Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NowaTu to dobrze ze juz w domciu jestescie :) A juz wszystko okay ? :) Jezeli ktos ma ochote z nami pisac i wspólnie sie wspierac w staraniach to prosze o wiadomosc na maila i wtedy podam linka do naszego forum. Im nas wiecej tym lepiej :) Mail: czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu. Od wczoraj znow szpital, Znow nieszczesne zapalenie oskrzeli. Wiec sie dlugo domkiem nie nacieszylysmy . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa trzymaj sie kochana!!! cos duzooo Wasza kruszynka choruje :-( biedactwo sie namęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u reszty dziewczyn ????? Jezeli macie moje drogie ochote z nami pisac na prywatnym forum to zapraszamy,mój mail: czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:] jestem ciekawa czy ktos mnie pamięta:],przyznam sie,że ostatni raz pisałam w połowie chyba sierpnia..ulalalal troche czasu mineło,był to początek mej oczekiwanej fasolki;p..teraz to juz koncóweczka 35tydzien.ehh masakra waga moja mnie oprzeraza,nastrój mi wiecznie nie dopisuje:(czemu??jak patrze na siebie to płakac mi sie chce,nie widze nic w sobie ładnego?cy to oznacza,że cos ze mna nie tak?ciezko mi niemiłosiernie popuchnięte ręce i nogi:(bóle pleców,wiem,że wytrzymam jeszcze juz szybciutko zleci ale nic mnei nie cieszy heeeelp!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonce :) No pewnie ze Cie pamietam ;) Piszemy teraz na prywatnym forum wiec gdybys chciala sie wygadac i wogole to napisz do mnie maila na kamcia818@tlen.pl to wysle Ci link do forum . Napewno jest Ci ciezko bo praktycznie koncowka ciazy w dodatku hormonki szaleje wiec stad pewnie taki zly humorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lilo214, o kurcze Ty juz przy końcówce!!!! Jak ten czas szybko leci !!!!!! Moja droga to napewno hormony tak szaleją u Ciebie a wiadomo ze koniec ciazy to juz człowiek jest wymeczony. Wierze ze bedzie dobrze i zycze szybkiego i bezbolesnego porodu. I tak jak pisze Kamilla23 jak chcesz do nas dołączyc na nasze forum to napisz do niej na maila lub do mnie :) Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w skrócie to u mnie VII cykl starań po Yasmin. W sumiem mija dzisiaj rok i 2 miesiace odąd sie staramy z mezem o II kreseczki.... Wierze ze w końcu sie uda z nowym lekarzem !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu mam nadzieje ze jak z PATRYCJA bedzie wszystko okay to dołaczysz na nasze forum bo nam tam Ciebie brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC !!!!!!!! Co słychac u reszty dziewczyn ????? NOWA TU jak malutka ?????? U mnie 28 dc i czekam juz powoli na @, powinna byc w poniedziałek po odstawieniu Luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ninus :) co tam u ciebie? a udalo sie xmonikax i to juz 26 tc kolokokta to juz 30 tc wiolka juz 37 tc ja juz 35 tc no i w ostatnim czasie jeszcze monia mysia zaciazyla i karten :) to chyba tyle jesli chodzi o dziewczyny ktore znasz z kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! można dołączyć? dziś mam jakiegospecha na swoich forach, wszędzie pusto, więć szukam nowych towarzyszy do kawki przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja też w kolejce po brzuszek czekam już 3 miesiąć, ale nic z tego na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela24 witaj :) Widze dobrze ze masz juz III pociechy ???? My tutaj czasem zagladamy ale piszemy na prywatnym forum :) Jezeli chcesz dołaczyc to zapraszamy :) To podam Ci maila i napiszesz to podam Ci linka :) Forum tętni życiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby nie długo ale ja pół roku po odstawieniu jestem tabsów, i jeszcze nie uregulowana, pewnie stąd ten mały problemik. Czekająca1984 - 15 miesięcy to juz kawał czasu ja to bym zbzikowała chyba,a ty masz juzjakies dzieciaczki czy walczysz o pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela24 walcze o pierwsze. Lecze sie juz 2,5 roku a staramy sie z mezem od roku i ponad dwóch mies. A Ty juz masz dzieciaczki ?????? No po anty długo sie cykle czasem normuja. To masz ochote sie przyłaczyc na nasze prywatne forum ? Tam na pewno jest duzy ruch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co podaje maila swojego: czekajaca1984@wp.pl, odezwij sie to podam Ci linka ;) Widze ze masz 3 synków, czyzby teraz walka o dziewczynke ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już włączam poczte, tak to ostatnia próba, mam nadzieję że sie uda i bedę miała upragnioną córcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×