Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dzień dobry :) LuLahuLka1988, nieeeeeeeeee :-) ja z zielonki :D a ucieszyłam sie tak, że ty Leszna bo fajnie się złożyło :-) tu finał, a my się poznajemy akurat na kafe :D:D:D CO TO BYŁ ZA MECZ! yeah!!!! wspaniała oprawa meczu, bieg po biegu pełen emocji, rozdanie medali pięknie, a pokaz fajerwerków pobił wszelkie rekordy. czegoś tak pięknego nie widziałam jeszcze :-) WYGRALISMY! CAŁA POLSKA NIECH JUŻ WIE, ŻE FALUBAZ MISTRZEM JEST! A W LUBUSKIEM BEZ ZMIANY FALUBAZ PANY!!! FALUBAZ „Kaaa, FALUBAZ „eeeeS, FALUBAZ MISTRZEM POLSKI JEST!!!! LA LALALLALALALALALALA!!!!! mam straszną chrypę, mówić nie mogę dziś :-) zdarłam gardło wczoraj :-)))) zapomnielismy wziąc aparat ale może znajde na naszych stronkach fotki to wam pokaze jak było! :-))))))))))))) a po meczu, ze stadionu w pochodzie za autokarem z naszymi rycerzami speedwaya przez całe miasło chyba dziesiątki tysięcy kibiców, przeszlismy pod Palmiarnię i tam się zaczęło ! :D wiwaty, śpiewy, okrzyki i nasze chłopaki z nami :)))))))) SUPER było!!!! brawo też dla Leszna! świetnie chłopaki jechali, naprawdę biegi były pełne emocji, nie odpuszczali, piękna walka na torze! :D Tragedia, któa wydarzyła się później pozostawiła ogromny niesmak. Treaz człowiek nie wie czy ma się cieszyć czy płakać. Ogromna tragedia dla rodziny zmarłego, ale nie można oceniać wszystkich kibiców poprzez pryzmat tych kiboli, co po wypadku wszczęli zamieszki. Szkoda że tak się to skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLahuLka1988
hejka kobietki:) kurde caly czas mnie wywala ze stronki :( One_kiss haha jestes dobra:p caly czas myslalam ze jednak Leszno....szkoda a juz widzialam jak razem na sali lezymy:p ehhhh no jestescie mistrzem :> ale za rok tez jest sezon:p i tak dobrze sie wybilismy bo na poczatku to masakra byla.....ehhh a juz myslalam ze na kawe sie stykniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana pewnie że jest Nowy sezon i nowe emocje :-) zmiany w regulaminie, więc może nie być juz tak ciekawie, a może własnie będzie jeszcze lepiej? :D nooo, nie wiem. trzeba poczekać, żeby się przekonać. Nowe tłumiki jak wprowadzali to też dużo kibiców mówiło, że to juz nie będzie ten sam żuzel, a jednak JEST :D widowisko jest :-) emocje są, maszyny idą jak burza :D a chłopaki z Leszna naprawdę pokazali walkę na torze, super mijanki, piękna postawa!!! naprawdę należą im się gromkie brawa, któe dostali od całego stadionu jak odbierali medale :D wspaniale pojechali ! :D godny przeciwnik na finał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Dopiero usiadłam :( jestem padnięta :( w pracy full roboty, potem szybki obiad i na uczelnie a mam do niej ponad 60 km :( zawiozłam pracę zobaczymy kiedy będę się broniła :) potem do domu i szybko kolacja no i musiałam ogarnąć czyste pranie i wkur... sie i musze zrobić porządek w komandorze !!! wczoraj odebrałam wyniki badań i neistety :( LH wysokie, anty-TG i anty TPO tez powyżej normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku a co oznacza, że masz te wyniki za wysokie? byłaś juz w klinice? co powiedzieli? a z tym promotorem, to może próbuj wczesniej zadzwonić na uczelnię i zapytać się czy "szanowny Pan" pojawił się na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki:) Nie wiem czy się mogę przyłączyć...jeśli tak to bardzo się cieszę:) Ja również staram się o dziecko, ale jakoś tak nie bardzo sprawnie mi to wychodzi.Może coś o sobie.Mam 22 lata,mój narzeczony 25.Staramy się od 4 miesięcy.Gin. powiedział pół roku temu,że jak sobie zaplanuję to bez problemu zajdę,bo wszystko jest w porządeczku...a tu jak na razie nic. Pozdrawiam Was i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam :) Wczoraj miałam wolne i bylismy z mezem na zakupach ale wieczorem nie mielismy netu wiec nie zagladałam a dzisiaj do pracy na 15 wiec tez nie popisze duzo :) niunia taka sobie witaj :) Tylko ze my poznałysmy sie na tym forum ale codziennie piszemy na innym , prywatym i zamknietym, jezeli chcesz dołaczyc tez i tam ( bo tutaj rzadko zagladamy wszystkie) to wyslij maila :) czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy, ładnie sobie tutaj poczynacie, ale za to widze nowe staraczki zapraszacie na forum nasze i bardzo dobrze, troche nas ubyło wiec i nowe dziewczyny znajda tam miejsce, zawsze to nowe historie, nowe doświadczenia ale i duzo wsparcia, ja rowniez wzywam by staraczki zgłaszały sie do naszej Pani Prezes Czekającej:-) Buziaki dziewuchy;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia witaj 🖐️ jak gin cie przebadał i wszystko jest w porządeczku to pozostają staranka :-) zdrowe pary mogą do roku czasu się starać o dziecko. ja wiem, ze to marne pocieszenie, bo jak sie pragnie dziecka najbardziej na świecie to żadne słowa nie pomogą zagłuszyc żalu. kochana trzymaj się, odzywaj się, będzie dobrze! ja juz staram się rok i 7 m-cy. tylko, że u mnie nie jest w porządku, biorę bromergon i metformax, dodatkowo jestem drugi cykl na clo i pregnylu, a po owu luteinie i acardzie :-) nie wolno tracić wiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue, luteinka a gdzie Wy zniknęłyście ? odezwijcie się :) ulahulaaaa jesteś? co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kiss LH, anty - TPO i anty -TG powyżej normy :( do kliniki będę dzowniła w piątek bo czawrtkowym USG ale już postanowiłam że ostatni raz zgodziłam się na to żeby tu robić USG a do kliniki jechac tylko na zabieg. Pewnie i tak mi go nie zrobią etraz ale pojadę i postawie lekarza krótko bo ostatnio mni etrochę zdenerwował !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku i słusznie! przecież ty starasz się o dziecko i płacisz za to duuuuże pieniądze. niech cie nie zbywają, niech prowadzą sprawę od poczatku do końca! jedź na wizytę i pokaż im że nie popuścisz tak łatwo. prosze daj znac, co powiedzą o tych wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu napisałam na 28:) Sylwia a co Ty myslisz, zawsze musi byc jakis prezes, a Ty sie spełniasz więc zasłuzyłaś;p Trzymajcie sie dziewczynki, ja chyba zaraz lece sie położyc, taki mam dzis błogi spokój, cisza............tylko lulu i chyba to wykorzystam, bo juz niedługo takich błogich dni bedzie coraz mniej jak żonka zostane hihi^^ A daj Boże dojdą może inne obowiązki, WYSTARANE, no oby, oby, ilez mozna czekac ech................. No nic buziaki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLahuLka1988
Witajcie dziewuchy:p siemka taka sobie:) ja tez tutaj od niedawna:) nie przejmuj sie predzej czy pozniej zobaczysz te piekne 2 kreseczki:) grunt do nie przejmowac sie i cieszyc sie miloscia z partnerem :D ja dzisiaj dzwonilam do gina i po tym clo co bralam jutro ide na usg :):):) ciesze sie ale nie wiem z czego:p moze jakies nowe wiadomosci :D ehhh One_kiss ani mi nie gadaj...jestem zla bo zeby cokolwiek cos przeczytac to z godzine mi to zajmuje bo jak wejde na strone, sie zaladuje to wywala mnie:( siedze w pracy i juz mnia dupa boli:/ ahhh czekam do weekendu aby wkoncu odpoczac..... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia w pracy mi szybko poleciało :-) po pracy na zakupy i z Morisem do parku, teraz zabieram się za robienie kopytek :D ulahulahula mogę pisać do ciebie po prostu "ULA" bo nie mogę nicku zapamiętać :-) a czemu tak cię wyrzuca ze stronki???? :( hmmm . . . wiem, że kafe potrafi czasem namieszać, pisze się posta i go nie ma, wejsc nie można itp, ale mi normalnie stronka wchodzi, moze masz coś w pracy poblokowane? fajnie ze masz usg :-) jestem ciekawa czy są pęcherzyki i jak duże :-) zapytaj sie gina jakie masz endometrium i jakie duze pęcheryki :D jutro nam napiszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Luluka a nie chcesz dołaczyc na prywatne forum gdzie wszystkie piszemy ? Mam nadzieje ze bede piekne pecherzyki, pisz co i jak jak bedziesz po usg :D Aiszko oj tak juz niedługo dołaczysz do naszego "zacnego" grona mężatek :P:P:P:P One kiss to fajnie ze dzionek zleciał Ci miło, jak wyszły kopytka ? Ja wróciłam z pracy po 21, mąż po mnie przyszedł :P:P:P Miałam fajny utarg dzisiaj :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Teraz wykąpana i lece spac bo jutro na 9 ta mam :) Takze dobranoc :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzis jade dopiero na 16.30 na zajecia. Ale mloda mi zaczela teraz o 5 robic pobudki.... no ale mam nadzieje ze jej to minie. Kasiu i co tescik byl czy nie bylo? Buzka dla was wszystkich, zajrze jeszcze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Sylwia wiem dołącze, jeszcze 23 dni i koniec wolności, zaczynam sie stresowac grrrr ;-) Ale jakos to będzie, musi, oby tylko los nas obdarzył powiększeniem rodziny, bo tak sami to nudaaaaaaaaa hehehehe :-) Buziaki dla wszystkich, miłego dnia życzę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka był tescik, pisałam ci eska. . . tobie, berbelkowi, mysi, nerwuskowi . . . niestety negatywny :( nie mam sił ani ochoty na nic :( jest mi ogromnie smutno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:),dzis zobaczylam plusika!!!!!jestem happy,chodz do @mam jeszcze cztery dni,oby nie dotarla,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue gratulacje!!! One kiss jak zajrzysz na nasze forum to wejdz na priv wysle ci moj nowy nr bo faktycznie teraz patrze ze mi napisalas eska a ja mialam inny nr wlozony do telefonu.. Alez mi sie smutno zrobilo :( kochana sciskam cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Po zwariowanym i cięzkim dniu pracy wróciłam do domu i robię dzień lenia :) nezleży mi się :) BLUE gratulacje :) kiss tak jak pisałam trzymaj się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkab
dołączam się dziewczyny:) też się staramy, bardzo się staramy i jakoś na razie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jezeli chcecie dołaczyc na forum to piszcie na mojego maila, tutaj zagladamy sporadycznie a na forum jest ciagły ruch. czekajaca1984@wp.pl Blue pisałam juz na forum , gratulacje, oby @ nie przyszła. Ja po pracy, byłam odebrac jeansy i na zakupach, i musze jeszcze ogórkowa gotowac a juz padam :( Tez chyba Berbelku robie dzień lenia, no ale zupa sie sama nieugotuje, narazie kawe sobie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×