Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nerwusek nie wiem co Ci napisac... wiadomo, ze wspolczoje... ale coz tylko tyle ze w myslach mocno Ci tule.,, Napisz co lekarz powiedzial... serduszko przestalo bic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczął robic usg to zapytał czy nie miałam bóli i plamień, a ja juz widziałam ze serduszko nie bije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i on własnie wtedy powiedział ze ciaza jest obumarła ze serduszko nie bije, ze płód rósł i ma wielkosc na 8,5 tygodnia.... ze czasem sie tak zdarza, ze nie mamy na to wpływu... teraz czeka mnie zabieg a potem 3-4 miesiace odpoczynku i znowu staramy sie o dzidzie...... jutro mam byc przed 8 na izbie przyjęć na czczo :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku no wyć mi sie chc niemiłosiernie odrazu mam siebie przed oczami nerwusku najważniejsze to jest zeby się nie poddawać i pamiętaj trzeba walczyć o to co jest w naszym życiu najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się nerwusku najwazniejsze to to zebys trafila na dobrych ludzi ja mialam glupiego jasia ale moje poronienie bylo w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dobranoc nerwusku tulam ciebie jeszcze raz bardzo bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nerwusku jestem z Toba calym serduszkiem❤️ A u mnie @ nadal nie ma temp 36,8 test I Jutro lub moze jeszcze dzis pojade na bete jezeli @ sie nie pojawi buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane nerwusku jeszcze raz przesylam usciski dla ciebie. trzymaj sie jakos skarbie 🌼 kamilla zrob bete bo z testami to roznie bywa...... mi przy pierwszej ciazy pokazala sie druga kreska dopiero po 2 tyg od terminu @. a u mnie 19 dc, sutki bola przy dotyku, piersi troszke tez i to chyba wszystko..... staranka byly jeszcze wczoraj ale chyba poszaleje i dzis tez M naciagne na co nie co:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny, buziole dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. przeczytałam wczoraj wpis nerwuska i nie mogłam nic napisać- to szok- życie jest brutalne dla niektórych i niesprawiedliwe. nerwusku bardzo mi przykro- wiem ze Ci to nie pomoze ale jesteśmy z oba cały czas. Kama to beta powinna wyjasnic sytuacje. u mnie od wczoraj doszedł ból sutków przy dotyku, jajnik chyba juz dziś nie boli- ale straznie mnie bolał podczas pranka i to bardzo, a po wszystkim całe podbrzusze jak by mi cos tam rozrywało. masakra normalnie. no cóż czekam do piątku bądz niedzieli . zobaczymy co ta @ wymyśli w tym cyklu. usciski dla wszystkich koleżanek. napisze coś po południu bo będę w pracy to nadrobie te zaległe wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM I ZYCZE WAM MIŁEGO I W MIARE SPOKOJNEGO DNIA W tą okropna pogode :( NERWUSKU bardzo mi przykro... Nie potrafie sobie nawet wyobrazic jak Ci cięzko i żle... Jestem z TOBA i mam nadzieje ze lepiej sie poczujesz... Ech zycie....... No u mnie chyba 5dc ale bez @ bo zaczełam odrazu brac Yasmin tak jak kazała lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKLEJAM TABELKE bo wiem mniej wiecej przy Yasmin kiedy bede miała @ z odstawienia. malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/06...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nerwusku ściskam Cie kochanie❤️ @ wciaz nie ma brzuch pobolewa jak na nia ale tylko bialy wodnisty sluz czasem zakluje jajnik:/ Bete zrobie prawdopodobnie jutro rano jezeli @ nadal nie bedzie . Cycochy b. bola i swedza, masakra po prostu:/ Wrocilismy z M z zakupow kupilismy garniturek koszule bielizne dla mnie do sukienki i oczywiscie moja sukienke jest zupelnie inna niz ta co pokazywalam i w dodatku biala z tamtej musialam zrezygnowac bo niewyrobily sie z przerobka i byla by na polowe czerwca:/ Buziale dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety... U nas w Gliwicach sytuacja się poprawiła....choć mój M wracal wczoraj godzinę dluzej niz zwykle....ale już mamy spokoj w miare w centrum...chociaż dalej masa ulic jest zalana.... Mnie ręka dalej boli...:(ja nie wiem jak ja do poniedzialku wytrzymam w tym gipsie....nawet wlosow sobie nie moge sama umyc...:(nic nie zrobie sama....szlag mnie trafia.... Nerwusku...ja w to doslownie nie moge uwierzyć!!!!!!!!!!!!! nie mam słow i zadne slowa cie nie pocieszą...pamietaj tylko ze jestemy tu wszystkie z Tobą... Co do mnie dzisiaj moj 13 dc, wczoraj bylo pranko ale z moim pechem...wiadomo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku nie wierzę w to co się stało bardzo mi przykro i pamiętaj że jestem z Tobą wiem że słowa nic nie dadzą bo to co przeżywasz to koszmar ale pamiętaj że jestem z Tobą - 3 maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. ja juz w pracy do 21-ej. na szczeście już nie pada :)):) buziaczki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od 3miesięcy staramy się o dzidzię, trzy miesiące przed staraniami już się przygotowywałam, badania chyba wszystkie zrobiłam włącznie z USG i wszystko wporządku, jedyne co, to lekarz powiedział mi na USG, że mam dość mocno powyginaną macicę z przodozgięciem ale, że to taki jej urok i w niczym to nie przeszkadza, ilość pęcherzyków przeciętna, cytologia w normie, krew w normie. Mam regularny 33dniowy cykl okres mi się spóźnia 7dzień, byłam rano w laboratorium na HCG wynik ok godz 15odbieram. Nie obserwuję śluzu bo wiem że może być zaburzony(często współżyję). Objawów wsumie żadnych nadzwyczajnych, zawsze przed okresem mam kłócie w jajnikach, chociaż przyznam,że ok tydzień temu ustały. Jestem bardzo zniecierpliwiona, za godzinę wszysko się wyjaśni. Nigdy nie stresuję się bo okres był prawidłowy a teraz każdy dodatkowy dzień spóźnienia buduje moją nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajaca1984
Aura to trzymam kciuki! I daj znac jaka masz bete hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nic nowego:) cykl szalony mam. juz trzeci raz sluz plodny i testy tez pozytywne wiec sie troszke gubie w tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby ten cykl przyniosl cos dobrego:) jeszcze pare dni beda staranka a potem juz tylko czekanie:) ale nie wiem kiedy sie spodziewac @ bo takie to wszystko poplatane. a u ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohohohoho justys trzecia owulka :):):) niezłe masz przeboje. no to moze w ktorąs się udało :) Czekająca masz już jakies efekty diety?? no teraz po tabsach to @ napewno bedzie i powinno sie troszke to wyregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ja już nie pamietam czy mi pisalas bo pytalam wczesniej gdzieś tam gdzie masz ten domek w Żywcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia no mam nadzieje ze sie udlo trafic w owulke obojetnie kiedy ona tam byla:) bo staranka byly intensywne i w sumie nadal sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×