Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No na mnie mozna liczyc;) Cierpie ostatnio na bezsennosc przez te upaly:) do tego puchna mi strasznie nogi jak dluzej postoje:/ nienawidze takiego skwaru:/ Nakrecam M zebysmy na dzialeczke pojechali na weekendzik co prawda jutro @ sie zacznie ale perspektywa zbierania kurek jest kuszaca;) Uwielbiam las i zbieranie grzybow:) widzialam juz kurki na bazarze i na cene jaka mieli za 1kg nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac;) (42zl/kg) poglupieli. Troche padalo teraz cieplo to wysyp jest i wole sama pozbierac :) przyjemne z pozytecznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poznikaly dziewczynki:( Szarlotka albo juz M meczy albo pojechala po wyniki ;) Owocnych przytulanek;) A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie lubie i znalazlam super sposob a mianowicie czapke z daszkiem:) Nawet ja trafie na pajeczyne to daszek idzie na pierwszy ogien;) Ja ogolnie lubie las bo bardzo mnie wycisza i uspokaja w zeszlym roku bylo b. malo grzybow wiec spacerowalam:) a najfajniesze jest to ze uwielbiam zbierac grzyby oczyscic tez moge ale zeby zjesc to na sama mysl mi sie cofa:D wszyscy sie zachwycaja a dla mnie z wygladu po ugotowaniu jak slimaki wygladaja:) Raz w roku jem grzybowa na wigilie:) i moja kochana babcia do tej pory stara sie bez grzybow nalewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty gadasz... ja tam uwielbiam smażonke... :) i inne potrawy grzybowe :) a juz pierogi z grzybami.... mniam mniam mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi z grzybami i kapusia tez lubie ale reszta to bleee:P A tak zmieniajac temat, kurcze musze sie wygadac bo mnie gryzie, mam nadzieje ze nie zanudze nikogo;) Mianowicie mamy w rodzince mala wojne:/ poniewaz moj chrzestny w testamencie zapisal swoje mieszkanie(tyle na razie wiemy o reszcie dowiemy sie na sprawie spadkowej) na moja mame. Czekamy na sprawe i niby ok ale najmlodsza siostra mojej mamy chyba strasznie jest zazdrosna(tak nam sie wydaje) i nie dosc ze probuje buntowac moich dziadkow robi jakies glupie docinki( np jak uslyszala ze pozyczamy od matuli kaske na slub to wyskoczyla z tekstem "aha pozyczacie na wieczne nie oddanie?") i ogolnie wiecznie placze ze jest biedna( kupila prawie nowy samochod i plazme 40 cali) i wogole jak to jej zle( zaczela po smierci wujka tak sie zachowywac:/). Wszyscy jakos to znosili ale po tym co zrobila na naszym slubie to az ja babcia moja ochrzanila:( zachowala sie okropnie poniewaz zalozyla biala sukienke ;( Jak zobaczylam ja w Urzedzie to az mi sie plakac chcialo. Zrobila tak chyba zeby mi dopiec bo nikt z rodziny procz mnie mojej mamy i chestnej nie wiedzieli jaka bede miala suknie... Myslala ze kupimy jakas szmatke bo to tylko cywilny i przycmi moj wyglad swoja biala sukienka za kilkaset zlotych, slyszalam jak mowila na weselu mojej chrzestnej. :( przykro sie robi ze najblizsza rodzina a taka zawisc i zazdrosc. Zwlaszcza ze do poki nie bedzie sprawy spadkowej moja mam nic nie ma a moja ciotka wyobraza sobie nie wiadomo co i udaje nieszczesliwa:/ Masakra po prostu:( Sorry ze znow biadole o swoim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szarlotko przypomnialam sobie jedna rzecz:) skleroza nie boli;) Zeby badania nasienia byly wiarygodne to trzeba powtorzyc badanie 3 tyg po pierwszym:) dlatego ze lekarze zdaja sobie sprawe ze nie zawsze uda sie badanemu zachowac ta trzydniowa abstynecje;) Buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka szykuje sie wlasnie na dzialke, wiec bede dopiero w niedziele po poludniu lub wieczorem:/ @ na razie nie ma ale pewnie bedzie :/ Ogolnie weekend moj zaczal sie h... bo M zostaje w domu i jade sama z mama, ojczymem i mlodszym bratem:( M nie ma checi bo nudno na dzialce... Zajebiscie :/ Wam slonka zycze udanego weekendu trzymam kciuki i mocno sciska Wszystkie:* Buzialki:* Jeszcze bede z pol godzinki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Witam kochane Koleżanki :) Dawno mnie tu nie było, chyba 4 tygodnie. Jestem obecnie w 10. tyg. ciąży, mam mega mdłości, drażni mnie bardzo wiele zapachów, często miewam bóle głowy. Z utęsknieniem czekam na drugi trymestr :) Upały dają się we znaki. Mam problemy ze snem. P.S. Cuda się zdarzają - ja już przestawałam wierzyć, że zobaczę na teście ciążowym 2 kreseczki, a tu niespodzianka :) Polecam testy owulacyjne i kropelki Hormeel (niestety w Polsce praktycznie nieosiągalne), ale dla chcącego nic trudnego :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające się pary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka serdeczne gratulacje :D dbaj o siebie i uwazaj na dzidzie... nareszcie jakies dobre wiesci,az serce sie raduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) masz racje justys pustki straszne :( ja dzisiaj pojeździłam na rowerku sobie i przy okazji słoneczko mnie opalało :P przyjemne z pozytecznym :) jedziemy zaraz z M na zlot motocyklistów :P bajka gratuluje :) uwazaj na siebie ! Trzymam kciuki zeby z maleństwem było wszystko dobrze :) justys co u Ciebie Maleńka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakos leci:) ten cykl calkowicie na luzie wiec nie licze nawet dc. ciekawa jestem czy to cos da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:)Czasu brak bo się bzykamy bez przerwy:):):)Napiszę więcej wieczorem...Nerwusek gdzie na zlot jedziecie??? My zaraz naszą maszynką do Wrocka...:):):)Ślubik był cool...reszzta ja wrócimy....:)Kamilla to się moj M ucieszy że ma badanka powtórzyć :):):)he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety. ale duchota musialam przeciag w domu zrobic bo nie ma czym oddychac. czy u was tez taka sauna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. bajka -gratuluje :):):):):):) życze spokojnej bezproblemowej ciązy :):):) oho szrlotko ale działecie- tylko zadyszki nie dostańcie :)))):):):) stosuje siędo zaleceń lekarza i będzie ekstra cykl :):):)) ja jeszcze godzinka w pracy smigam do domciu :):)) a z biologi to oprócz sluzu u mnie żadnych dolegliwości ani bolących sutków- codziwne bo zawsze przy duphastonie bolały a teraz już końcówka i cisza. no ale cóz nasz organizm nie lubi monotoni i co miesiąc sie zmienia :)))) uściski laseczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartem
witam serdecznie bajka gratuluję kamilka nie wiesz ze z rodzinką to sie tylko dobrze na fotografii wychodzi ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale jestem padnięta :( najpierw studia potem 18-stka i teraz ledow co siedzę :( bajka gratulacje :) a u mnie plamienia nadal są więc przestaje mieć już nadzieje żę wszytsko bedzie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wyzej na pomaranczowo to ja cos mi literka sie nie taka wklepala pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no szarlotko widze ze szalejesz:) wiolkcia a moze brak objawow to dobry znak:) berbelku nie martw sie bedzie dobrze napewno. a ja siedze niewyspana bo taka burza w nocy przechodzila ze sie nie dalo spac:( masakra jakas. pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartrn
witam serdecznie ach jak tem weekend przychodzi to nie ma prawie nikogo i nie ma co czytac ;) a co tam justys u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znow nie te literki aleto wszystko przez mojego palucha bo mnie straszliwie boli wsadzilam go niechcacy do wentylatora masakra nie wiem jak ja to zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×