Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no ja skonczylam praktyki i mam juz weekend :) jutro kumpele do mnie na plotki przyjezdzaja. A Lenka ostatnio sie super zachowuje i ladnie przesypia nocki wiec wkoncu ja i M funkcjonujemy normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja ananasa nie dodaje, bo mój Paweł jest na niego uczulony :D nienawidzi ananasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to super wypasiony prezent :D Ciuszki :) Mój musi przymierzac spodnie bo mu w brzuszku przybyło :D A ja kupuje mu kufel do piwa :D No i mam maszynki Wilkinson których uzywa a mu sie kończa no i zel pod prysznic nivea bo mu sie skończył :) A jak mu kupie kufel to chyba do niego jakies piwko musze dokupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka zapowiada się "Lejdis night" :) :) :) Super! nalezy Ci się taki wieczór z dziewczynami :D a widzę, że Lenka zrozumiała, ze w nocy to się spi :D widzisz, jaka mądra dziewczynka :D rzecz jasna, po mamusi :D Justynka to jak praktykę masz skończoną to od 03.10 juz zajęcia na uczelni i ostani rok, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, jakieś piwko do tego kufla jak najbardziej wskazane :) będzie się cieszył ! zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kasiu w poniedzialek juz zajecia i ostatni rok :) troche szkoda bo ja lubie studiowac i tak potem jeszcze podyplomowke bede robic i jak finanse pozwola to magistra. Narazie szukam pracy dorywczej bo mam zamiar po zajeciach pracowac bo kasy nam troszke teraz idzie i przyda sie dodatkowa kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, bardzo ambiten plany :-) bardzo fajnie się to czyta :) może to być tez bodźcem motywującym dla innych dziewczyn, które twierdzą, że jak jest dzicko to juz nie da się uczyć, studiować itp. a ty pokazujesz, że można! :) i w dodatku świetnie sobie z tym radzisz :) naprawdę PODZIWIAM :D a z malutką - jak ty będziesz na zajęciach lub w pracy - wtedy mamusia by zostawała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zawsze dodatkowa kasa sie przyda Justys :) U mnie tez lepiej jak pracuje nawet na pół etatu, zawsze to 500 zł wiecej do budżetu :) To mam nadzieje ze los i kasiora pozwoli i bedziesz studiowac dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba dokupie piwko, w sumie kufel bez piwka to bedzie niekompletny prezent :D:D:D Najwyzej zostawie zakupy u szefowej i szybko pobiegne na real po piwo :D:D:D:D:D I jeszcze szwagierce musze kupic zaległy prezent na imieniny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też często na pracę narzekam, że za duzo stresu, że nie chce mi się rano wstawać itp, ale fajnie, że ta praca jest. bo to i do ludzi się wyjdzie i pieniązki są :-) niby pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy już tak! :D dobre, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ONE KISS, pieniadze szczescia nie daja ale jak bez nich zyc ?????????? Szwagierce mam kupic kubek Siostra od mego meza niby za 18 złotych a odemnie jak bedzie mała ceramiczna sowa za 12 :) I tak 30 złotych + tyteczka, a meza kufel 32 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze z ta praca mi wypali. A mala bedzie z mezem albo z moja mama zalezy jaka zmiane beda miec w pracy. A studia wedlug mnie jak najbardziej da sie polaczyc z macierzynstwem. Trzeba miec w sobie duzo samozaparcia i dyscypliny ale jak sie juz uda to jest wielka satysfakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mądrze piszesz Kobieto! :D ja czekałam, odkładalam dziecko, najpierw studia były wazniejsze, jedne, drugie, trzecie, pozniej praca, zmiana pracy, a to pozniej zeby 2 lata przeczekać, bo przeciez to służba przygotowawcza. . . aż w końcu jak dojrzalam do tego, ze pragnę dziecka, to nie mogę go mieć i muszę się leczyć :( nie ma co czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Kasiu nie ma na co czekac! My z mezem tez stiwerdzilismy ze jezeli wiedzielibysmy ze u nas to tak długo bedzie trwało to zaczelibysmy starania o wiele wczesniej. Sałatka pokrajana czeka na ogórka konserwowego i na wieczorne przyprawy i majonez :D Justys podziwiam i jestem z CIEBIE dumna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście :) no zoabczymy :) wydaje mi się że nie będzie teraz inseminacji. Koeljny cukl wyciszenie jajników i dopiero na kolejny. Zobaczymy co pokaże USG w czawertek i co powiedzą w klinice. Sylwia ale za ciebie też trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku mam nadzieje ze nie bedzie tak zle :) I ze zrobicie juz w tym cyklu pierwsze podejscie do IUI ale jezeli nie to tez sie nie załamuj :) Jeden cykl wyciszajacy i dalej działacie :) Wiem wiem :) Kiedys nam sie wszystkim uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi praca tez ratuje życie. Nawał obowiązku jest przydatny czasami :) a dzis wieczorkiem rozluźnienie i piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×