Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość buahahaha
durne baby!!!! jak chcecie dzieciaka to wyjdźcie z tego forum!!! forum nie jest do tego potrzebne :D (Boże co za durnoty wymyślają takie fora???????( ło mój Boze chce mnieć dziecko, łona ma a ja nie - dlacego? ty jesteś zawistna bo nie mas dzieci a jo mam; itd...) Od kiedy kurrrr....a forum pomaga zajść w ciążę, co? Za robotę się weźcie i przestańcie wymyślać głupoty na tych wszystkich forach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka-Marysia
nuuuuuuuudyyyyyyyyyyyyyyyyy nuuuuuuuudyyyyyyyyyyyyyyyyy aleś mi pojechała ....ja pitole:)Idę do psychologa teraz bedę musiała oprócz in vitro przez ciebie na psychologa wydac:(:(:(:(buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Dziewczyny.....załamałam się...no tak mi dojebała że mam doła na resztę dnia....baaa dnia....życia!!!!!!!!!!Do śmierci nie zapomnę jej przytyków:(:(:(kto mnie pocieszy????? Albo zaraz popadnę w alkoholizm...:( albo się zaćpam:):):):) I wszyscy będą happy:):):) Ahaaaaaaa dla informacji....pzrecież to nie moje pierwsze dziecko:):)naturalnie aż za szybko zachodzę:) Mimo wszystko jestem załaman psychicznie:):):)P) LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
no i po co sie chwalisz ze szybko zachodzisz w ciaze? przeciez wiem, ze w wieku 18 lat urodzilas 1 dziecko z ojcem tego dziecka nie jestes, a jestes za to z kims innym z ktorym masz 2 dziecko z in-vitro bo ma za wolne plemniki? i czyzby ula mowi do tego typa "tato" czy "wujek"? tez mi nowinka:D no zgodze sie ze zenada zakladac takie fora jak naszestarania.fora.pl/ . grupa wsparcia cos jakby AA tam u was:D:D a idz sobie do psychologa...moze potrzebujesz:D nie mi to oceniac:D sama rzucilas propozycja!:D droga wolna! ide bawic mojego malego i spotkac sie z REALNYMI PRZYJACIOLMI. caluski Manka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka-Marysia
manka??? "wujek"??? a mówiłam że nowości bedą:):):):)masz złego informatora...albo krótką pamięć bo same byki w info:):)a żyj sobie w nieświadomości dalej...:):) Do przyjaciół idziesz>????Jenyyyyyyyyyy ale zazdroszcze....:(a ja nie mam...ani jednego!!!!no serio kurna sami wrogowie dookoła:):)):):):):):) Nawet mnie nikt na forum nie lubi:)Trzymają mnie z przyzwyczajenia hhihihihihihihi..... Ale jak ty wszystko wiesz to wiesz jeszcze jedną rzecz:):):)I tu cie pewnie boli:):)wiem wiem wiem...ale nie powiem...:)powiem u nas na forum...jak się informator sprawdzi to się dowiesz a jak nie to polewke dalej będziemy robić...:) No i idź bawić sie z synkiem:)Bo to twój ostatni:) Ahaaaaaaaaa i do psychologa juz nie idę:)Tak mnie podłamałaś że juz tylko psychiatra zostaje:):)zamkną mnie w pokoju bez okien......:(:(boję sięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę:):):)i mamusia mnie nie odwiedzi:):)A ciebie by odwiedziła??????ja do konca nie jestem pewna czy cie mamusia lubi......................................................................................LOL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalusa coś tam
teraz to już mamy pewność, że żadnego informatora nie masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz tak stare i niekompletne info, że wstydziłabyś się o tym mówić, bo wychodzisz na debila!!! :D:D:D:D .... no ok! Obce teraz czytają i się cieszą, ze kolejna afera jest, ze jezuuuuu jak tak kalusa duzo wie!!! ale to bzdruuura! a zainteresowane to wiedzą jak jest! i nic Twoje tu pisanie nie da!!!!!!! Trolom na kafe mówimy stanowczoooo NIEEEEEEEEE!!! :D:D:D:D:D idź do dziecka i wrzuć na luz i ciesz się, że je masz, bo jak wiadomo też lekkko nie było, nie??????????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D ależ mamy ubaw z ciebie :D:D:D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrr wrr
tak czytam was i czytam i naprawde mozna stwierdzic, ze kazda ma troche nie po kolei w glowie, a juz w ogole te, co nabijaja sie z klausa cos tam, bo dlugo starala sie o dziecko (???). naprawde bardzo dziwne. jedne jak i druga mialy/maja problemy z plodnoscia, a wrzucaja na siebie nawzajem. pisalam jakis czas temu tutaj, myslalam tez zeby przylaczyc sie do forum waszego, ale jednak nie bardzo. widac, ze jak ktos odchodzi, to nawet pomimo klotni wylewacie czyjes brudy na forum. tak nie powinno byc. jednak racja jest w tym co klausa pisze, ze jestescie falszywe. bez urazy. reszty historii nie znam, wiec nie wypowiadam sie. zmywam stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem Wam, że ...
do mrrrr wrrrrr my jesteśmy egoistki i nikogo na forum nie przyjmiemy tępe sztuki nie mają wstępu, ten kto wyleciał nie był godzien czytania naszych postów :) a co ponabijać się z tej zołzy można skoro zaczęła do nas furczeć - nam to już zwisa jak psu jajco wszystko o czym pisze ta klauce matrona jest na psu budę tu nawet leczenie nie pomoże, bujna wyobraźnia tej dziewuchy ją gubi he he a kto wylewa brudy to wylewa nie wiesz o co kaman to się nie wtrącaj szukaj przyjaciół gdzie indziej heh każda która tu zagląda równie dobrze może mieć problemy emocjonalne i nie trzeba być psychologiem ba psychiatrą by to stwierdzić. Gdybyście nie szukały wsparcia nie byłoby Was na kafe dziewoje więc nie Wam Nas oceniać patrzcie na siebie kochaniutkie % $ Ty Klauce Matrona masz tupet pisać bzdury jakich mało, sensacji Ci się zachciewa to niech ludzie wiedzą, że leczysz się psychiatrycznie bo masz rodziców alkoholików w życiu Ci nie wyszlo i żal Ci, że każda z nas dąży do celu. My poświęcamy się a Ty nie znasz takich wartości wg Ciebie liczysz się tylko Ty a resztę masz głęboko w poważaniu. Jak się tak przedmiotowo traktuje ludzi to niestety zostaje się samemu jak Ty teraz a my dalej w "kupie" się trzymamy bo wiesz "gówna" nikt nie ruszy kochaniutka. Brak Ci szacunku do samej siebie a co dopiero do nas. Myśl kobieto o tym jaką jesteś matką dla swojego dziecka o ile ono wogóle istenieje bo może i to sobie wymyśliłaś. Jesteś cieńka jak mocz pająka i mało w życiu przeżylaś by oceniać ludzi. Trzeba było iść do zakonu a nie za dziecioróbstwo się brać skoro masz takie przekonania jakie masz. Nawiedzeni ludzie marnie kończą więc zastanów się może nad sobą bo może jeszcze masz szansę odbić się od dna. 4 lata starań o dziecko?? Ale jakich starań nam zarzucasz zaganianie mężów 14dcdo łóżka a sama co robiłaś przypomnij sobie i pomódl się za dzieci których nigdy nie będzie dane Ci ujrzeć ... nie raz sprawdziło się powiedzenie, ze jakim jesteś dla innych to do Ciebie wróci więc sama zdecyduj jakim chcesz być człowiekiem bo nie trudno jest się komuś dobrać do przysowiowej dooopy ale po co? Nam wystarczy że się pośmiejemy i nie ma co przeżywki strzelać jak żeś daremna to i wyleciałaś egoiści won ... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
nie wiedzialam ze jestem z rodziny patologicznej:D jakas nowosc!:D dziewczyno jakas jestes naprawde niedorobiona piszac to ale daz dalej;) jakie dzieci nienarodzone?jaki kurna alkoholizm?!!:D nie no dobre!:) czekam na dalsza wene:p wystarczylo poczytac was tutaj na forum i nie trzeba wielkich osiagniec zeby zgadnac i przy okazji dowiedziec sie czegos wiecej o was. sugerujesz, ze zazdroszcze wam czegos? czego?glupoty? bo napisalam prawde, ze macie tak i tak na imie, ze sylwia o ile jeszcze nie zmienila miejsca zamieszkania to gdzies..ze slaska jest i ma pco? a maryska przechodzila in-vitro i ma syna...hm...dawida(?) i corke z 1 malzenstwa ulke- ktora ma 12/13 lat. o ance, kasce tez mam napisac? kaska zdaje sie ze ma meza, ktory ma dziecko z inna baba, a anka cuduje cos z lekami i lekarzami i pochowala jakis czas temu syna oliwiera. chyba chory byl? nie wnikam bo nie o to chodzi. i co lyso? dalej mam pisac? ale po co? zeby przekonac was, ze wiem o was co nie co? wasze zachowanie swiadczy tylko o tym ze jestescie falszywe. ciekawa jestem jakby jedna z was sie wylamala i uniosla sie fochem czy tez dupe byscie jej obrobily. nie interesuja mnie historie wszelakiego rodzaju a chodzi o czysta prawde ze nie szanujecie nowych osob ktore chca do was dolaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausa_matrona
i mam nadzieje ze to bedzie juz koniec moich wywodow bo jak sama pisalas slodziaczku ze gowna sie nie tyka, to ja odpowiem ze z gownem sie nie gada bo jedzie. moj cel byl tylko jeden- podkreslic ze jestescie w rzeczywistosci falszywe i zadne forum prywatne nie pomoze. jesli macie problem w zyciu osobistym to na kafe nie da sie tego naprawic. a juz na pewno na "naszych starankach". seks grupowy tam uprawiacie ze taki adres?:p mrr wrr czy jak jej tam. wtracila sie osoba ale widac jak bardzo boli was kwestia dwulicowosci ze nawet na nia najechalyscie:) ps. a o was wiem duuuzo ale nie mam za cel pisac o tym tutaj. nadal myslicie ze nie macie kabla wsrod was?radze nad tym sie zastanowic dobrze. na wasz temat nie mam zamiaru wiecej pisac w sensie opisywac wasze zycie bo kazda ma inne. tym bardziej ze jedna z was stracila dziecko ktore zapewne bardzo pokochala a takiego bolu nie da sie pozbyc. to zegnam i nie mam zamiaru tracic juz czasu na was. mam cicha nadzieje ze ktos przeczyta i zrozumie ze nie warto ufac takim ludziom jak wy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem Wam, że ...
Widzisz Klausa Matrona, kto tu jest dwulicowy, irytujesz się na każde nasze pierdnięcie gdybyś była tak cudowna jak opisujesz dałabyś sobie spokój z pisaniem głupot co jeśli nawet coś o nas wiesz nam to zwisa i powiewa jak widać każdy tutaj może sobie pisać co chce a ty jesteś pusta jak gazobeton skoro piszesz to co piszesz bo prawda w oczy kole. Duperelku jeśli nie wiesz to na śląsku jest niejedna Sylwia, niejedna Marysia przechodziła in vitro itd szkoda mi Twojego dziecka o ile je naprawde masz bo pewnie nauczysz je zawiści do innych ludzi. 4 lata starań o dziecko i co rozum Ci odebrało - mówisz, ze naturalnie zaszłaś to jakie to były starania kobieto? Brednie wypisujesz bo żal Ci, ze Cię nie stać na in vitro które niejaka Marysia zrobiła? Do klasztoru z Tobą jak masz takie przekonania. A co do Ani i Oliwierka to módl się żeby Bóg Cię nie pokarał zsyłając na to Twoje dziecko chorób jakie przeszedł syn Ani ... nie znasz nas a oceniasz jakim prawem? Ktoś Cię kiedyś oceni za Twoje zachowanie nawet nie nam Cię oceniać i wypisuj co chcesz jednak pamiętaj, że nadużycie to rzecz karalna więc z rozsądkiem radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem Wam, że ...
jeszcze jedno nic Ci do tego czy uprawiamy seks na forum czy cokolwiek innego robimy, a jeśli się z gównem nie gada to po co odpisujesz widać lubisz kiedy coś śmierdzi :) fałszywe gnidy tak własnie lubią. Nie doświadczyłaś aprobaty u nas boś obłudna i niegodna naszego towarzystwa he he szukaj dalej przygód bo widać za dużo czasu masz przy swoim pseudo dziecku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klauce coś tam
NO I TU SIĘ MYLISZ ŻE DŁUGO SIĘ STARAŁAM ;) 3 CYKLE TO BARDZO SZYBCIUTKO :) NO DALEJ POPISZ COŚ WIECEJ BO JAK NARAZIE KRECISZ W OKÓŁ SZARLOTKI ANI SYLWI I KASI NO CO JESZCZE WIESZ? CZEKAMY NA NOWINKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że wiesz kto
do klausa_matrona!!! Słuchaj jesteś tak pusta że aż żal d---ę ściska !!! jesteś zdrowo nienormalna. Mówisz że wiesz dużo a tak naprawdę g---wno wiesz !!! chcesz nas skłócić ??? oj jak mi przykro ale nie idzie Ci to :) HAHAHA no bo wiesz my IQ mamy na odpowiednim poziomie :) potrafimy świetnie myśleć :) a co dwulicowości to chyba musisz sprawdzić co to słowo znaczy albo wiesz pomogę ci zobacz co o tym słowie piszą w słownikach synonimów: synonimy: dwulicowość, fałszywość, hipokryzja, nieszczerość, obłuda, udawanie, zakłamanie, kołtuństwo Już rozumiesz słowo ??? mam nadzieję że nie uciekniesz bo wiesz jak czytam te twoje wywody to aż płaczę ze śmiechu a wiesz czemu ??? bo widać jaka słaba jesteś :) ty wiesz dużo ??? nic nie wiesz, nie piszesz z nami na NASZYM forum (tak podkreślam słowo: NASZYM, NASZYM ) bo jakby taka osoba jak ty mogła na nim pisać :) hahahaha a co do tego że piszesz osobiste rzeczy moje i dziewczyn które przeczytałaś kilka stron szybciej to dopiero świadczy o Tobie :) wiesz przeczytać coś nie jest trudno, myślę że bardzo byś chciała być na NASZYM forum ale przykro mi wiesz niektórzy wstępu nie mają :) weź kobieto się zastanów nad swoją osobą ??? może warto zrobić coś ze sobą ??? co do naszych starań to nic ci do tego !!! każda stara się o ciążę tak jak uważa za stosowne !!! A ty chcesz już uciekać ??? aj szkoda, szkoda bo uwielbiam pociskać takich ludzi :) wiesz jaką frajdę mi to sprawia :) aż się "uśmiecham do komputera jak piszę" :) (metafora taka to jest - dla wyjaśnienia) a teraz trochę prywaty: co ty wiesz o chorobie dziecka, ale nie grypie tylko walce o jego życie ??? Nic nie wiesz i nie wiesz więc co czują i przeżywają rodzice i dlatego nie masz prawa się wypowiadać o tym !!!! proś Boga żeby ciebie to nigdy nie spotkało !!! a że o tym piszesz to świadczy tylko o tym że nie wiesz co to jest życie !!! i nie potrafię zrozumiec jak ktoś może to wykorzystywać ??? cieszy cię czyjeś nieszczęście ??? wiesz człowiek do końca nie wie co go może spotkać w życiu i napiszę tak (może banalne przysłowie ale się sprawdza) TEN SIĘ ŚMIEJE KTO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI !!! Wiesz jeśli jesteś taka wszechwiedząca to zapraszam na spotkanie może wtedy sobie porozmawiamy !!! w cztery oczy !!! o wszystkim !!! o staraniach, o chorobie mojego dziecka o twoich obsesjach !!! chcesz ??? i wtedy zobaczymy kto będzie taki mądry i czy w realu potrafisz coś powiedzieć bo nie sztuka jest pisać w internecie ale sztuką jest umieć się wysłowić w realnym życiu :) może sprawdzimy nasze umiejętności ??? I co uciekasz już bo skończyły ci się informacje ??? jak mi przykro aż się popłakałam :( biegnę po chusteczkę :) oj chyba jedna nie wystarczy idę po drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalusa coś tam
jesteś bezczelna!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiem pisać o wszystkim, o nas, dzieciach, wadze, lekach, lekarzach, wyzywać nas i co tylko się chcę, ale pisać o Ani to już szczyt wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty pindooooooooooooo grochowa !!!!!!!!! jak mogłas!!??? masz dziecko!? masz! jestes matką?! jesteś!!! co bys czuła jakby nagle GO zabrakło i ktoś by publicznie to pisał itp itd????????????? to sobie teraz wyobraż co musi czuć ANIA!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieję, że ANIA tego nie doczyta! bezmózgowiec jestes i tyle! nieważne co by się działo, takich tragedii się nie wyciąga w kłotniach!!!!! wczuj się w Jej sytuację!!!! jak mogłaaaaaaaaaaaaaaś???????????? Świnia i tyle!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klauce coś tam
mam nadzieje że Ciebie ty p.zdo spotka coś takiego jak Anke BĘDE WREDNA I NAPISZĘ ZYCZĘ CI ZEBYŚ TEŻ TAK CIERPIAŁA!!! i tak jestem głupia ale wypisywać takie głupoty to jest dopiero!! ty nie masz dziecka bo gdybyś miała to byś nie pisała takich rzeczy. Mam nadzieje że spotka cie to samo!!! powodzenia życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca się
weszłam na to forum przypadkiem bo staram sie o dziecko, ale to co czytam?! nie wierze, jak można się wyśmiewać z osób które nie mają dzieci, straciły je lub poddały sie invitro? takie osoby należy wspierać pocieszać i dodawać otuchy!! tej pani klouce czy jak jej tam naprawde się nudzi, dziewczyny nie potrzebnie jej odpisujecie. Skoro jestescie pewnie że na forum nikt nie zdradza to olejcie sprawę, a klouce widać że ma żal do kilku osób. PAMIĘTAJCIE DZIEWCZYNY ŻE NIE MOŻNA WSZYSTKIEGO PISAĆ BO NIE WIADOMO NA JAKIEGO PSYCHOLA MOŻNA TRAFIĆ W SIECI!! A TERAZ DO KLOUSE SKORO MÓWISZ ŻE MASZ SZPIEGA NA ICH NOWYM FORUM TO RZUĆ NOWINKAMI KTO ZASZEDŁ W CIAŻĘ ALBO KTO TERAZ PORONIŁ TO ZAMKNIESZ BUZIE DZIEWCZYNĄ I UDOWODNISZ ŻE MASZ RACJĘ kurde nie potrzebie chciałam poczytać o problemach z ciażą, nigdy już nie wejdę na tą stronke bo naprawde nie ciekawie się dzieje powodzenia dla wszystkich w staraniach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercikowa grger
a co to da ze napisze o ich nowinkach jak moga zaraz zaprzeczyc? to sa nieobliczalne dziewczyny wnioskujac po ich wpisach. z tego co wczesniej pisalo to podobno ta matrona pisala cos ze nie bedzie pisac o stracie dziecka bo nie o to chodzi bo jest to nieprzyjemne. to nie wiem jak wy czytacie skoro wszystko odwracacie. a tutaj i tak nie oplaca sie wchodzic bo od zawsze wiadomo ze na kafe siedza desperatki. akurat ja wchodze bo lubie sie posmiac z takich idiotow no ale...tez uwazam ze to troche smieszne zakladac takie prywatne fora bo zaprasza sie ludzi a poznej zle sie na tym wychodzi. a wina zawsze lezy po obu stronach. dziewczynom brakuje 5 klepki nawet tym "staraczkom". widac jak traktuja swoich gdy odchodza albo cos. a wezmy tez pod uwage ze starania sa miedzy kobieta i facetem a nie calym swiatem internetowych psiapsiolek. w klawiature wszystko mozna wklepac. to niech te staraczki lepiej wezma sie za siebie. moj maz kiedys opowiadal ze kobieta ktora chce zajsc w ciaze zrobi wszystko byle po trupach (z opowiadan kolegow wie to i owo) i widac ze ten watek jak wiekszosc tutaj na kafe o tym swiadczy. takie starania potrafia jednak skolowac w glowce. przyznam racje w jednym ze jak ktos naprawde dlugo nie moze miec dziecka to niech idzie na terapie!te rozczarowania gdy nie ma 2 kreski moga cos zrobic z glowka i nie pisze tego obrazliwie. przykro przyznac ale "staraczki" tez nie wykazaly sie inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka-Marysia
dalej nudyyyyyyyyyyyy...:)spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercikowa grger
same prowokujecie a potem się dziwicie że coś jest na Was powypisywane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercikowa to klouce??
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercikowa grger
nie nie jestem klausa matrona i widze, ze ktos podszyl sie pode mnie wyzej, bo tylko pisalam jeden post ten dlugi. dokladnie, zakonczcie ten temat i darujcie juz sobie. a staraczki niech leca do wyra z chlopem, jak nie potrafia normalnie o staraniach napisac tylko tez prowokuja glupimi docinkami i obrazaja sie o bog wie co, ze nawet pisanie o ich zyciu prywatnym jest dla nich problemem. trzeba bylo nie zakladac forum i nie zapraszac osob!!! gg nie macie? faceta nie macie w domu, ze na forum piszecie o staraniach? tak, tak...desperatki............. me off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem Wam, że ...
Niech każdy robi co chce byle z dala od nas skoro ktoś nie potrafi z nami się dogadać to jego problem nas jest wiele na forum a ona jedna i jej nie pasi coś ale obrażać ludzi i oceniać ich potrafi więc niech ma za swoje. Jednemu wystarczy wsparcie męża innym przyjaciółki jeszcze inne potrzebują wzajemnej aprobaty dziewczyn o tych samych problemach i nic w tym złego nie widzę, lepiej niech się każdy zajmie tym co go interesuje a nie wyzywaniem innych i ocenianiem ich zachowań a zale zachowaj dla siebie po co wywlekasz na forum? No po co? Komu chcesz pokazać, ze dziewczyny na tym właśnie forum są fałszywe? Skoro masz nas głęboko w poważaniu to odpuść sobie i rób co chcesz bez nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollineska
Ale u Was rzeczywiście narobiło się nieciekawie...I doszłyście kto to jest, czy jakieś przypuszczenia? Tak sobie pomyślałam, że wejdę i zobaczę, co u Was słychać, czy ktoś nowy chce się przyłączyć. Dawno mnie tutaj nie było, a tamto co pisałam na Waszym wątku- przykro mi, że tak zostało to odebrane:( Ale czasu nie cofnę. I jak Sylwia Twoje badania? Ani udało się zaciążyć? Co w ogóle u Was słychać? Z tego, co tutaj wyczytałam Marysia już urodziła. Gratuluję. U mnie zaczęła się sesja, a do tego od jakiegoś czasu próbuję się dostać do ginekologa-endokrynologa, ale jakieś problemy są w poradni, bo lekarze nie przyjmują. Może jakiejś umowy nie mają podpisanej. Gdyby nie to, że wątek jest jeszcze w miarę na początku tematów, to chyba nigdy nie znalazłabym Was. Może któraś odpisze, może nie, ale naprawdę przepraszam za tamto. Nie wiedziałam, że może to być takie przybijające dla kogoś. Jeśli zostanę olana, to mimo wszystko pozdrawiam i życzę udanych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rozgoryczona, zrezygnowana:-( drugi cykl na Duphastonie , wczesniej bez..... jesienią kumulacja stresów spowodowała u mnie totalny bałagan. Dupaston miał przywrócić porzadek i dać w końcu dzidzię. I nic..... płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyden
forum na kafe było najlepsze na świecie!! żałuje że już jest nieaktywne :( kolejne prywatne fora to już nie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa naaa pewno
najlepsze na swiecie :P Zwlaszcza jak pomarancze obrazaly stale bywalczynie :P rzeczywiscie lepszego nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyden
może i obrażały ale to ich problem, prywatne forum jest dla wybranych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....blindaaaaaaa.....
dla wybranych dokladnie. a przychodzi co do czego ze czlowiek chce sie wyzalic to pisze sie o innych bzdurach. a jak wygarniemy co nas boli i jak inne mialy problem i potrzebowaly rady to radzilo sie. niestety w odwrotna strone juz to nie dzialalo;( nie wiem dlaczego tak sie porobilo na tym forum;( co z tego, ze ktos sie podszywal czasami, ze ktos inny obrazil ale to byly nasze dyskusje tutaj. a teraz forum prywatne, a jak nie pasi to wypad i albo wonty ze nie piszesz (bo nie masz czasu bo np masz rodzine, dzieci) albo idziesz w odstawke przez jakies glupie powody. mi np brakuje tego jak pisaly tutaj dziewczyny i ciekawa jestem czy ktaras zaszla w ciaze, czy moze ma juz 2 dzieci? kiedys obilo mi sie o ucho ze jak na tym prywatnym forum nie odzywasz sie przez 2 tyg to cie usuwaja z prywatnego. takie dziwne...tutaj na kafeterii nawet jak napisalas za tydzien to wiedzialas ze ktos to przeczytal czy odpisal. i nie bylo podzialu na te wybrane czy iewybrane bo to w koncu siec. brakuje mi tego starego forum;( ale co zrobic. nawet teraz po wielu miesiacach dopiero udalo mi sie odnalezc to forum a bylam stala bywalczynia tutaj. szkoda;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyden
prywatne forum to śmiech! jestem na nim i żałuje!!! nie można mieć swojego zdania bo jak się komuś nie podoba to zaraz nagonka!! jest kilka naprawdę fajnych dziewczyn a reszta to tragedia :( one kiss chciałaby wszystkimi rządzić! wiekie matki polki magda i lila jak ktoś karmi butelką to jest zło najgorsze, albo za szybko podawane warzywa owoce a nie daj boże używane ubrania no to odebrać już dziecko, tak jak było z xmonika jest głupia że wróciła! noż kurna każdy wychowuje karmi ubiera dziecko jak chce umie czy może, nie każdy ma tyle kasy! kiedyś było inaczej mile a teraz większość oddzywa się bo musi a jak się odezwie to posty są pomijane, zobaczcie ile kiedyś było pisanych postów nawet w wakacje lub świeta a teraz pustki! same nawzajem się zrażacie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×