Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hejka jestem u matuli i pierzemy slubna kiecke:) nalalysmy zbyt duzo plynu do prania i zaczela nam sie piana gora wylewac:D Berbelku prosz slonczonie denerwuj sie bo dzidzia to szystko czuje bdzie dobrze kochanie tylko odpoczywaj i jak naj mniej strsu:* Ja iem ze kochasz dzidzie wiec dla jej dobra odrzuc czarne scenariusze:* Karten nie mam pojecia jak z tymi testami owu to juz Justysia pewnie Ci powie bo ona uzywala:* Szarlotko mi sie zdaje ze to tylozgiecie jest glownym powodem;) traz "na konika" i sie uda;) Buziaki dla reszty slonek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mialo byc:P A wogole to ta pogoda mnie dobija:/ Cisnienie chyba leci bo od czasu do mam zawroty glowy najczesciej jak siedze lub kucam i sie podnosze to mi sie kreci:/ Moglo by byc juz troszki chlodniej:/ Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila to się M ucieszy:):):):)......zresztą nie powiem...fajna pozycja...ale przez moją rękę ostatnio inne były w modzie...:):) Wysprzątałam już całe mieszkanie...firanki piorę....bo czarne były....zupe mam gotową, jak M wróci to jeszcze mu krewetki zrobię....wcześniej się odstresuję z koleżanką w knajpce.....ehhhhhhhh to życie ciężkie jest:(:(Jak tak czytam co się dziewczynom dzieje to naprawdę:(:(:(Kto nam odpowie logicznie dlaczego????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej pracy Karten.....:):)A co do wyjazdu do Częstochowy...to ja chętna:):):)Dajcie znać kiedy będziecie jechały...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak pisalam:) za 2 tyg zaczyna mi sie urlop padnie haslo wsiadam w pociag i jestem;) Pa karten:* Wy tez odczuwacie to cisnienie? bez kitu chyba leci w dol:/ ale mi sie w glowie kreci:/ masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :):):):) Kamilko u mnie tak samo jak u Ciebie z tymi zawrotami- duchota nieziemska- ja jestem w pracy a oczywiście klima w naprawie i potrwa to jeszcze tydzień i mam na salonie juz 32 stopnie-udusze się albo wyparuje. Aha i czekam na jutrzejsze wiesci od Ciebie Słonko-obys się myliła co do @ szarlotko jesli chodzi o badanka mojego M to on obsłużył się w domciu i zaniósł w kubeczku co trzeba- by nie musiał tam tego robić bo naprawde to bardzo wstydliwa sprawa. moniczko trzymam mocno kciuki za Ciebie Usciski dla Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pisze wlasnie z Monia i zaraz mnie krew zaleje :/ zrobili jej usg i nic nie pokazalo a wiec stwierdzili ze im to nie wyglada na pozamaciczna, badal ja ordynator stwierdzil ze przydatki i jajowody czyste i w poniedzialek ma miec koljne usg. Do tego nawet jej bety nie zrobili bo dla nich to nie wyglada na pzamaciczna no rzesz kurwa..... Przeciez beta to podstawa przy podejzeniu pozamacicznej a zwlaszcza jak nie wiac.... Czy ich pojebalo do reszty przeciez moze jej jajowod peknac co zagraza jej zyciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkciu a Ty kochana znow mnie nakrecasz;) tym razem sie nie dam;) nie kupilam testu a na weekend chyba wyjade na dzialke. @ pewnie przylezie i nie robie sobie nadziei. Za to wierze ze uda sie Tobie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może mi ktoś wreszcie coś przepowie:):):)...ja czekam na M ..dzwonil ze wyniki już ma ...ale się nie zna bo są jakieś normy podane i poczytam jak przywiezie....będzie dzisiaj chyba wcześniej niż ostatnio.... Kamilko co do Monisi....kurczę trafiła na durni czy co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko tobie się też teraz uda- jestes pod obserwacją, masz wskazane metody prania własciwego i bedzie gicio- zobaczysz. jak będziesz chciała to wyniki M mozemy skonsultować- ale dopiero jutro bo bede wtedy miała je przy sobie jak coś. Kamilko ja Cię absolutnie nie nakręcam- nie nie jest w mojej gestii- tylko ze dopóki @ nie ma to zawsze jest 50:50 i to tylko dlatego tak uwazam i spokojnie czekam na Twoje relacje. co do Moni to normalnie brak słów na tych konowałów ;/;/;/ 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja mialam dzisiaj koszmarny dzien:( jestem tak zmeczona ze szkoda gadac...... dzisiaj skonczylam clo wiec teraz juz luz blus i przytulanka:) co do moni to faktycznie jacys nie kumaci ci lekarze...... przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonca wlasnie skonczylam pazurki klientce:) Monia napisala ze posle swojego M i na razie nie pisala :( jest tam ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie slonko to jest mi strasznie smutno z powodu Moni:( kuzwa jak mi napisala ze jej bety nie zrobili to az mna zatrzeslo:/ co za lekarze daja diagnoze na oko:/ prawdopodobnie jade jutro na dzialeczke i bede w niedziele po poludniu lub wieczorkiem:) trzeba sie zrelaxowac;) A co do biologi to brzusio pobolewa cycochy nie dosc ze swedza to zaczynaja bolec:/ caly dzien kreci mi sie w glowie przez to cisnienie chyba:/ i (co chyba zauwazylas ) strasznie marudze:P A co u Ciebie jak w pracusi slonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkciu slonko zartowalam ze nakrecasz:* Ty zawsze wierzysz we mnie kochana bardziej niz ja sama;) dziekuje:* Szarlotko normy badanka meza zaraz wrzuce gdzies tam daleko daleko byly wiec wrzuce tutaj:* Mam nadzieje ze wszystko ok a powodem jest tylozgiecie;) Justys to teraz Cie kochana nie bedzie ;) Starankuj sie oby owocnie:* zycze Ci z calego serducha:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama no i monia i berbelek... co to sie dzieje na tym swiecie...?????????? w pracy ok nawet, lekkie zdziwienie niektorych osob ze wrociłam,k ale klienci sa zadowoleni i to mnie bardzo cieszy :) dzisiaj byłam u ginka tego w czwie... powiem Ci ze jestem bardzo zadowolona :) szczegołowy wywiad, szczególowe badanie... jeszcze nikt nigdy nie zbadał mnie tak dokładnie, od stóp do głów... mam zrobic badania: PTT, p/ciala kardiolopidowe, antyfosfolipidowe, IjG, IgM i toksoplazmowe... (czy ktos wie ile to moze kosztowac )?????????? lekarz zalecił 6 m-cy przerwy, a nastepna wizyta gdzies za @ m0ce z wynikami.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko dla Ciebie:* : SPERMOGRAM Spermogram to podstawowy test nasienia. Kontroluje stan ilościowy i jakościowy plemników, dostarcza informacji o funkcjonowaniu prostaty, ewentualnym wpływie żylaków powrózka nasiennego i czynnika immunobiologicznego na płodność. Nasienie pobiera się w wyniku masturbacji, po 3-5 dniach wstrzemięźliwości płciowej (nie dłużej ani nie krócej). Badanie dokonywanie jest w ciągu godziny od uzyskania materiału. Trzeba pamiętać, że parametry nasienia nie są rzeczą stała - powinno się powtórzyć badanie w odstępie 3 tygodniowym. Lista tutaj przedstawiona informuje jedynie ogólnie o prawidłowych wynikach badania. Laboratoria mogą mieć rożne normy i na nie trzeba po pierwsze zwracać uwagę przy interpretacji. Także jednostki mogą być inne w zależności w jakim laboratorium dokonano pomiarów. Każde badanie musi zobaczyć lekarz i to on wydaje ostateczną diagnozę. W interpretacji wyniku bierze się pod uwagę dopuszczalną granicę błędu czyli wartość, o którą laboratorium mogło zawyżyć lub obniżyć rzeczywisty wynik. Wynosi ona od 4 do 10 procent. Parametr(objętość) Wynik Normospermia 2-6 ml Aspermia 0-0,5 ml Hipospermia 0,5-2,0 ml Hiperspermia > 6,0 ml Ph 7,2-7,8 (w chwili ejakulacji czasem do 8,2-8,5) Czas upłynnienia do 30 min Kolor białawy Koncentracja (Liczba plemników /m)l Normospermia 20-250 mln / ml Oligospermia < 20 mln / ml Oligozoospermia ekstremalnapojedyńcze plemniki Oligozoospermia bardzo ciężka1-5 mln / ml Oligozoospermia ciężka 5-10 mln / ml Oligozoospermia lekka10-20 mln / ml Oligospermia gravis1-10 mln / ml Kryptozoospermia poniżej 1 mln / ml Azoospermia brak plemników Polizoospermia powyżej 250 mln / ml Całkowita liczba plemników w ejakulacie > 40 milionów Ruchomość : (60 min po ejakulacji) klasy A*> 25% klasy A i B** > 50% Asthenozoospermia < 50% plemników wykazuje ruch postępowy lub < 25% ruch liniowy Morfologia Normospermia: > 30 % o prawidłowej budowie Teratozoosperma:< 30 % prawidłowych Żywotność > 75 % żywych Leukocyty (WBCs) < 1,0 miliona / ml Przeciwciała przeciwplemnikowe IBT - Immunobead test < 20% ulegających związaniu w przebiegu testu Aglutynacja < 10% plemników opłaszczonych przeciwciałami Cynk (całkowity) > 2,4 mikromola Fruktoza (całkowita) > 13 mikromoli A-glucosidase > 20 mU Karinityna 0.8-2.9 mmole Citric acid > 52 mmoli Acid phosphatase (kwaśna fosfataza) > 200 U Uwaga: prawidłowa postać ejakulatu to normospermia * Plemniki klasy A - plemniki o ruchu postępowym szybkim (liniowo-postępowy szybki) ** Plemniki klasy B - plemniki o ruchu postępowym wolnym W ocenie zaburzeń ejakulatu stosuje się następujące nazwy i kryteria: ......Nazwa....................................Opis............ normo(zoo)spermia prawidłowe nasienie oligo(zoo)spermia obniżona liczba plemników w ejakulacie astheno(zoo)spermia nieprawidłowa ruchliwość plemników terato(zoo)spermia nieprawidłowa budowa plemników nekro(zoo)spermia nieprawidłowe nasienie - plemniki uszkodzone, obumarłe, bez ruchu azoospermia brak plemników w ejakulacie aspermia brak ejakulatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopiero za pol roku mozecie Nerwusku zaczac staranka? Super ze trafilas na dobrego gina ja wiem jak jest z moja ona rowniez dokladna jest:) dobry gin i wszystko sie uda:) Co do ceny badan to nie mam pojecia moze berbelek wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lachony i dupa....mój M oczywiście zostawił wyniki w drugim mieszkaniu...już mi się nie chce po nie zaiwaniać.....ale coś mu się kojarzy że była oligospermia....:(:(chybaaaaaa bo mój chłop ma sklerozę.....kurna do jutra muszę poczekać a jutro mamy ślub więc mnie to będzie męczyć.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko no nie smuc sie:* Pamietasz te tabletki na poprawe nasienia chyba salfazin czy jakos tak sie nazywaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla mnie się wydaje że przegięłam z wykorzystaniem mojego M...bo cholerka te 3 doby nie były zachowane....ale skoro każą starać się co dwa dni.....to te żołnierzyki właśnie tak wyglądają....e nie będę narzekać bo jeszcze nie widziałam wyników ale salfazin mu kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dobrze pamietalam:) A mecz go slonce i pamietaj "na konika" i pozniej lezenie na brzuszku;) trzeba sobie jakos radzic jak nam sie macica wygla do tylu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×