Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3...................03.02 malva1983.................26.................2................11.02 wiolkcia..................27................10.................15.02 szarlotka80.............29..................2.................16.02 nerwusek26...............26...............2..................17.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Karolinka................24.................?......................? natalka1234.............?..................?......................? Czekajaca25............25.............2 albo 3........ marzec.. justys1818................21................3....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze pamiętam to mi kazał robic między 3-5 dniem cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola a podobno prolaktyne czy progesteron sie robi w II fazie cyklu :( Kazdy lekarz mówi inaczej, zgłupiec mozna :( Ja mam na skierownaiu na lh,fsh i test. napisane ze od 2 - 6 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesc dziewczyny ja tez pragne dzidziusia teraz jestem w trakcie badan hormonalnych lekarz pobral mi krew 3 dnia cylku i teraz mam przyjechac do niego ponownie 20 dnia cyklu a poten winiki. Staram sie juz prawie 3 lata i nic. Zycze wam owocnych staran!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jak narazie spotkałam bardziej z tym iz te badania robi się 3-5 dniu cyklu- ale co lekarz to cos innego powie. witam nową koleżankę i mam nadzieję ze Twoje starania zmierzają ku owocnemu końcowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA A JAKIE PLANY NA WEEKNED? JA BEDE DO MEZA CHODZIŁA DO SZPITALA. TESKNI MI SIE ZA NIM :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziekuje Dziewczyny! wiem jedno ze jak hormony wyjda mi okey to czeka mnie laparoskopia mam nadzieje ze moje marzenie sie kiedys spelni i zobacze te upragnione 2 kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARA MAM NADZIEJE ZE TO MARZENIE KAZDEJ Z NAS SIE SPEŁNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki....ja już w pracy...dzisiaj do 14.00 ale siedzę przeziębiona i z gorączką...tragicznie się czuje i wszystko mnie boli:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szarlotka współczuje- oby dzionek w pracy szybko Ci minął i migusiem wskoczysz pod kołderkę w domciu z mlekiem z miodkiem. ja dziś w pracy do 17-tej niestety. więc planów jakiś wyjątkowych na weekend nie mam. M preacuje do 21-ej więc w sumie nie robi mi różnicy czy będe w pracy czy nie bo i tak nie będzie M przy mnie. jutro M tez cały dzionek będzie w pracy - ja natomiast mam wolne- mam zaproszenie na ciacho do bratowej bo maja 5 rocznice ślubu ale nie pójde bo jej nie trawie poprostu i same nudy będa- szkoda mi tylko ich dzieci- tzn mi szkoda że nie będe sie z nimi widzieć ale co tam- nie pojde i koniec- nie będe się zmuszac- będzie jej rodzina i moja więc ja tam nie jestem potrzebna- odpoczne sobie bynajmniej w domu w spokoju Czekająca jeszcze jutro i juz męża byc może bedziesz miała przy sobie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagulec
NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ .......03.02 malva1983.................26.................2.......... ......11.02 wiolkcia..................27................10.......... .......15.02 szarlotka80.............29..................2........... ......16.02 nerwusek26...............26...............2............. .....17.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Karolinka................24.................?........... ...........? natalka1234.............?..................?............ ..........? Czekajaca25............25.............2 albo 3........ marzec.. justys1818................21................3........... .........? aaagulec...................21..............4lub5............ III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Szaroltoko i Wiolkicia zycze by pracka szybko mineła. Ja o 13.00 ide do meza do szpitala. @ JEST :-) Słaba ale jest :-) Wiec tamten to był takie jeden długi cykl z tymi wyciekami. NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kolokokta................24................6.................1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3...................03.02 malva1983.................26.................2......... ......11.02 wiolkcia..................27................10...............15.02 szarlotka80.............29..................2................16.02 nerwusek26...............26...............2............. .....17.02 kasiulaha................25................11.............ok.20.02 żabka00..................24................2..................24.02 Karolinka................24.................?........... ...........? natalka1234.............?..................?............ ..........? Czekajaca25............25................2...........marzec.. justys1818................21................3....................? aaagulec...................21..............4lub5............ III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaagulec ja tez tak mialam..niby to nie czekam na dziecko (na sile), ale jak przyjdzie, co do czego to zastanawiam sie,mysle nad nim...naprawde chcialabym miec. pewnie byloby ciezko, choc to zalezy od dziecka...z moim chlopakiem przy pelnej swiadomosci robimy to od zeszlego roku-od czerwca. czyli bedzie juz z 9 miesiecy..tyle, ze my robimy to w jakikolwiek dzien. tylko jakos ostatnio moze od 3 miesiecy staramy sie intensywnie po okresie;) a co do testu- masz racje..wyjdzie jedna kreska to tak dziwnie sie robi w srodku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca okres mam dostac 20 lutego. od 16 dnia cyklu bede brala luteine..niby na wywolanie @ ale kto wie;) testu nie bede robic..tylko dlatego, ze nie chce sie znowu rozczarowac. po co mam sie nakrecac niepotrzebnie..moze wiesz o co chodzi.gdybym po kazdych mdlosciach,hustawkach nastroju robila test-zbankrutowalabym!:p kazda farmaceutka w miescie, by mnie znala, gdybym tak duzo testow kupowala!!:D a co do Twojej @ - nie chce zebys to zle zrozumiala, ale moze byc tez tak, ze dostaniesz za pare dni baaardzo intensywny okres..albo od staran masz taki malo obfity LUB juz cos wyszlo-ciaza;) nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca....pozdrów mężusia...:)....ja wróciłam z pracy...po obiadku jesteśmy...i za chwilkę spadamy na cmentarz...ja oczywiście dalej chora...katar mnie wykańcza....i dostałam opieprz od koleżanki z pracy....powiedziałam że pojeździłabym sobie na desce a tu katar....a ona na to czy ja durna jestem .,że jak się staram to nie powinnam takich sportów uprawiać bo wytrząsę!!!!!!!Słyszałyście kiedyś podobną bzdurę???????? Myslałam że jej poprostu walnę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domciu. A teraz gotuje rosołek juz na jutro bo ran o do koscioła, potem zjemy z tesciowa i znowu do meza do szpitala :-) A maz juz dobrze, coraz lepiej :P:P:P:P Jasen Saga, a jak bedziesz brała luteine a jestes w ciazy to ona Ci ja podtrzymie :-) Zycze powodzenia! No ja juz tez wydałam tyle razy niepotrzebnie na testy kase :( Aniu nierozumiem....... No okres mam ale mało skapy, brzuchol boli. Szaroltko dziekuje za pozdrowienia :-) No wiesz trzeba na siebie uwazac bo jakby co :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domciu. A teraz gotuje rosołek juz na jutro bo ran o do koscioła, potem zjemy z tesciowa i znowu do meza do szpitala :-) A maz juz dobrze, coraz lepiej :P:P:P:P Jasen Saga, a jak bedziesz brała luteine a jestes w ciazy to ona Ci ja podtrzymie :-) Zycze powodzenia! No ja juz tez wydałam tyle razy niepotrzebnie na testy kase :( Aniu nierozumiem....... No okres mam ale mało skapy, brzuchol boli. Szaroltko dziekuje za pozdrowienia :-) No wiesz trzeba na siebie uwazac bo jakby co :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :) co tam u Was? nie było mnie tu wczoraj, jakis straszny dół mnie dopadł....ale dzisiaj jest juz lepiej... staranka juz były, mężuś właśnie poszedl do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że wczoraj bardzo bolało mnie w podbrzuszu z lewej strony a dzisiaj ...ta zgaga mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wieczorkiem:):)A my po zakupach.....dziecko podrzuciliśmy do teściowej i dzisiaj tam śpi więc noc nasza....wychodzimy zaraz do jakiejś knajpki ze znajomymi....:):)Byliśmy na cmentarzu u teścia....szkoda że go nie znałam,zresztą mąz też nie bo tata mu zmarł jak miał 3 latka.....koszmar.....a taki cudowny człowiek z niego wyrósł.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek ...dzisiaj już 18 dc...za chwilkę 19 a poza tym jestem po owulacji...więc już w sumie po starankach.,.,.chociaż ochotę na mojego chłopa to ja mam o każdej porze dnia i nocy:):):)he he.....odprężam się....nie mogę ciągle o tym myśleć....tak mi kazał lekarz.....:)Więc jeśli ze mna wsio ok....to poprostu się staramy:)trzeba na luzaka bo nic z tego inaczej nie wyjdzie....dlatego ruszamy się troszkę z domciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek no to fajnie ze juz po starankach. Mój maz narazie w szpitalu i mam @ wiec staranek nie ma :( Oj oj oj MARYSIU! Wczoraj ból w podbrzuszu, dzisiaj zgaga...... TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZARLOTKA no to miłego wieczorku we dwoje :) No mój tesciu tez niezyje :( Zmarł jak mój mąż miał 21 lat :( Szarlotka to lekrza tez polecaja zeby o tym ciagle nie myslec? Ale jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHYBA COS MI SIE IMIONA POKRECIŁY, JAKBY CO TO PRZEPRASZAM I DOBRANOC! :p:p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ja jestem Paula :P a co do bólu i zgagi , nie robie sobie nadziei, pewnie i tak 17 będzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tak myslałam ze cos mi sie pomyliło :-) PAULINA :-) DOBREJ NOCY! Ale mnie cos w lewej piersi boli :( Ach ten @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×