Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dzieki Kama. bedzie co ma być :):):):) s28 to powodzonka zycze i oby się wszystko udało :)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak frekwencja spada? ja siedze sobie z M i sie nudze bo on mecz oglada:( jestem strasznie ciekawa czy w tym cyklu nam sie uda czy tez nie..... staranka byly rzadziej niz poprzednio bo tak co 3 dni a czasem co 2. no coz jeszcze sporo sobie poczekam bo termin @ dopiero na 6 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 a nie bylas u mojej ginki? Tak z ciekawosci pytam:) Wiolkcia co ma byc;) dobrze bedzie;) No chyba ze Ty juz cos wiesz ale nie mowisz zeby nie zapeszyc;) Gadaj szybciutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia to bedziemy jutro swietowac ;) II kreseczki u Ciebie a u mnie 23latka;) Kurcze czemu my tak po polsce rozsiane:( Byśmy sie wodeczki urodzinowej napily oczywiscie te co moga dla brzuchatek soczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia tą twoją gin mam zapisaną na czarną godzinę:) Narazie chodze do tej z kliniki w sumie w tym miesiącu to tylko monitorin u mnie totalnie bezlekowo patrzymy co natura da:) dziś miałam robiony test na wrogość śluzu jutro wynik , na razie zbieramy informacje a tak wogule to niedługo wakacje i trzeba na luzik się ustawić :) Kamilka miłego świętowania jutro , mój M dziś świętował urodzinki no ale deser na koniec :) Więc kończę pisać i do dzieła ........ :) miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) jakos dołek nie mija:( nawet nie wiem który dzień cyklu jestem:( delikatnie krwawie ale naprawde mało no i zaczyna bolec mnie prawy bok, czyli owulka sie zbliza:)dziewczyny powiedzcie mi czy ja jestem teraz pierwszy cykl po poronieniu czy cykl w którym poroniłam bo nie wiem:( miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia ! nie umiem ci doradzić! ale dobrze że ci organizm się nie rozregulował i że masz owulację , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia to jest juz nowy cykl w ktorym mozna starankowac, a poronienie wlicza sie do poprzedniego cyklu czyli tego w ktorym zaszlas w ciaze. a u mnie jak narazie ok. wczoraj w nocy nawiedzil mnie mocny bol jajnikow i budzilam M o 24 i mowie ze chyba owulka zawitala wczesniej i byly staranka:) dzis od rana bola jeszcze jajniki wiec owulka byla w nocy lub wczesnie rano. no zobaczymy co z tego wyjdzie:) no chyba ze sie myle i organizm znow plata mi figle jak w poprzednim cyklu:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nada czekam na @ juz prawie tydzien... w srode robilam bete i wyszlo 0,1, pewnie mam jakas torbiel :-/ 7 lipca ide di gina i az sie boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie prawy jajnik, robiłam test owulacyjny i wyszedły już prawie równe kreseczki, ale jak jeszcze plamie to nie oprzeszkadza w pranku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie cos mnie ostatnio nie było czytalam ale jakos sie nie udzielałam pozdrawiam wszystkie dziewczeta kama wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki normalnie mam już dziś dość wszytskiego :( tak mnie zdenerwował taki dziadek że szok:( wracaliśmy z M z miasta i jehcaliśmy drogą z pierwszeństwem a on pacan jeden nie patrzył czy coś jedzie wyjechał nam z drogi podporządkowanej M zaraz po hamulcach i ledwo co wychamował jak byśmy się z nim zderzyli to moiją stroną miałam już najgorsze myśli że może coś się fasolce może stać tak się zdenerwowałam że do tej pory cała w nerwach jestem stary dziadek jeszcze pretensje miał co to za ludzi ten świat ma :(:( wrrr... Kamilla Najlepszego szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama najlepsze zyczenia:) monia ja tez plamilam i byly staranka i sie udalo wiec mozesz probowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no plamilam prawie caly cykl ale mimo to sie staralismy. no i udalo sie ale ja mam niedrozny jajowod i zarodek sie nie przecisnal do macicy i nastapilo wydalenie zarodka. wiec jesli mialabym jajowod drozny to by sie udalo donosic bo gin powiedzial ze czesto jest tak ze po poronieniu plodnosc wzrasta i jest nawet latwiej zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczniemy sie starac:) owulke powinnam miec 21 czerwca czyli w nasza rocznice slubu:) a jak liczyc dni cyklu bo nie wiem, zaczełam plamic 10 czerwca justys dziekuje:* ciekawe co z Kamila bo wogóle sie dzis nie oddzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja jestem chwilke. KAmusia wszystkiego najlepsiastego!!! Moc zdrówka i spełnienia marzeń, zdrowego dzidziusia,a co tam bliźniaków Ci kochana życze!!! Buuźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Mysiu:* Nie musza byc blizniaki moze byc nawet jeden maluszek ;) dziekuje kochana jeszcze raz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Ja wrocilam z wakacji-troszke poczytalam i ....same zle wiadmosci tutaj:( SLe buziaki i 3mam za Was kciuki! U mnie 6 dni do nieplanowanej@@@..no zobaczymy:) Objawow jak zwykle brak:D pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* widze slonce cze urlopik si udal i nastawil pozytywnie;) trzymam kciuki za II kreseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko udał się!! Pogoda dopisała i w ogóle jakoś tak błogo było! Jestem dobrej myśli!3mam za WSZYSTKIE NAS KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×