Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyytttttt
Powinni zabonic reklam na kafe !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina 50 witaj serdecznie :) My piszemy na prywatnym forum :) Jezeli chcesz do nas dołaczyc to napisz do mnie na maila :) Serdecznie zapraszamy :-) czekająca1984@wp.pl A napisz cos o sobie :D Piszemy na prywatnym forum zeby chronić swoją prywatność, bo tutaj ciagle "pomarańcze" wtrącaja swoje 5 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ma racje Luteinko, daj znać i dawaj na prywatne, opowiesz nam o sobie a my w miare mozliwosci i doswiadczenia napewno wesprzemy i doradzimy :-) Sylwia buziak, a gdzie Kasiek sie podziewa?? Już myślałam ze jak tu wejde to ze znów poczytam jakąś waszą konwersacje hihi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej na spokojnie :-) po ostatnim weekendzie pora na regenrację sił :D chociaż dziś dzień chłopaka, więc na bank kolacja, świece , noo może winko i będzie się działo :-) hi hi hi hi :-) a jutro będzie ciachoo piekla na pewno "kubusia" :D chcę też jutro okna pomyć, ale nie wiem jak to wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kubusia :) Nie robiłam jeszcze :) A ja dzisiaj pieke babeczki , robie babeczki, sałatke itp :) A po poudniu ide po wypłate i kupuje m prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambitne plany. Mam nadzieje ze zrealizujesz. A ja okan to chyba za 2 tyg bede myc bo teraz nie mam kiedy chyba ze bede miałą wene jak bede chodziła do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mam żadnego pomysłu. pewnie odwiedzę modę męską i zakupię cos :-) przynajmniej będę miała pewność, że będzie chodził dobrze ubrany :-) myślalam o jeansch, sweterku i koszuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym myciem okien może byc róznie, jak mnie mega lenisuzek opanuje to nic nie zrobię :D ale poniedziałek mam wolny to może w poniedziałek nadrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kubusia się robi bardzo szybko :) pieczesz biszkopt, na biszkopt wykładasz brzoskwinie z puszki, z Kubusi ( obojętnie jaki smak) odlewasz szklankę, a resztę do garnuszka i zagotowujesz. W tej szklance z tym Kubusiem odlanym rozrabiasz dwa budynie waniliowe i wlewasz do garnuszka z gotującym się Kubusiem, to zgęstnieje i wylewasz to na blachę, na to bitą smietane i JUŻ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robie babeczki Waniliowe z polewa i małymi drazami i jogurtowe z konfitura malinowa posypane cukrem pudrem :P A kruche beda z kremem waniliowym i u góry albo bedzie starta czekolada albo wisienka jak znajde Ale tylko suszona widziałam nie mam nigdzie kandyzowanych Jak człowiek szuka to akurat tego nie ma. I sałatke chce zrobic jarzynowa z szynką i ananasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ONE KISS robie zwykła warzywna :) Ale dodaje szyneczke i ananasa :) Musze jeszcze dokupic ogórka konserwowego jak pójde po wypłate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×