Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nadziejko a jak długo te globulki będziesz brała? kochana my juz nie raz wyjeżdzalismy, ale to nic nie daje. ja nie miałam owu, dopiero leki mi ją przywróciły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalam sie, co dalej? globulki mam barc 10 dni, musze sie spytac gina czy mozna sie w miedzy czasie starac... 2 cykle temu juz myslalam ze zaszłam, a tu nic z tego... test na owu robilam wczoraj i byla blada kreska druga wiec cos sie dzieje.... czekajaca a co to jest Pco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejko zarejestrowałas się to teraz czekajaca da ci dostpęp do wszystkich tematów i juz bedziesz mogła pisać z dziewczynami. troche jest tego, ale to wszystko by chronić naszą prywatność :-) a o te globulki zapytaj sie gina, czy nie przeszkadzają w starankach, bo w sumie bierzesz je przed owu, wiec jak dojdzie do zapłodnienia to juz globulek nie będziesz brala :D ale sobie to obliczyłam :D hihihihi :D a kiedy masz wizyte u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia na spokojnie dziś :-) wróce do domku, wezmę Morisa na spacerek, znów pobiegamy sobie godzinkę albo i słuzej ,pozniej obiadek zrobie, chyba placki ziemnaczane :D :D :D tak mnie coś naszło :-) a barszczyk czerwony mam jeszcze z wczoraj , wiec obiadek będzie jak znalazł :-D na tańce towarzyskie chce się zapisac, ale muszę jeszcze pawła przekonać :-) dziś go będę przekonywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , tylko ze ja mam owu raczej wczesnie, wiec nie wiem czy aby nie jest juz po :S zrobie test jutro rano i zobacze ale nie wiem czy te globulki nie zmieniaja wyniku testu... do gina mam kontakt wiec sie go spytam po prostu a na wizyte mam przyjsc jak skoncze opakowanie bromergonu, dodał ze mam przyjsc w ciazy :) a jak nie to sobie inaczej porozmawiamy... no cóż.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, 4 m-ce jeden na luzie w drugim wydawalo mi sie ze to juz, obajwy itp ale nici z tego w 3 robiłam ząbki i rezonans ale od polowy cyklu sie staralam noi teraz 4 m-c , w tym pierwszy z bromergonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo na forum jest dział gdzie prawie wszystkie dziewczyny napisały pare słów o sobie wiec tam zajrzyj i napisz tez o sobie :) Pomału sie połapiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE KISS no to fajny plan :) A ja wczoraj zrobiłam mezowi na kolacje frytki na oliwie, pyszne były !!!!!! :D Troche spróbowałam ale mi nie wolno :( Fajnie ma MORISS Z TOBA :) Lece kawe sobie zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana Kasienko mam stresika i to coraz wiekszego, o rany jeszcze 3 tygodnie mi zostały:-p Nadziejko a ja napisałam Tobie na prywatnym:-) I jeszce raz witam serdecznie:-) Sylwia może za późno ale mam nadzieje ze jogurcik pycha, oby na zdrówko poszo Kochana:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka to mam nadzieję, że testy owu u ciebie prawdę powiedzą :) u mnie niestety się nie sprawdzały, ale nie żałuję ze ich próbowałam, zawsze to miło zobaczyć II kreseczki :D :D :D aisza to najwspanialszy czas w towim zyciu :-) ja pamiętam swoje przygotowania :D nerwowo było, ale teraz z perspektywy czasu to byłsuper czas :D Sylwia ja zaczęlam walczyc z kg, ale nie na siłę. jem normalnie, ale mniej i częściej, i wiecej ruchu wprowadzam :D na pewno lepiej sie teraz czuję, ale czy waga mi poleciala w dół? nie wiem . . . chyba jeszcze za wczesnie na to. dobrze ze pogoda sprzyja bieganiu na świeżym powietrzu , bo i Moris będzie zadowolony i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE KISS no ja próbuje ale nie potrafie poradzic sobie z podjadaniem. Ale walcze na nowo, na 28 jest link do mojego pamietnika :) Zajrzyj czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez juz po 30 minutach na rowerku, wiecej pije itp :) Ale musze z jedzonkiem tez sie uporac :) No jasne i piesek bedzie zadowolony i TY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAGLĄDAŁAM ! :D DZIŚ :D podziwiam cie ze tak sie trzymasz tych norm, ja bym nie dala rady :( ja jem normalnie, ale mówię mniej i ograniczyłam chleb, ziemniaki, makarony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jak ci się zapali taka lampka "zjedz coś" to weź łyka wody albo zjedz marchewkę, owoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Witajcie :) ja również staram sie o dziecko. Mam pytanie. Czy po 6 dniach od stosunku moge zrobic test czy tez czekac do tej planowanej miesiaczki? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. I ja bym na Twoim miejscu odczekała do terminu miesiaczki a pamietaj ze i wtedy nie zawsze testy sa mirodajne, w zaleznosci od poziomu hcg, wiadomo test zawsze mozna zrobic bo kazda z nas jst inna, ale jesli mialalbym doradzac to zaczekalabym z tym do terminu @ a nawet na 1-2 dzien po nim:-) A ile sie juz starasz?? Kasiu domyslam sie ze pozniejsze wspomnienia przygotowan napewno są mile ale same przygotowania to czasem wykanczająca sprawa, jeszcze nigdy nie mialalm tak zapisanego kalendarza, chyba sobie go zatrzymam na pamiatkę, a jeszcze byłoby piekniej jakby w tym kalendarzu do końca roku inne notatki sie znalazły, wiadomo jakie.....SZCZĘŚLIWE, wtedy to już chyba bym umieściła ten kalendarz w złotej skrzynce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ONE KISS jem marchewki, zapijam, powoli musze sie zdrozyc na nowo, bo skoro raz sie udałó to czemu teraz sie ma nie udac prawda ??????? MI o wiele za wczesnie na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×