Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Agnieszka wybierz sie lepiej do gina Nowa i Monika dzięki za rade, poczekam jeszcze z tym dupkiem, najgorsze ze pewnie przegapię weekend jak nadi, jeszcze moze przed wyjazdem M troche podziałamy. Justys mamy podobnie z ta tempką, raz w gore raz w dół, ale raczej cały czas to jest pierwsza faza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta8723
witajcie mam do was taka sprawę byłam w środę u ginekologa i wykrył u mnie wczesna ciąże i przepisał mi luteinę na podtrzymanie ciąży a czytałam wcześniej wasze posty ze nie powinno się przepisywać i już nie wiem co o tym mam myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja jestem ledwo żywa.... chyba pogoda na mnie działa, bo jak bym mogła, to bym się położyła na biurku i spała... pewnie wszystkie pracują, a mi się już zwyczajnie nie chce.... może uda mi się wejść wieczorem i wtedy będzie Was więcej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta chyba coś źle zrozumiałaś, gdyż luteina w ciąży jak najbardziej:) Tak jak Ci lekarz powiedział: ma ona za zadanie podtrzymać ciążę. Ale luteina przed owulacją nie jest wskazana, gdyż może ją hamować. Tak wiec nie zastanawiaj się i bierz, żeby podtrzymać dzidziusia. Ps. gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna...a może to nie pogoda:) 3mam kciukasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta8723
bardzo dziękuje wiesz ja i tak biorę tak jak zalecić gin żeby dbać o dzidzie jak się zgodzicie to mogę dołączyć do waszej tabelki i z checia będę się z wami dzieliła swoimi nowinkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz sie dzieje dzisiaj z kama dzis wogole sie nieodezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta a ktory to twoj dc ijak dlugo sie staraliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie ze mna dzis dzieje głowa mnie boli i tak dziwnie sie czuje:( kochane powiedzcie mi co to znaczy jak test owulacyjny wyjdzie po 20 dc pozytywny, bo moja siostra jest w 22 dc robiła i wyszedł jej pozytywny a owulacje już miał jakies 5-7 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniu nie mam pojęcia albo to jest teraz owulacja mogą to być bule poowulacyjne a może coś jest na rzeczy trudno powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika no mi kiedys test owulacyjny ciaze pokazal:) a ja wrocilam z zakupow z M i teraz jem obiadek:) tescik owulacyjny taki jak wczoraj czyli kreska testowa mocniejsza od kontrolnej, juz nie wiem co jest grane..... dzis 21 dc i podbrzusze boli i piersi tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kama, Ninka 🌻 co tam u Was???? Ja na szczeście mam jeszcze pół godziny w pracy i weeekend :D Jutro idę na wesele jako delegacja ,więc pewnie mnie nie będzie na forum, ale w niedzielę się na 100% pojawię. Pogoda u mnie nieciekawa, raz niby chce słonko świecić a czasem pada deszcz.. niech juz jest prawdziwa wiosna i lato!!!! 😭 Ale jestem marudna,,, wybaczcie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy odpoczywam. u mnie to wkoncu swieci slonce i jest cieplutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się z Wami powolutku żegnam kochane :) powinnam być jeszcze wieczorem. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika no nie wiem:) bez clo owulke zawsze mialam najpozniej w 19dc wiec skoro biore clo to moze owulka byla wczesniej i jednak cykl sie skrocil? bo gdyby jednak byla owulka wczoraj to test juz dzis bylby negatywny albo ta kreska bylaby chociaz bledsza a tu lipa bo jest bardzo mocna tak jak wczoraj i przed wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys zrob ty kochana bete albo przynajmniej porzadny test ciazowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ale to już u ciebie mógł pokazac test owulacyjny? rozumiem że on szybciej pokazuje niż ciążowy? a za pierwszym razem test owulacyjny kiedy Ci pokazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika no przy mojej pierwszej ciazy test owulacyjny pokazal dwie krechy takie bardzo mocne w 24dc przy cyklu 32 dniowym. i potwierdzil to potem ciazowy. nina test ciazowy zrobie pod koniec miesiaca albo 1 czerwca:) o ile @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja juz w pracy.:(:(:( nie chce mi się strasznietu siedziec;/;/;/;/ale od jutra 4 dni wolnego :):):):):):):) agnieszka to juz długo ci się spóźnia @- powinnaś jutro zrobić i bedzie wiarygodny:) co tam u Was laseczki?? u mnie swieci słonca a za chwilę pada deszcz, grzmi i znów słońce- oszalec można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ szaleje wiec rozpoczynam kolejny cykl. Buziaki i usciski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama dopiero jak odbierzesz wyniki z bety to bedziesz mogła planowac przyszły miesiąc. zrób zdjątka sukienki i butków i podaj linka- lukniemy. ja butki to musiałam na zamówienie brac bo ja mam małą stopę 34:(:(:(:(:( i mówie Wam to straszny problem z kupnem butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×