Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nerwusku to sa nasi lekarze szkoda słów :( ale bardzo dobrze że umówiłaś się do innego i mam nadzieję że ten drugi będzie miał lepsze podejście do sprawy i jej nie oleje 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez upał nieziemski- cała opuchnięta jestem- masakra- kocham słonko ale nie żeby było tak duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko no wnerwiłam sie dzisiaj... czy oni nie moga sie postawic w naszej sytuacji? traktuja nas jak kolejny przypadek... w piatek pojade, zobaczymy co to za lekarz... polecany wiec mam nadzieje, ze pomoże... ! za Ciebie tez mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za to u nas rano była taka burza że ulicę dalej to parę osób pozbyło się teelwizorów i telefonów bo się spaliły już dawno takiej ulewy i burzy nie było a teraz nie da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to w Gliwicach tak w piątek bedziesz?? no jak wszystko bedzie oki a nie uda się zaciążyć w tm cyklu to pogadaj z nim o laparoskopi bo wiesz terminy sa odległe- na wrzesień- zawsze lepiej miec taką rezerwę- zrezygnować zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ostrzegają że mają byc okropne burze przez ten upał, a ja burzy sie bardzo boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia...oki:)dziękuję ...nie wiedziałam że z tym badaniem też trzeba tyle czekać!!!!!!!!..no w piątek będę rano w Gliwicach..na monitoringu:):) Nerwusek...nakopać im do d.... to za mało....ale miejmy nadzieję że obie trafiłyśmy jak trzeba:)tzn.na lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie straszcie mnie bo ja sie panicznie boje burzy, a M ma teraz nocki :(:(:( jutro do pracy na 8.00... powiem Wam, ze stresa mam jakiegos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)całe dni leże w łózku i odpoczywam:) przed chwilą pezeszła straszna burza:( do lekarza umówiłam sie na wtorek nie usmiecha mi sie do niego isc ale nie mam wyjscia, tylko od ma wolny termin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek ale przed czym stresa??? Przed lekarzem???? Przestań :)Ja też miałam a trochę mnie uspokoił :)...ale ledwo wyszłam zaczęłam na nowo wymyślać...:)my to już tak chyba mamy... A ja uwielbiam burzę!!!!!!!!!!!!!!!!:):P)Ale u nas narazie nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika a skad jestes??? szarlotka no stres jest zwiazany z lekarzem i z powrotem do pracy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dzionek, ale jestesci egaduły nie nadążąm za wami, powiem tylko cos a propos nadżerki. Ja mialam w zeszlym roku i to baardzo duza. Jeden gin kazał wypalca, drugi zamrazac a trzeci (ten co ostatnio do niego chodzilam) powiedzial ze skoro nie rodzilam to nie zaleca zamrazania i mnie pędzlował jakimś lekarstwem z ampułki na dwa razy, a ten lek to kosztowal 90zł. po pol roku poszlam do kontroli i bylo ok. ale teraz mi sie wrocilo jakies zapalenie grzybiczne. Jak myslicie czy to po tym ze po przytulankach nie szłam sie umyć tylko leżąlam zeby zołnierzyki dotarły, i tak juz zzasypialam. Czy od tego moze byc grzybica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ja tez mam mala nadzerke ale gin mowi ze usuniemy dopiero jak urodze kiedys dziecko. w zeszlym roku mialam przez 8 miesiecy zapalenie grzybiczne i leczylam globulkami dopochwowymi i jak narazie mam spokoj. a z cytologii tez mam grupe II i lekarz powiedzial ze 90 % kobiet wspolzyjacych regularnie tak ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to normalne żeby mnie w 5dc bolał brzuch/? z lewej strony, zawsze bolał mnie w 1 i 2 dc a potem juz nie, a teraz caly czas pobolewa i dzisiaj bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu a moze boli po wizycie u gina? Ja mialam robiona cyt. 2 miesiace temi i wyszla mi l grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miała robiona cytologie w marcu zeszłego roku, grupe miałam II. wiec moze teraz lekarz mi zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila daj spokoj a moze nie przyjdzie :) trzeba wierzyc i nie poddawac sie. a jak za wczasu sie dolujesz to tylko pogarszasz sobie. ale u nas burza nadchodzi moze byc zaraz ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama a moze nie przyjdzie i bedzie niespodzianka:) wiesz ze jak sie odpuszcza to cuda sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×