Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Laski a co tu tak cicho???:):):) Kobietki wszystkim które bladą kreseczkę zobaczyły...serio dziewczynki mówię wam że jesteście już brzuchatkami/////słaba nie słaba....jeśli wychodzi to pozytyw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) U mnie nadal dzień dziesiąty trwa:)ale raczej staram się nie myśleć za wiele bo w tym miesiącu stawiam na badanka i do lekarza 19 kwietnia////zmieniłam dzisiaj termin bo 9 mam @:):):):) Buziole!!!!!!!!!!!!!Ja jeszcze w pracy, potem szybko obiadek i szybko na kurs tańca....może go potem na motor wyciągnę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki juz jestm ... a wiec byłam u ginki zrobiła mi usg dowcipne, powiedziała ze raczej nic nie widzi, a jesli cos jest to bardzo wczesna ciąża. pojechałam na bete, dzwonie bo wynik był za godzinke, a pani mówi, ze dziwny wynim bo ani, ze ciazy nie ma ani ze ciaza jest... tzn ponizej 5,00 ciazy brak, a mi wyszedł 11,85 ! ale i tak za mały... wiec dzwonie do swojej a ona ze to nic ze ni ma sie czym przejmowac, ze na pewno sie nie utrzyma... no ku***a mac jak sie wkurzyłam !!!!!! za 3 dni ide zrobic bete jeszce raz, zobaczymy czy bedzie rosła... a Wy Kochaniutkie co sądzicie o tym wyniku???? bo ja sie kompletnie na tym nie znam :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku kochanie udało ci sie:D Gratuluje!!!!!! Zrob jutro sikacza jak bedzie kreseczka mocniejsza to znaczy ze rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz wychodze z pracusi wiec odezwe sie pozniej. Nerwusku slonce ty moje nie przejmuj sie ta prukwą starą. Pozytywne nastawienie i bedzie ok. Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku czyli ciaza jest a u kazdej kobiety przyrasta inaczej wiec nie martw sie niskim poziomem:) bedzie dobrze jak tylko zobaczysz chocby maly przyrost to znaczy ze bedziesz mamusia:) kamilla gratuluje! nie bylo mnie dlugo bo pradu nie bylo:) a ja moze jutro zobacze wyniki bety. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 Czyli wychodzi uciebie 4tc czyli noromalne ze nic nie zobaczyla, jak mogla stwierdzic ze sie nie utrzyma!!! Ja mysle ze jestes w ciazy, wynik mowi sam za siebie. 4tc od ostatniej @ i ok 2 tc od zapolodnienia, u mnie w ponad 5tc ledwno widoczny byl pecherzyk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi gratulacjami to chyba troszke przesdziłyście :P musze poczekać... NowaTu skąd masz taki wykaz...? a co do lekarza to juz nigdy do niej nie pójde !!!!! :( a Wy jak robiłyście bety toi jakie miałyście wyniki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze nie mam pierwszego wyniku z bety wiec ci nie powiem ale zgadzam sie z nowatu bo ten wykres co tu wkleila to obowiazuje wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos kafe sie jeblo :P Nerwusek bez nerwow!!! Jutro powtorz test ciazowy!!! Bedzie ok, wkoncu trzymam podwojne kciukasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja tez mam takie obawy jak ty bo gin na usg nic nie widzial wiec tylko ta moja beta wyjasni, wiec mamy taka sama sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu nie dziękuję :P a powiedz mi jakie miałas objawy...? bo ja to chyba zadnych nie mam... tzn dzisiaj piersi zaczeły bolec i jakby urosły:P no i kłucie w podbrzuszu i stan podgoraczkowy od soboty w sumie(tzn w sobote zauwazyłam)....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczyny, wszytko bedzie ok :) Hehe, a myslalam, ze to ja w goracej wodzie kompana jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym jestem zielona w tych tematach... wiec sory za te niektóre głupie pytania.......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek, moje objawy byly takie same jak na @. Bole krzyza, podbrzusza, piersi, wkurwianie sie no ksiazkowe PSM. Ciagle balam sie, ze @ przyjdzie bo nic innego nie wskazywalo na ciaze, tylko na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jakies zle przeczucia co do moich wynikow..... juz sama nie wiem, ja tez nie mam jakis specjalnych objawow tylko bol piersi i nic poza tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 2 tyg pozniej, czyli w 6tc zaczela sie jazda, mdlosci, zawroty, sennosc, oj ciezko bylo, hehe i naszczescie juz przeszlo ... chociaz mdlosci to jeszcze potrafia mnie dopasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys i wlasnie w tym rzecz, ze czlowiek sie niespodziewa bo nie ma objawow, albo ma jak na @ a tu hehe nie ma @ :D Aha i po paru dniach pojawil sie u mnie sluz, pelno go bylo, jakbym plywala w nim, jak na owulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam od 2 dni pelno sluzu ale nie wiem czemu tak jest, nowaTu a on byl niby taki blado bialy a nawet przezroczysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Justys, taki kij wie jaki nito metny ni to przezroczysty, ale zadki, i lal sie niesamowicie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie jak to jest, czlowiek czeka, czeka , a jak juz sie doczeka, to wmawia sobie ze moze nie to. he..., chyba dlaetego ze ciezko nam uwiezyc, ze wreszcie !!! Ale uwiezcie :D Te co sa, te co sie staraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie i tak boje wynikow, bo jak kolejny raz zobacze ze beta nie przyrasta to sie juz zalamie na amen.... dziewczyny ja juz nie moge z tego stresu. nerwusku fajnie ze u was wynik juz po godzinie jest, u mnie trzeba czekac 2 a nawet 3 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś i nerwusku wierzę że sie udało wam , tylko spokojnie bo nerwy nie pomagaja słuchajcie Nowej Tu bo daje swietne rady a przede wszystkim ma doswiadczenie!!!! Nowa Tu ale zrobiłam ci reklamę :) ale to prawda fajnie ze znów zajrzałaś!! A tak wogóle to ja mam pyt do dziewczyn które brały dupashone ile dni po odstawieniu tabletek dostawałyście okres, Podobno ten lek reguluje cykl u mnie dziś 30dc zawsze już miałam okres czy możliwe, ze zamiast skrócić cykl on mi go wydłużył??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek ja ci juz gratuluje...jestem na 100% pewna,ze sie udalo :D nie bez powodu jest powiedziane,ze beta powyzej 5 oznacza ciaze...masz 11,to cos znaczy :) ja juz 6 tc i nadal nie mam objawow...dzis bylam na usg i lekarz sie zdziwil,ze nie mndli mnie :P wiec sie nie martw brakiem zawrotow glowy,brakiem nudnosci itp... podwyzszona temperatura tez jest objawem ciazy,tak samo pobolewanie podbrzusza i tkliwe powiekszone pierci :) gratuluje kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×