Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ja jeszcze monitoringu nie miałam, ale ja chodzę prywatnie, to pewnie by mnie pięknie kasowali..... :( ja za wizytę płacę 70 zł, więc jakbym miała iść co drugi dzień, to chyba musiałabym z miesiąc do nocy korków udzielać, żeby się mi to zwróciło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 dziekuje za rady :-) Ja ide do tej lekarki i wiecie na stronce pisze ze konsultacja w niepłodnosci z usg 150 złotych. To okay bo tyle placiłam u mojej poprzedniej gin która mnie do tej skierowała. Ale zopbaczymym co bedzie dlaej, jakby co to bede pytała ile kosztuje SAM monitoring ! Ale to czekanie ................ GDZIE TAM 02.06 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, bo łazy są też koło tychów :) tylko to dość duże miasteczko, a ja to wiejsko dziołcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, przeca Ty masz dopiero 2 cykl starań, może nie warto jeszcze się pisac na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERNA JA tez chodze prywatnie! A maz tylko pracuje. I u poprzedniej gienkolog 150 z cytologia a wizyta z usg 100.... A ta nowa bierze podobnie. Tylko ze ona pracuje w takiej klinice... I jak do niej pójde to powiem ze mnie nie stac na ta klinike i niech mnie leczy na miejscu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś, to Ty jesteś ziomalką Moniki Brodki??? Coś mi się właśnie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYS z Twardorzeczki pochodzi chyba Brodka co????????? WERNA aha , teraz kojarze :) WERNA ale ja sie nie staram 2 miesiace, tylko dwa moje cykle !!!!!! A mój cykl starankowy sie zaczoł w grudniu........ :( Czyli to juz 4 miesiace! A moja lekarka powiedziała ze jak znowu mi wróciło PCOS to nie ma czasu, i jak jestesmy zdecydowani to sie starac o dziecko bo potem bedzie juz coraz trudniej wiec odrazu mnie skierowała do specjkalistki w tej dziedzinie wiec ja nie mam na co czekac moja droga wiesz... Bez leków i bez monitorimgu nie bede miala okresu, nie bede miała owulacji i nie bede miała dzidzi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca a wiesz co jabym jeszce spróbowałą do niej dryndnąć i powiedzieć że bardzo zależy ci na szybkiej wizycie, że jesteś dyspozycyjna i masz prośbę ze jak ktoś zrezygnuje to niech do ciebie zadzwoni jako osoby rezerwowej mi tak się udała 2 tyg przyspieszyć i wskoczyłam na miejsce babki która zrezygnowała!! bo odnośnie czekania to cie rozumię ja też z tych niecierpliwych jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 ja juz powiedziałam ze jestem z polecenia! Bo moja dotychczasowa lekarka mi kazała tak powiedziec zebym powiedziała ze mnie poleca. Ale do niej sa kolejki bo własnie babeczki chodza na monitorinki itd. A ona dodatkowo pracuje w klinice i przyjmuje dopiero po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko, ninko, wiolkciu i nerwusku, zaprosiłam Was do znajomych na NK, mam nadzieję, że się nie gniewacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no ja tu naszybko do domu bo moze fajna nowinka a tu cisza :P Zaraz pedze po mezulk do pracy niech ma facet...Autko mi zostawia to chociaz z pracy go poodbieram :D Werna zaprosilas mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko, 3mam kciuki!!! nerwusku, masz śliczną córeczkę :) słodziutka mała trzpiotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co w ogóle porabiasz czekająca? oprócz klikania :P ja kątem oka oglądam tv, zrobiłam sobie herbatę (ostatnio mnie jakoś na earl grey'a wzieło) no i czekam w sumie na M, bo z moim tatą altanę budują hehe :) zobaczymy, czy się to na głowę nie zawali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to sorki, myślalam że masz już jedną perełkę :)No ale nic straconego, może akurat bedziecie mieli córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERNA no ja tez zrobiłam kolacyjke mezowi i czekam na niego bo bedzie tak po 20.30.. A tak to obiad na jutro zrobiłam, pojezdziłam na rowerku i cały dizen sie wkurzam bo mi przesyłka z alalegro jeszcze nie przyszła... :( Werna u Nerwsuka to nie córeczka tylko chyba siostrzenica lub bratanica? Mam racje. Nasza Szarlotka ma córke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też sobie zrobię jakąś kanapkę. Ale nie wiem tak do końca, czy się mi chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalki Wlasnie wstalam i ide na male zakupki bo cos bym zjadla chociaz sama nie wiem co. Zgaga przeszla ale mam ten metaliczny posmak w buzii nadal bym pospala. Aga przykro mi ze sie nie udalo ale sie slonce nie zalamuj. Szarlotko trzymam kciuki no i gdzie berbelek z wynikiem??? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ,ja już tu od 16.00 oczy wypatruje i co? i du..a, po berbelku ani śladu ani słychu... A może zatestowala i właśnie z M świętuje to wydarzenie :) Ale i tak powinna nam tu zameldowac, no chyba to forum do czegoś zobowiązuje? Kamilka, no jak dla mnie to na bank jesteś w ciąży :) ten metaliczny posmak mówi za wszystko :) Mnie jak narazie to bolą cycki i czasem coś tam w podbrzuszu się przeleje, zakłuje, no zobaczymy co to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×