Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

saga19- jestem polka :) ale mieszkam w japonii. co do dzieci to tutaj jest jak wszedzie nikt nikomu nie mowi ile ma miec dzieci pokrecilo ci sie z chinami :) tam faktycznie o czyms takim slyszalam. maz zarejestrowal mnie na srode do ginekologa wiec jesli nie dostane okresu to pojde nawet ze wzgledu na to ze chcialabym usg jajnikow. tutaj lekarze sa straszni. wszystko trzeba samemu zasugerowac badanie, chorobe czy co bo oni nic nie wiedza ogolnie idac do lekarza chcac cos wskorac musisz juz sie sama domyslic co ci jest i zazadac odpowiednie leki itp. macie szcescie laski bo Polska jak Polska ale lekarze sa na wysokim poziomie.pozdrawiam was wszystkie podziwiam was za wytrwalosc ja chyba od przyszlego miesiaca zdecyduje sie na tabletki antykoncepcyjne bo mam juz dosc, co miesiac czas od drugiej polowy cyklu mam ze tak powiem w dupie i do niczego bo nie moge przestac o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:):) Ja w pracy...z przeeziębieniem już lepiej...ale za to mój mąż mnie wczoraj zdenerwował..:( Nie dość że wyjeżdża na ten rejs....cholera wie w jakim stanie wróci, w końcu to niebezpieczne!!!!!...nie dość że na weekend go nie będzie,walentynki są:(...to jeszcze naszej małej też w weekend nie ma więc zostanę sama jak palec...i do kompletu wczoraj się dowiedziałam że wyjazd nie w czwartek a w środę!!! Cholera z 3 dni się 5 zrobiło!!!!!:(:(:(:(I smutno mi:(...noc miałam do dupy!! spać mi się nie chciało...dzisiaj 20 dc...piersi mnie bolą ale tak z boku więc pewnie mięśnie po szaleństwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nerwusek
kobieto, masz miec okres 17 lutego, czyli ze jestes zaraz po polowie cyklu, wiec zrozum ZE NIE MA FIZYCZNEJ MOZLIWOSCI zebys miala jakies dolegliwosci ciazowe nawet jezeli udalo wam sie w tym cyklu zajsc w ciaze to na razie nie mozesz miec jej zadnych objawow to co czujesz to twoja psychika ktora plata ci figle jak chcesz wiedziec czy jestes w ciazy czy nie to JEDYNIE badanie beta HCG moze dac Ci odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do Ciebie "do nerwusek" BUJAJ się!!! Ten topik to taka nasza terapia !!!! Mamy tutaj prawo się wypowiadać na dręczące Nas tematy a tobie guzik do tego ;-P łapiesz? nam nie przeszkadza nerwusek że pisze ,w końcu sama się przekona czy to ciąża czy nie .... a tobie pikuś.... Aha co do objawów no mam przyjemność cię powiadomić że się mylisz,każda kobieta indywidualnie przechodzi ciążę :jedna ma objawy w pierwszym tygodniu a druga nie wie nawet do 3 miesiąca o ciąży..... POLECAM na przyszłóść omijać ten topik szerokim łukiem i nie podnosić ciśnienia kobietom prawie ciężarnym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malva...spoko....:)Ja dzisiaj strasznie nerwowa....te moje hormony to mi dzisiaj już poprostu delikatnie i sloganowo mówiąc "walą na kopułę".....wszystko mnie wkurza....mój wczoraj dostał ochrzan....dzisiaj nie ominęłam sms:(...koleżanka w pracy dostała opieprz...w sumie za nic....szybko musiałam z pracy wyjść!!!!...jeszcze mojemu biednemu dziecku się za bałagan oberwie....chyba rzucę się w wit sprzątania....salon posprzątany....ale cała reszta stoi:(Mając gotowy normalny obiad czyli zupa pomidorowa i kotlety z kurczaka ja obżeram się własnoręcznie zrobionym hamburegre.....chyba najwyższa pora wybrać się do psychologa:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż juz w domciu i spi :) A ja ide przed 15.00 po to skierowanie na badania wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca to męża od bab forumowych ucałuj:):):),,,,no i nareszcie te badanka zrobisz:):)....a ja dalej z katarem chodzę...:(beeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :):):) ja sobie siedze w pracy do 21-ej a potem tydzień urlopu hehehehe czekajaca super ze masz już swojego ukochanego przy sobie no i ze zaczynasz już badanka :):):) ja w tym cyklu wogóle nie nastawiam się na ciąże bo wiem od ginka że ona nie jest możliwa wogóle bo pęcherzyki nie rosły więc @przyjmę bez emocji- od bardzo dawana :):):) ale w następnym już liczę na 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak szarlotko katar jest mega uporczywy więc współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza, jest taki młody lekarz na zastepstwo za moja lekarke. Zbadał mi gardło, węzły, obsluchał, sprawdził tentno, cisnienie itd! I mam skierowanie na morfologie, mocz, cukier, cholesterol, na toksoplazmoze i jeszcze na cos ale nie moge sie doczytac :) No i ide na LH,FSH I TESTOSTERON. Zapłace około 85 złotych za to. Ide w srode rano. Szarlotko dziekuje :) Maz odpoczywa :) No mam nadzieje ze te badania mi wyjda okay, a TOBIE zycze szybko mijajacego kataru. A leczysz sie jakos? WOLKCIA to fajnie ze urlopik bedziesz miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKAJACA A GINAKA masz na czwartek?? czy coś mi się pokiełbaiło?? równiez mam nadzieje że wyniki wyjda Ci prawidłowe. ja na jakiś hormon czekałam2 tygonie kurcze i musiałam przez to przekładac swoją wizytę u ginka bo nie wiedziałam że tyle to trwa. no i moze w sobote pójde na toksoplazmoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! Widze ze jestem tu nielubiana i ze komus przeszkadza bardzo ze pisze co czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku- nie przejmuj się tak tym wpisem- napisał to ktos nie z naszej ekipy. ten temat jest nasz i my oczekujące wspieramy się i innym nic do tego- więc pisz co tylko czujesz a inne posty zostawmy poprostu bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERWUSKU o to chodzi bysmy pisały to co czujemy :) A tymi pomaranczkami sie nieprzejmuj. Masz nas :P:P:P:P:P:P:P:P Wiolkcia no do ginekologa pójde jak @ mi sie skonczy i jak odbiore wyniki badan wiec prawdopodobnie w czwartek. Bo przyjmuje od 14 wtedy bez zapisów. A to jaki hormon robilas tak długo? Jakis profil chyba sie robi tak długo bo podstawowy hormon chyba nie. No ja tez mam na toksoplazmoze, na przeciwciaŁA. 20 złotych to u mnie kosztuje. A sa dwa badania na to bo sie w laboratorium pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia masz racje nie warto sie denerwowac... Ciesze sie ze mam Was !!! :) właśnie wróciłam z pracy i z obiadku od mamy :P musze troche posprzątać bo straszny bałagan sie zrobił :( mężuś wraca po 22 z pracy więc mam troche czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca- juz nie paiętam co to był za hormon- może andriostendion(czy cos takiego) bo ja robiłam tylko 4 rodzaje(prolaktyna, testosteron, progesteron i nadriostendion) któreś z nich. a z ta toksoplazmoza to czym sie rózni jedno od drugiego?? jeszcze nigdy się na to nie badałam więc nie bardzo wiem na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś tez jadłam obiadku u teściów- tesciu robił rolady ze schabu nadziane jajkiem, boczkiem, kabanosem, ogórkiem, pieczarką i cebula- palce lizac :):):) i normalnie brzuchol wielki strasznie mam- no ale raz a jakiś czas mozna sobie pozwolić :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze pewnie i tym razem nic z tego nie będzie, ale gdybym tak codziennie myslała to w koncu skonczyłabym w wariatkowie :( a tak zawsze moge sie z Wami podzielic tym wszystkim, nawet jesli sa to głupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No janse NERWUSKU :) Jak ktos jest nie w temacie a wcina cos głupietgo to tylko ze złosliwosci :( Nalezy to olac :P WIOLKCIA no chyba tez adriostendion, zobacze jak mi kaza czekac. No ja tez nigdy sie niebadałam wiec dlatego zapytałam pania w laboratorium. Pierwsze za 20 złotych robi sie te przeciwciaał czy jestes zarazona a drugie badanie na toksoplazmoze to juz jak byłas zarazona i zeby sprawdzic to kosztuje 25 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własenie NERWUSKU mamy z kim o tym pogadac :) Bo jakbysmy meza ciagle gadały o ciazy, okresie itd to by z nami zwariowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze możesz a nawet powinnaś :):):) my pragnące dziecka niestety wmawiamy sobie objawy ciąży albo racej wszystko co inne podciagamy pod objaw ciąży- alo to nasz urok i nikt tego nie może nam zabronic- nie zrozumi tego nikt to się o dziecko nie stara- więc epiej nie komentować tego co my tu piszemy- może to czasami bzdetne co piszemy ale takie nasze odczucia a krytyka nam nie pomoże lecz tylko moze zaszkodzić- więc kultura by wymagała nie zabierac głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli najpierw na przeciwciała trzeba zrobić. dziewczyny a powiedzcie mi czy macie może juz swoje jakies sugestie co do imion waszych dzieci czy jeszcze może nie myśleliście nad tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA mi sie jakos zadne imiona ostatnio bardzo niepodobaja wiec pewnie bede miałą potem problem :) Mezowi sie podoba FRANCISZEK a mnie nie :( Mnie sie podoba Wojtuś :-) Piotruś :-) A z dziewczynek Julia, Zosia, Zuzanna. No i moja sisotrzenica juz bedzie JULIA ZOFIA, No i ja mam ZOFIA na II ime. A tak to mi sie bardzo jeszcze KATARZYNA PODOBA :p Ale na dzien dzisiejszy nie wiem na co bym sie zdecydowała. A WAM JAKIE SIE PODOBAJA IMIONA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba Wiltoria ,Weronika i mąz się na to zgodził bo innego imienia nie chce a mąz wybiera dla Chłopaka i ma być Marek, Dawid. A Zyzanna bo moja chrzesnica, Piotr- brat ale zgadzam się że te imiona sa fajne. Franek mi sięnie podoba- wydaje mi sie ze to bardzo powazne imie- ale to kwstia gustu. no to w sobotę ide na przeciwciała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA no jasne. Lepiej sie upewnic z tą toksoplazmoza a 20 złotych to nie majatek. U mnie krucho z kasa ale chce to zrobic by miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×