Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Ewelina to spokojnie do wakacji osiągniesz swój cel.:) Widzisz ile mi to zajęło.;) A moja najwyższa waga to było ok 84kg. JA jestem b.zadowolona z tego jak się teraz odżywiam. :) Zauważyłam właśnie wczoraj jak zjadłam I ś konkretne potem II ś też nie małe ( choć trochę na siłę ) i obiadek normalny to potem po południu czy wieczorem mogłam zjeść dużo mniej i w ogóle mnie nie ciągnęło do niczego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzaczko - jejku bardzo dużo tych ćwiczeń na raz. Nie wiem czy nie za dużo.. Naked jak myślisz ? Tak tak .... takie dziecko jest kochane i w ogóle mamy ubaw z tego jak coś powie bo już ładnie mówi.:P Tylko momentami to brak mi cierpliwości...;) A Ty to mało ważysz..A ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, ja wczoraj wlasnie zjadlam liczy podwieczorek, bo tylko kawalek pomarancza i 4 truskawki i jak przyszlam do domu to nie moglam sie najesc. A pozniej na zajecia poszlam z pelnym brzuszkiem i bylo nieciekawie. No i jak wrocilam do domu to bylam tak napchana, ze zjadlam tylko pol banana i dwie lyzki tunczyka, bo nie mialam miejsca w zoladku. Tez sie zajmuje maja dziewczynka, w tym miesiacu konczy 19 miesiecy. Jest przezabawna. Ostatnio jej ulubionym wyrazem jest ,,kupa,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to chyba lepiej zjeść w miarę na każdy posiłek żeby potem nie mieć takich akcji.Mnie to zawsze gubiło przy odchudzaniu.A jak cukier na poziomie to wystarczy trochę silnej woli i jest git.:) Dobrze mi się gada po jestem krótko po @ a jak będę przed to Wam będę smucić jak mi ciężko.:D Chciałbym już tak jak Naked mieć kontrolę nad swoim ciałem.;) Ale chyba jestem na dobrej drodze.:P A ile godzin dziennie się zajmujesz dziewczynką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chciala miec juz taka pelna kontrole. Na silna wole nie narzekam, bo jak powiedzialam,ze od 4 stycznie nie tkne slodyczy tak tez sie stalo. No oprocz kawalka paczka w tlusty czwartek, zeby tradycji stalo sie zadosc :) Opiekuje sie nia 9 godzin dziennie, czasami 9 i pol wiec dosc sporo czasu spedzamy razem :) Jest w czescie tak jakby moja, bo zajmuje sie nia odkad mialam 5 i pol miesiaca. Jestesmy najlepszymi przyjaciolkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że masz silną wolę.;) Więc na pewno osiągniesz cel.;) No to faktycznie ta malutka prawie jak Twoja.:) Moje dziecię teraz śpi bo już od 6.30 dziś na nogach.;) A ja zamiast prasować to buszuję po sieci. Ale nie długo wraca mężulek - lecę zatem dokończyć obiadek dla niego.;) Dziś mam aerobik.:B A jaką masz tam teraz pogodę ? U mnie aż 9 stopni było w południe normalnie wiosna tuż tużżżzz.....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaroszcze pogody, bo u mnie przed chwila padal snieg ! No nic ciagle czekam na wiosne i mam nadzieje,ze przyjdzie szybko i mnie nie rozczaruje. Moja dziewczynka tez spi codziennie po okolo 2 godziny, czasami dluzej a ja nie mam nic do roboty wiec tez siedze w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Doti ja mam tylko 163cm wzrostu. Nie mam dużo kilogramów do schudnięcia, gdyż odchudzam sie pół swojego życia. Ale pamiętam jak kiedyś ważyłam 65kg przez chwilę:/ a później przez długi czas 63kg. Teraz jest 59, a chcę chociaż 57kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Naked zrobiłam dziś sobie te placki z płatkami owsianymi z trzech białek.Dałam też trochę twarogu.Jadłam je z serkiem białym nat i dżemem wiśniowym własnej roboty.Pyszniutkie:) A smażysz to na odrobinie oleju tak ? Naked tak się zastanawiam czy nie za dużo tego białka dziś w moim menu : I śn - owsianka z orzechami,chipsami bananowymi i jabłkiem:P II śn - 3 kromki razowca z szynką i papryką i mandarynka O - surówka z pora, ziemniaki i 3 pałki z kurczaka czosnkowo - ziołowe ( pieczone w foli z Pomysłu na.;) ) P - godz 16.00 - 3 placki owsiane z serem białym nat i dżemem 18.00 - 19.00 - aerobik 19.30 - 1/2 puszki tuńczyka i banan 21.30 - plaster twarogu i kiszony ogórek ( rzeczywiście przypasował mi ten zestaw :P ) I chyba trochę za wcześnie te placki jadłam nie ? NA ile przed ćwiczeniami powinno się jeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu przepis na placek podobny z diety Dukana : placek sie robi tak : mieszasz lyzke otrębów pszennych z dwiema lyzkami otrębów owsianych,do tego jedno jajko(lub jak ktos ma klopoty z cholesterolem to samo bialko) i dodajesz łyzke serka homo (ale bez cukru ma byc) smarujesz patelnie(najlepiej teflonowa)oliwa no i tą mase formujesz na kształt placka i smazysz(a raczej pieczesz) i takie cos mozna jesc raz dziennie,wlasnie na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) odchudzaczko Ciebie jeszcze pomecze:) bardziej niz o to ile obecnie wazysz, rozchodzilo mi sie o to czy cos Ci ubywa:) Kochana, bo jesz duzo za malo a cwiczeniami pogarszasz sprawe.:( uwazaj na kregoslup bo o kontuzje starsznie latwo- a co robilas z tymi hantlami? nie chce CI tutaj prawic jakis kazan, ani sie wymadrzac..ale jestesmy jak rodzina juz prawie i chce Twego dobra:) to na koniec mozemy sie przytulic:P:P;) Ew. po treningu jak najbardziej wskazane jest uzupelnieni glikogenu wiec cukry proste ( oczywiscie w rozsadnych ilosciach) sa OK:) Doti- przed aerobami mi najlepiej sie jadlo na dwie h wczesniej:) przy treningach powinno sie jesc 2gr bialka na kg ciala...mysle ze nie bylo zle ale Kochana, wymeczyli mnie dzisiaj wiec nie jestem siur:P Jak o dzieciaczkach zaczelyscie pisac -sweeet:P U mnie dziisaj pogoda byla cudna i teraz nawet jak wracalam to juz bez czapki, rekawiczek, w jesiennym plaszczyku :D- CUD-MIOD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tam u Was dzisiaj ? U mnie całkiem ok.;) Byliśmy z małym na godzinnym spacerze - prawie wszystkie kałuże zaliczył.:P Teraz śpi a ja w tym czasie poćwiczyłam z 40 min.;) Zaraz go budzę i jedziemy do dziadków.:) Naked a myślałam właśnie, że Neit jest dietetykiem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked a gdzie Cię tak wczoraj wymęczyli ? :P Tak dużo tego białka ? A nie wystarczyło by mi tak z 80-90 g ? Tylko ile gram ma jedno białko z jajka ? Bo np cała puszka tuńczyka ma 130 g a ja wczoraj zjadłam pół puszki, 3 białka z jaj i mięsko z kurczaka.....więc trochę go było.:D U mnie też teraz CUD -MIOD :):):) 10 stopni :):):) MILEGO POPOŁUDNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:P Slonce wybylo to i jakos smutniej sie zrobilo:( Doti nie musisz jesc tych 2gr- poza tym Ty aeroby robisz, a zapotrzebowanie na bialko jest zdecydowanie wiekszy przy silowych:) Bialko ma ( z tego co pamietam, ale sprawdz mnie:P) 4-6gr czystego bialka- w zaleznosci od wielkosci jajka i zoltka. A co dzisiaj pociwczylas? Ja dzisiaj ( jak rzadko mi sie zdarza) wzielam sie za silowe na nogi:P poza tym sie intensywnie powyciagalam- mysslalam ze bedzie gorzej po takiej przerwie ale nawet nie bylo tak zle:) A Kochana, co do wczoraj to ..mam grupke znajomych, z ktora od Xlat tanczymy :) i tak staramy sie spotykac regularnie i sie 'wyluzowac':) odchudzaczko- juz nie bede marudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Cześć:D No co Ty Naked, nie marudzisz:) Machałam tym ciężarkiem we wszystkie strony i chyba za bardzo kręgosłup obciążyłam. Teraz jak będę machać to tylko przy pomocy bicepsa;P Jak już w przyszłym tyg pojade na stancję i dorwę centymetr to napiszę, czy coś mi tłuszcz spadł. Nie wiem, czy wskazane jest bym jadła wiecej, bo naprawdę...od stołu zawsze odchodze najedzona po posiłku. Moze ta kolacja nie za wielka u mnie... dzięki za uwagi:) Pochwale się jeszcze, że codziennie jem owsiankę w róznych postaciach, jest sycąca i pyszna:) ej, a dlaczedo u mnie nie jest tak ciepło...? to niestrawiedliwe:/ Juz wiosny czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- zmierz sie i Nam napisz:) mam nadzieje ze bedzie okej..ale obawiam sie o Twoj meta:(- no nic, licze ze bedzie ok a jak cos to bedziemy radzic:) przy machaniu napinaj brzuch, no i faktycznie- nie rob nic 'przez placy':) a u Ciebie nie jest cieplo? u mnie wzglednie ale slonca nie bylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkowaaaaa
Do NakedTruth Proszę napisz co sądzisz o orzeszkach ziemnych czyli fistaszkach? Pytam ponieważ zajadam się nimi namiętnie a nie chciałabym przytyć:( Czy Twoim zdaniem powinnam sobie odpuścić ten smakołyk? Proszę napisz jakie jest Twoje zdanie? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dopiero skonczylam cwiczyc, 20 minut hantle i 20 minut orbiego, a 10 to rozgrzewka i rozciaganie. Nawet kolana mi sie spocily ;) Chyba u mnie w salonie jest po prostu za goraco. Naked, rzucilabys okiem na moje dzisiejsze menu ? s: owsianka z polowka jablka i cynamonem IIs: dwie kromki chleba z wedlina drobiowa i pomidorem, 5 nerkowcow o: piers z kurczaka i brokula zrobione na parze z brazowym makaronem p: resztka piersi i makaronu z obiadu trening pol banana, i zaraz zjem pol puszki tunczyka k: serek wiejski z rzodkiewka i szczypiorkiem U mnie dzisiaj rano bylo tak goraco, ze musialam rozpinac kurtke a i tak sie okropnie spocilam. Weszlam do domu i zaczelo lac i tak do tej pory leje :( Naked, nie wiedzialam,ze jestes tez tancerka :) Ty to musisz miec naprawde fajne cialko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Naked cos mi sie przypomnialo. Mialam sie Ciebie o cos zapytac. Wczoraj przeczytalam gdzies jak Borsuk radzil jakies dziewczynie,zeby na kolacje jadla bialko plus tluszcze, bo podobno spowalnia to przyswajanie bialka w nocy. Ty pewnie wiesz o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszkowa- orzeszki i wszystko inne mozesz wcinac bez obaw utycia do momentu kiedy nie przekroczysz swojego zapotrzebowania:) no i zdrowy tluszczyk jest lepszy niz czipsy :) Ew- JAKI PIEKNY TRENING I JAKIE PIEKNE JADLO :D:D:D B O M B A !!:D Nie wiem, ale nie pisalam Wam chyba czemu polaczenie silowego z aerobami jest taaak fajne ( Ew. super ze tak trenujesz:) ) ...porzadne silowe uszczuplaja zapasy glikogenu i gdy pozniej robimy cos aerobowo to atakowany jest od razu tluszczyk:) Ew. jak pamietasz- przed treningiem unikamy tluszczu bo spowalnia wchlanianie bialka a wtedy chodzi Nam o to by bialko dotarlo od razu do miesnia...przed snem jest zupelnie odwrotnie- dbamy o to by bialko uwalnialao sie dlugo i stanowilo dobra ochorne dla miesni- stad polaczenie go z tluszczami jest ok:) Kochana-zadna ze mnie tancerka:P..to tylko takie niespelnione marzenie:P i bardziej niz w towarzyskim , odnajduje sie w 'ulicznym stylu':P chociaz, Kochane, jesli nie znacie salsy to polecam goraco! tak cudownie mozna sie kuprem namachac:D w ogole wszelkie latino sa extra:) a zgadzam sie ze tancerki maja swietne cialka ..i te przeprosty :D Ew. ja swetnego cialka nie mam bo w przeszlosci sie tylko miesni pozbywalam:) jeszcze troszke przede mna:) Ale jeszcze raz- swietny trening i swietne jadlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, nawet nie wiesz jak sie ucieszylam z Twojego komentarza :) Czyli jednak czegos sie od Ciebie nauczylam od zdrowym odzywianiu.Mam nadzieje,ze teraz bede poglebiac swoja wiedze i nie wroce juz do odzywiania sie smiecikami typu fast foody. Z chcecia bym sie zapisala na takie zajecia z tancami latynoamerykanskimi, ale u mnie wszedzie daleko a nie mam samochodu i nie chce naduzywac uprzejmosci mojego narzeczonego, bo i tak czesto wozi mnie do i z pracy. Poszukam sobie takich zajec w Polsce, bo u mnie w miescie jest wszedzie blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. :):) tez nie lubie wykorzystywac innych i w ogole mam problem z proszeniem sie o cokolwiek:) a to jednak wracasz do PL? na bank znajdziesz jakas szkole i jesli Twoj partner ma wyczucie rytmu to sie zakochacie w tancu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina też uważam że super jedzonko i ćwiczenia wogóle.;) A ja dziś robiłam siłowe na nogi z tej gazety Super Linia - ćwiczenia podane przez trenera osobistego A.Muchy -Piotra Łukasiaka :P Najpierw było rozgrzewka z 10min potem 3 serie po 20 powtórzeń każdego z 6 ćwiczeń i na końcu trochę rozciągania. Czyli po takich siłowych najlepiej jeszcze jakieś aeroby robić ? Czyli mogę jeszcze ze skakanką jak coś powalczyć po takich seriach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to też bym chętnie poszła na takie tańce - latino mi się b.podoba ale u mnie nie ma możliwości niestety. Co do orzeszków to najbardziej kaloryczne są włoskie ( moje ulubione ) bo jeden ma 25kcla a pozostałe ok 5kcal.;) A dziś sobie zrobiłam również pysznąąąą szybkąąa owsiankę - zalałam wrzątkiem jak zwykle płatki z orzechami włoskimi :) i jak napęczniały dodałam 3 kostki gorzkiej czekolady które zaraz się roztopiły i miałam czekoladową mniaaam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti hej:) Doti a co za cwiczonka robilas? bo ja dzisiaj tez silowy odwalilam i pozniej nawet mi sie nie snilo o jakimkolwiek aerobie ( do tej pory czuje czworoglowy i posladki:))...generlanie pamietasz jak CI pisalam ze jak sie robi cos silowo na nozki to aero poznie niewskazne jest bo je forsujesz. Ale ogolnie po silowych na gorne partie, aero sa jak najbardziej okej:) Doti, Ty masz pewnie za daleko z dojazdami, co? sama moze sprobuj jakies filmiki polukac i potanczyc...tak tez sie da:) ja sie moje hh z teledyskow uczylam:) Ja jutro tez mam czekoladowa owsianke:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to były takie ćw: 1. Nozyce 2.Unoszenie nóg w siadzie na boku 3.Umoszenie ugietych po kątem prostym nog przy oparciu na przedramionach 4.Naprzemienne wymachy 5.Unoszenie tułowia 6.Wymachy nóg w leżeniu na brzuchu. No i jak przed tymi ćw w zeszłym tyg poskakałam na skakance to mnie bolały własnie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti to sa cwiczonka bardziej na brzusio i pupe niz na same nogi.:) i ja ich do typowo silowych bym nie zaliczyla... ja dzisiaj np. robilam z hantelkami przysiady, wykroki, wymachy, rozne sciskania i po pol h ledwo chodzilam-do tej pory je czuje. kazde cwiczenia, w ktorych masz dodatkowe obciazenie zaliczalabym do silowych. a nozki mogly CIe bolec bo sama pisalas ze skakanka CIe jeszcze meczy wiec dodatkowe cwiczonka 'po' tylko bol sprawily:) wlasnie jak pisalam CI o tych obciazeniach na kostke to z mysla o wykonywaniu takich cwiczen jakie tutaj przedstawilas:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie.;) Bo widzisz ja dopiero poznaję znaczenie słów : siłowe,aeroby,interwały itp. To w takim razie jak takie ćw robię to tak jak w dni aerobikiem nie muszę mieć tyle tego białka? Kurcze bo już się pogubiłam trochę....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×