Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nadi no ja tez teraz mialam podwojna dawke clo od 5 do 9 dc. u mnie w poprzednim cyklu owulka w 20 dc byla czyli tez pozno. ale teraz chyba bedzie wczesniej bo dzis mam pelno sluzu jak bialko jajka kurzego czyli owulka bedzie w najblizszych dniach. chyba ze znow jakies cyrki sie porobia jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! chcialam sie podzielic ze wszystkimi tym ze UDALO NAM SIE!! zrobilam test i sa 2 kreski!!! zrobie jeszcze 1 i lece do lekarza jak bedzie na tak... nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma? Szarlotko nie denerwuj sie tak jak mowilam kolokokcie moj ojczym tez mial bardzo malo ruchliwych facecikow a reszta byla "leniwa" a jednak powstal moj brat malo tego zanim mlody powstal moja mama w dwoch poprzednich cyklach tez zaszla niestety poronila ale bylo to spowodowane skrocona szyjka macicy. Mlodego tez by nie bylo gdyby nie nasza gin. Matula musiala byc przez nia podszyta bo szyjka miala 7mm dlugosci czego inni lekarze wczesniej nie zauwazyli:/ Szarlotko mowie Ci kochanie bedzie dobrze:* Justys Tobie tez sie uda:* Nadi czasem dolek sie zdarza wazne ze juz jestes w dobrym humorku:* Nerwusku ja caly czas o Tobie pamietam:* Jak sie czujesz kochanie? I jak Buziaczki dla reszty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje sie super:) dzis sie pojawil sluzik plodny wiec staranka byly:) moze w tym cyklu owulka bedzie wczesniej niz ostatnio bo nie chce mi sie tak dlugo na nia czekac:) a poza tym to jest chyba pierwszy cykl w ktorym nic mnie nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz jestem. mowie wam jak pusto w domu bez mojego psiaka. ;((((( Kamilla pewnie ze nam tez sie uda. mowilam ze limit nieszczesc juz wyczerpalysmy gosia gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u ninekologa zrobil mi usg dopochwowe i powiedzial ze nic nie widac. zrobilam 2 testy oba na tak. jeden przed usg drugi po. sama nie wiem co mam myslec dal mi proszki na wywolanie okresu ale do okresu mam jeszcze z 6 dni musze je stosowac? bo nie bardzo chce.czytalam w necie ze to usg czesto sie myli na poczatku ciazy lub lekarz zle odczytuje... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś co do Twojego pieska...ja pamiętam jak naszą sunię musieliśmy uśpić:(Miała 10 lat,dwa nowotwory za sobą ale dostała wylewu ,straciła węch,słuch i wzrok równocześnie....wyobrażacie sobie życie tego psa???? Do tego mięśnie wszystkie nawalały i zwieracze....lekarze mówili że nie ma nadziei i tylko się męczy...słuchajcie to było pzred wigilią......straszne...:( Kamillko podbudowujesz mnie psychicznie...wiem że się cuda zdarzają ale na same cuda nie mogę liczyć....:(musimy walczyć...oby tylko mój M miał tyle sił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia a jakim cudem test wyszedl ci pozytywnie 6 dni przed terminem @????? musialas cos zle policzyc. a gin moze nie widziec tak wczesnej ciazy. dlatego zaleca sie usg dopiero w 6, 7 tyg bo wtedy juz widac zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ja bym nie brała tabsów na wywołanie bo skoro jeszcze @ Ci sie nie spóźnia to po co je brac a tymbardziej jeśli jesteś w ciąży. jakas nietegez ta ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko to nie cud tylko troszke witaminek i bedzie ok plemniczki maja to do siebie ze potrafia sie zregenerowac do tego nie mieliscie postu przed badankiem wiec bedzie dobrze;) Niech M nie bierze tylko goracych kapieli i wywal mu wszyskie gatki a kup bokserki bo jajka tez nie moga byc scisniete;) a w bokserkach pelen luzik maja;) Gosia owszem to nie cud tyle ze jak wyszedl Ci 6 dni przed terminem to mozesz miec torbiel na jajniku przy tym test rowniez pokazuje dwie kreski nie chce Cie slonce dolowac ale na ulotce od testu jest napisane przez co oprocz ciazy moze wyjsc pozytyw. A jak sie nazywaja te proszki od gina?? Ninus dobrze wiem co przezywasz 2 lata temu musielismy uspic mojego ukochanego psiaka mial 8 lat. Ugryzl go kleszcz i po dwoch latach zaatakowala go bolerioza schudl nam w ciagu miesiaca 15 kg i wysiadly mu prawie nerki strasznie sie meczyl:( No i pare miesiecy temu umarl mi fretek:( mial 8 lat:( Sciskam Cie mocno slonko:* Justys to pranko pelna para teraz idzie;) Trzymam kciuki:* Buziaki dla reszty slonek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mial 16 lat ponoc jak na jamnika to i tak dlugo. ale to prawie 3/4 mojego zycia. czuje sie tak jak by ktos z rodziny umarl. wczoraj caly dzien wylam, dzis taz jak patrze na miejsce gdzie zawsze spal. gosia jaki test robilas ze na 6 dni przed @ juz wyszedl wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus ja mialam bulteriera i jak musielismy go uspic to mialam jak Ty uczucie ze trace kogos z rodziny. Tydzien przed uspieniem ryczalam a po mialam total zalamke przez miesiac kolezanki z pracy smialy sie ze po psie tyle rozpaczam i nie potrafily zrozumiec ze byl jak ktos z rodziny:( do tej pory rozklejam sie jak ogladamy zdjecia z nim:( Jedyne co moge zrobic to przytulkac wirtualnie a nie dlugo jak nam sie uda spotkac napic sie na pocieszenie:* Teraz twojemu psiakowi jest dobrze nic go nie boli i nie cierpi na pewno duchem jest z Toba:* buziaczek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do mnie nie dociera ze juz go nie zobacze, ale nie chce was tym zanudzac. kamilla czytalam gdzies w gazecie ze ta @ to twoja ostatnia teraz juz przez prawie rok koniec :) i w faktach po faktach o tym mowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninus nie zanudzasz :* Oj nawet nie wiesz jak bym chciala zeby te informacje ktore czytalas sie sprawdzily;) Tobie tez sie slonce uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie zeby oszczedzic sobie stresow odpuszczam. we wrzesniu ide do gina i porobie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby by mogl jak miala wczesniej owu ciezko stwierdzic. Jestem ciekawa jak nazywaja sie te tabsy co dostala. Bo moze one wlasnie sa na torbiel zeby sie wchlonela. Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×