Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....6mies(przerwa Yasmin)....5-11/07...Tychy Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................................... przerzuciłam wernę do dolnej tabelki- prosze uzupełnij swoje dane :):):):) moniczko na wszystko przyjdzie czas- zobaczysz- nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj WIOLKCIA. Co tam słychac? Poprawiam tabelke bo ostatnio zle siebie wpisałam :-) nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)....5-11/07...Tychy Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Monius strasznie mi przykro..., ale mam nadzieje, ze szybko staniecie na nogi i zaczniecie dzialac... Czekajaca no to jeszcze 2 op. i dzialamy :D Szarlotka zle wyniki to nie koniec... przeciez facetow tak samo sie leczy jak babki :) Wiec trzymam kciukasy za zolnierzyki twojego mezulka. Kamila i jak testowalas, testujesz czy czekasz az brzuch urosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wkoncu wrocilam. widze ze dzisiejszy dzien jakis pechowy jest. ja teraz mam glowe zajeta egzaminami wiec o niczym innym nie mysle. nina przykro mi z powodu przyjscia @ i psiaka:( jak porwali moja sunie to tez mialam depresje a teraz czekam bo na dniach ma miec szczeniaczki:) usciski dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca przewaznie wizyty u rodziców kończa się przekarmianiem :):):) ale poradzisz sobie napewno z tymi zbednymi kilogramami :):):):):) Szarlotko jak będziesz już po badankach to się odezwij i zdaj relacje. Hejka Nowa Tu- jak tam samopoczucie- jak tam dzidzia??? hejka justys- na szczęście dzień się ten kończy i oby jutro był lepszy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia czujemy sie swietnie... :) Gdyby nie bol kregoslupa, ktory juz potrafi niezle dac w kosc. No i ta pogoda, albo upaly, albo pizdziocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetnie że macie się dobrze :):):):) Słonko jeszcze 3 miesiące i będzie po bólu :):))) i fakt pogoda nas nie rozpieszcza :(:(:( a miało byc tak pięknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu no tak jeszcze te 2 opakowania i do dzieła!!!!!! Ale nie wiem czy nie zaczne szukac pracy po wakacjach, bo wiem ze moze nie byc łatwo zajsc w ciaze a z kasa u nas coraz gorzej z miesaica na miesiac... NowaTu no mam nadzieje ze troche CI ulzy ten ból kręgosłupa. Wiolkcia no tak u rodziców zawsze zjem nadoprogramowe rzeczy. Ale grunt ze waga stoi a nie wzrosła :) A miałam jeszcze @ wiec i tak dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety! I ja dorzuce dwa grosze do tego felernego dnia...:( Byłam u gienka i oczywiście brak pęcherzyka dominującego. Ale u mnie to już standard! I jeszcze endo tylko 5mm. Wyłam całą drogę do domu! Mam potwornego doła. Chyba nigdy mi się nie uda. Najgorsze jest to, że miałam takie dobre przeczucie i szłam tam z uśmiechem na twarzy, który bardzo szybko znikł:( Objadam się teraz lodami, ale jakoś nic to nie pomaga:( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie....mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. W środę mam kolejną wizytę. Zobaczymy, czy coś się zmieniło. Chociaż już sama w to nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi a moze jednak jakis pecherzyk sie ruszy i ladnie urosnie, tak samo endo. glowa do gory slonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobietki:) mam jeszcze pytanko, może któraś się orientuje: co to znaczy, że endometrium jest trójwarstwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrocilam do domu i zaraz ide do rodzicielki. Kosmetyczka jej tak pedicure zrobila ze chodzic nie moze:/ @ nadal brak a testowac nie testowalam jutro czwarty dzien spoznienia jak nie przylezie sama nie wiem co robic:( Dziewczynki sciskam mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki....wróciłam od lekarza....ja już jestem po owulacji, pęcherzyk pękł....ale nic z tego nie będzie,lekarz potwierdził że wyniki meża są bardzo złe.....potem wam je przepisze ,teraz nie dam rady,M pojechał na pocztę więc cokolwiek mogę napisać....bardzo źle to znosi....bardzo......7 miesięcy latania po ginekologach,płacenia,badania wszystkiego co popadnie.....i na nic.....M ma brać tylko witaminy i za 6 tygodnie zrobić powtórkę badania nasienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Monia tak mi przykro :-( nie wiem co napisac, moze po prostu bysn byla silna, czas leczy rany! Szarlotko moj maz tez mial zle wyniki badania... moj m=gin powiedzial, ze dobrze nie jest ale tragedii tez nie, wg mnie jest bardzo zle... Mamy za soba leczenie CLO przez 5 tygodni i Androvit. A ja czekam na @, miala byc w niedziele i nic, zycie znowu plata mi figle, tom pierwszy miesiac bez CLO ale za to z ziolami i pewnie przez to mi sie spoznia, boli mnie podbrzusze od dwoch dni, sikam co godzine i co dziwne wogle mnie nie bola piersi a zawsze przed @ rwaly mnie okrutnie,nie wiem co sie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko a co dokładnie gin powiedział- co jest nie tak z nasionkami M?? Słonko trzymaj się - jestesmy z Tobą. nadi który to Twój dzie cyklu?? bierzesz clo na pęcherzyki?? ja w 12dc miałam zaledwie endo 7 a w 10dc 5 a już 12dc pieknie urosło do normy- więc spokojnie- wszystko jeszcze przed Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego M wyprawilam juz do pracy i siedze sama:( kurcze moj M ma isc za 2 miesiace na badania.... po tym co piszecie to az sie boje ze wyniki nie beda dobre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki ... Widze ze juz zapomniałyscie o mnie :( Monia strasznie mi przykro, wiem co czujesz :(:(:( boże coraz wiecej jest tych poronien :( Trzymaj się, będzie dobrze zobaczysz...... Ja wczoraj popiwkowałam, a dzisiaj głowa mi pęka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nerwusku. ja wczoraj tez poszalalam z winkiem i rano ciezko bylo mi funkcjonowac:) ale przynajmniej chociaz na chwile to pozwala zapomniec o problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!! Powiedzcie kobietki czy test jest wiarygodny staram się o dziecko po owulacji bolały mnie nonstop piersi i pobolewaj jeden jajnik z dniem @ przyszło plamienie trwało tyle co normalna @ ale bardzo skąpe po tym zrobiłam test i wyszedł negatywny ale ja nadal czuje się inaczej.. nadal pobolewa mnie jajnik i bolą piersi przy dotyku... jestem drażliwa, nie wysypiam się w nocy mam tzw podkowy... Mam też mokro śluz biały ciągnie się tak srednio i wieczna ochota na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo nic sie nie uklada tak jak powinno. jakos wszystko powoli mi sie wali. szkoda gadac. a wy kobiety jak sie trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×