Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no nerwy na pewno masz... pamietam jak ja... nie mogłam zasnac i dospac do rana.... ale u mnie nie wychodziły i @ nie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te bole brzusia to bardzo bolesne mialas?? Do tego jutro lub pojutrze jade na przymiarke sukienki:) Troszke sie nakrecilam ale podswiadomie biore jeszcze pod uwage to ze @ moze przyjsc i jak sie nie udalo to troche latwiej bedzie mi to zniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja uciekam spac... mam nadzieje, ze usne w ten deszcz i wiatr :( trzymam kciuki za Ciebie i testuj rano :) Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóle miałam tak jak przed @, zreszta do tej pory tak mam, tyle ze teraz juz rzadziej. na poczatku to mnie bolało, kłuły mnie jajniki, no tak jak przed @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie mam tak jak opisujesz... Spijcie slodko ;) Tulam mocno❤️ i tez sie klade moze zasne buzialek:* Rano dam znac co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie .Z mężęm mielismy starac sie o bobaska od lipca . Od paru miesiecy mojego męża bolały stawy - wczoraj okazało sie że to bolerioza po kleszczu, który ugryuzł go rok temu. Wiecie moze jak to jest ze staraniami po wyleczeniu tej choroby, czy ma ona na to jak wpływ. Bardzo proszę o rade. jak coś o tym wiecie. Mąż wczoraj odebrał wyniki dziś idzie do lekarza dowiemy się jak będzie leczony..... Boję sie o niego. Jego lekarka mówiła cos o leczeniu tej choroby w GLiwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic nie wiem na temat boreliozy, poza tym że jest do wyleczenia ale to długotrwałe i z duża iloscia lekow, antybiotykow....trzeba porzadnie ochraniac przewod pokarmowy....bo chemii jest mnostwo.....takze czeka was troche meczarni....ja jestem z gliwic i slyszalam ze jest u nas jakis batdzo dobry specjalista ale niestety nie znam nazwiska...jesli chcesz sprobuje sie dowiedziec....... laseczki a u mnie reka bez zmian:) 12 dc i cos czuje ze po owulce: ( czyli sie z M spoznilismy bo wczoraj zasnelam, poprostu padlam a rano nas mloda obudzila wiec nici z pranka...:(piersi mnie zaczynaja bolec stad mysle ze po.....:(no ale trudno ten cykl jest pod haslem "GIPSU"wiec nastepny bedzie bardziej przemyslany.... bylam na kursie ale facet mial ze mnie ubaw....na kurs PJ na motor ze zlamana reka...:):)ale jak sie dowiedzial jak to sie stalo i z jakiego motoru to juz ciszej byl....:) no i zakupy mieszkaniowe zrobione:)...kominek kupiony, wszystko do remontu kupione poza farbami bo sie nie dogadalismy w kolorach:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka: jeśli to ie problem to jak możesz to popytaj o namiar na tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie wiem co sie ze mna dzieje, wbralam od 5-9 dc clo po dwie tabletki, a jeszcze nie mialalm owulacji, wrzucam linka do mojego wykresu, prosze o jakąs rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://28dni.pl/cycles/current tp moj wykres "Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa - życie pierdoli nas wszystkich" K. Cobain "Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa - życie pierdoli nas wszystkich" K. Cobain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. szarlotko usciski i buzki dla ciebie 👄 mysia a jak sie nazywa twoj wykres bo ten link jest na glowna strone????? a jesli chodzi ci o dziwny obraz tempki to ja tez mam dziwny po clo a owulke mialam. podaj nazwe to zaraz porownam twoj wykres i moj. kamilla jak tescik??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justys...:)dziekuje:)a ja znowu sie zanudzam w domu...:(...szału dostane na tym wolnym...juz moj M widzi ze mi odbija:):)szkoda ze nie tu blisko zadnej z was:(:( sluchajcie wprawe w ubieraniu mam ale za to bede glodowac bo ni chuja sobie bulki nie potrafie przekroic.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozostaje ci zjedzenie calej buleczki bez krojenia:) jakos dasz rade. ja tez siedze w domku bo drogi zamkniete i uczelnia tez..... no masakra jest u nas i z dnia na dzien ma byc coraz gorzej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia znalazlam twoj wykresik:) no powiem ci ze ty masz taki w miare ten wykres bo moj to juz wogole by cie zalamal:) moj gin powiedzial ze po clo tempka jest rozna i dlatego ja przestalam mierzyc i starankuje na luzie:) wiec nie patrz na tempke tylko robcie pranko i juz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie kamila co tam z testem????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby kamila nie chciala podzielic sie dobrymi wieściami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski sorki ale zasnelam:) Robilam ale sama nie wiem czy ta druga jest czy jej nie ma:/ jutro rano powtorze o ile @ nie przyjdzie bo jak na razie dalej nie ma. CCycochy to tak mnie bola ze masakra brzusi tez czasem pobolewa jakby @ miala zaraz byc ale nadal jej nie ma:/ tylko bialy wodnisty sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta C jest bardzo bardzo czerwona a tu gdzie powinna byc T tak jaby cos tam bylo ale nie wie czy to nie moja wyobraznia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama kreska albo jest albo jej nie ma... nawet jesli wygląda jak cień tzn ze cos jest, po prostu jest jeszcze bardzo wczesnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak przez tydzien wychodziło .... za małe stezenie jest w moczu i nie wykrywa jeszcze dokładnie. najwazniejsze ze @ nie ma , wiec musisz czekac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No @ nie ma rano temp 36,9 i duzo bialego wodnistego i troche rozciagliwego sluzu, cycochy to az od spodu i pobokach bola i sa tj spuchniete i podbrzusze od czasu do czasu pobolewa jakby @ miala za chwile przyjsc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz jestem, mamy znowu alarm, woda przybiera, moj wykres nazywa sie clo2, loginmysia26 zauwazylam wczoraj wieczorem ze mi wezly chlonne sie powiekszyly i pod pachami i w pachwinach, od czego to? Ale Justys czemu nie ma skoku? Mam duzo wodnistego śłuzu, przezroczystego chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozna Ci juz gratulowac :) teraz z dnia na dzien kreska bedzie mocniejsza :) a to normalne objawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×