Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej Kobietki... co tam u Was??? jakos tu ostatnio mało dobrych nowinek... :( ja dzisiaj jakiegos doła załapałam... :( szarlotka jak tam po mo nitorinku...? czekamy na wieści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki... co tam u Was??? jakos tu ostatnio mało dobrych nowinek... :( ja dzisiaj jakiegos doła załapałam... :( szarlotka jak tam po mo nitorinku...? czekamy na wieści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam kochana na przepis bo jabłuszka już są w kuchni ;-) tylko reszty brakuje.... szarlotko no widzisz i niepotrzebnie ten stres a nóż to było to i facet się sprawdził ;-) czekająca wiesz gdyby nie było tych smutnych chwil....to nie potrafilibyśmy docenić tych pozytywnych....bo wszystko wtedy byłoby takie mdłe.....a tak to jest RÓŻNORODNOŚĆ i jest OK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka no pzeczytałam i baaardzo sie ciesze :) teraz trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malva tak, dzieki tym smutnym dniom potrafimy doceniac te fajne. Smutno mi bez meza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca no i wszystko ok u mężusia...? kiedy wraca do domku? ja mam dzisiaj strasnie podły nastrój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja w tym cyklu to się nie nastawiam bo troszkę się opuściliśmy (przeziębienia ;-( ) ale za to w następnym to damy popalić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szarlotka ja to też się chyba taka urodziłam (grunt to trzymać się w miarę tego jedynego,ukochanego,przecież to nie grzech ...prawda?????) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nerwusek......zarządzam dzisiaj KATEGORYCZNIE żadnych dołków proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dawać adresy to podeślę trochę pocztą drugi sekret KOCHAM CZEKOLADĘ to chyba tak działa magnez POLECAM................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek no maz po zabiegu. Ma dane srodki przeciwbólowe. Wyjdzie do domu najwczesniej w poniedziałek :( Ja tez mam dzisiaj kiepski humor wiec witaj w klubie. Malva no to powodzenia w nastepnym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski to my z husbandem spadamy do kina na horror o wampirach:):)....córa już śpi...można z domu wyjść...babcia w klatce obok w razie czego...idziemy się odstresować....:):):)chyba się przeziębiłam....katar mnie bierze.....i zaś temp. wyższa.......Nerwusek uśmiechnij się kobieto!!!!!!!!!!!! My z Malvą tez się uśmiechamy i Ty nie masz wyjscia....eeee a może któraś staraczka ze śląska ma ochotę na jakieś spotkanko weekendowe...albo w inny dzionek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z miłą chęcią ...........ale mieszkam na drugim końcu Polski Warm-maz. strasznego filmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj wino otworzyłam bo jest normalnie nie najlepiej ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie tylko Mi się tutaj nie upijać...... myśl kochana o zdrowiu i przyszłej fasolce....a może się mylę i zalej tego robaka to się utopi ... nerwusek to polej (chociaż jestem abstynentką 0 to zrobię dla Ciebie wyjątek, no wiesz lepiej samej nie pić CO LUDZIE POWIEDZĄ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Czekajaca mam nadzieję że dziś masz lepsze samopoczucie. ja dziś niestety 12-h w pracy spedzę -co nie jest zbyt optymistyczne ale jakoś dam rade. Już nie moge się doczekać @ by zaczać brac te nowe leki- mam nadzieję że szybko na mnie zadziałają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki no i jak tam.....nerwusek ale żeś mnie upoiła wczoraj normalnie mama kaca (moralniaka ;-) ) nasza szarlotka kochana co jest maleńka wampiry całą krew z Ciebie wypiły ???? ;-) Wiolkcia szybciutko ci minie na wredota @ i zadziałacie jak trzeba ;-) a gdzie nasza kochana CZEKAJĄCA kochana jak tam dzionek mam nadzieję że o niebo lepiej 🌼 ja niedługo będę musiała uciekać więc życzę moim kochanym staraczkom Miłego dzionka 🌼 🌼 🌼 🌼 hasło na dzisiaj : ŚMIEJ SIĘ DO UPADŁEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak skorzystałam :):):) Ty tez dostałaś ładna wróżbe- oby szybko się to spełniło :):):):) Ciekawe comi powie- jeśli dpowie oczywiście :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS MOJE DROGIE!!!!!!!! No ja byłam na zakupach a o 12 spadam do meza do szpitala. Krzyz i brzuch mnie boli :( No i na podpaske wypływa wiec sie chyba to juz @ zaczoł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to @ sie juz rozkeciła. tak czy owak trzeba to sprawdzić i skonsultowac z lekarzem. Byle do wtorku :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia no tak. Zobaczymy jak sie to rozkreci :( Jak sie zacznie normalna @ to pójde do ginekolog jak sie skonczy. I moze do tego lekrza mi sie uda zapisac na pn po skierownaie na badania bo hormony mogłabym zrobic teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kasiaaaaaaaa...........24................1.............. ....30.01 kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ ......03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 szarlotka80.............29..............2............... .....16.02 nerwusek26...............26...............1............. ......17.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 justys1818................21................3........... .......? malva1983.................26.................2.......... ......11.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba te hormonalne co wymieniałas to bez skierowania można zrobić - tylko te podstawowe mocz i obe co nie?? ja sie zastanawiam nad toksoplazmozą- chyba warto ją zrobić bo tescie maja koty a te to wszedzie wskakuja;/;/;/ może po wypłacie zrobie by mieć czyste sumienie.a bierzecie dziewczyny kwas foliowy prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×