Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej. Ja byłam rano na zakupach 2,5 godziny chodziłam a kupiłam tylko balsam z Eveline. Ale spacerek mi niezaszkodzi. Wróciłam do domciu, starłam kurze z mebli, umyłam podłogi, sprzatłam w ubikacji, podgrzałam zupke i mąż wrócił z pracy, zjedlismy i teraz dopiero właczyłam komputer ale lece kleic dalej zdjecia do albumu, a to bardzo pracochłonne , szczególnie podklejanie! BERBELKU daj znac! Jestesmy wszystkie z TOBA !!!!!!!!! Szarlotko trzymam kciuki za CIEBIE! Kiedy testujesz? Kamilla i Nina spokój prosze :) Ja nie lubie konfliktów :P:P:P xmonikax24 fajnie ze sie zaczerniłas :) NowaTu to napisz potem jak wyszła ta kiszka :) I co to wogołe jest ta kiszka ziemniaczana :P:P:P U mnie 91 dc wiec bez zmian :O Pozdrowienia dla JUstys, Kmaili, Kolokokty , Nerwuska , Werny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie obrazilam czy to tak trudno zrozumiec? odeszlam bo dziewczyny na forum pisaky tylko o owulacjach okresach i cyklach a mnie juz to znudzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to jest temat o owulacjach okresach itp....ja do tego wtrącam co robie....firanki zakupy itd.....ale ten temat nie bardzo jest na topie:):).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca... kiszka sie piecze. A wiec to jest najlepsze co moze byc pod sloncem :D Podlasie jest znane z kiszki i babki ziemniaczanej. A wiec w jelita swinki hehe upychsz starte ziemniaczki i pieczesz, wiele pierdolenia sie ale smak... mmm ciekawe jak mi wyjdzie... Nina wiem o co ci chodzi!!! Pamietam nasz topik o staraniach o dziecko, tem., mulenie brzucha itp. byly poruszane zadko... tylko chyba kilka dni przed okresem... A tak przez rok poznalysmy sie od deski do deski. Zostalo co prawda na naszym forum tylko 4 dziewczyny i wszystkie sa mami tylko ja czekam na rozwiazanie :) NAsze topiki byly o wszystkim, zakupy, doly, opisywanie klotni z mezem hehe, nie tylko bol, klocie... Ale tu jest taki topik!!! I albo sie dostosujemy albo nie... w reszte nie wnikam... Uwazam ze kazdy ma swojego pierdolca i niech go pilnuje :) Co do teori wielokropek, ja tez ich duzo stawiam wiec masz wybor pomaranczowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttiaa23
hej dziewczyny pisze tutaj do was moze wy mi podpowiecie czy to moze byc ciaza otoz wspolzylam z moim nezeczonym 17 kwietnia kolo kolo 28 kwietnia powinnam dostac okres ale od 2 tygodni jestem w Niemczech ale i zarowno nie mam okresu czy to jest mozliwosc przez zmiane klimatu bo mam rozne objawy ciazy okresu nadal niema a test dopiero bede robila w sobote bo teraz nie mam nawet jak kupic:( a nie watpie ze bardzo bym sie cieszyla jakbysmy zostali rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz czekac jak zrobisz test:)jesli kochasz sie w dni płodne to zawsze jest szansa, no i wszystko zależy czy masz cykle regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu Nina zrozumiala jak chciala.... Zapytalam czy ma zamiar sie odzywac a ta ze nie z mojego powodu odeszla.... I wydaje mi sie ze to nie szarlotka a wlasnie Nina byla tak odwazna ze oisala pod pomaranczem i to byl wlasnie powod przez ktory odeszla.... Tak nagle znudzil ja temat owulacji hmm a jak sama nam o swoim cyklu pisala to nudno bylo.... po prostu NC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oceniaj dziewczyno wszystkich swoja miara ja to nie ty ze musze obrazac innych i mam z tego satysfakcje. odwal sie ode mnie bo tylko psujesz atmosferę i wkurzasz ludzi. odeszlam bo nie jestem monotematyczna ale widocznie ciezko ci to zrozumiec. masz problem to moze warto zglosic sie do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko jak sie kochana czujesz?? A jak juz fspomnialas o firankach to mialas foto wrzucic;) Omg co z tym Berbelkiem?!?!?!?!?! Czekajaca ja sie nie kluce po raz kolejny wyciagnelam reke aby zakopac topor wojenny no ale Nina nie chce wiec byl to ostatni raz bo przed nikim nie bede sie plaszcyc. A zmieniajac temat wkleisz zdjecia swojej pracy na NK;) Werna szalona kobieto;) gdzie Ty jestes?? No i co u reszty kobitek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaraz do akcji wkroczy pomaranczowa istota i bedzie mi jezdzic Nie ma to jak odwaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz problem to sie lecz nie bede odpowiadala na twoje zaczepki. nie ja pisalam pod innym nikiem, nawet na to nie wpadlam. ale widocznie ty masz cos na sumieniu skoro oceniasz w ten sposob innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHAHAHA poczytaj swoje odp caly czas ja to ja tamto, skoro tak szybko znudzil ci sie temat owulki cyklu itd to jestem ciekawa jak szybko znudzi ci sie dziecko. I ja wszystko co mialam i mam do napisania pisze pod swoim nickiem. Olalas moje przeprosiny twoja sprawa i na lczenie to ty sie zglos bo masz cos nie tak z glowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillko za duzo mi tu pomoglas zebym miala powod na pomaranczowe szalenstwa...zreszta ja jestem szczera do bolu i jak cos do kogos mam to nie boje sie przyznac:):)....znajomi wiedza:)...no i jestem za stara na takie zabawt........a co do mojego samopoczucia....????? Jestem cholernie wkurwiona na M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miał być już dzisiaj wieczorkiem...lub popołudniu i co???? I będzie jutro wieczorem!!!!!!!!!!!!!!!! Szlag mnie trafia!!! Bo poprostu mi sie wydaje ze od początku wiedzial ile to potrwa a krecil ze bedzie wczesniej...normalnie sie poryczalam przy sluchawce:(:(....o 19.30 wychodzę się odprężyć z koleżanką....ona zostawia malenstwo z mężem a tak swoją drogą starali się 8 cykli o maleństwo.... A moje fizyczne samopoczucie????? żadnych objawów....tzn. ani miesiączkowych teraz ani ciążowych....ale @ ma być pojutrze więc narazie czekam:(:(:(dzisiaj jak pisalam wczesniej strasznie mnie krzyż bolał...:(piersi dalej przy dotyku trosxkę bolą ale troszkę czyli norma......teraz dopiero z pracy wróciłam...i padam.... a co do firanek na jaką stronkę mogę zdjęcia wkleić żebyście mogły zobaczyć????:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.zapodaj.net tu mozesz Ja sie najadlam kiszki ale jakos kiszkowato mi wiszla :P malo slona, pekla i wylazlo co nieco nawierzch ale zjadliwa hehe :D Szarlotka wyskoczenie na piwko dobrze ci zrobi, oj ci faceci mysla ze to wszystko takie proste buuu, moj tez juz dzisiaj wkurzyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila a zdjecia jakich prac mam wkleic na NK? :) Szarlotko na jakias stronke co udestepnia fotki najlepiej. xmonikax24 tak dobrze zrozumiałas 91 dc :( Mam nawrót PCOS i czekam na wizyte u lekarki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu dzieki zaraz wkleję.....ale ja nie na piwko chyba na winko i jakiś deserek.....:):):)a co do M...jak on chce mieć dzieci powiedzcie?????jak go ciągle w domu nie ma???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko a czy ja nie jestem szczera?? Czasem cos walne ale potrafie przyznac sie do bledu... A firaneczki na fotosik.pl mozesz chyba wrzucic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no Szrlotka oni chca wszystko :P Moj mezus tez czesto wyjezdza na wioske. I jak mialam miec dni plodne to on akurat mial urlop i wyjezdzal!!! Piszczal, ze chce dziecko, no ale sory sama mialam sobie je zrobic!!! Niezrozumiesz faceta o nie nie ma takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka moge wpasc na kapiel do twojej lazienki... najbardziem mi sie podobaja firanki wlasnie tam hehe :D Lece po meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×