Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 malva1983................26................3............ ........03.03 szarlotka80.............29.................3............ .. .....15.03 nerwusek26...............26...............3............. ......19.03 justys1818................21................4........... .......18-19.03 wiolkcia..................27................11.......... ........22.03 s28 ........................24...............6.................. ..22.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ale mi sie nudzi:( mezus jeszcze w pracy a ja sama siedze. co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ja też się nudzę chociaż w pracy:):):) M dzisiaj sam będzie od 18 do 21.00....:)obiadek ma zrobiony to chyba się w kuchni nie zabije....mam nadzieję że w pracy nie będzie miał kłótni....a tak poza tym ciągle myślę o dziecku:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
hey dziewczynki, ja właśnie wróciłam.. uff. to był męczący dzień..a jeszcze mnie czeka dzisiaj dużo pracy w domku... kupiłam dziś teścik (stety-niestety -pre-test) i w najbliższym czasie zamierzam go zużyć..hih.. brzuch nadal duży.i rośnie, ale to bardziej od jedzenia ;P bo jem za dwóch ;) no i boli... ostatnio miałam kilka dni przerwy w pobolewaniu a teraz znów to samo... ech... piersi jak baloniki.. hih... aaa.. zapomniałam.. w weekend mam wypad do domku i nie wypada robić testu, więc w piątek rano może mi się uda.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Wiolkcia widze że cykl nam się tak samo zapowiada ja też ruszam z clo( czytałam , ze różnie można się po nim czuć) a i termin @ mamy ten sam! Cieszę się, że dostałaś @ i możesz ruszyś ze staraniami!!!!!!!!!!!!!! BUżka pozostałe staraczki CMOKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mezulek dalej chory... biedny teraz zasnal a na dodatek nie chca mu dac wolnego w pracy wiec chodzi chory do zakladu. a ja dzisiaj mam juz 9dc i coraz blizej do staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys to my podobnie z terminem:):):) ...u nas staranka już w toku:).....oczywiscie ja w pracy do 21.00 a moj zdążył już kupic meble...kurde beze mnie///:(....on nigdy do domu nie wejdzie wczesniej niz 19.00 chyba....ma jakas awersje czy co???....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam jeszcze do czwartku i wtedy starania rusza pelna para:) oj juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki ! wróciłam z pracy i padam :( a tydzien zapowiada sie nieciekawie :( wiecie co, wkurza mnie juz ta temp i te bóle krzyza...normalnie funkcjonowac sie nie da :( plamienia troche ustąpiły a czasem cos zaboli w podbrzuszu.... aaaa co ma byc co bedzie... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nerwusku. ja mam jutro pobudke o 4 :( nie wiem jak to zrobie... mam nadzieje ze niedlugo przejdzie ci ten bol i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys o 4 ??? przeciez to środek nocy :P ja jestem śpiochem, mega śpiochem wiec nie wyobrazam sobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam. ja dziś dalej mam wolne i jutro też ale niestety cały weekend w pracy;/;/;/ ale jakoś to przeleci. s28 tak mamy ten sam cykl :):):):) a od którego dnia cyklu masz brac clo i do kiedy?? też czytałam o skutkach ubocznych- ale mnie to nie przeraża- zrobie wszystko by dzidzia była- zreszta kazda z nas jest inna i inaczej reaguje na leki- moze akurat nam nic nie będzie :):) a monitoring tez masz w tym cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku mam nadzieje że te bóle coraz to słabsze są u Ciebie- trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.....:)Ja już w pracy....rano rozmawiałam ze znajomym który się dziecka po 2 latach doczekał dopiero...a wszystko było ok:(:(za dwa lata to ja w psychiatryku wyląduje////ba nawet nie za dwa lata tylko za parę miesięcy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko nie jest powiedziane ze Ty tak długo będziesz czekać- może to się stanie szybciej niz myślisz- troszkę spokoju i opanowania i będzie dobrze zobaczysz- wiem że ie jest łatwo wyluzować ale czasmi trzeba- seks nie moze Ci sie kojarzyć tylko z reprodukcją- to ma być przyjemność i będzie dzidzi o ile nie masz problemów zdrowotnych i Twój M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć ja nie mam....tak twierdzi lekarz...hormony według niego ok....jajeczkowanie jest....wszystko pęka...macica ok...szyjka ok....jednym slowem bajka...:(A czy mąż ...musimy go zbadać dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzeba pobadać i M by wszystko było jasne a potem trafić i dzidzik gootowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja juz w domku:) co tam u was? bo ja juz jutro rozpoczynam dzialania:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) Wiolkcia dziś zaczynam clo do 9 dc około 12dc mam iśc na monitoring, zobaczymy co nas nie zabije to nas wzmocni:) :) :) A tym co ruszają ze staraniami to miłego i owocnego przytulania !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ! jak tam Kobietki ????? u mnie nic nowego, bóle ustępują więc nie jest źle... zobaczymy co bedzie sie działo... nie wiem teraz tylko kiedy owulka będzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nerwusku:) ciesze sie ze bole ustepuja. no a owulke to chyba musisz okreslic na podstawie samych obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
heyka:) hmm.. a ja mam ciągle biały śluz.. zaczynam sie zastanawiać, bo przed @ miałam zawsze sucho, na dniach niby powinna przyjść, ale dziś śluzu a śluzu.. hihihi.. jutro robię teścik w razie czego powtórzę w przyszłym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie znam ale poczytalam o tym w necie i nie jest to takie trudne jak sie wydaje:) rozpoznaje sie na podst. temp, sluzu, i jeszcze dochodza do tego inne objawy. poczytaj o tym a napewno ci to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×