Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Mezus SYNA ja coreczke :) ALe bardziej nas ciekawosc zzera... bo co by nie bylo radosc bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba anjważniejsze jest to żeby było zdrowe tego się też boję :( np. u nas mamy już imiona jak coś :) wybrane już dawno dawno Agata lub Oliwier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaTu no tak jest przewanie :) Mój maz tez mówi o syneczku :-) Bo w rodzinie nie ma chłopców duzo i nazwisko przeminie.... A ja tez marze o córeczce....... Ale w sumie tez obojetnie co bedzie byle by było zdrowe...... Berbelku wszystko bedzie okay ! Grunt pozytywne myslenie! Musisz byc pozytywnie nastawiona i radosna i bedzie okay :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka co nas nie zabije to nas wzmocni!!! Czekajaca moj mezus jest ostatnim facetem i jak nie bedzie syna to nzwisko przepadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko kazdemu mówia o tych badaniach bo to jest ostatecznosc jakby długo nie wychodziło z dzidzia! Bedzie dobrze!!! NowaTu no mi sie podobaja dla chłopczyka Wojtus ale Piotruś a dla dziewczynki Kasia :-) A mojemu mezowi sie podoba FRANCISZEK !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak mowicie o imionkach to ja tez mam juz wybrane:) dziewczynka bedzie Amelka lub Lena a chlopczyk Fabian albo Oliwier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca wlasnie Franek to mi sie podoba, ale moj mowi stanowcze nie :P Wiec cos burkam Mateusz i chyba mu pasuje. Co do corci jeszcze nie wiemy. Myslelismy nad Gabryska, mi tez Amelka sie podoba... ale to jeszcze tysiac razy moze sie odmienic :D Szarlotka, dla mnie tez jak lekarz zacza mowic co teraz leczymy, a co potem jak sie nie uda, to myslalam ze na zawal zejde... A co poszlo szybciej niz ustawa przewiduje :) Wiec mam nadzieje, ze u ciebie bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M chce Michaline, ja Lenke lub Emilie, a dla chłopca maz Krzysiu a ja Benjamin (zwariowałam na punkcie tego imienia :D ) ewentualnie Filip :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie SZARLOTKO tak jak mówi NOWATU napewno bedzie dobrze i szybciej pójdzie! Lekarz musi powiadomic o ewentualnym leczniu jakie moze nas czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIE imionka sa fajne :) U mojej siostry miał byc Piotrek a jak go zobaczyła to odrazu wiedziała ze bedzie PATRYK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tylko jedno bo potem jest czasami problem jak się ma dwa imona np. trzeba pilnować na róznych dokumentach żeby były wszędzie wpisywane 2 a nie tylko 1 Franciszek też mi się podoba ale mój M powiedział że to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie będzie po M bo się uparłam:) czyli Rafał.....:)a dziewczynka może Agnieszka???...albo Asia???;)sama nie wiem...:):)nie zastanawiałam się nad dziewczynką:):)Bo mówię wam że jak już w końcu będzie to będzie chłopak:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie jakos podoba jak sa dwa imiona :) Ja na drugie mam Zosia i niezapominałam nigdzie wpsiywac drugiego :) Och dziewczyny naprawde Wam sie FRANCISZEK podoba? Mi sie jakos ciezko przekonac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w robocie i nie pracuje, przeglądam internet, drukuję przepisy, ale nuuudzi mi się nieziemsko.... A gdzie tam do 18.00.... druga kawa już wypita no i zjadłabym coś dobrego... a mam tylko jabłko... A po po pracy jadę jeszcze do galerii, może uda mi sie cos kupić na komunię, która jest w niedzielę, a ja oczywiście nie mam w czym iść😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez buszuje po internecie, pakowałam troszke rzeczy na wyjazd, reszte jutro no i dwie pary kolczyków juz zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę czekająca że załapałaś bakcyla z tymi kolczykami :) moja kuzynka też robi, i czasem przywozi mi pełną walizkę a ja siedze i oglądam chyba z godzinę, bo nie moge się zdecydować co kupić, takie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakis sprawdzony przepis na faszerowane miesko? Bo juz schab z jajkiem, sliwkami, czosnkiek robiłam, piersi z serem i szynka. A na moje urodziny chce cos zrobic wyjatkowego w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×