Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NowaTu jestes? jak sie czuje Twój tesc? jak Ty sie czujesz? kochana mysle o tobie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny coś nowego u was :) u mnie dobrze dzieciątko mi rośnie czuje się świetnie tylko bym spała i nic wiecej Mam pytanie do was kiedy się załatwia papiery o becikowe po porodzie czy teraz ? Która wie niech pisze :) bo ja sie na tym nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KASZUBA
TE PAPIERY ZAŁATWIA SIE DOPIERO PO PORODZIE. ALE MUSISZ ISC DO KTÓREGOS TYGODNIA CIAZY NA WIZYTE DO LEKARZA I ON MUSI POTEM NA PISMIE DAC ZASWIADCZENIE ZE OD WTEDY JESTES POD JEGO KONTROLĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Pewnie nikt już tu nie zagląda.... Weszłam z ciekawości, bo mam chwilkę wolnego czasu. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej werna
tu justys tylko nie chce mi sie logowac. Co u ciebie kobito? tak dawno sie nie odzywalas. Jak chcesz to dam ci linka do naszego forum bo napewno wszystkie dziewczyny zastanawiaja sie co z toba :) moge ci podeslac tylko podaj maila. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej werna
wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki justyś. Niestety, nie mogę się zarejestrować.... ten kod nie chce wejść.... a teraz muszę czekać na ponowną rejestrację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna witaj 🌻 to juz tuż tuz :-D fajnie ze napisalas :-D NowaTU odezwij sie kochana . . . ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Sorki, dziewczyny za nie obecnosc. Ale w srode znow nasza pani dr. nastraszyla, bo znow mala cherchotala. Zapytalam sie jej czy to mozliwe, ze po jedzeniu, bo bylismy zaraz po posilku. Ona, ze tak. Poszlam w czwartek przed mleczkiem i bylo OK. Czyli refluks dostalismy syropek. Patrysia od 3 dni pozera marchewke, mleczko z kleikiem. Jutro dostanie jabluszko. Wszystko ladnie przyjmuje. Robi kupy jak wczesniej wiec ulga... jak narazie :) Kluska moja wazy juz 7600. Dostalam tez smutna wiadomosc. Eh... nie wiem co napisac wiec nie pisze. Trzymaj sie Berbelku. Tesciu- bez zmian w szpitalu czeka na wyniki biopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu super ze Mała tak pałaszuje rózne smakołyki :-) to bardzo dobra wiadomosci jest :-) utulaj ją mocno ode mnie 👄 kochana mam nadzieje ze tesc tez stanie wkrótce na nogi i wszystko sie ułozy . . . fajnie ze sie odezwałas . . . brakowało mi ciebie i twojego twardego podejscia do zycia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki.... ach widzę że się mnóstwo wydarzyło od mojego ostatniego wpisu... przypadkiem weszłam na tą stronę ,i poleciały łezki sentymentalne ;-) .... moje kochane gratuluje wszystkim którym się udało... i ciepło myślę o starających się ❤️ ..... Termin mam na początek lutego , a więc tuż tuż..... Kochane laseczki trzeba być dobrej myśli i będzie ok..... Pozdrawiam wszystkie staraczki i te "stare" i te "nowe"..... buziole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Ci maila :) Wiem ze nie mialas o mnie zbyt dobrego zdania mimo to milo bedzie jak zajrzysz do Nas na drugie forum :) Czekamy na Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla nie było aż tak źle między Nami..... w tamtym czasie to już miałam naprawdę wszystkiego dosyć,i potrzebny Mi był odpoczynek od wszystkiego.... także mam nadzieję że zapomnisz o naszych wcześniejszych nie porozumieniach i teraz będzie ok.... jestem już na nowym forum ... a więc do usłyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie wim o co chodzi . . . i słusznie, bo to juz za Nami :-) Malva fajnie ze jestes :-D NowaTu ja tu zagladam i czekam na wpisy od ciebie ❤️ pamietam . . . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokotka malatan, mozesz juz sobie zaczac smarowac :) u nas znow walka z wiatrakami czyli katar u patryski. Juz jest lepiej ale sam fakt. Ogolnie same nudy, kazdy dzien taki sam. Szybciej wiosna, bo mozna kur*** dostac. Ze spaceru jak wracam to padam, pchac wozek po tych nieodsniezonych chodnikach to nielada wyczyn. No, ale sie pocieszam ze juz prawie luty hehe. Co tam jeszcze ciekawego, chyba nic heheh. Wpadla by ktoras do mnie na kawe, eh kiepskie kolezanki z was, zadna nie chce odwiedzic ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTU jak to nie chce??? pewnie ze chce :-D :-D :-D darmowa kawusia i pdo tego pewie jakies ciachooo :-) pychotka :-D ale powiedz mi kochana kiedy...jak mi czasu brakuje na wszystko, a jeszcze ostatnio nie sypiam zbyt dobrze... och, ten katar, niech przejdzie raz na zawsze, bo ilez sie Mala iwy mozecie meczyc. z ta zimą to u nas akurat jej juz nie ma i smuci mnie to, bo myslałam ze bedzie pieknie snieznobiało a tu kicha.. szaro-buro i do d..y. na dodatek połowa twarzy moja wyglada jak frankensteina, wiec NowaTu kawke przełozymy na inny termin :-) teraz leze nasamrowana antybiotykiem i czekam...chyba juz tylko na CUD :-) fajnie ze sie odezwałas...brakuje ciebie na forum ❤️ wiem, wiem roztkliwiam sie . . . :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podlizuj sie ;) A co do twarzy, hehe chyba az tak zle nie jest. Z drugiej strony frank nawet przystojny byl jak na mutanta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Odwiedzam Wasz temat co jakiś czas z sentymentu, bo ja też z Wami tutaj zaczynałam. Widzę, że opik żyje. Co u mnie... to już prawie półmetek ciąży i będzie córcia Adrianna. Dobrze się czuję, córcia też zdrowo rośnie. Termin porodu mam na czerwiec 2011:) Trzymam za Was kciuki:) Uda się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malvus gdybym miala jakies ale do Ciebie to bym sie nawet nie odezwala ;) Bylo minelo :) Joanka jezeli masz chec poczytac co u Nas czy po prostu sie wygadac to napisz do mnie na maila i podam Ci link do forum na ktorym urzedujemy codziennie ;) Na kafe żadziej sie odzywamy, sentyment pozostal w koncu tutaj sie poznalysmy ;) Czekamy na Ciebie :) Zdrowka Wam zycze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. My z Patryska od piatku w szpitalu. Zapalenie oskrzeli. Niewiadomo kiedy wyjdziemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu na tyle na ile to mozliwe wysciskaj mocnooo Małą. biedna Ona... niech szybciutko wraca do zdrowia!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×