Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ja jestem ale zaraz uciekam do pracy dołącze do was dopiero w poniedzialek albo w niedziele poznym wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno napisze... Dobrze ze mam darmowe weekendy bo juz tyle osobom obiecalam ze zadzwonie ze abonamentu by zabraklo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziewuszki pozegnam buuuuuuuziole i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla jakoś leci i nawet nie jest żle :) plameinia mam sporadyczne i prawie ich nie widać :) wczoraj wieczorkiem było tak średnio bo mnie trochę mdliło i była okropnie słaba w głowie mi się kręciło ale dziś wszytsko wróciło do normy :) mam nadzieję że z rybcią wszytsko ok i że serduszku jej bije - czasami coś mnie zakuje ale do tego trzeba się przyzwyczaic :) dziś dzowniłam żeby załatwić orkiestrę którą chciała na ślub i mój termin zajęty :( i muszę przełożyć ślub o tydzień szybckiej na 30 lipca 2011 ale szybko już wszytsko pozajmowane ciekawe co z salą mam nadzieje że będzie wolna bo jedziemy w poniedziałek załatwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na szczescie mam juz prawie wszystko zalatwione :) mial byc skromny obiad ale mamuska moja pozyczy nam pieniazki i bedziemy mieli przyjecie weselne z dj itd:) Ten dj ktory bedzie u nas gral jest naprawde fantastyczny bawilismy sie przy jego muzyce na weselu braci mojego M i na piedziesiatych urodzinach jego prezesa:) Mowie Ci kochanie ze jestem tak wdzieczna mojej mamusi ze nie da sie tego opisac slowami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lMSDF'pihewsg'fSARJnfv
osz kuurde berbelu ty w ciazy,a za rok slub? z bachorem do slubu? wspolczuje:(((((((((((((((((((( idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki widze ze nikogo nie ma wiec lece z dzieciakami na spacerek pozniej sie odezwe buzial:* Berbelku nie przejmuj sie takimi debilami zazdrosni sa i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, po badanku... wszystko super... a plec... PLEC PIEKNA rzadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu gratulacje dziewczynki :):) super :):) do lMSDF'pihewsg'fSARJnfv: to kiedy biore ślub i czy będę miała na ślubie dziecko czy nie to nie jest Twój interes a idiotką jesteś może ty to co robię w życiu to mój interes i w jakiej kolejności jesli chce najpeirw dziecko to je będę miała jeśli chcę potem ślub to będę go miała i nie życzę sobie żebyś wypowiadała się o mnie w taki sposób bo mnie nei znasz i nei masz prawa mnie oceniać a tym bardziej obrażać radzę zastanowić się nad swoim życiem bo pewnie ja też mogłabym coś w nim znaleźć co wymagałoby komentarza ale moja kultura osobista nie pozwala mi na wyśmiewanie się z innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystkie pouciekaly:P Szarlotko co jest ze sie nic nie odzywasz?? Werna szalona kobieto a Ty gdzie?? No i reszta dziewczynek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynyki :) My wybieramy sie wieczorkiem na grilla a tu grzmi icemno jak w du... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety. NowaTu gratuluje super :) berbelku nie ma sensu sie przjemowac czasem ludzie maja pusta czaszke zamiast mozgu. a swoja droga to nie widze problemu zeby przy okazji slubu miec i chrzciny dzidziusia :P kilka moich kolezanek juz tak zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:*znalazłam chwilke zeby wpasc:)pracy tyle ze szok :(ogómie dolina:(rycze cały czas:(czyli jak zawsze przed @ nie mam już siły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzionek kochaniutkie:) wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? Wrzucilam tabelke zeby sie nie zagubila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko ale ranny ptaszek z Ciebie:)ale kto rano wstaje temu pan Bóg daje:) a wiolcia już testowała?? bo miała termon na piątek, u mnie dzis ból podbrzusza, o dziwne kłucie w jajnikach, wogóle jakis ten cykl dziwny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonce a ja nie wierze:) ja jestem pewna że teraz Ty zobaczysz II kreseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no u mnie 23 dc, podbrzusze boli leciutko juz od kilku dni, piersi bola coraz mocniej..... dzis juz sie ich nie da dotknac:) oby to byly dobre objawy:) w sumie to tescik zrobie 26 maja bo jak teraz tak liczylam to owulka byla za pierwszym razem jak tesciki byly pozytywne, wiec sprobuje zatestowac a jak sie nie uda to kolejny test 1 czerwca. pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w polowie czerwca chociaz żabko nie sadze:) ja tam jestem prawie pewna ze Ty skarbie w tym miesiacu zmienisz tabeleczke sama wiesz dlaczego;) uda Ci sie kochanie wrzucic fotki?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×