Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

witam wieczorową porą :) u nas w końcu pięknie świeci słońce!! Hura!!! od 3 tygodni go nie widziałam. Od razu człowiekowi lepiej na nuszy :D Co porabiacie??? Ja niestety zaraz muszę myć te przeklęte gary, wrrrrrrrrrr, nienawidze!!!! Potem idę się kąpać i lulu hehe. Nie no, z tym lulu to przesadziłam, pewnie obejrzę jakiś film.:P albo zjawię się jeszcze na forum, jak M nie będzie okupował kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko no moze... Wiesz musze trzymac diete... Jak zjem wiecej to mam okropnie duze wyrzuty sumienia.... No a po talbetkach nowym najpierw mi było niedobrze a teraz wiecie co... Jakbym była ciagle pobudzona no wiecie gdzie :P Kmailko a TY jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca powiem Ci ze tak sobie @ sie rozkrecila i brzusio boli wiec wydaje mi sie ze z tego cyklu nic nie bedzie i zaczynam kolejny w poniedzialek powtorze bete ale intuicja mi podpowiada ze sie nie udalo. Ale jak to mowia co nas nie zabije to nas wzmocni;) A Ty kochanie powinnas sie cieszyc ze jestes pobudzona na pranko bo czesto zdaza sie ze libido po tabletkach spada ;) Ja caly czas Ci kochanie kibicuje i wierze ze Ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Kamilko, ale trudno mi z waga walczyc :( Dopiero 2 kilo za mna a przedemna 10 i nie moge sie zmobilozowac na 100 % :( Bedzie dobrze, jak sie teraz nie udało to nastepnym razem ! TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile, jutro wyjezdzam na zajecia i musze wstac o 2.30 w nocy. Masakracja!!!!! Jak mi sie nie chce, musze zaraz sie polozyc, ale i tak pewnie nie usnę. Ide jeszcze zrobic test owulacyjny. Acha pranko bylo wczoraj i dzisiaj zdazylismy przed służbą M. Dzis moj 21 dc. M sie ciagle dopytujwe kiedy pojde do lekarza. no ale z czym? Jak nie wiem co jest grane z tym moim cyklem? Odezwe sie za chwile jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test pokazał bardzo słaba druga kreske, słabsza niz ta wczoraj, jak jutro bedzie skok to wieczorem biore dupka, a jak nie to kolejny test jutro... nie bedzie mnie do pon. Pozdrawiam, sciskam. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u nas chyba koniec swiata ciemno burza ze szok:(takich chmur jeszcze nie widziałm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kama jak się czujesz ? ja takie pytanko bo dziś się naczytałam o tych testach owulacyjnych i jeden miałam w zapasie i zrobilam okazalo sie ze wyszly dwie takie same kreseczki jasne bo jasne ale takie same co to moze oznaczać przypomne ze to moj 27 dc wiec owulacja to raczej nie jest a tez nie chce sie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to moze oznaczc ciaze;) a u mnie 2dc i leze sobie w lozeczku bo sie leje ze mnie, no ale co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze sie nie udalo no wiesz kamilka nie chce sie tez tak nakrecac bo pozniej nadejscie @ gorzej zniose nizeli dotychczas ale tak bardzo bym chciala jeszcze tylko 2 dni i testowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie doskonale Cie rozumiem ale to i tak faktu nie zmienia i trzymam mocniutko trzymam kciuki zeby ta wredna @ zniknela na ladnych pare miesiecy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kamus tobie rowniez zycze tego samego :):):):) dzis sie marnie czuje cos mam takie popękane krwinki w oczach masakra nie wiem od czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od czego a od kogo;) Moze w tym cyklu sie uda zaczynamy 6 i chyba przestane nawet mierzyc temp zeby sie nie nastawiac i nie nakrecac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten klade sie slonko trzymam za Ciebie mocno kciuki:* Kolorowych żabko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!!!!!!!!! Ja po wczorajszej wizycie dalej wiem , że nic nie wiem:) Okazało sie tylko, ze muszę ruszyć od podstaw z ocena cyklu a mąż musi ruszyć do androloga! Lekarz spokojny, małomówny i chyba to mnie rozdrażniło baqrdziej! Najważniejsze że stwierdził ze szansa na dzidzie jest mąż musi podleczyć plemniory więc idzie za tydz, do androloga a ja jak dostanę okres idę na ocenę cyklu i abarot od poczatku, bądz człowieku mądry:( Ps. okazało się że w tym cyklu miałam okazały pecherzyk, który zawcześnie podawanym dufastonem sobie skasowałam! zamiast prorodzinie zastosowałam antykoncepcję jak stwierdził lekarz :) a wcześniejszy ginek powiedział że 17dc to już po owulacji u mnie, no to pięknie, co???????? Kurcze bedę miała spieprzony weeken , bo cały czas o tym myslę i jestem zła na siebie ze wziełam ten lek, choć wiem, że nie powinam i po prostu tak miało być!!!! Dobra wrzucamna luz!!!!!!!!!!!! Całusy na miły dzionek!!!! U mnie słoneczko, więc zaraz się rozchmurze:) Pozdrawiam wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja wlasnie wychodze do pracy. @ sie konczy wiec coraz blizej do pranka juz mnie tak nosi ze chyba wykozystam dzisiaj mojego M bo nie wytrzymam a co:P S28 sprobuj moze do dr. Sarnowskiej bo z tego co pamietan jestes z wawy ona naprawde jest dobra i konkretna nie owija w bawelne:D Buzialki i usciski dla wszystkich milego dzionka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka a ona przyjmuje prywatnie jeśli tak to daj namiar! teraz jestem umówia na wizytę do invicty bo też znajoma mi poleciła, no zobaczymy do cholery oni to już chyba wiedzą co robią ...............tak mi sie wydaje!!!! Miłej pracy kamila i niech czas ci szybko mija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×