Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ja juz testom nie wierze robilam przed @ i wychodzily jasne kreski a na nastepny dzien franca sie przypaletala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mozemy przybic sobie piatke bo my tez dajemy sobie luz i kochamy sie dla przyemnosci i jak sie nie uda to juz jestem na wrzesien do gin mojej zapisala i zaczniemy badanka moje i M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bym dawno poszla na badania ale moj M sie boi ze to jego wina i tak sie ociagalam ale sam juz kiedys wspomnial ze trzeba to sprawdzic duzo o tym rozmawialismy i chyba zrozumial ze nikt go o nic nie bedzie obwinial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ..zastanawiam sie czy jesli przytulałam sie ze swoim chłopakiem wczoraj..a owulke powinnam miec wczoraj dzis lub jutro to czy mam szanse na to kochane maleństwo??bo jesli bede miała cykl 28 dniowy to owulke powinnam miec wczoraj jesli 29 dniowy to dzis a jesli 30 dniowy to jutro..czy jest szanse??czy te maleńkie kijanki przetrwaja tyle by dotrzec do jajeczka??:)dziekuje za odp i wsparcie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Powiedzcie proszę dostam zamiast okresu tylko palmienia trwało to jak zwykły okres, zrobiam test ale wyszedł negatywny ale ja czuję sie nie Halo. dalej pobolewa mnie jajnik i piersi przy dotyku i też ale nie przy każdym dotyku pieką sutki... Czy moge ufac testowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilo no plemniczki w sluzie plodnym w dobrych warunkach zyja nawet od 3 do 5 dni wiec szansa zawsze jest:) magdalenko powtorz test i bedziesz wiedziala. jak wyjdzie nadal negatywny to ciazy nie ma bo po tak dlugim czasie test cos by wykazal. wiec lec do apteki i kup test i bedziesz wiedziala co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie dostalam 9 w ostatni dzień plamienia tj 13Zrobiłam test wyszedł negatywny powtórzę go albo pójdę do lekarza, tylko, że mnie to nurtuje.. Dziękuję za odpowiedz napisałam bo jak wyżej gryzie mnie to i chciaam sie dowiedzieć co sądzą o ty bardziej doświadczone kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczorek laski;) Lilo szansa oczywiscie jest;) zawsze wieksza jezeli robicie pranko przed i w czasie owu natomiast mniejsza jezeli pranko jest po;) Plemniki potrafia w dobrych warunkach czekac 48h a niektore zrodla mowia ze nawet 72h;) Plemniki docieraja bardzo szybko w okolice jajowodu ale aby zaplodnic jajeczko potrzebuja 6h aby dojzec i byc zdolnym do zaplodnienia:) Poczekaj na termin @ i jak nie bedzie to testuj;) trzymam kciuki za pozytyw;) Gosiu jezeli gin przepisal Ci luteinke to bierz ja, jest to progesteron w tabletkach. W momecie jezzeli rzeczywiscie jestes w ciazy nic sie nie stanie jezeli to nie ciaza przyjdzie @. Ona na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc jezeli jest dzidzia:) Czego zycze Ci z calego serca:) A mozesz napisac kiedy mialas ostatnia @ i ilu dniowe masz cykle? Madzia poczekaj dwa dni i powtorz tescik albo najlepiej by bylo jak zrobisz bete i ona na pewno da wiarygodny wynik:) Halo a gdzie reszta czyzby pranko wszystkie kobitki? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka masz racje nie ma co robic testow przed terminem @ sama sie o tym przekonalam. Teraz sie powstrzymalam przyszla @ i odrobine mniejsze rozczarowanie ze sie nie udalo. Bo jak jasna krecha druga wyjdzie i pojawi sie na nastepny dzien to rozkminka sie wlacza a tak jak sie wstrzymalam to jakos lzej i nie ma mysli ze moglo byc poronienie itd Teraz nowy cykl i nowe nadzieje ze moze tym razem sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila musi sie udac wakacje za pasem :P inne powietrze i inny klimat :P juz nie moge sie doczekac urlopu. powiem wam ze 10 miesiecy meczarni z dzieciakami ( nie narzekam bo zazwyczaj jest fajnie ) ale potem 2 miesiace odpoczynku - zawod nauczyciela tez ma swoje plusy. a tak wogole to dzien dobry kobiety, milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... dzis jak wstalam i poszlam na siusiu do lazienki zauwarzylam na papierze sluz lekko czerwony? czy to plamienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia...ja myślę że nic tu nie pomoże tylko czekanie na pierwszy dzieńspodziewanej @...i test.... Nina czy Ty spać nie możesz????????:):) KAmilko a ja jestem po wczorajszej rozmowie z M....poszliśmy sobie na spacerek....zacząl sam temat bo naprawdę była dziwna atmosfera w domu...cicho i jakoś smutno....Czuje się winny jak to facet....pierwsze jego zdanie było.."widzisz myślałas że to Twoja wina a okazało się że moja"....tak mi się go strasznie żal zrobiło...strasznie!!!!!! Myślałam że zaraz się popłaczę...Pytał się mnie o wszystko,czy jest jakiś powód ,czy można to leczyć,jakie mamy szanse.....porozmawialiśmy sobie i wie wszystko...bierze od wczoraj Salfazin i wit.A +E....po 6 tygodniach zrobi jeszcze raz badanie....jeśli wyjdzie lepiej będziemy próbować dalej...będzie obliczał ze mną dni płodne,pranko tylko najwyżej co 2-3 dni żeby były silniejsze....jeśli dalej będą kiepskie pojedziemy do kliniki...To wszystko jego słowa i ustalenia...Jestem z niego dumna,jest kochany i naprawdę bałam się że nie będzie chciał leczenia że się podda....Mamy plan i będziemy go realizować...ostatecznie in vitro....Dziewczynki trzymajcie za nas kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aha a ja na moje nie wiadomo skąd krwawienia dostałam Duphaston....dziewczyny jak go brałyście?????Bo mi na kartce nie napisał...na recepcie pisało 2 razy dziennie...a w ulotce jest różnie...w zależności od wskazania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia i po to dostalas luteine zeby ciaze potrzymac szarlotko slonko juz czytam bo przed chwila wstalam i musze siusiu;) Ninus ja tez dwa miesiace urlopiku bo dzieciaki wyjezdzaja wiec moze wypoczynek cos pomoze? zaraz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko wiesz kochanie ze ja za ciebie zawsze trzymam kciuki i Wam kibicuje zeby Wam sie z M udalo:) Super ze wyjasniliscie sobie wszystko od razu bo pozniej sa niedomowienia i problem zamiast sie naprawiac to sie poglebia. Nie zapomnij kupic zapasu bokserk zeby jajeczka sie ni sciskaly;) chlopaki beda mialy wiecej miejsca;) i tak jak pisalam wczesniej pobierze witaminek nie bedzie bral goracych kompieli i przed badankiem zrobicie posciku tyle ile potrzeba i kolejne wyniki beda ok;) A moze jak troszke wyluzujecie teraz to wcale nie beda potrzebne;) trzymam za Was kciuki kochanie:* Za reszte dziewczynek oczywiscie tez:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma nikogo buuuu:( Nerwusku a Ty kochanie czemu nic nie piszesz? Tesknimy tu za Toba:* Wernus dziekuje :* I oby dolegliwosci zmniejszyly sie jak najszybciej ;) Na mdlosci b.dobre sa migdaly:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka Ty mnie zawsze jakoś na duchu podtrzymujesz....Mój M zawsze nosił bokserki...nie męczy jajków:):):):):)Dlatego dla mnie to tak cholernie dziwne te wyniki...naprawdę...:(:(....bo dba chłopak o siebie....Musimy wyluzować...nic się nie da zrobić....pobierzemy leki ,poczekamy i zobaczymy co będzie dalej....Tylko ciągle pytam dlaczego akurat my mamy takiego pecha,czy nie mogą tak mieć te żule spod sklepu monopolowego????Oni mają za dużo dzieci...albo problemów nie mogą mieć Ci co dzieci na śmietniku zostawiają??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja tez zadaje sobie pytanie dlaczego nawet wczoraj gadalam z moimi rodzicami ze normalne kobiety chca i nie moga a takie lumpy bach i dziecko a co rok to prorok. Moj ojczym stwierdzil ze tak dlatego ze im nie zalezy a woda organizm przeczyszcza z tej calej chemii ktora jemy. Teraz nawet pomidory sa naszpikowane chemikaliami zeby szybciej dojzec. To temat rzeka. Szarlotko mniejsza z lumpami;) Mowie Ci ze bedzie dobrze podstawa to nie zalamywac sie i myslec pozytywnie;) Ja to po prostu czuje i innej opcji nie przewiduje:* A mam pytanko bo nosze sie z zamiarem sprzedania sukni slubnej i powiedzcie mi slonca czy 900 zl bedzie wygorowana cena? Nie chce walnac ceny zeby mnie wysmiali? Bede wdzieczna za rady:) widzialyscie kiecke wiec pomozcie kolezance;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyniki moga byc wlasnie przez to ze odpowiedniej ilosci dni posciku nie bylo i chlopaki nie zregenerowali sie do konca;) Pytalam sie matuli o badania ojczyma to u nich musialo byc 5 dni posciku az;) i wiekszosc byla leniwa tzn. jak dotarl ktorys chlopak do jajeczka to wbijal sie do 3/4 dlugosci i dalej mu sie juz nie chcialo ( wyobrazilam to sobie i sikalam po ngach ze smiechu;) ) Lekarka kazala brac witaminki i zadnych goracych kapieli ani grzania jajek np. na solarce bo to tez ma jakis wplyw podobno;) Bedzie dobrze kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko to ja myśle ze 900 to dobra cena....a wystawiasz na allegro???Pooglądaj może tam ceny.... Co do kąpieli...no lubi gorące ale rzadko brał....:(no teraz już w ogóle...tylko kurczę skoro kazali się starać co dwa dni...to własnie tak by wyglądaly co 2 dni:(....ehhh nie myśle narazie o tym ,ja w każdym razie po owulacji ponoć...tzn..lekarz powiedział że pęcherzyk musiał pęknąć sobota, niedziela.....ale ja nic nie czułam tym razem:(i do tego nie bolą mnie piersi jak zawsze.....zwykle bolały koło 14 dnia a ostatnio nawet 12....dzisiaj 16 i nic...zaczęlam brac duphaston....ciekawe czy te krwawienia mi przejdą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moz brak bolu piersi kochanie to dobry objaw;) Chce ja wystawic na ibutiku lub gratce zaraz pokaze ci jedna suknie dziewczyna na kafe sprzedaje i ona za kiecke swoja chce 650 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×