Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość M.I
Jak lubicie makaron lososia i szpinak to ugtujcie makaron podsmazcie lsosia ze szpinakiem i wrzuccie do ugotowanego makaronu... pycha ;D dodajcie do szpinaku duzo czosnku i soli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.I dzięki za przepis :-) ale u nas szpinak nie przejdzie :D sylwia mnie ciasto tez nie wyjdzie :D no coś ty! :D a poza tym chce szybko i bez kłopotu :D :D :D :D czyli spód z biedronki i trochę wedliny, sera, pomidor, ogórek korniczony, kukurydza, cebula i duuuuuuzo sera :D i dodatkowo sos czosnkowy własnej roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Czerwona fasola kukurydza z puszki moze groszek wymieszac z sosewm czosnkowym badz zwykly majonez i gora czosnku ;p mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE KISS PROSZE BARDZO :) BROKUŁY, POMIDOR, JAJKO, CEBULA, CZOSNEK, MAJONEZ Gotujesz brokuły, rwiesz na małe rózyczki, pomidorka kroisz z drobną kosteczke, jajeczka gotujesz i tez w kosteczke. I ukladasz tak :) Brokuly na sam spód miski, na to pomidorek , cebulka drobno posiekana , na góre jajeczka :) Majonez łaczysz z przecisnietymi przez praske ząbkami czosnku, oczywiscie przyprawy do smaku :) I polewasz całość sosem czosnkowym :) Pcyha !!!!!!!!!! 😘 Mozna zostawic tak warstwowo albo ją wymieszac ale delikatnie :D PYCHA JEST :) Jeszcze chcesz ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
pewnie mi nie uwierzycie ale wspaniale komponuje sie lodowa salata kawalki kurczaka usmazone do tego serek camembert i truskawki pokrojone w tALArki pycha!!! sama to ostatnio wymyslilam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
a jak masz ochote na zwykla jarzynowa to zamiast ziemniakow daj kasze cus cus ;p jest lzejsza i lepiej smakuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo tak : Makaron kokardki albo inny w jakims kształcie gotujesz al dente :) Kroisz drobo sałąte lodową :) Kukurzydza lub groszek lub fasola :) Co lubisz najbardziej ale moze byc i wszystko :D I albo podsmazony kurczak albo kawalki łososia :) Plus zielony ogórek pokrojony w kostke. Majonez , przyprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Mam pytanie. Skoro test ciazowy mozna zrobic po 6dniach od zaplodnienia to jaki jest wtedy poziom hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj MI test wykrywa juz 6 dniowa ciaze ! To nie 6 dni po stosunku ! Zanim zajdzie do zapłodnienia , zanim komórka powedruje do macicy i zanim sie zagniezdzi to tez trwa kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.I mnie się wydaje,że to jest 6 dni od zagnieżdzenia własnie, bo dopiero wtedy wydziela się hormon hcg. a tak jak pisze Sylwia, zanim dojdzie do zapłodnienia i jajeczko dotrze do macicy kilka dni może minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One Kiss no chyba zagniezdzone jajeczko wędruje cos 1-2 dni jak kojarze przez jajowód , jak sie dzieli i przez pewnien okres jest tak zawieszone w macicy zanim znajdzie odpowiednie miejsce i sie zacznie zagniezdzac, trwa to kilka dni. No tak hormon jest wydzielany po zagnieżdzeniu się. Wiec najlepiej testowac w dzien spodziewanej @ albo 1 dzien po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Tak tak wiem o tym. w takim razie skoro do zagniezdzenia u mnie "doszlo" (mam taka nadzieje;p) miedzy 4-5 paź. do licząc od 4 + 6 dni wychodzi nam.. 11paź z rana? xD czy mam czekać do 14? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
A jesli nie przyjdzie rano to mam robic czy czekac az przyjdzie? ;p A jesli bede sie zle czula tak jak na okres to znaczy ze przyjdzie? bo rozrazniona juz jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 15 kończę pracę, szyko do domu i telefon do kliniki jeny jak ja się boję :( ciekawe co mi powie myślę że jakoś w poniedziałek może wtorek będzie wizyta w klinice i dopiero ona powie kiedy inseminacja czy zaraz tego samego dnia czy nie. Mam tez zastzryk Ovitrelle ale niew eim czy sama sobie go podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, z tym zaplodnieniem i testem to jest tak - owulacja ( nie stosunek) , nastepnie droga prze jajowody ( od 6-12 dni), implantacja ( kolejne 2-3 dni) i dopiero wtedy wydzielany jest hormon hcg. Wykrywalny przez najczulsze testy w moczu po ok. 48 h. Ale z powodu tego ze podroz do macicy trwa roznie, sikaniec czasem nie wychodzi nawet w dniu spodziewanej @ ( statystycznie najwiecej implantacji jest w 9-10 dni po owulacji). Jesli zarodek nie dotrze do macicy do maks 12 dni od zaplodnienia, niestety nie ma szans na ciaze. M.I bazujac na tym co napisalam, jesli masz najczulszy test sens robienia tesu ma gora na 2 dni przed @. Owszem, moze sie zdarzyc ze wyjdzie ci wczesniej , jesli byla wczesniejsza implantacja, ale moze byc tez falszywie nagatywny, a po co ci dodatkowy stres. One Kiss, ja tez trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
I takiej odpowiedzi oczekiwałam xD haha dzieki dziewczyny i tak wg. Dzien dobry! teraz byle do 14 paź. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dzis miałam kolejne USG bo wczoraj dzwoniłam i kazali mi jeszcze dzis zrobic i wtedy zapadnie decyzja w jaki dzień. więc dziś jeden ma 12 mm drugi 14 mm i endometrium 12 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraissse
Cześć, powtórzyłam dziś rno test- 2 wyraźne kreseczki, druga się pojawiła gdzieś po 4 minutach. Chyba powinnam zacząć się cieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Jednej mega gratuluje a za druga 3 mam kciuki!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×