Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej skarby a u mnie 22 dc, piersi napiete i bola. podbrzusze boli ale juz mniej i nie ciagle tylko tak od czasu do czasu. zostal mi ostatni test owulacyjny wiec dzisiaj go zrobie zeby sprawdzic czy kreska blednie czy nie bo od 3 dni mam testy pozytywne i to ta kreska testowa mocniejsza:) wczoraj pranko bylo wiec od dzis odliczam juz dni do 1 czerwca:) buziole i usciski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny u mnie 28 dc jutro powinnam testowac boje sie masakrycznie ze @ jutro bedzie dzis temp powyzej 37 wiec jest dobrze zastanawia mnie dalej ten test owulacyjny ze byly wczoraj 2 kreski jednakowe nie daje mi to spokoju pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa, ul. Walecznych 40/1A. To jest w domku jednorodzinnym i przyjmuje ona prywatnie w środy i piątki od 15-19 ale jezeli jest duzo pacjentek to dluzej. Jedyna wada jest to ze sie dlugo czeka w gabinecie bo dr.Sarnowska czasem sie spoznia albo przyjmuje nagle przypadki po za kolejnoscia ale kobnieta jest naprawde dobra:) Mam do niej tel komorkowy wiec jak chcesz podam Ci nr na maila :) Przyjmuje tez w szpitalu Praskim:) Mojej mamie uratowala ciaze mimo ze inni lekarze nie dawali szans ze mlody sie urodzi:) A teraz mial Pierwsza komunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki w czoraj wieczorem w jednym z tematow wypowiadala sie babeczka ktora jest polozna i powiedziala ze pranko najlepiej jest robic miedzy 9 a 17 dniem cyklu nawet codziennie jezeli da sie rade i powinno sie udac zajsc w ciaze za pierwszym razem:) Ona podobno zrobila tak 2 razy i dwa razy zakonczylo sie sukcesem czyli ciaza:) Moze warto sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten ja nie chce Cie kochana nakrecac ale jak dla mnie moze wskazywac to jedno i Ty dobrze wiesz co slonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys trzymam mocno kciuki aby ten 1 czerwca byl wspanialym dniem i dal Wam wspanialy prezent na dzien dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kamcia jak ja bym chciala przed chwila zrobilam test ciazowy bo nie wytrzymalam i negatywny wiec klapa chyba nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten moze byc za wczesnie znalazlam cos takiego: Czy test owulacyjny wykrywa ciążę? To pytanie pojawia się tak często, a inwencja twórcza testujących nie zna granic zatem słowa wyjaśnienia. Test owulacyjny wykrywa ciążę Dlaczego? to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie testował w okolicy owulacji. a teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt aminokwasowych Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia) dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale UWAGA TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIĄŻY ale POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży dlatego radzę testujecie ciążowymi TEST OWULACYJNY jeżeli ma przepowiadać ciążę MUSI MIEĆ KRESKĘ TESTOWĄ CIEMNIEJSZĄ OD OWULACYJNEJ lub PRZYNAJMNIJE TAKĄ SAMĄ jeżeli testowa jest jaśniejsza to nie jest to zwiastun ciąży. http://kobiece.mojeforum.net/temat-vt100.html Ja cie kochana nie nakrecam ale fakty mowia same za siebie;) s28 zlookaj:) http://www.znanylekarz.pl/17467/anna-sarnowska/ginekolog/warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama no my pranko mielismy codziennie od 10dc do 16dc potem dzien przerwy i znow od 18dc do 21dc codziennie:) moze zaskoczylo:) karten nie lam sie:) powtorz tescik po terminie @ i bedzie pozytyw zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kamcia tez tego szukalam al bardzo dziekuje chyba jak by juz cos mialo byc to by mnie piersi bolaly a tu nic kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a tobie chyba test owulacyjny wykryl ciaze czy moze znowu cos pomieszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byl moj 27 dc i byly 2 kreseczki moze cos w tym jest skoro tobie justys tez kiedys wykryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karten ja juz od 4 dni mam pozytywne testy owulacyjne..... do tego bole podbrzusza jak na @ ale do okresu jeszcze sporo czasu, no i od 2 dni bol piersi..... dzis robie ostatni tescik owulacyjny i zobacze co mi wyjdzie bo jak znow dwie mega mocne krechy to chyba sie zaczne nakrecac ze sie udalo, a jak beda slabsze to bedzie znak ze poprostu owulka byla tak pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dziewczynki zmienia tabeleczke na dolna i troszke luzu zrobia w gornej bo juz troche tloiczno w tej na gorze :P Nerwusku kochanie odezwij sie wszystkie jestesmy z Toba i mocno Cie żabko tulimy:* A u mnie 3dc a mam taka chec na pranko ze szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam taką nadzieje ze spadniemy na dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no to powodzenia... A ja na 13.20 na badanie USG prenatalne, trzymajcie kciuki aby z Niunka bylo wszystko OK :) Ja siedze jak na szpilkach i odliczam czas, a mezus sobie deseczke na poleczke poleruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa trzymam kciuki zeby Ninka byla zdrowiutka :D A dzis bedziesz miala mozliwos dowiedziec sie czyu chopak czy dziewuszka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa trzymam kciuki bedzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to superasnie tylko ciekawe czy Niunka bedzie chciala rozlozyc nozki i pokazac co tam ma;) A jakie masz przeczucia? Podobno kobieta jakos wewnetrznie czuje czy synek czy corcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaTu to po powrocie daj znac czy corcia czy synus:) mocno trzymam kciuki za to zeby bylo wszystko ok i zeby dzidzia chciala wspolpracowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja juz po zakupach dziś prezent na komunie kupiony :) NowaTU 3mam mocno kciuki żeby było wszytsko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku a Wy jak z rybcia sie czujecie tylko nie pisz żabko ze ok poprosze o szczegoly:) Ja dzis sikam jak szalona mam nadzieje ze sobie pecherza znow nie przeziebilam:) Nowa odzywaj sie zaraz po powrocie, trzymam mocno kciuki zeby wszystko ok bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×