Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Madzia- Ew. CI nakreslila o jakie bialka chodzi. ja za kazdym razem Ci pisalam ze twarog -NIE w okolotreningowych. a co do tluszczu to wiadomo ze nie zjesz pol smalcu wiec cos tam mozesz wciac (tak jak warzywa)..i nie popadaj w paranoje ze wszystko musi byc idealnie, bo tylko niepotrzebnie sie denerwujesz:) Ew. - Kochana dzisiaj to Ty odpoczywaj;) powyciagaj sie troszke i tyle;) i dzieki za odp Madzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, teraz wiem na co zwracać uwagę. Będę zatem unikać tego sera w okolicach treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz- po co te nerwy? ;) pozdrawiam i jak cos to pisz..cala ekipa ' wielkiego problemu' bedzie cos radzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked a jak tam Twoja kostka? kiedy będziesz juz mogła trenować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko dziekuje, kostka ma sie super:) wg mnie to jest juz w pelni zdrowa i mam nadzieje ze w pt lekarz powie mi to samo:P a do aerobow wroce jak tylko przyzwyczaje miesnie do ruchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo O toż to już 13-staaa strona.:) Mnie dziś rozpiera energia cały dzień.:) Oby tak zostało. ;) Byliśmy z młodym 2x na sankach bo odkryłam fajną górkę i pozjeżdżaliśmy sobie nieźle.;) A po południu ćwiczyłam 45 min z płytką- rozciąganie, potem ćwiczenia na biodra,nogi i na końcu na brzuch.;) Tak się zastanawiam czy rozciągać się lepiej przed czy po ćwiczeniach ? A jutro aerobik.:) Naked - a jak Ty na bieżni biegniesz tą dychę 50 min to robisz jakieś przerwy czy cały czas biegniesz jakimś tempem ? I na jakim obciążeniu ? Kurcze próbowałam wkleić linka z allegro z hantlami na kilka sposobów i się nie udało.:( I na pewno od hantli nie zrobię się "szersza" w rękach ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego cyt : Więc ja najpierw obcięłam sobie za dużo kcal i nie chudłam a teraz zwiększyłam liczbę kcal oraz wysiłek ( który b. zwiększę wiosną ) i mam nadzieję, że się do lata nieco zredukuję.:P Tylko ciągle zastanawia mnie jedna rzecz: jak zaczynałam moją dietę w zeszłym roku to pisałam na jednym forum o nazwie mż i tam sympatyczna osoba o pseudo Dalaj (pozdrawiam Ciebie ) schudła 18 kg od marca do października 2009 jedząc naprawdę mało.( podobny jadłospis jak ja podałam na 1 czy 2 stronie tego topiku).Wiem, że też ćwiczyła z T.Webb w domu.Więc ciekawi mnie jak to jest że niektórzy potrafią tak schudnąć i tym bardziej utrzymać wagę. Naked - Dalaj dziś była nawet Twoją przedmówczynią na jednym topiku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Doti:D Mowisz, ze sport lukasz:P..ja jakos nie lubie zimowych ( no procz lyzwiarstwa w wydaniu damskim:P- dzisiaj nawet lukalam ale faceci smigali i to juz zdecydowanie nie to samo:P) Troszke topic ruszyl Nam z kopyta i oby tak dalej;) Kochana generlanie idealna rozgrzewka powinna sie skladac z 3-5min ogolnego rozgrzania, 3-5min rozgrzania parti, ktore bedziemy trenowac i wlasnie rozciaganka..bo rozciaganko PO to jest mus:) Jak biegalam to bez przerwy z tym, ze z rozna predkoscia. zaczynalam od szybkiego marszu na rozgrzanie i przygotwoanie siebie no a pozniej to na 10 wskakiwalam i jakos stopniowo do 13 (bieznie sa rozne wiec moze byc nieadekwatnie to tego co Twoja bieznia potrafila z siebie wydusic)...i tak jakos bieglam te 10 km z mp3 w uszach bo za ciekawe to to nie jest:P...interwaly pod tym wzgledem sa duzo ciekawsze-ale i tak nic nie rowna sie z podworkowym bieganiem:) Nie zrobisz sie szersza od hantelek:) do tego JAK WIESZ (:P) potrzeba kupy jedzenia i cieeeezkiego sprzetu, takiego po 60kg:) A hantelki same w sobie maja tylko plusy;) Nie znam Dalaj i nie chce sie tutaj spekulowac o tym ile, jak, kiedy schudla - jesli jest zadowolona z efektu to super;) Ty DOti, niegdys obciealas zbyt duzo kcal i Twoj orgnizm wlaczyl sie na tryb oszczednosciowy..zaczeloby sie spalanie miesni i dlaszy przebieg znasz;) Trzeba obserwowac cialo i gdy na tym co teraz jesz , cwiczac, nie bedziesz chudla, trzeba bedzie pozmieniac to i owo:) Na ten moment sie nie przejumuj, a na wiosne, w zwiazku z tym ze ruchu bedzie duzo wiecej, zwiekszymy kcal;) Hmm, chyba o niczym nie zapomnialam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert89
Nie ma czegoś takiego ze sie nie da schudnąć. Po prostu jednym jest łatwiej a innym trudniej. Jak sie dużo zje to nie jest koniec świata, tylko trzeba poćwiczyć i spalić tyle kalorii ile się zjadło. Albo jeszcze więcej. Jak się więcej spali niż zje to nie można nie schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob. dzieki za rady...owszem gdy spali sie wiecej niz pochlonie to sie schudnie, pod warunkiem ze dostarczysz kcal w zblizonej ilosci do zapotrzebowania..w przeciwnym razie takiemu 'chudnieciu' dziekujemy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U mnie dziś + 3, słoneczko zaświeciło na moment i ptaszki słychać.:) Zaraz mykamy na górkę a potem do sklepu.;) Fajnie jakby topik się utrzymał.;) W sumie to zaglądałam z za laptopa na Kowalczyk.:) Też jakoś nie przepadam za zimowymi.Choć ostatnio z M oglądaliśmy zjazdy na snowbordzie i nawet mi się podobało. Wow -no nie źle wyczyniasz na tej bieżni.:) Superrr.Ja też jak tylko zrobi się ciepło mam w planie sobie trochę biegać 2/2. No bo ja na tej mojej mż schudłam te 7kg w te kilka miesięcy i potem jedząc tak samo waga się zatrzymała.To kiedy się włączył u mnie tryb oszczędnościowy ? Jak kg przestały spadać czy już wcześniej ? Sorrry że tak drążę i drażę ale chcę to pojąć bbbb.dokładnie. Wiem wiem że trzeba dużo jedzenia i ćwiczenia ale normalnie od zawsze mi się tak kojarzyły hantle...:P Wyszukałam taki zestaw , wkleję opis bo inaczej się nie da : Zestaw zawiera* : ( 2x5kg marka TS ) ^ 4 śruby zaciskowe * śruba 0,025kg - średnica otworu w krążku : ~3 cm ^ 2 gryfy * średnica : 2,4 cm * waga : 1,1 kg * długość : 45,5 cm ^ 4 talerzy * 4x 2,5 kg (*) Z względu na różne dostawy rozłożenie wagi talerzy może lekko odbiegać od powyższych danych przy stałej wadze łącznej 10kg. To kosztuje 49,90 a wysyłka 35zł...:( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) I wlasnie ze wzgledu na cene przesylki, proponowalbym CI sie wybrac do GoSportu:) Ciezkie zelastwo to i sumke narzucaja (35zl :|).. ale z opisy wszystko jak najbardziej okej sie wydaje..tylko ze ja np. mam rozne talerze ( nie same po 2,5kg) co daje wiecej mozliwosci..poza tym jakby na to nie patrzec, od razu wskoczylabys na 6kg hantelke:D (bo 2x2,5 plus gryf)- ja CI proponuje kupic sobie talerze 0,5(ew.), 1kg, 2 kg i z czasem dokupywac;) (jesli raczek nigdy nie forsowalas to to na poczatek bedzie najlepsze rozwiazanie- chociaz tez nie wiem jaka masz sile..ja inaczej niz zaczynajac od dwojek w zyciu nie dalabym rady:P) Wskoczylas na 'robienie zapasow' w momencie gdy waga sie zatrzymala..i dobrze ze wtedy zaczelas dzialac bo waga wcale by nie stala dlugo a wrecz zaczelabys przybierac;) takze grunt to nie spalac miesni, byc zdorwym i jesc jak czlowiek:) Kochana na moj gust powinnas zaniechac aero i wlasnie skupic sie na silowych (i silowych na nozki) i laczyc je z krotkimi sesjami aerobowymi ( czy to na skakance czy wlasnie przez interwaly-tylko wtedy nie byloby mowy o cwiczeniu silowym nog zeby ich nie forsowac)...pieknie sie cialko wtedy modeluje ( a Ty juz mozesz na modeleowanie wskoczyc) a meta nakreca sie o dodatkowe 7-9% zapotrzebowania;) chociaz z drugiej strony, to przepraszam ze tak ciagle o tym gadam..to ze ja jestem oczarowana wizja ladnie zarysowanych miesni, nie musi od razu oznaczc ze Ty rowniez;) kazdy ma inny cel i jesli chcesz aerobiku (przy odpowiednim jedzeniu by zmniejszyc katabolizm) to ja juz milcze:P A co do biezni Kochana to bardzo mi sie podobalo to ze z czasem moglam biec dluzej i szybciej...przeciez tez zaczynalam od ledwo co machnietych 3 kilometrow;) a i bardzzooo napawalo mnie duma gdy jakis 'miesniaczek' robil sobie sesje aerobowa i nie dawal mi rady bidula :D:D +3 :D od razu zyc sie chce:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Cześć wszystkim:) Naked mam do Ciebie pytanie, w którym momęcie najlepiej przerzucić się z aerobów na ćwiczenia siłowe?? ja mam jeszcze tłuszczyk na brzuchu więc jeszcze powinnam ćwiczyć aeroby, co nie?? Dziewczyny znacie jakiś sposób na odchudzenie przedramion?? Ja mam tam jakiś tłuszcz genetyczny chyba:/ W ogóle to muszę się pochwalić:) ogólnie to strasznie ciężko mi schudnąć. na wadze schudłam tylko 1-1,5kg przez tyyyle czasu, ale.....:) zaczęłam bez problemu mieścić się w jeansy, których jeszcze przed Nowym Rokiem nigdy bym nie dopięła:) hura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Doti, tez mnie te kody denerwuja. Naked, dzisiaj zrobilam drugi trening, ale bylam dla siebie lagodniejsza i robilam dwie serie po 5 powtorzen. Rozgrzewalam sie przez 5 minut, pozniej cwiczylam z hantlami 15 minut,10 minut orbitreka na bardzo szybkich obrotach i 5 minut rozciagania. Mam nadzieje,ze jutro juz mnie tak miesnie nie beda bolec. Dzis moj posilek przed treningiem byl beznadziejny, bo jak specjalnie przyszlam do domu,zeby go zjesc to okazalo sie,ze nie ma jajek :( I zjadlam kanapke z drobiowa wedlina i 150ml jog nat z platkami owsianymi. Po treningu zjadlam pol lyzeczki miodu, bo banany tez sie skonczyly. Teraz czekam na kasze gryczana i rybe. Czy moge to potraktowac jako kolacje czy powinnam jeszcze cos zjesc przed snem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Po raz trzeci piszę ten sam post : :) No to z tymi hantelkami wstrzymam się do wizyty w tym sklepie.;) kupię takie jak proponujesz i zacznę od1,5kg.;) Co do tych ćwiczeń to mnie najbardziej zależy jeszcze na redukcji tkanki tłuszczowej ( prześlę Ci foto bez małej czarnej ;) )i noszeniu swobodnie rozm 38.;) Na ten aerobik we wtorki i czwartki jeszcze będę chodzić bo wydaje mi się to efektywniejsze niż jak ćwiczę sama w domu.Szkoda że Ty mieszkasz tak daleko....;) Właśnie jak w pon skakałam na skakance a potem robiłam ćwiczenia na nogi to mnie bolały potem dosyć bo za mało rozciągania było.I w środę już zrobiłam z dłuższym rozciąganiem ale bez skakanki i było lepiej.Chciałabym mieć aeroby ze skakanką ale normalnie ciężko mi to idzie. Więc póki jeszcze biało to chciałabym w pon,śr i piątki ćwiczę w domu do płytki. Mam 3 różne i nie wiem czy za każdym razem do innej czy do tej samej zawsze ? No i z jakimi aerobami ? Też mi się podobają ładnie zarysowane mięśnie ale nie wiem czy u mnie jeszcze nie za wcześnie na modelowanie.:P Luknij na foteczkę.;) Ja też zacznę od 3 km.:P Fajnie musi to wyglądać jak dziewczyna jest lepsza od pakerka..Super:) Tak trzymaj.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzaczko86 gratki zmieszczenia się do jeansów.:) Wiem jak to cieszy.:) Ewelina1985 - super te Twoje treningi.;) Wiadomo że czasem nie ma się pewnych produktów i trzeba szamać to się ma i nie odbiegać za bardzo od zasad.;) Przed snem możesz jeszcze zjeść plaster twarogu.A tego miodu to spokojnie możesz z 2 łyżki zjeść nie Naked ? ;) W ogóle to fajnie by było jakbyście czasem napisały swoje menu bo ja ciągle szukam pomysłów. Moje dzisiejsze : 9.30 - owsianka z rodzynkami,orzechami włoskimi,chipsami bananowymi 12.30 - kasza pęczak, kawałek piersi z kurczaka goto i buraczki 16.00 - kasza pęczak i kawałek piersi z kurcz, 18.00 - 19.00 - aerobik 19.30 - wafel ryżowy z miodem i kawałek piersi z kurczaka Koło 21.30 mam w planie wieśniaka z papryczką i przyprawami. Spać chodzę koło 23.30.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w tym moim menu dzisiejszym nie miałam normalnie gdzie wcisnąć owoców bo rano do owsianki już dodałam tych chipsów bananowych.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, swietny pomysl. Jak bedziemy wklejac nasze menu to bedzie latwiej cos ,,sciagnac,, od siebie nawzajem :) To tez wkleje dzisiejsze menu: s: owsianka z kilkoma winogronami IIs: dwie kromki ciemnego chleba z wedlina drobiowa, pomidorem i salata, 5 nerkowcow o: zapiekanka z makaronu ciemnego i warzyw z odrobina sera zoltego, dwa korniszony p:kromka chleba z wedlina drobiowa, jog nat i platki owsiane k: ryba z trzema lyzkami kaszy gryczanej Nie mam twarogu, ale mam serek wiejski wiec zjem ze 100gr tego serka z jakims warzywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
dzięki Doti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Dziweczyny widzę, że Wy wcinacie nerkowce, a orzeszko ziemne przy naszym odżywianiu nie są OK?? bo ja czasami je wcinam. do którego posiłku najlepiej dołożyć orzeszki?? Lepiej wcinać je z rana czy wieczorem?? Dotychczas trenowałam między obiadem a podwieczorkiem, ale zastanawiam się czy nie przenieść treningu... umieściłabym go między drugim śniadaniem a obiadem, a surówkę którą kiedyś zawsze wcinałam do obiadu jadłabym na kolejnym posiłku. dobrze obmyśliłam? :) choć może surówka z twarogiem nie byłaby aż taka zła gdybym została jednak przy pierwszym wariancie ćwiczeń;) Dziewczyny, jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej jem orzechy włoskie do owsianki rano.Myślę, że ziemne też mogą być.:) A np. ulubiona wersja kolacji NAked to właśnie nerkowce z twarogiem.:) Mi się wydaje, że lepszy będzie trening między II śniadaniem a obiadem jeśli możesz przenieść bo efektywniejsze spalanie jest podobno do południa.:) Pewnie że surówkę możesz zjeść później.JA ostatnio jadłam surówkę z kiszonej kapusty ( uwielbiam ) z twarogiem na kolację.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
to tak uczynię jak mówisz, czyli trening po II śn jutro. zobaczymy jak mi jutro pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Pochwalę jutro wieczorem:) dodam, że mam ciężkie dni bo jestem przed @ i ciągle o jedzeniu myślę, choć zauważyłam, że po ćwiczonkach to nie mam ochoty zbyt jeść, ale jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizys krajst :D jak siedzialam i zamulalam przed kompem to nic nie pisalyscie..a teraz piszecie ze az sie kurzy:P postaram sie to ogarnac i dodac za chwile posta :P *o co kaman z tymi kodami :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Pisaczki:P odchudzaczko- aeroby spalaja ogolnie tluszczyk z calego ciala..nie ma opcji ze spalisz tylko z ramion:) a duzo masz tego tluszczyku? moze przeslij fote;) sam brzuszek starczy jak go trzymasz w palcach;) ale widze ze sie ruszylo cos:) OLE:D;) Ew. - pieknie ze laczysz hantelki z aerobem;) to najpewniejsza opcja na gubienie tluszczyku i ochrone miesni:) Nie przejumuj sie tym posilkiem - czasem nie mozna wszystkiego idealnie zorganizowac..wazne ze cos wszamalas :) i DOti ma racje- zjedz twarog;) kasza i rybica to posilek PO, natomiast kolacja to kolacja;) ( generlanie te posilki powinny byc dodatkiem do Naszych glownych ) Doti- Ciebie to tak przez kolano i rach-ciach po pupie!:D widzialam foty- Kochana, co Ty chcesz od tego ciala?:) swietnie wygladasz! i jakie miesnie brzuszka zaryswane:D brawissimo:P Super, ze je wyslalas bo teraz wiem co wiem:P tez zaluje ze mieszkam daleko bo bysmy razem tyraly uda:P ( Kochana, serio swietnie wygladasz i sie zastanawiam czy w ogole jest sens;)) A ile zajely CI lacznie te cwiczenia i skakanka, po ktorych mialas te bole? Kochane rozciagajcie sie zawsze po cwiczeniach..zawsze, zawsze..to tylko 10min a jest zbawienne.....polecam Wam tez dluzsze sesje rozciagajace, cos na wzor jogi:) jak znajde stronke, ktora kiedys mialam z asanami to Wam przesle;) Doti, zmiana cwiczonek tez jest wazna..cialo sie przyzwyczaja do tego samego wysilku i efekty juz nie sa tak fajne jak na poczatku..a te plytki to takie typowe aerobici- step-upy, step-touche itd, czy laczace jeszcze jakies cwiczenia podlogowe? Na modelowanie jak najbardziej jestes ready:) Ew. sluchaj sie Doti :D glikogen trza uzupelnic;) odchudzaczko- nerkowace rzadza:D Doti;) cwicz Kochana kiedy Ci najlepiej pasuje;) ja obralam sobie pore miedzy sniadaniem a drugim sniadaniem bo tak mi najlepiej..:) a co do tych 'dziwnych zestawow' posilkow ..to ja nie raz na silownie ( gdzie sa inni ludzie:P) bralam kurze bialka/tunczyka i banana i jadlam po treningu:D smakowo to ciekawie sie nie przedstawia ale pomyslcie jak pachnie hehe:D ...sie rozpisalam, ale pewnie i tak nie o wszystkim :( jak cos to dopisze:) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×