Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Wogóle osoby chętne do przyłaczenia na nasze prywatne forum, szukajace wspracia w swoich starankach prosze o kontakt na maila : czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrr mrr
wnioskujac po zdaniu: "Ale takie które chca naprawde przylaczyc a nie tylko wejść i nic nie napisac, takie osoby odrazu albo banujemy albo usuwamy." to, jesli ktos nie odzywa sie po jakims czasie z powodow osobistych po prostu wyrzucacie?? jedna z forumowiczek kiedys wypowiadala sie o tym waszym watku. nie poleca:/ kazdy jak to wszedzie trzyma sie razem, a odezwac sie na jakis temat graniczy z cudem, bo zaraz ktoras sie obraza, albo pisze sie do sciany o swoich problemach, bo kazda widzi swojego nosa i nawet nie odpisuje. WIEC CO TO ZA PROMOWANIE POMOCY? zenada kolejna. jak macie swoj prywatny kat, to lepiej sie jego trzymajcie, a nie zapraszacie kogos, a pozniej olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
zeby trafic na kogos normalnego to rzeczywiscie jest szczescie. moja przygoda na tym watku tutaj jakos na poczatku jego zalozenia: okres sie spoznial albo ktos mial bolace piersi to od razu wmawialy, ze "na pewno w ciazy jestes!". trele morele. pozniej zrezygnowalam bo te kobity tutaj nie maja nic innego do roboty, jak myslenie o ciazy i zero prac w domu tylko siedzenie na forum i opisywanie bzdurnych rzeczy, ktore robily w trakcie dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klausa_matrona jak chcesz sie wypowiedziec to prosze bardzo. I nie jest tak ze my tylko siedzimy i piszemy objawach ciazowych ! Przyjaznimy sie i to mocno, ale jak widac TY nie masz bladego pojecia chyba o staraniach o dziecko, a napewno nie o długotrwałych trawjących kilka lat wiec daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrr mrr to ze proponujemy pomoc i zachecamy do przyłaczenia chodzi o to ze my wiemy ile wysiłku trzeba włozyc w starnia i jak inni nic nie rozumieja.... Ale jezeli "ktos" przylancza do nas zeby tylko poczytac albo sobie poogladac, albo tylko sie odezwac , zalozyc konto i cisza ?????? To po co ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klause_matrona
bo jest roznica moja droga pomiedzy chorym staraniem sie o dziecko, a normalnym podejsciu do tego. o swoje staralam sie 4 lata. nie dramatyzowalam, leczylam sie i nie plakalam. nie bralam tez faceta do lozka w dni plodne tylko, bo to jest nic innego jak przedmiotowe traktowanie. i co sie pozniej dziwic, ze faceci zostawiaja takie kobity, jak wy...oprocz staran trzeba miec tez inne cele w zyciu. a tak na serio to proponuje dobrego psychologa, ktory pomoze przejsc przez to wszystko NORMALNIE. a o waszym forum prywatnym tez slyszalam. jedna z wahaniami nastrojow i problemami emocjonalnymi, druga jak i kilka innych tylko dni plodne mialy w glowie. jakis wyscig o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
to mam powiedziec, ktora ma problemy emocjonalne? ktos tam kiedys pisal, ze one_kiss i te jej znerwicowanie i dziwna wrazliwosc na cokolwiek. zreszta bylo widac tutaj na forum. PODKRESL JESZCZE, ZE TO NIE JEST WASZE PIERWSZE FORUM PRYWATNE TYLKO DRUGIE, BO Z PIERWSZEGO ZOSTALYSCIE USUNIETE LUB FORUM ZOSTALO NAGLE ZAMKNIETE TEZ PRZEZ JEDNA, CO MIALA PROBLEMY Z EMOCJAMI. nie musisz polemizowac. slyszalam tez, ze niektore sa tez ok Z WAS, ale reszta jakas nawiedzona. a jakies te wasze kryteria- jak piszesz, to nie jest wyrzucony z forum, to jakis idiotyzm. to osoba, ktora odzywa sie raz na 4 dni, nie powinna juz w ogole sie udzielac, bo trudno bedzie jej sie wbic w wasze dialogi. nie ma to, jak promowac co, co tak naprawde nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klauce coś tam
skoro bawimy się w pomarańczowe to zgaduj zgadulo kim ja jestem ? nie znam drugiej takiej baranicy jak ty...nie wiesz co znaczy słowo przyjazn...zaufanie...czy tajemnica...skoro taka odważna z ciebie babka to się przedstaw bo w anonimie każdy jest mądry śmiać mi się chce z takiego bezmózgowca jak Ty, no dalej stara koleżanko zgaduj dalej co u której sie dzieje :)) aha uważaj na swoją prawą ręke która ci te informacje przekazuje bo może jedzie podobnie na ciebie jak na nas :) widać moja kochana że jednak szare komórki obumarły :) życzę tobie miłego wieczoru spędzonego w gronie wrednych ,,przyjaciół,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka-Marysia
oooooooo wątek znalazłaM:) nie czytam poprzeedniej strony bo nie mam czasu-mały wstał...:)pozdrowionka na starym forum...zaraz wracam na nasze... mała POPRAWKA dwa mrozaczki skarbie...dwa:)fajnie by było mieć trzy ale mam dwa....raz..dwa...do trzech nie trzeba liczyć:)...no i co?? błąd...:)zła info....lala nawaliła...donosiciel vel kto tam co chce:)...już tu nie włażę bo czasu brak...a chętnie bym sie z kimś pokłóciła bo coś za dobrze u mnie:)a POMARA NCZKO...forum mamy po to żeby wylewać swoje żale i problemy i nerwice i inne:):):):) Kończąc....lubie jak ktoś się wnerwia i mu ŻAL DUPE ŚCISKA...:):):):)paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
to w takim razie widac jakie jestescie "psiapsioly" skoro jedna z was tak na was sra...i ciekawe ktora...;) nie musze miec super,cudownych info, czy szarlotko masz 2/3 mrozonki- (tutaj specjalnie podkresle ze nie pomylilam sie w pisowni- moja wena tworcza), bo co mnie to. tylko uswiadamiam jakie miedzy soba jestescie falszywe i jak bardzo wchodzicie sobie w d* ale tylko na tym prywatnym forum. poza tym dzielicie sie miedzy soba tez profilami na nk, czy innym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
i mnie nie musi nic sciskac za dupe... ty wy jestescie troszke pustawe i naiwne. a moze codziennie z wami pisze na forum prywatnym, a kumpelka-frajerka to przykrywka??;) zgaduj zgadula? oki niech bedzie:D ale najfajniejsza satysfakcja, ze to miedzy soba teraz gadacie i zastanawiacie sie kim ja jestem i dlaczego pisze:D ja mam jeden cel- po co zapraszacie inne skoro i tak lejecie na nowe osoby cieplym moczem, a pozniej pozbywacie sie ich. a szarlotko: i jak sylwia przekazala, ze ktos napisal cos o tobie tutaj?...sylwunia ty peplo ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
do klauce coś tam troche durna jestes, ze ci sie przedstawie. kultura dziala w obie strony, jak wiem i ty tez powinnas sie przedstawic. ale po co? mnie to wali i moja prawa reka- czy to ja we wlasnej osobie, czy ktos inny malo wazne i tak jestescie smieszne :D to czekam na kolejna wene tworcza z waszej strony. zegnam slodziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matrony
my od razu wiedziałysmy kim jestes. nie osiągnęłaś celu, a wręcz przeciwnie. nie trudno było to odgadnąć. takich ludzi, styl pisania się pamięta. tak! byłas jedną z nas, pisalaś z nami, ale juz nie piszesz . . . nie potrafisz rozmawiac z ludzmi i funkcjonowac w grupie to teraz "trolisz" na kafe. Ooot miejsce sobie znalazłas. mnie nawet ciebie jest szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klauce coś tam
żal d..e ściska co :P gdybyś miała aktualne info to byś dużo wiecej wiedziała, no ale niestety nie wiesz nic, nie masz dostępu do nas i wypowiadasz się na kafe :) ale fajnie się z ciebie śmieje i czyta jak sie produkujesz, ale kochana nie podniecaj się tak bo gaci nie dopierzesz a pamietaj proszki w górę ida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klauce coś tam
tak jak szarlotka powiedziała mamy kase i stac nas na pomoc domowa i mamy czas na siedzenie na forum :) aha a może szukasz pracy bo potrzebuje palacza do kotłowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bravo dziewczyny :)
Jestem z Was dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doczekam sie
I prosze do mnie nie pisac po imieniu !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matrony jakoś tak :-)
łuuuuuuuuuuuuuu . . . boimy się :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownicza księżniczka
do matrony: weź się dziewucho ogarnij! widać że nie masz nic do roboty tylko bluzgać na innych, żal ci du$e ściska że my jestesmy zżyte? wystarczylo napisac że bedziesz rzadko zaglądać bo nie masz czasu, ale takiemu bezmózgowcowi to by do głowy nie przyszło, najlepiej jest truć, tak? teraz to życia nie bedziesz miała, bo my teraz dobierzemy ci się do twojej cuchnącej du%y i sie przekonasz czy bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
no i jednak jestescie glupie...mnie nigdy nie bylo na waszym forum a info o was to wiem od jednej z was. i widzicie jak latwo was omotac? klania sie czytanie ze zrozumieniem. mam dziecko o ktore staralam sie 4 lata- moze wystarczyloby przesledzic strone wczesniej a nie przypuszczac ze nie mam dzieci? mam czego zazdroscic... in-vitro nie przechodzilam, inseminacji tez. zaszlam naturalnie w ciaze. dlaczego ma mi zal dupe sciskac? przykro mi nie rozumiem bo nie szukam przyjaciol internetowych. ci ktorych mam przy sobie zupelnie mi wystarczaja. a to ze tak zwierzacie sie sobie tylko o was swiadczy i waszym zwiazku z facetem. to facet powinien byc przyjacielem w sprawach damsko-meskich a nie internetowa babka. a pokazujecie swoim facetom jak publikujecie na forum swoje pretensje do facetow i jak obrabiacie im tylek bo czegos tam nie zrobili albo sa niedomyslni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
jak wiecie kim jestem to czekam na napisanie. chociaz jak pisalam wczesniej nigdy nie bylam na waszym forum wiec nie wiem do czego dazycie ale nie moja sprawa. milo mi ze byl taki odzew od was. czyzby zabolalo? prawda oczy kole. maryska i kaska zdaje sie, ze pisaly na pewno do mnie. zegnam misiaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klauce coś tam
skoro nas nie znasz to dlaczego osądzasz? i dlaczego się tak nas uczepiłaś? sprawia Ci to przyjemność? nie rozumiem tego za bardzo, bo jeśli ja nie mam do kogoś żalu ani pretensji to nie najeżdzam na kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka-Marysia
już żegnam?????? kurna a tak fajnie było:):):):):):)masz dziecko???????????????????? ja pierdziele....no NIESAMOWITE i to jeszcze naturalnie????????????/ to już w ogóle niewyobrażalne isiągnięcie:):):) i masz męża przyjaciela??????????? nieeeeee no laski tego już za wiele......jeszcze powiedz że masz chomika w domu i lece po chusteczki od synka(tego po in vitro):) bo się posram z zazdrości , niedowierzania i niedoinformowania:):):)a po ch.... ja mam strony wcześniej czytać....mnie tam nie interesi co Ci dolega, ile masz dzieci itd....jak zauważyłaś....weź sypnij jakimiś nowinkami jeszcze:):)może czegoś jeszcze się o sobie dowiemy:):) Bo że puste itd., itp. jesteśmy to już wiemy:):)No bo my baby jesteśmy, samo przez się rozumie no nie????:)Głupie baby są i juz....i lubią się kłócić:)a po cholere Ty na starających się wypowiadasz jak masz dziecko??? Drugie chcesz??? A po co.....według starych przysłów i przesądów dziecko rozum odbiera...a druuuuuugie to już w ogóle mózg:)Co widać jasno i wyraźnie po mnie...a takie po in vitro to juz masakrycznie z matki warzywo robi:):):):)taką krzywą obleśną śmierdzącą cebule....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doczekam sie
KONIEC TEMATU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
a co mnie interesuje in-vitro?? nie moglas inaczej, to tak zaszlas:/ jakies halo z tego robisz jakbys byla inna:/ moze czujesz sie przez to wyjatowa? ja czuje sie wyjatkowo bo mam synka poczetego normalnie i nie musialam kasy wykladac na badania. kazdy robi tak jak chce. widze ze jednak zamieszanie jest z powodu mojej osoby. lekka prowokacja a juz zaczely sie wjazdy ze pewnie wam dzieci zazdrosze. kurna i to jest wlasnie puste- wasze zachowanie! zeby komus zle zyczyc z tego powodu ze ktos dzieci nie moze miec i to wysmiewac.a o ile wiem same staralyscie i staracie sie nadal nawet o pierwsze dziecko. to moze wami cos jest nie tak?????????????? a na tym watku jestem poniewaz to jest FORUM moje drogie i pisze tam gdzie chce i o czym chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
a to ze sie pozegnalam- z tego co wiem powinno sie mowic "zegnam" lub "do zobaczenia" gdy ktos konczy rozmowe. a waszych brudow nie mam zamiaru wyciagac tutaj bo nie mam w tym zadnego interesu. chce tylko pokazac ze jestescie falszywe. no i jedna z was kabluje dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×