Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość bryyyyden
oj monika odeszła jaka szkoda ...no to kogo teraz oskarżamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khhdh
Czesc dziewczyny mam pytanie od 2 tyg lykam kwas foliowy i w ost dzien miesiaczki wspolzylam z narzeczonym i byl to pelny stosunek nic mi juz nie lecialo to bylo 2 dni temu i dzisiaj zauwazylam mala plamke tak jakby krwi ale nie byla ona jasna i czy to moze byc oznaka zagniezdzenia ? Dodam ze mam krotkie cykle 23-28 dni i teraz mam wrazenie jakbyl wczoraj zaczela jajeczkowanie i jak byslicie moge byc w ciazy tzn czy moglo dojsc do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka91
moze byc, a nie musi. rownie dobrze partner mogl podraznic cie w srodku...a najlepiej zrob sobie test po terminie miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina bela
ktos napisal prawde na gorze o one kiss...kaska grubo przesadza:/ wydaje mi sie, ze ma problem ze soba, bo jej facet ma z byla dziecko, a ona nie moze z nim miec swojego i chyba to wszystko ja przerasta. do tego wydaje mi sie, ze moze jakby schudla, to cos by dalo rade zaciazyc. niestety tusza rowniez przeszkadza przy zaciazeniu. ale to fakt, ze ona chce wszystkimi rzadzic i zaraz sie obraza o duperele. niestety nie jest to zdrowe na forum prywatnym, bo robia sie grupki. przykro tez twierdzic, ale wtedy nasza przemila moderator robi rowniez cos w tym kierunku, bo wiekszosc na nia naskakuje i wprowadza zmiany na forum, bo musi. nikt nie moze miec swojego zdania i tworzy sie cyrk, bo jedna na druga naskakuje. jedynie lila, justysia i nasza kochana kuchareczka ze Slaska sa fajnymi, towarzyskimi osobkami, a reszta to pomylka. dziwi mnie, ze dziewczyny tak daja sie podporzadkowywac one kiss. szarlotka tez jest fajna osoba, ale niestety, co stado zrobi, to ona idzie za nim i nie ma swojego zdania. zreszta na tym prywatnym forum wszystko jest takie slitasne, przeslodzone do potegi n. pisze to kolejna osoba, ktora ukrywa sie pod innym nickiem, bo na forum zaraz moze byc zwyzwana:( kazda z nas ma jakies przejscia, ale z niektorymi nie da sie normalnie pogadac. one kiss spadaj z prywatnego forum, bo psujesz wszystkie rozmowy tymi swoimi humorkami!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie pisać na dziewczyny z prywatnego forum. Nie chcecie tam być to poproście o usunięcie konta chcecie to się przyłączcie do nich, boicie się swoje zdanie wypowiedzieć na prywatnym forum a potem niewinne osoby są posądzane!! tak się nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina bela
xmonika pisze z wami codziennie na forum i mam na mysli to prywatne. jestem z wami juz dlugo i naprawde niektore z was bardzo lubie, bo czuje, ze to moje bratnie dusze. np sylwia jest super dziewczyna i bardzo przesympatyczna. justysia ma sliczna corcie lenke i tez rowna z niej dziewczyna, lila swojska dziewczyna, ale one kiss i nie bede owijac w bawelne, ze chodzi o kaske jest po prostu straszna! czasami nie wiem, jak napisac, zeby jej nie wkurzyc, a z drugiej strony jak sugerujesz, zeby pisac prawde na tym prywatnym, to wybacz, ale nie chce tracic kumpelek, bo wszystko podporzadkowujecie pod kaske. wystarczy, ze cos sie napisze, a niestety co innego mowic komus w 4 oczy, a takie pisanie mozna roznie rozumiec. dla mnie ktos, kto jest dorosly, a zachowuje sie w sposob bardzo dziecinny ma jakies zaburzenia psychiczne. pamietasz sytuacje, jakie mialy miejsce na forum u kamili? nie chce kolejnej takiej akcji z kaska. to, ze brak dziecka rekompensuje sobie dzieckiem obcym, bo bylej swojego faceta i nie uwierze w to, ze kocha to dziecko tak, jakby miala swoje. kaska ma cos z psychika i wiesz doskonale, ze ma to zwiazek ze smiercia jej mamy i przy okazji przelalo sie to na brak ciazy. jeszcze chcialam tylko dodac, ze jak nie ma kaski, to rozmowa nawet jest inna z wami. nie chce burzyc tej sielanki na forum prywatnym i dlatego nie napisze kim jestem i zadnych brudow z prywatnego tez nie bede wyciagac, bo to bez sensu. wiem doskonale czym to sie skonczy...kaska bedzie naburmuszona, jak zwykle, a mnie moze wywalicie z forum, bo wypowiedzialam swoje zdanie na temat tej osoby? czy bedziecie do mnie mowic oficjalnie i nie tak, jak kiedys? juz raz widzialam sytuacje, jak ktos napisal swoje zdanie, a sylwia zablokowala ta dziewczyne (bo jak zwykle huknelyscie na nia!), a pozniej obrabialyscie dupe jej i przy okazji w dupe kaski wchodzilyscie. monika tak nie powinno byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina to dlaczego nie odejdziesz z forum? przepraszam ale nie rozumiem Cie skoro Ci zle na forum i nie możesz być do końca sobą? ja tęsknie za niektórymi dziewczynami i to bardzo ale cóż moja decyzja jest ostateczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezcie sie odwalcie od Kaski,co ona Wam zrobila, zazdroscicie jej durne pipy,ze ma prace,ktora lubi,super męża i fajne zycie a dziecko kazda z nas bedzie miala. Katrina widac,ze na forum nie bywasz skoro piszesz takie klamstwa,nikt nikomu sie nie podporzadkowuje,kazda wyraza swoje zdanie i to sie akceptuje. A Kaska,nie zapsula zadnej rozmowy, to bardzo pogodna i pomocna dziewczyna. Wielka Pani psycholog sie znalazla. I nie udawaj,ze wiesz o co poszlo na dawnym forum bo troszeczke CI sie pomieszalo. TO TY JESTEŚ POMYŁKĄ I PRZESTAN WCHODZIĆ NA PRYWATNE FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaju odeszłąm bo byłąm posądzana ze to ja pisałam czyli niektóre dziewczyny mi nie ufały bardzo tęsknie za Wami ale nie chce juz wrócić przepraszam za błędy ale mam mała na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina ja podejrzewam kim jestes ale nie jestem pewna i nie chce robić nikomu przykrosci ale jeśli mam racje to jestes na forum chyba od początku i masz dziecko-córcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz jest szczyt !!! widze ze bardzo Ci sie nudzi ! odwal sie od Kasi!!! widocznie w ogole jej nie znasz. Kasia jest super kobietka, wrazliwa, ciepłą i za to ją kochamy ( przynajmniej ja ! ). wiec daruj sobie te głupie wpisy !!! znajdź sobie inne zajęcia i spadaj z forum prywatnego !!! Xmonia przepraszam Cię jeszcze raz Kochana za podejrzenia :( widac ze to osoba ktora jest od dawna z nami bo bardzo dobrze nas zna i wszystko wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina bela
monika doskonale pamietam, jakie to byly podejrzenia i jak potraktowaly cie dziewczyny. wcale nie dziwie sie, ze odeszlas, ale pamietaj, ze z niektorymi nadal mozesz utrzymywac kontakt chociazby na gg! zauwaz sama jakie to jest dwulicowe, ze tutaj przez wiele miesiecy maja cie za przyjaciolke, a po jakims wydarzeniu na kafeterii bez niczego, bez zadnych dowodow ciebie obwiniaja! czy tak zachowuja sie prawdziwe kolezanki? przyjaciolki zadne na pewno to nie sa! nie napisze kim jestem, ale juz mnie trafia ta atmosfera na prywatnym!!! ciebie zaczely obwiniac, a ze odeszlas , to maja powod, zeby ciebie obwiniac, ze jestes winna. a teraz, jak ja napisze, co mi przeszkadza, to pewnie na prywatnym zablokuja mnie zamiast pogadac, co mnie(nas) boli. same pisalyscie jakis czas temu, zeby lepiej od razu pisac, co nam przeszkadza, co chcemy zmienic i nawet, jak byla akcja z monika. a teraz nerwusek oburzyl sie, bo napisalam cos zlego o kasce! olka jak zwykle tez unosi sie gniewem. czy to jest normalne? same doprowadzacie do tego, ze nie mozna swojego zdania napisac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina bela
a jeszcze tylko dodam, ze nie pisalam tych postow pod nickiem "bryyden", czy jakos tak. widac, ze kolejna osoba poruszyla wasza dwulicowosc tutaj na kafeterii. do tego pierwsza wspomniala o odejsciu moniki! powoli sypiecie sie na forum prywatnym dziewczyny! jedna druga obarcza za jakies zachowania. przeciez to jakas kpina! same nakrecacie cala atmosfere! walczycie o szczerosc i przyjazn, a jak tylko nadazy sie okazja, to najchetniej byscie noza w plecy wsadzily. pamietam jeszcze czasy, jak marysia byla w ciazy i lila z darkiem. wtedy bylo normalnie. sylwia prowadzila jeszcze rozmowy tutaj na kafeterii, zapraszala kolejne osoby do prywatnego i bylo inaczej. justysia komentowala lenke, szarlotka opowiadala o uli, sylwia ile razy wklejala fotki z ciastami, ktore piekla. i byla jeszcze monika, ktora oskarzylyscie o cos czego nie zrobila! co za bezczelnosc!!! i dziewczyna z wami pisala, doradzala i nie tylko! jeszcze byla historia innej dziewczyny, ktora zablokowalyscie, bo napisala cos o kasce, a pozniej przepraszala, ze nie chciala zeby wszystko tak zle zabrzmialo, a wyrazila tylko swoje zdanie. pamietace ja? napisala tylko, ze zwiazki w ktorych partner/partnerka ma dziecko z innym/inna na dluzsza mete sa trudne i ogolnie zycie jest tez trudniejsze, bo ten ex zawsze bedzie w zyciu tej drugiej osoby i co z tego, ze ma sie juz kogos innego. naskoczylyscie rowniez na nia, a po kilku dniach sylwia zablokowala ta mloda dziewczyne. i pytam za co???za humorki tej humorzastej kaski, bo ktos napisal jej prawde, jaka jest rzeczywistosc? nawet kaska przeprosin nie chciala przyjac, a dziewczyne wyrzuciliscie mimo, ze nie chciala zle. monike tez mieliscie kolo dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina bela
nerwusku nie wazne, czy jestem z wami dlugo, czy krotko, a tylko chce pokazac ze czasami cos, co robicie jest po prostu dwulicowe. tutaj sobie w dupe za przeproszeniem wchodzicie, a przychodzi co do czego, to wywalacie kogos na zbity pysk, jak monike. nie bede wnikac, czy monika sama chciala bardziej odejsc, ale stane po jej stronie, ze nawet jakby zostala, to mialaby wielki zal do was, ze takie jestescie! i najgorsze co moze byc, to wspieracie sie (problemy justysi, gdy nie mogla zajsc, do tego problemy z jajnikiem itd., rowniez sylwia i kaska), a gdy trzeba kogos obronic, to wy sie oddalacie i wyrzucacie dobra kolezanke. monika trzymaj sie i jest mi strasznie wstyd, ze dzielilas czas z takimi dwulicowymi ludzmi. sama sie zastanawiam, czy nie odejsc z forum. po twojej sytuacji zrozumialam, ze to nie sa wcale takie dobre "kolezanki":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina bela
a teraz do kolokokty! jak mozesz twierdzic, ze nie wiem, co sie stalo na dawnym forum? a kto stracil dziecko i musialyscie od nowa zakladac WASZE forum? przestan olka sie wyglupiac! co niektore z was sa toksyczne i nic tego nie zmieni. pozdrawiam wybrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dyskusja sie toczy.... nie chce wnikac kto pisze bo to nic nie da.... i to moj caly komentarz. Moniczko przykro mi ze odeszlas bo teraz nie mam zadnego kontaktu z toba a znamy sie od poczatku :( chcialam ci to napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to na prawde masz nie po kolei w glowie,tamta laska co pisala o byciu z kims co ma dziecko to obrazila Kaske i jej męża nie mowiac o ogole tylko waląc wprost do niej i jej męża,ocywiscie mozna powiedzic co sie mysli a nie robic komus przykrosc i obrazac. I zostala zablokowana bo przestala sie udzielac. A Moniki nikt nie wywalil. Jedna z nas napisala,ze to moze Monia i tyle. Pozniej byly przeprosiny i nikt nie chcial by Monika odeszla wiec nie wymyslaj. No wlasnie dalej nie wiesz co bylo na starym forum i dlaczego Kamila je zamknela,fakt,ze stracila duzo wczesniej dziecko ale to nie byl powod zamkniecia forum. Sama jestes toksyczna,napisalas owszem co Ci przeszkadza ale tutaj a nie u nas na forum wiec nie dziw sie,ze jestes skreslona. Sama piszesz,ze nie bedziesz wywlekac brudow a co robisz? Tchorz jestes i tyle. Trzeba bylo u nas jakos zasugerowac co Cie boli a nie tutaj zeby cala Polska czytala,widzisz roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katriono-kasiu odeszlam sama bo chcialam nikt mnie nie wyganial i naprawde dajcie spokoj justys mamy sie na nk :) olu zawiodlam sie na kilku osobach i to bylo powodem odejscia a nie to ze jedna osoba napisala ze to ja nie chce sie z wami klocic i tracic kontaktu to pisze juz ostatni raz jakby co to jest nk fg i gg :) trzymajcie sie! Ja lece dalej pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina bela
olka wez sie w obroty, bo jak zwykle masz jakis problem z nerwami. hamuj sie troche dziewczyno. myslisz, ze specjalnie bede pisac tutaj, co bylo u kamili, czy co jest u was? jakie brudy tutaj wyrzucam skoro tylko pisze, ze jestescie dwulicowe tak naprawde- oczywiscie nie mam na mysli wszystkich. poza tym nie klam, bo dobrze wiesz, ze ta dziewczyna, ktora wyrzuciliscie sama pisala, ze nie ma tyle czasu, zeby codziennie po kilka razy wchodzic i pisac o bzdurach, bo bodajze miala szkole. a wy sobie wymyslilyscie, ze jak ktos nie odzywa sie przez 2 tyg na forum, to automatycznie jest zablokowany i musi pisac do sylwii, zeby zdjela ta blokade i mozna bylo wejsc na forum ogolne. a ja doskonale pamietam o co chodzilo u kaski tylko ona zbolec nie mogla, ze nigdy z zycia nie pozbedzie sie bylej swojego meza i ICH dziecka. i gdzie tutaj obraza co???czy moze chodzilo o te nieszczesne wyrazy "przesrane zycie"-jako podsumowanie do zycia kaski, ktore uzyla ta mloda dziewczyna? wlasnie takie zachowanie bardzo lubicie sobie podkolorowac i od razu kogos wyrzucacie. nie mam zamiaru pisac o twoich przejsciach z twoim partnerem, jak rowniez co przezywala justysia, zeby w koncu zajsc w upragniona ciaze. nie o to chodzi! na biedna monike tez naskoczylyscie i bardzo dobrze zrobila, ze was zostawila, bo jak mozna dzielic sie zyciem z kims falszywym. a na koncu chce napisac, ze bede pisac gdzie mi sie podoba i nie bedziesz mi rzadzic, czy mam to robic na prywatnym forum, czy na kafeterii. chce tylko ostrzec kobietki przed waszym prywatnym forum. i wlasnie bedzie to czytac cala polska, jak to pieknie podsumowalas. i teraz kogo sie pozbedziecie? na ktora spadnie kolej wycofania sie z forum prywatnego? zyjcie sobie dalej w tej "bajeczce" o szczesliwym forum, na ktorym kazda kazda chwali, pociesza i caluje po dupie. a ja wam bede odpisywac na prywatnym, bo przeciez nie wiecie kim jestem:) i to mnie satysfakcjonuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum jest szczesliwe,tylko Ty tam nie pasujesz bo jestes falszywa,nie przypominam sobie bys kiedys napisala wprost co myslisz o kiss wiec pewnie zawsze sama "wlazilas jej w tylek ", dorosnij i powiedz u nas na forum co Ci sie nie podoba, a brudy wyciagasz a sama tego nie widzisz, po co piszesz tutaj o smierci kaski mamy, co to kogo interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz odwagę przyznaj się, jesli nie to daj nam spokój i usuń się z prywatnego forum !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jeden raz
katrina... żal mi cIę... skoro nie podoba ci sie forum prywatne po co na nie wchodzisz? lubisz siebie sama okłamywać? A może sama lubisz poczuć czasem jak ktoś cie z błotem miesza? po to tutaj piszesz i dlatego pochwalasz zachowanie innej jak kaske obraziła.. A kasce to ty zazdrościsz ! haha jakby byla ci obojętna to byś tyle o niej nie pisała.. a co do moniki, sama odeszła przepraszały ją dziewczyny ale to był jej wybór, zresztą odchodziła już nie raz.. no ale ty rozumiesz tylko takie rokapryszone dzieci a dorosłych juz nie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaHayabusa....
Noooooooo heeeeeeeelllllllloooooooooooooooooooo:):) Dawno mie tu nie było:)dlatego zapomniałam hasła...to sem ja szarlotka:)Ta samolubna jędza z poprzedniej sprzeczki..... Lala nie chce mi się wstecz czytać(bo jak przypomnijmy jestem leniwa) ale ja mam nadzieję że Tobie sie zaciążyć nie udało:):)Bo broń Panie Boże i wszelcy Bogowie wszystkie niewinne i nieletnie istoty przed twoim jestestwem:):) Kurde dorosłe i durne to tylko baby mogą być...serio:)Ja się nie dziwie tym facetom czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaHayabusa....
Oooooooszzzzzzz kurwa:)Doczytałam o sobie3:):):):)....że ja za stadem idę.....nooooo tak jokoby mnie Pan Bócek stwozył kobitom to jako sara genś idem za cołkim stadem:):)A za psewodnika to ja sobie łobiram jesce gupsa łody mie genś:):):):)LOL///no weźcie laski :)komedia:)ale już nie dłuuuuuugooooooo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina bela
pisza mi o tym, ze jestem dziecinna tylko jak to mozliwe, ze taka stara baba, jak szarlotka- maryska nawet poprawna polszczyzna nie potrafi wladac tylko pisze gorzej, jak 4-letnie dziecko:D swojego syna tez bedziesz uczyla tak mowic?? kaske podalam, jako przyklad, a to, ze widzicie co chcecie i czytacie wszystko na swoj sposob, to widocznie macie problem z interpretacja tekstu i posylam do ksiazek. poza tym, czego mam jej zazdroscic?? napisalam tylko, ze powinna isc do psychologa i nie pisze tego zlosliwie, bo smierc bliskiej osoby wplywa na psychike i moze to tez miec wplyw na brak ciazy. a jej humorki to nic innego, jak wlasnie nie radzenie sobie w rozmowach z ludzmi, a przy okazji problem ciagnie za soba inny problem- smierc mamy, byla partnera, do tego obecny partner ma z inna dziecko, a ona nie moze dam mu swojego dziecka- z jej krwi, ciala! zeby nie bylo, ze czepiam sie tylko kaski...zapomnialyscie, jaki bunt byl, kiedy lila urodzila darka i dlugo nie wchodzila na forum?? jak zastanawialyscie sie, ze "dlaczego ona do nas nic nie pisze"? i jej progu 2-tyg. nie postawilyscie? najlepiej wszystkie sciezki do dupy byscie znaly i wali was to, ze ktos ma inne zajecia, dziecko, czy problemy. liczy sie tylko to, co was interesuje i na to odpisujecie na prywatnym. a pamietacie tez ile razy ktos napisal o czyms i zostal olany, bo wy w glowie mialyscie popatrzenie na ciuszki dla dzieci albo na inne rzeczy? i gdzie tutaj przyjaciel w chwili, gdy druga osoba go tak bardzo potrzebuje? smierc oliwierka tez nie byla jakos przyjeta ok. myslicie, ze wystarczy komus napisac/powiedziec, jak bardzo przykro? a gdzie ta pomocna dlon?slowa to slowa, a gesty???przykro mi, ze akurat wspominam o czyms takim, ale nie chce bys posadzana o to, ze w rzeczywistosci nie jestem z wami na codzien. chce tylko udowodnic, jak bardzo jestescie wobec siebie niesprawiedliwe. tutaj do siebie "tiru tiru", a przychodzi, co do czego, ze ktos odchodzi albo ma zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina bela
na podsumowanie: wiecej nie bede pisac o waszych problemach, ale dziwi mnie tez, ze np. olka, ktora niejednokrotnie miala problemy z mezem zamiast usiasc z nim i pogadac, jak w zwiazku powinno byc, to wszystkie brudy o facecie wywala na forum prywatnym do was. mezow/partnerow nie macie od tego tylko swiat wirtualny? z tego, co wiem zwiazek tworzy dwoje ludzi, a nie forum prywatne i "psiapsioly" z koziej...wezcie sie baby za dom, ogarnijcie zycie uczuciowe, a bedzie lepiej. poza tym, jak odlozycie forum na bok, to nie bedzie juz tej nagonki na ciaze i w koncu ktos zajdzie- ktos, kto dlugo czeka na dziecko. a na forum prywatnym sobie bede:) i ja na pewno nikomu do dupy nie wchodze. czekam na dalsza dyskusje na prywatnym, kim jest ta...:) do zobaczenia na prywatnym. ja juz koncze dyskusje tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteś na bieżąco to napisz kto teraz jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katrina bela: I co myślisz że jesteś fajna? sprawia ci to radość ? wypisywanie naszych prywatnych spraw, przeżyć, tragedii? a czy ty wiesz co czuje człowiek po starcie bliskiej osoby? CHYBA NIE WIESZ bo takie rzeczy wypisujesz ! Nadepnęłaś mi mocno na odcisk i wiesz mi że sie dowiemy kim jesteś, bo wcale taka sprytna nie jesteś jak sobie myślisz !!! A to że moją tragedię wywlekasz publicznie to jest szczyt chamstwa, głupoty, niedojrzałości i problemów ze soba sama !!! Co ty wiesz o wsparciu w trudnych chwilach? Przecież ty nei wiesz co to przyjaźń !!! Jesteś tak zakompleksiona że wszyscy mają cię gdzieś !!! ale pamiętaj że życie lubi być zaskakujące i to nei tylko w tą pozytywna stronę, także w negatywną ... Jeśli jesteś tak odważna to przyznaj się kim jesteś, z miłą chęcią porozmawiam sobie z Tobą tak od serca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Ty piszesz z nami na codzień i nie masz sobie nic do zarzucenia?? Święta się znalazła rzeczywiście nie masz co liczyć na nasze wsparcie w tym momencie bo to co robisz to nie tylko dziecinana ale także idiotyczne a słowa idiotyzm albo niepełnosprawnośc intelektualna poszukaj w słowniku języka polskiego. Szkolona się znalazła. Pamiętaj, że to co komu robisz to do Ciebie wróci. Nie możesz się zdecydować bo raz piszesz, żem swojska dziewczyna a innym razem po mnie jedziesz nie wspomnę już o innych osobach z forum. To co robisz to się nazywa także psychopatia masz dyssocjalną osobowość co po Twoich wpisach na kafe nie ulega wątpliwosci. Nie potrafisz się z ludźmi dogadać, skoro nie potrafisz w pełni korzystać z takiego narzędzia jakim jest internet to przestań płacić abonament, net roi sie od ludzi takich jak Ty antyspołecznych dlatego powstają takie fora jak nasze prywatne. Szkoda, ze takich ludzi jak Ty nie da się zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×