Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Justys bedzie sukces na 200% nawet super ze masz takie pozytywne nastawienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla moze tobie jednak sie udalo a nawet nie wiesz:) za kilka dni sie dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys nawet nie mam zadnych objawow procz tych wskazujacych na @ wiec na pewno przyjdzie. :( No ale coz tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lachony! :) ja już w domku, wzięłam sobie pół urlopu, bo tak się mi nie chciało dzisiaj w robocie siedzieć.... poszwędałam sie po centrum handlowym, udałam troszkę kaski, no i jestem. Posprzątane mam, obiadek gotowy (ziemniaczki już dochodzą) i zastanawiam się czy nie poprasuję tr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zlapala mnie jakas grypa zoladkowa bo zrobilo mi sie strasznie niedobrze i prawie wymiotowalam procz teggo nie boli mnie zoladek ani nie mam biegunki jak myslicie co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lece bo nikogo nie ma jak ktos bedzie znal odp na moje pytanie to dzieki za odp Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krówki kamilki
ja nie wiem jak te biedne dziewczyny ciebie znosza na tym topiku nie wiem czy jestes trolem internetowym czy faktycznie ktos moze byc tak .... ograniczony piszesz jakies bzdury, odchodzisz z tego forum srednio raz na tydzien, potem wracasz. rezygnujesz ze slubu a potem nagle go bierzesz. rezygnujesz ze staran ale jednak sie starasz. o co tobie chodzi? tak bardzo brakuje ci zainteresowania w zyciu realnym ze tu robisz wokolo siebie tyle zamieszania zeby ktokolwiek zrocil uwage???? bo jezeli tak to ci sie super udaje, hehe ale w negatywnym tego slowa znaczeniu :P ps. i tak NA PEWNO jestes w ciazy, przeciez zrobilo Ci sie niedobrze :P ps. 2 nie jestem zadna z kolezanek z tego topiku ktora nie ma odwagi pisac pod czarnym nickiem, kiedys juz ktoras obrzucilas wyzwiskami za takie wlasnie bzdurne podejrzenia, wiec wyjasniam od razu. nie mam tu czarnego nicku ale czasem zagladam z sentymentu ... i strach sie bac co widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosz a myslalam ze ja mam
niezle odchyly, ale patrze ze Kamila ma cos z psychika i tu nie trzeba sie smiac, a wysylac ja do psychiatry toz to juz patologia... przed kazdym okresem grypa zoladkowa, albo cos niesiwezego zawsze ale to zawsze!!! Zreszta dziewczyno jedno pytanie i mnie nie ma. Ty jestes non stop na kafe, noc rano, popoludnie, wieczor?? Kiedy ty chcesz zajsc?? Czy ty wogole masz faceta?? Pracujesz chociaz?? Czy zerujesz na innych?? Sory mialo byc jedno pytanie... ale odpowiedz mi na nie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosz a myslalam ze ja mam
15:11 [zgłoś do usunięcia] Kamilla23 U mnie jezeli chodzi o jedzenie to mam na cos ochote ale sama nie wiem na co. Przed praca mialam ochote na kanapke z wedlinka i musztarda kupilam sobie swieze buleczki, szyneczke i musztardke ale jak juz sobie zrobilam kanapeczke to mnie od niej odzucilo i cala chetka odeszla Kolokokta a normalna @ masz slonce Zeby nie bylo ze zmylam i duzo duzo objawow i zawsz DZIEWCZYNY CO MYSLICIE!!! noromalnie wysiadam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jakies pomaranczowe głosy, ja się nie wtracam, nie znam sprawy... a poza tym.. od wczoraj u mnie intensywne staranka, jeszcze dzi, jutri o pojutrze, Justys u u mnie tez tempka obnizona wiec dzialamy z M, nie robilam testow owulacyjnych, sluz mialam wczoraj zajebist* a dzis sucho i rano taki pomaranczowy sluz, dziwne...tempka nie zbiega sie widac u mnie ze sluzem, nie wiem jak mam to interpretowac mam nadzieje ze sie nam uda, karten i justys - jedziemy prawie równo, u mnie dzis 11dc acha nie wiem czy powinnam brac jeszcze wiesiolek bo on powoduje skurcze podobno i nie powinno sie go zazywac w drugiej fazie cyklu, co o tym myslicie? ps. Berbelek trzeba byc dobrej mysli, stres źle wplywa, ale wiesz przeciez o tym, wiec glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mysia. no u mnie tez 11dc i od wczoraj staranka:) i tak samo jak ty jeszcze jutro i po jutrze, a potem to juz chyba tylko rekreacyjnie:) mocno trzymam za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jakies pomaranczowe głosy, ja się nie wtracam, nie znam sprawy... a poza tym.. od wczoraj u mnie intensywne staranka, jeszcze dzi, jutri o pojutrze, Justys u u mnie tez tempka obnizona wiec dzialamy z M, nie robilam testow owulacyjnych, sluz mialam wczoraj zajebist* a dzis sucho i rano taki pomaranczowy sluz, dziwne...tempka nie zbiega sie widac u mnie ze sluzem, nie wiem jak mam to interpretowac mam nadzieje ze sie nam uda, karten i justys - jedziemy prawie równo, u mnie dzis 11dc acha nie wiem czy powinnam brac jeszcze wiesiolek bo on powoduje skurcze podobno i nie powinno sie go zazywac w drugiej fazie cyklu, co o tym myslicie? ps. Berbelek trzeba byc dobrej mysli, stres źle wplywa, ale wiesz przeciez o tym, wiec glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za dubelek Dzialamy dziewczyny i to ostro, wczoraj zasnelam z pupcia w górze, pozycja na pieska bo to podobno ulatwia bieg żołnierzykom, a wy kombinujecie tez z pozycjami? lezenie z biodrami w gorze itp? Justys u mnie to juz 9 dc, mysli skotlowane/.... bylismy dzis po pracy z M na basenie, rozluźniłam sie, odprezyłam, choc troche nie myslalam o tym wszystkim uciekam, nie nakrecam sie ni epotrzebnie mam sporo zajec w tym miesiacu wiec pewnie nie bede udzielac sie codziennie, ale śledze wszytskie nowinki Pozdrowienia i usciski dla wszystkich staraczek**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg madziek1983.......27..............4..................30.0 4 IRL malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.26.05.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........????? wklejam bo musialam zmienic termin @ bo owulka dzis lub jutro wiec cykl mi sie pieknie skrocil:) mysia to tobie tez wypadnie @ wtedy co mi bo skoro tempka wskazala juz teraz na owulke:) to zmien sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie bede zmieniac, bo w poprzednim cyklu mialam cykl 36 dni, faza lutealna mi sie wydluzyla bo bralam duphaston, a teraz tez go bede brac od 15dc, aty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko clo bez duphastonu. kiedys mialam duphaston ale na podtrzymanie ciazy ale nie pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem senna, to po pływaniu na pewno, nie zabawie dlugo na kafe, wskakuje do wyrka i ostra jazda bez trzymanki, musze zagrzac mojego M do walki, bo juz jest troche zrezygnowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chcialabym zeby w koncu sie cos zmienilo, zebym zaskoczyła w koncu, moge miec mdlosci, zgagi, byle tylko sie udało, byle bejbik był zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro po poludniu zaplanowalam wizyte u fryzjera, podetne włoski, w ogole sie nie układaja, zapuszczam grzywke wiec musze zadbac o reszte uczesania, juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mysiu super ze staranka ida pelna para a noz cos z tego wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz a myslalam ze ja mam Zreszta dziewczyno jedno pytanie i mnie nie ma. Ty jestes non stop na kafe, noc rano, popoludnie, wieczor?? Kiedy ty chcesz zajsc?? Czy ty wogole masz faceta?? Pracujesz chociaz?? Czy zerujesz na innych?? Sory mialo byc jedno pytanie... ale odpowiedz mi na nie prosze A wiec jak ci nie pasuje co pisze to nie czytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:18 [zgłoś do usunięcia] do krówki kamilki ja nie wiem jak te biedne dziewczyny ciebie znosza na tym topiku nie wiem czy jestes trolem internetowym czy faktycznie ktos moze byc tak .... ograniczony piszesz jakies bzdury, odchodzisz z tego forum srednio raz na tydzien, potem wracasz. rezygnujesz ze slubu a potem nagle go bierzesz. rezygnujesz ze staran ale jednak sie starasz. o co tobie chodzi? tak bardzo brakuje ci zainteresowania w zyciu realnym ze tu robisz wokolo siebie tyle zamieszania zeby ktokolwiek zrocil uwage???? bo jezeli tak to ci sie super udaje, hehe ale w negatywnym tego slowa znaczeniu ps. i tak NA PEWNO jestes w ciazy, przeciez zrobilo Ci sie niedobrze ps. 2 nie jestem zadna z kolezanek z tego topiku ktora nie ma odwagi pisac pod czarnym nickiem, kiedys juz ktoras obrzucilas wyzwiskami za takie wlasnie bzdurne podejrzenia, wiec wyjasniam od razu. nie mam tu czarnego nicku ale czasem zagladam z sentymentu ... i strach sie bac co widze Nina super proba ale lata mi to jak ci nie pasi to tez nie czytaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz dziewczyno problem. bo dopiero 10 min temu wrocilam do domu i wlaczylam kompa. wiec to nie ja. nie chcesz to nie wierz. co do pomaranczowych to prosze juz nie obrazajcie niewinnej Kamilki bo jest na mnie i to mi sie dostaje bo nie mozecie sie ujawnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×