Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czekająca właśnie mnie nie boli tylko mi się ułamał bo miałam już w nim plombę i teraz jest tylko kawałek zęba z zewnątrz nie wiem pewnie go mi wyrwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj :-( Ja mialam kiedys taka dziurke ze mi sie ułamał ząb z boku i mialam tak jakby 2/3 zeba to dentystka mi zablombowała i dziure i zab i mam teraz w całosci :) A TOBIE kompletnie sie rozpadł ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca został mi kawałek zęba z zewnętrznej strony od środka mi się ułamał sądzisz że da radę coś z tego zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ja w piatek jade znowu do dentysty.... buuuu ale musze zrobic porzadek z tymi zebami, a mam małe dziury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tylko z tym zębem problemy tak to mam zdrowe ale chyba jakoś przejdę tego dentystę mam taką nadzieję zawsze dawałam radę jako tako dentysty się nie boję pod warunkiem że mi nie wyrywa zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi by sie tez przydała dentysta a niestyety kasy brak, a chodzimy prywatnie bo państwowo to sie nie mozna dostac a jak by Ci zrobili to zaraz odpadnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbleku no zobaczymy czy uda sie mu zrobic cos z tym Twoim zebem. Ja sie nie boje dentysty, jakbym miała kase to moge chodzic co tydzien :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece sie jeszcze połozyc chociaz na pół godzinki, potem musze ugotowac obiadek, i przeprac poscielke bo wczoraj sobie kupiłam komplet :P:P:P No i potem do meza, a jak pójde spowrotem to zakupy musze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca pozdrów męża :) ja tez chodzę prywatnie bo na fundusz to szkoda gadać czasami :( ala jak będzie chciała mi dziś wyrwać zęba to się nie zgodzę bo jestem chora i ni edam rady po wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masakrycznie się czuję :9 gardło bardzo boli doatłam jeszcze katar i ból głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca pozdrow meza ;) berbelku dzisiaj troche pracy jest ale to dobrze, bo nie lubi takich nudów... ja tez chodze prywatnie, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja czasami tak ale obecnie mam swój naturalny chociaż korci mnie żeby pomalować :) a co chcesz pomalować sobie włoski ??? jestem już umówiona do dentysty :) mam być między 14.30 a 18.30 jak będzie mi pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . u mnie @ . . . zaczynam nowy cykl. dziewczyny ja nie bede tu nic pisac. kafe to nie miejsce dla mnie. musze odpocząc od wszystkiego. jestem zmęczona. pewnie długo bez Was nie wytrzymam, ale na chwilę obecną nie bedę sie udzielac na zadnym forum. Musze odpocząc. Jestem już naprawdę zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiss przykro mi że @ przyszła :( do góry głowa kochanie będzie dobrze nerwsuku bardzo ładny kolorek taki podobny do koloru naturalnych włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisss przykro mi :( ale nie załamuj sie !!! pamiętasz na zakład??? dałyśmy sobie czas do walacji.... i uda sie zobaczysz !!! Jesli potrzebujesz takiego odpoczynku to okey, ale odezwij sie czasem do mnie.... bede tesknic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiss proszę odezwij się do mnie też pamiętaj że zawsze możesz do mnie pisać dzwonić itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌼 nie martw się One_kiss objawy nadchodzącej @ są nieziemsko podobne do zafasolkowania i nie rozpoznasz co jest co. berbelku kochana a mi się dzisiaj śniło, że ukruszył mi się ząb i bolał mnie i dentysta wkładał mi do tego zęba jakieś diamenciki porąbane te sny mam jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a może poszukamy jakiegoś innego serwera na forum co ?? jakoś nie przepadam za kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ciekawe czemu tamto forum nie dziala, moze dzis to wkoncu naprawia. Ja sie jakos slabo czuje od rana, chociaz dzisiaj przynajmniej sie wyspalam. berbelku wspolczuje tego ukruszonego zeba, tez tak kiedys mialam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wogóle ta strona z forum nie działa i nie działa ta główna forumowa. :-( Jak chcecie to moge na szybko załozyc na jakimis innym forum ale to moze troszke potrwac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×