Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no wiesz, Justyna tez juz jest na wylocie :-) ja do planowego terminu mam tylko siedem tygodni wiec, jakby teraz sie nie udalo Tobie to jak Twoj maz wroci to wyjdzie w sam raz, ze odemnie przejmiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta twój brzuszek dla czekajacej :-D to ja poprosze brzuszek po Wioli :-D czy juz zarezerwowany ??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokotka ja co powiem ze ja nic innego nie robie jak tylko czytam o plamieniu implantacyjnym :-D tez rózowy sluz mnie zastanawia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem czekajaca :) forum nie działa buuuuu :( ejjj co tak rozdajecie brzuszki...? a mnie nikt sie nie pyta o zdanie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanie.otoz staramy sie z mezem o dziecko a podkreslam ze dzialalismy w dni plodne i to w samym centrum dni plodnych 13 marca.test hcg robilam 4 dni po wspolzyciu i wyszedl 0.1 czyli ze ciazy nie ma. 23 marca dostalam okres tzn 23 mialam plamienie 24 byl skapy 25 tez. a juz 26 i 27 to same kropelki. gdzie podkreslam ze zawsze okres u mnie trwa 8 do 9 dni i nie nadazam zmieniac tamponow bo jest tak obfity wiec tu pytanie czy mozliwe aby nam sie udalo?a hcg bylo wykonane za wczesnie? prosze oodpowiedzi i porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia witaj, szanse zawsze są, i tak jak piszesz ze jezeli okres był skąpy. Na beta hcg o wiele za wczesnie 4 dni po współzyciu, samo zapłodnienie trwa kilka dni. Test najlepiej zrobic w 12 lub 14 dniu fazy lutealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku kochana na ciebie czeka brzusio Justysi do przejęcia :-D Edziu bardzo miło ze do nas zawitałas 🌻 ja uwazam podobnie jak czekająca, ze na test było za wczesnie, a jesli @ było skąpe niz zazwyczaj to szansa zawsze jest na Maleństwo. Powiem CI, ze ja dzis czytałam, ze wystepuje plamienie implantacyjne i ono czesto bywa mylone z @. ale jest od @ krótsze i o wiele mniej obfitsze. czekająca jak wieczór mija? kochana wiadomo juz cos o naszym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz trwa u mnie to plamienie sporadycznie. i czekam az bede mogla wykonac test i chcialabyn aby byly w koncu te dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz trwa to plamienie sporadycznie. i czekam az bede mogla zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Forum nadal nie działa więc mam nadzieje, że spotkamy się dzisiaj tutaj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Nerwusku, nie wiem co jest granie. Nie działa ani nasze forum, ani ta strona z której pochodzi nasze forum. Albo im padły serwery albo cos moze zmieniaja. Jak tam Nerwusku samopoczucie od rana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwsuku tylko administrator no i administracja całych for moze usunac, ale w tym przypadku dostalabym wadomosc na maila a nic niedostałam wiec to pewnie u nich jakis problem. Bo nie działa nawet ta strona z której załozone jest nasze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwsuku nic nie moge zrobic narazie bo nie działa wogóle ta strona z forami gdzie zakładałam nasze forum :-( Trzeba poczekac.... A do tej chwili bedziemy pisac tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś mi się ząb ułamał :( muszę iść do dentysty i chyba go wyrwać bo został sam korzeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×