaaa, już powoli tracę cierpliwość. Jeśli do końca tygodnia @ nie przyjdzie to idę do lekarza, bo chyba coś jest nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze brałam albo 5 albo 7 dni i w obu przypadkach @@@ dostawałam okolo w 3 dniu po odstawieniu Luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca a ja ostatnio robilam rolade ogromną:):)z piersi z indyka...faszerowaną pieczarkami smażonymi z cebulka:):(:)(pyyyyyyychaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko apetycznie brzmi :) No ja robiłam duzo ale tak na urodziny planuje zrobic moze schab faszerowany albo sliwka albo jajkiem bo to juz umiem i wiem jak smakuje, albo czosnkiem w sosie winnym. I moze własnie cos z drobiu... Myslałam o szpinaku..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca tak brałam. Od 16 dc do 25 i dziś jest 34 dc a @ nie ma. Zawsze najdłuże czekałam 1 dzień po odstawieniu a tu już prawie tydzień. Luteine biorę od pół roku i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no ja przewanie dostawałam około 3 dnia po odstawieniu, maksymalnie do 7 :( Wiec nie wiem... Moze orgaznim sie ciut porzyzwyczaił? Bo ja tez jak brałam długo to potem coraz dłuzej czekałam na @ a potem to juz diane brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nahczęściej dostawałam już w 22dc. Teraz jeszcze trochę poczekam i jak nie przyjdzie to śmigam do gienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADI hmmm w 22 dc juz dostawałas? A nie za wczesnie???? Ja jak brałam Luteine to miałam cykle 28 bo tak sobie wycyrkulowałam. WERNA a ja zrobiłam narazie ze srebnymi kuleczkami i z fioletowa masa perłowa :P:P:P A moge zpaytac ile Twoja kolezanka bierze za pare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już w 22dc. Dlatego mnie to tak dziwi, że jeszcze nie mam... u mnie na uczelni dziewczyny też sprzedają kolczyki po 10 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, no różnie... to zależy jak drogie były koraliki i czy bigle są srebrne czy nie. Tak średnio to od 5-7 zł. Z e srebrnymi biglami to tak 7-8 zł, czasem robi też do tego zawieszkę do łańcuszka to ok 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, że na pewno... a szkoda:( nawet dziś powtórzyłam test ale popołudniu i ani śladu drugiej kreseczki...a to już 34 dc:( dlatego tak mnie to denerwuje, że tak bardzo na @ czekam a ona robi na złość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no dziwne....... Po Luteinie powinna wystapic miesiaczka chyba ze jest ciaza to wtedy nie... Bo ja podtrzymuje. Ja pamietam jak miałam isc na badania do szpitala i miałam miec @ a nie chiciała mi sie zaczac :( Ach massakra była wtedy, dopiero w nocy dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca a myślisz, że jeśli po luteinie moje cykle trwają 23-24 dni, to owulka po CLO może być już w 8-10 dc tak jak niektóre babki mają? Wiem, że to trudne pytanie, gdyż każdy jest inny i wszystko może się zdarzyć, ale czy jest wogóle taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 75 dc, sluz dalej białawy, kłócie jajnika lewego rzadko ale jest. Chcoiaz gienkolg mi powiedziała ze nie jest to niczym spowodowane bo w srodku cicho, pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADI8 wydaje mi sie ze tak. Bo skoro masz takie cykle to owulacja powinna własnie byc tak koło 10 dnia. A kiedy zaczynasz CLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca współczuję...wiem co czujesz. Ja też potrafiłam czekać i czekać i @ nie było...tylko, że wtedy mi to wogóle nie przeszkadzała, a dziewczyny mi zazdrościły, że nie muszę się tak często z @ męczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie teraz! Czekam na @ bo mam od 3dc brać i dlatego siedzę jak na szpilkach:) CLO już leży w szufladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi 8 moze dlatego sie spóznia! Bo sie stresujesz i jej tak bardzo wyczekujesz co ???? A masz juz jakies objawy na @ ? Mi zawsze przeszkadzało ze nie miałam @, brałam NOWYNNETTE kiedys bo mi taka lekarka zapisała, potem znowu mialam nieregulanrie i tak w kółko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
nadi masz strasznie krótki cykl, więc tutaj z płodnymi dniami bywa różnie, bo mogą zacząć się już w trakcie miesiączki, przewaźnie 14-16 dni przed pierwszym dniem okresu jest owulacja to też zależy jak dłuo trwa twoja @ ale to najlepiej będzie jak spytasz o to lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesnie zaczełam chodzic do ginekologa bo jak miałam chyba 12 lat to juz z mama poszłam bo mnie bolał brzuch ciagle. Bylam u endokrynoiloga tez i nic, powiedział ze nie wie co mi jest :( Zrobiłam pelno badan hormonalnych i tez nic... Niby okay wszystko... Dopiero w 2008 okazało sie na 100 % ze mam PCOS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włansie około 14 dni od @ jest owulacja wstecz dlatego myslimy z NADI ze koło 8-10 dc bedzie miała owualcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już objawy od 22dc, czyli tak, jak @ powinna była przyjść. Mam skurcze, ale króciutkie, mnóstwo białego, lejącego się śluzu, strasznie obolałe brodawki (co mi się pierwszy raz w życiu zdarzyło, ale moze to po ziółkach). Może masz rację, że to stres ją hamuję. Postaram się wyluzować i nie myśleć o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
a może to jednak ciąża takie objawy !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiecie dziewczyny....mam cykle 23 dni tylko jak biorę luteinę, bo to ona @ wywołuje. A jeśli nic nie biorę to tak 40-90 dni i oczywiście bez owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten na prawdę bym chciała, żeby tak było, ale jak już wcześniej pisałam, wykluczyłam dzisiaj taką możliwość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
o kurczaczki to współczuje tobie nadi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×