Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dziewczyny pomoznie. tak jak pisalam ostatnio okres spoznial mi sie i od polowy cyklu mialam podwyzszona temperature do 37, 4 codziennie do teraz czyli jestem w 36 dniu cyklu cykle mam ok. 30 dniowe. bylam u lekarza by sie dowiedziec o co chodzi ale jak juz wspominalam nie w polsce tylko tu w japonii. lekarz wydawal sie kompetentny jak na japonczyka i powiedzial ze okres spoznia mi sie mialam cykl bezowulacyjny i jak pojawi sie miesiaczka sie pojawi to odrazu mam przyjsc na badania krwi hormonalne, swoja droga hormonalne podczas okresu??? no dobra niech mu bedzie ale problem polega na tym ze tego okresu nie moge dostac czy to normalne w cyklach bezowulacyjnych ze okres sie tyle spoznia czy moze lekarz pomylil diagnoze no i skad podwyzszona temp skoro nie bylo owulacji???? kiedy mowilam lekarzowi o temp powiedzial jak to oni zawsze mowia ze moze jestem przeziebiona. a nie jestem nic! co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahaira ale badanie hormonów wykonuje się też w trakcie miesiączki:)...mi lekarz kazał zrobić 3 dnia cyklu czyli jeszcze miesiączkę miałam....co do cykli bezowulacyjnych słyszałam że okres może się wtedy spóźniać ale nie musi....a co do temperatury jeśli skok był to owulacja też musiała być.....nie mam pojęcia co Ci doradzić...polski lekarz by Ci się przydał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle kobiety pobudka!!!!!!!!!!!!!!!:):)Co jest>?> wolne macie???:):):)..Ja za chwilkę spadam na kawę do koleżanki...potem szybko odbieram samochód z myjni...bo wyglądał tragicznie...mąż mi zostawił na czas jego wyjazdu inny wóz i się załamałam jak weszłam do środka!!!! Dziewczyny na podłodze były puszki po red bullu...butelki plastikowe...jakieś rękawiczki się walały...no koszmar!!!!!!!Postanowiłam go umyć:P) Co do mojej nerki przeszło i powiem wam że miałam wrażenie wieczorem że to jednak kręgosłup bo przy wyginaniu i zmianie pozycji było mi lepiej...w nocy szzczególnie...dzisiaj jest o niebo lepiej aczkolwiek go czuję.... 24 dc temp.wysoka 37,6...piersi dalej bolą troszkę ale żadnych żyłek i innych objawów....więc raczej nici.....popracujemy w następnym....ale marzy mi się kobietki jakiś weekend gdzieś wypocząć....żeby śniadanko ktoś mi zrobił itd......:) Aaaaaa no i sms od mężusia był rano:)że zimno i wieje!!!! No coś takiego........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Dzień doberek!!! a pospało mi się :) Jahari niewiem co ci doradzic ja bym poszła do innego lekarza jeśli diagnoza sie potwierdzi to ok, czasem warto poswięcic czas i pieniąze by sobie pomóc tym bardziej że nie masz pewności co do lekarza!! Cześć Szarloteńko:) dobrze że plecki ci mniej dokuczają!!!!! Idę posprzątać po wczorajszej imprezce rodzinnej, dobrze że dziś mam wolne, to sie polenie:) CMOKASKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja dalej sie urlopuje- nie wyjeźdzam nigdzie- poprostu obijam sie no i załatwiam sprawy które wymagały więcej czasu. @ przyjdzie w niedzielę, względnie w poniedziałek i już nie moge się doczekac bo otem tabletki i zobaczymy czy ona jakoś działają i może się niebawem nam uda :):):):):) czekająca- jak tam Twoje badanka- masz już częśc wyników?? pozdrowioneczka dla wszystkich staraczek i obyśmy niebawem usłyszały(przeczytały raczej ) dobre wieści od Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki... tak jak mówiłam małpencja@ zajechała wczoraj do Mnie wieczorem czerwonym samochodzikiem ;-( ...... najgorszy z tego wszystkiego to ten cholerny ból.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam. Odebrałam dzisiaj wyniki badan i w sumie sa wporzadku. 8 dzien @, narazie tylko takei brazowe cos widac wiec mam nadzieje ze to sie juz skonczy :( Odezwe sie póniej bo lece robic kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:):) Ja dopiero do domu dotarłam...w pracy net odłączony bo telefony nawet nie działały:):)Więc teraz dopiero piszę.....odebrałam jeszcze córę z jazdy konnej i zaraz ją wysyłam na ferie...spakowana już:)...czyli matka ma wolne od dzisiaj wieczora do niedzieli włącznie:):)HURRRRRAAAAA..:)...dzisiaj mam więc siłownie i saune z koleżanką, jutro rano fryzjera,kawę u znajomego,karmienie zwierzaków, potem impreza babska wieczorkiem, w niedziele do poludnia z koleżanką przelot po sklepach....i kawka....no a popoludniu zasuwam do Bielska po mojego a po drodze jeszcze jedną koleżankę w Bielsku załatwiam:):)Czyli grafik napięty.... Co do samopoczucia 24 dc.....plecy naiwaniają jak jasna cholera...ale jednak nerka to nie jest....nie wiem co to jest:)i mam nadzieję że niedługo przejdzie.......ale boli potwornie!!!! Jakieś takie upławy miewam paskudne....kurde mam nadzieję że nic nie złapałam....cyce dalej bolą ale nic specjalnego albo odbiegającego od normy:):)jejku ciekawe jak długo my się starać będziemy:*(:(:(:(:(.... A co u was kobietki??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZARLOTKA no to naprawde grafik napiety ale bedziesz miała fajnie :) Duzy ruch, duzo ludzi. A ja sie nudze jak mops czasami :P Mam nadzieje ze szybko CIE przestanie bolec :( U mnie jak mówiłam 8 dzioen cyklu i jeszcze cos tam wypływa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki Moje :) własnie do domu wróciłam... szarlotka weekend zapowiada Ci sie ciekawie :P czy aby na pewno dasz rade to wszystko zrealizowac...? totalne odstresowanie sie :P u mnie tez 24 dc i powiem Wam, ze nic specjalnego sie nie dzieje...tzn. cyce nie bola, tylko straszne zaparcia są, no i dzisiaj jakby śluzu więcej... w środę będzie @ wiec znowu załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz straciłam nadziej, wiec zanika chęc starnek, bo i tak nic z tego nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
nerwusku o ile pamiętam to t wój 2 cykl starań nie możesz się nastawiać , że nic nie wychodzi, kochana ja staram się 6 cykl i fakt łapie czasem doła ale jest on chwilowy i dalej trzeba ruszyć ze starankami bo bez nich to dzidzi napewno nie będzie:) Zobaczysz damy radę i my i reszta dziewczyn. Fajnie jak by choć jedna zaciążyła w tym cyklu bo juz długo czekamy na jakąś dobrą nowinkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.....:) U mnie pobudka poranna....temp mierzylam:)37,2 ale co z tego skoro jakieś plamienie już mam:( 25 dc czyli @ się zbliża...:(:(:(czasami mam takie plamionko kilka dni przed...:(:(:(No i już wiem że @ będzie...znowu załamana......:(:(mąż wróci z nadzieją...a tu niestety....aż się wszystkiego odechciewa....ale nic...trzeba wstać...mój grafik może nie pozwoli mi myśleć za dużo i się dołować.....źle mi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Dzień doberek !!!!!!!!!!!!!!!! Ja właśnie jestem w przerwie szykowania ciuszków na wesele znajomych jeszcze skocze do fryzjera i można balowac, myślę że będzie fajna imprezka:) Dzis juz pewnie do was nie zajrzę więc trzymajcie się cieplutko, miłej soboty :):):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! NIE MOZEMY SIE PODDAWAC I ZAŁAMYWAC! USZY DO GÓRY!!!!! DAMY RADE! MUSIMY BYC TERAZ RADOSNE, USMIECHNIETE, POGODNE A DZIDIZUS DO NAS SZYBCIEJ ZAWITA :p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
czekająca ile optymizmu w twoich słowach:) zgadzam się 100% My jak to kobitki mamy dni smętków ale musimy je przegonić i dalej prężnie działać:) i ciszyć się z tego co mamy, by byc gotowe na dzień gdy przyjdzie mega radosć czyli bobas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 SWIETE SŁOWA :p A to moje wyniki badan. Zrobione w 6dc. OB : 17 ( Zawsze mam podzyzszone i niewiem dlaczego) Mocz: wporzadku Poziom cukru : 95 ( w porzadku) Morfologia : dobra Cholesterol: 224 ( przekroczony) FSH: 4.12 Norma: 3.5 – 12.5 LH : 11.24 Norma: 2,4 – 12,6 Testosteron: 72,87 Norma: 6-82 Toxoplazmoza: ujemny CO MYSLICIE????????? No niby dobre wyniki...... Jak teraz skończyła mi sie miesiaczka i nie bede miała plamien to czy isc pilnie z tymi wynikami badan do lekarki? Bo przyznam ze w tym miesiacu mój budżet jest bardzo skąpy. Czy musze isc pilnie skonsultowac te moje plamienia które miałam tak długo przed @ czy moge isc za miesiac? Jak mylsicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Czekająca niby testesteron masz w normie ale jak widzisz w górnej jego granicy więc on może troszkę szkodzić w zajściu w ciąze. jeśli nie spieszy Ci się tak bardzo z ciążą to poczekaj ten miesiąc- ale najlepiej iść tak w dniach potencjalnej owulacji- tzn 2 dni przed nią to odrazu może zobaczyć na usg czy pęcherzyki sa i może żacząć wtedy monitoring by ne tracić kolejnego miesiąca- tylko odrazu zacząc obserwacje. wiesz co ?? dziś byłam zrobić tą toksoplazmozę i normalnie 65 zł zaśpiewali- ścieło mnie z nóg ale co zrobić- zbadać się trzeba- jeszcze jestem w szoku- bo nastawiałam się na ok 30 zł tak jak pisałas że u ciebie to 20-25 zł a tu 65;/;/;/;/ szok. ja jutro powinnam dostać@- narazie bezobawowo- zawsze tak mam- ale cieszę sie bo już zacznę leczonko na moje pęcherzyki:) dziewczyny nie poddawajcie się- bo jak wy macie mieć doła po 2-3 cyklach nieudanych to co ja mam powiedzieć po 10-ciu?? powinnam już dawno skoczyć z okna- ale nieee- walka o dziecko mnie motywuje i sie nie poddam- oj niee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w domku w przerwie:)...dzisiaj jakiś kiepski dzień przez to wszystko....:(:(plamienie się zaczęło:(niestety....kurczę a temp. taka ładna była i piersi dalej mnie bolą....ale trudno.....dzisiaj 13 i nawet telefon zgubiłam, musiałam wracać do koleżanki do pracy....myślałam że mnie szlag trafi....teściowa mnie wnerwiła....kumpela pokłóciła się z chłopem.....wszystko do d.....i do tego kontaktu z moim mężem nie ma....:(Brak zasięgu ,sms nie dochodzą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. siedze wlasnie z mezem w domku ale on zajety ogladaniem sportu:) wiec wkoncu znalazlam chwile zeby tu zajrzec:) co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobokwomen
czy ja sobie wmawiam,że jestem w ciąży? miałam stosunek w 7 dniu cyklu i do końca (teoretycznie dni bezpłodne), nie miałam żadnego śluzu, sucho( troche mam nieregularne @ tak 30-35 dni... no i nie wiem, bo po tym stosunku- w 3 dni po- zaczęły mnie strasznie boleć jajniki, i do tej pory tak mam, taki nudzący,ciągły ból, piersi większe z żyłkami ale sutki blade, normalne... teraz już jestem w 20d.c a współżycie 14 dni temu... nie wiem, może sobie to ubzdurałam?? na test to raczej za wcześnieee.. help:( (chciałabym dzidzię ale jak narazie nie szczególnie się staramy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zaczekaj do dnia w ktorym powinna przyjsc miesiaczka i wtedy sie okaze. chociaz watpie zebys zaszla w ciaze w 7 d.c. poza tym bol jajnikow moze byc spowodowany czyms zupelnie innym. ja tez na poczatku staran we wszystkim doszukiwalam sie objawow ciazy jednak to byly tylko moje wyobrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobokwomen
a jakbym zrobiła np to hcg, które ponoć takie jest dobre, to byłoby już wiadome?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcg wykrywa ciaze bardzo szybko i jest najpewniejszym badaniem. mysle ze gdybys byla w ciazy to hcg juz by cos pokazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobokwomen
chciałabym już wiedzieć..:( ta niepewność jest dobijająca..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze cie rozumiem... ja co miesiac zyje w niepewnosci i ciagle mysle czy tym razem wkoncu sie udalo czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×