Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

tyo nie wmawiaj sobie ze @ na pewno przyjdzie... musisz poczekac i powtarzac testy.... chyba ze bete mozez zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ja tez nie mialam skoku a tempka raz spada raz troszke rosnie i znow spada i tak w kolko wiec przestalam mierzyc zeby sie nie stresowac nie potrzebnie:) kamilla nerwusek ma racje teraz powinna juz ciemniec z dnia na dzien:) no to przyjmij wczesne gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo- ja tylko na sekundkę. hahahahaha Kama wygrywam- bedziemy pic i to Ty stawiasz hahahahahahahahahahahahahahahahahaha odezwe się później laseczki. ściskam Was mocno :):):) a teraz śmigam po tv :):):):) taki dużyyyyyyy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie chce mi sie z domciu wylazic na to zimno:) W czwartek przed praca bede mogla bete zrobic jak cos:) justys nie dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku jezeli naprawde jestem to czy pojade dzisiaj czy za dwa dni to nic nie zmieni, zle sie wyrazilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znow cyrki.... od wczoraj mam sluz jak bialko jajka i taki rozciagliwy czyli plodny. testy owulacyjne byly pozytywne cztery dni temu a potem negatywne. a dzis znow pozytywny i sluz plodny, juz teraz nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz teraz nie wiem czy ta owulka byla czy teraz bedzie..... no staranka sa wiec spoko ale zolnierzki juz oslabione beda bo staranka sie ciagna juz od tamtego tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamili
tak jesteś na pewno w ciąży jak co miesiąc :O o kur..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamili
cieć cienia kreski haha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamili
idź się lecz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie codziennie ale co dwa dni tak:) ale czemu sluz plodny jest dopiero teraz??? no coz trzeba dzialac dalej a termin @ znow sie przesunie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1.06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak nerwusek26....... 11 tc ............. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? wklejam bo juz daleko byla:) i znow zmieniam termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kamilla no to trzymam kciuki i powodzenia :) Jest dobrze :P:P:P Ja zaczełam brac Yasmin i narazie okay, tylko na poczatku zgaga mnie po nich brąła i zoładek pobolewał ale jest okay. Dietka tez dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys jak co dwa dni to nawet nieźle.... :P zołniezyki powinny dac rede... co do sluzu to nie wiem, nie znam sie, ale ja miałam zawsze wiecej sluzu pod koniec cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kama trzymam nadal kciukasy pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla nawet bardzo jasna kreseczka świadczy o ciąży ja jak robiłam pierwszy raz test popołudiu to też była jasna na drugi dzień rano mocniejsza troszeczke ale już po kolejnych 2 dniach była mocna nawet po połudiu także trzymam mocno ksiuki żeby to jednak @ nie przylazła nerwusku czuje się dobrze plamienia są bardzo leciutkie ale zauważyłam jedną rzecz że strasznie chce mi sie cały czas pić coś okropnego nawet jak się napiję to za chwilę znowu mi się chce. Trzymam za ciebie dziś kciuki i daj znać co lekarz powiedział ale jestem przekonana że wszytsko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wlasnie sie obudzilam:) @ nadal nie ma i zaczelo mnie dzisiaj odrzucac od fajek wypalilam moze ze dwa czy trzy na caly dzien bo mnie mdli... Berbelku super ze Rybcia rosnie i wszystko ok:) Czekajaca slonko ja caly czas Ci kibicuje :) Nerwusku To odzywaj sie jak wrocisz od lekarza :) Justys to bedziecie mieli z M prezent na dzien dziecka jak @ nie bedzie;) Karten a jak Ty sie skarbie czujesz??;) Wiolkcia jak nowy telewizorek, udalo sie kupic?;) Wernus szalona kobieto gdzie sie podziewasz? ;) Buzialek i uściski dla reszty dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla!!!!!!!!!!!!\No to GRATULACJE!!!!!!!!!!! a teraz trzymac za mnie kciuki bo jak mi si\e nie uda to tobie w leb:):):):) Dziewczynki jak u was w miastach , u nas w Gliwicach masakra...wsiadlam dzisiaj do auta ze zlamana reka...bbo jakos musialam dziecko na kurs zawieźć....i dzwonie najpierw do szkoly tanca czy zsajecia nie sa odwolane bo klodnica(nasza rzeczka) wylewa a osrodek kolo rzeki jest w centrum miasta...a ona ze nie ,wsio ok drogi prezejezdne....no wiec jade...wpakowalam sie w centrum w korki tuz kolo rzeki i oczy mi z orbit wyszly taki poziom na rowni z drog\a!!!!! a w tym momenie w radiu xze rzeka zaraz wyleje a ja kurwa z dzieckiem w aucie!!!!!!!!!!!!!!!ale korek sie ruszyl.......teraz dojechalam do naszego drugiego mieszkanka i co??? I takie korki ze nie mam jak dziecka odebrac:(:(:(:(cale centrum zakorkowane, wszedzie blokady , podtopienia.......ehhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko ja za Ciebie kochana caly czas kciuki trzymam tak jak i za reszte dziewczynek:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama co ty tak spisz i spisz ;) u mnie dzis 24 dc troszke rano brzuch pobolewal i jakas taka biala wydzielina a ogolnie to spoko kama mowie ci jutro to na bank 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×