Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

własnie wróciłam ;(;(;(;( niestety... ciąża obumarła :(:(:(:(:(:( jutro rano do szpitala na zabieg :( bardzo chciałabym zeby to był tylko zły sen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? zmieniłam tabelke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku tak mi przykro kochanie:( a powiedzieli dlaczego tak sie stalo???? trzymaj sie jakos slonko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze nerwusku kochanie tulam Cie mocno❤️ Jak bedziesz w stanie napisz co gin powiedzial dokladnie:( Trzymaj sie kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa dlaczego ten swiat jest tak niesprawiedliwy:(:(:( Nerusku skarbie jestem z Toba❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze nerwusku, nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie co czujesz... tak mi przykro... ps. dziewczyny, a ja powinnam brac duphaston od 15dc, a dzis jest 18dc, i nie bralam bo nie mialam skoku, (wykres - link podalam jakies dwie strony temu)wiec owulki chyba nie bylo, caly czas tempka niska, juz dwa dni 36,5 a u mnie skok mialam na conajmniej36,9, a przewaznie 37,0. Kurcze nie wiem co robic, bo jak zaczne brac duphaston to nie zauwaze skoku, a jak jeszcze nie bylo owulki to nie mozna brac dup. Co robic???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek!!!!!!!!!!!!!!! niemożliwe!!!!!!!!!!!! przeciez wszystko bylo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten swiat jest naprawde posrany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ja po clo tez nie mam skoku. a z duphstonem poczekaj do 20 dc bo czytalam ze owulka po clo moze wystapic miedzy 10 a 20dc. ja tez czekalam na wzrost ale go nie bylo.... a za to sluz plodny mam juz drugi raz w tym cyklu i tez nie wiem co jest grane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu takie rzeczy nas spotykaja?..... czasem mam wrazenie ze bog o nas zapomnial i jest mu obojetne co sie z nami dzieje:( ja juz dwa razy to przeszlam i wiem jak to boli...... nerwusku jestem z toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Justys naprawde mnie uspokoilas, dzieki nie wyobrazam sobie co mozna czuc w takiej chwili, jakie przezywa teraz nerwusek Kazda kobieta jak juz tylko doczeka sie tych upragnionych dwóch kreseczek to jest bardzo szczesliwa, dlaczego nie mozemy sie cieszyc od poczatku? dlaczego takie przezycia nam los serwuje? tak jak berbelek miala stresy a teraz nerwusek. Dlaczego tyle małych istotek musi odejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Święty Boże! Widzisz a nie grzmisz!!! Wchodzę a tu takie straszne wieści.... Nerwusku 😭 tak strasznie mi przykro!!!!!!!! hlip hlip hlip...... Ale jak to, przecież było wszystko ok i tak nagle wszystko przekreślone???? Nie chce mi się wierzyć.... Nie umiem sobie tego w głowie poukładać..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam kochane, że tak długo mnie nie było, ale w pracy mam istny sajgon! Codziennie jestem w domu o 17 lub 18.... ostatnio siedziałam od 7 do 20.... Ale to nie znaczy że o Was zapomniałam. Udało mi się wreszcie w domu dorwać laptopa i zajrzeć do Was. Widzę, że przymierzamy się powoli do testowanek... Aczkolwiek w związku z nerwuskiem jakoś odechciało mi sie wszystkiego.... Jak my się tu mamy cieszyć, skoro nasza koleżanka biedna cierpi???? Buuuuuuuuuuuuuuuuuu,, brak mi slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego wszytskiego mam wodnisty śłuz, leje sie ze mnie w ciagu dnia acha, Justys my sie staramy czesto, zobacz na wykres na 28 dni, 2clo, mysia26, bo e nie wiem kiedy ta owulka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ja juz widzialam twoj wykres:) a co do sluzu to ja mialam na poczatku wodnisty, potem jak bialko jajka (czyli plodny) potem znow wodnisty i od wczoraj znow jak bialko czyli plodny. i tez nie wiem co i jak. ja starankuje do 20dc prawie codziennie wiec jak cos ma byc to bedzie a jak nie to moze nastepny cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poczekam z dupkiem do 20-go, i staranek nie przerywam, czytalam ze wodnisy sluz tez jest plodny, ja bralam wiesiolek to moze przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co bedzie dalej, mam wizyte u gina miec jak sie nie uda, bo to moj 3 cykl z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku bardzo mi przykro :/ Ja dostalam @ terminowo wiec zmieniam tabelke, jeszcze troche i moj mężuś sie naprawi :-) malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa kolokokta...........24............5...................13.06......Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, szkoda kolokokta...... ale byle do następnej owulki 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie dziewczynki?? czyżby wszystkie spały??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i czekam czy nerwusek cos napisze...... kurde czemu ten swiat jest taki do dupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mów justyś :( boję się że biedaczka nie szybko do nas zajrzy.... pewnie stara się teraz jakoś z tym pogodzić, a jutro to już w ogóle pewnie będzie przeżywać traumę w związku z zabiegiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wg tabelki to niewidzialna Kamilla i wiolkcia za chwilę testują :D cóż za emocje, jeszcze tylko 3 dni wiolkcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie tak sama ze sobą pisać :) czuję się w centrum uwagi! No ale już milczę i odmilczę jutro, bo se idę! Miłego wieczorku, bawcie się! Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam najpierw bardzo mi smutno z powodu nerwuska sledze wasze losy i nie moge uwiezyc ze zycie jest tak posrane!!!!!!!!!!!!ja jestem po IUI testuje pod koniec maja BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku bardzo mi przykro wiem co czujesz bo ja mialam to samo :( wszystko w porządku nagle wizyta i nie ma juz nic szczęscie prysło aż mi sie wyć chce nerwusku glówka do góry bedzie dobrze musi być ściskam Ciebie bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×