Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Z drugiej strony @ nadal nie ma a piersi dzisiaj mnie bola tak ze dotknac sie nie moge:/ jeju juz sama nie wiem co mam myslec:( Jestem ciekawa co u naszego Berbelka nic sie nie odzywa jak sie czuja z rybcia. HALO BERBELKU ODEZWIJCIE SIE!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem dziewczynki, byłam cos kupic bo lodowka pusciutka... pogoda coraz bardziej beznadziejna :( a co tam u Was ??? zdawac relacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie @ doiero jutro ale dzisiaj rano mialam plamienie wiec jutro nawiedzi mnie kolezanka :-) albo w nocy przylezie, ostatnio tak tez sie zdarzalo, Kama wiesz jak to jest, jak sobie odpuszczamy starania to czesto cos z tego wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczynki ale znalazlam cos takiego na temat temp. zazwyczaj mierz ok. 9 a dzisiaj zmierzylam ok 6:30 spojrzcie: CZYNNIKI, KTÓRE MOGĄ MIEĆ WPŁYW NA PTC: 1. Zmiana godziny pomiaru PTC: Korygowanie pomiaru podstawowej temperatury ciała ze względu na zmianę godziny pomiaru: a) jeżeli pomiaru dokonujemy wcześniej od ustalonej przez siebie godziny - to dodajemy 0,05C do wyniku pomiaru za każde 30 min. przyspieszenia. b) jeżeli pomiaru dokonujemy później od ustalonej przez siebie godziny - to odejmujemy 0,05C od wyniku pomiaru za każde 30 min. opóźnienia. 2. Zmiana termometru, 3. Dolegliwości chorobowe (katar, ból gardła itp.), 4. Zmiana klimatu, 5. Bezsenność, 6. Wypity poprzedniego dnia wieczorem alkohol, 7. Zdenerwowanie Wzrost (skok) temperatury jest rozpoznawany wtedy, gdy różnica wynosi 0,2oC lub więcej pomiędzy najwyższą z sześciu ostatnich niższych, a trzecią z następujących po sobie, niezakłóconych, wyższych temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSPARCIE FARMAKOLOGICZNE STARACZEK Dla kobiety: 1 X 1 wit.E w dawce 200mg 1x1 kwas foliowy w dawce 5 mg ( na receptę) Dla meżczyzny: 2x1 wit.E w dawce 200mg 1x1 Salfazin 2x2 Folik w dawce 0,4 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla..... jak mi się tu w domu nuuuudzi...:) dobrze ze ty na tym forum jestes:)he he .....a o witaminie e pierwsze słysze....a salfazin chyba mojemu M przyniose...juz wczesniej nad nim myslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka a ja??? ja tez jestem :P kama a Ty nie swiruj i nie wyszukuj jakis niestworzonych rzeczy :P kiedy bedziesz testowała drugi raz ??? potrzebuje znaleźć taki kalkulator zeby wyznaczyło mi tydzien ciazy ale według terminu porodu..... wszedzie jest na podstawie ostatniej @... pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek ale Ty tak cicho ze nie wiem czy jestes:)....ja zaraz sie zbieram na kurs....ale beda mieli ze mnie polewke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys przypomnialas mi ze musze full smieci wywalic....:)kartony,pudelka itp.....dzisiaj z M mamy kurs tanca ale z ta reka to nici.....:(za to pojedziemy do leroy merlin wklad do kominka kupic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam u Was u nas wszytko po staremu kamilla zrób jeszcze test jutro i pamiętajże do czasu kiedy @ nie ma to zawsze jest nadzieja ! Justys i jak twój M wróci jakoś bo mówią że sytuacja tam u Was nie jest ciekawa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No berbelku opisuj dokladnie jak sie czujecie i wogole;) Justys to super ze M wrocil do domku ;) Szarlotko ty to jednak szalona jestes;) udanych zakupkow:) Nerwusku i jak te kalkulatory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie jest tragicznie, nie dojechalam do pracy gdyz miejscowosc w ktorej pracuje jest odcieta praktycznie, zreszta u mnie rzeki tez wylaly. Masakra jakas. Jutro juz musze jakos dojechac zeby ludzi pomoc ewakuowac, bo ja pracuje w urzedzie gminy i mamy sytuacje alarmowa.http://www.bochnianin.pl/7573_wiele_drog_nieprzejezdnych__stan_na_godz_900.html no a poza tym u mnie jeszcze nizsza tempka bo 36,5 to juz 7 dzien nizszej tempki, brzuch lekko pobolewa. Nie nadrobie waszych nowosci.Pozdrawiam i trzymajcie kciuki zebym jutro dojechala do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia no u mnie taka sama sytuacja jak u ciebie.. u nas mosty porywa i domy zalewa. masakra jest. ja na uczelnie tez nie pojechalam bo zajecia odwolali bo zalane drogi i tory. z reszta w tv caly czas o tym mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co to sie dzieje na tym swiecie ??? maj powinien byc słoneczny i ciepły ... a tu co ? leje wieje i zimno :( my z M ogladamy nasze wesele :P kurde to juz 4 lata bedzie w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja odnośnie tych witamin dla mężczyzn czy one mają również wpływ na plemniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×