Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Doti, nie ma za co:) zawsze Cie sprowadze na wlasciwy trop, w miare moich mozliwosci afkors:P Kochana, tego bialka nie mialas wtedy zbyt duzo- nie martw sie:)..bialko jest potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) odchudzaczko- (mialam to napisac wtedy ale zapomnialam:P) ja kiedys tez uwazalam ze najadalam sie tym co jadlam:) uwierz mi, ze potrzebujesz wiecej kcal i Twoj organizm CI za nie podziekuje odpowiednio i spali tluszczyk:) teraz jesz bardzoo malo i cwiczysz jeszcze wiec nie wiem czy do 1000 dochodzisz- w taki sposob zwalniasz meta bo spalasz miesnie - organizm tluszczu nie tyka bo wie ze musi go zachowac bo Ty mu nie dasz odpowiedniej ilosci kcal:( PS. ja przed chwila zjadlam jako potreningowy, caly wog grycznej z pucha tuny z koncentratem pom (do smaku:P) i banana z jogo:)- kiedys po takiej dawce cwiczylabym kolejna godzine w obowie ze mi sie odlozy w boczkach-a to Kochana tak nie dziala:) przemysl to sobie..no i teraz to juz chyba marudze ale zaczelam sie martwic o CIebie:( przytulam i sie nie gniewaj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Naked, dobrze,ze napisalas,zeby nie robic cwiczen aerobowych po cwiczeniach silowych na nogi, bo tego akurat nie wiedzialam. Czyli dwa razy w tyg bede cwiczylam gorne partie ciala i pozniej orbi a raz dolne i wtedy zero aero, bo najbardziej mi zalezy na zlikwidowaniu buleczek,ktore teraz mam zamiast rak ;) Powiedz dziewczynom z tego forum,ze tyle jesz po treningu to Cie na stosie spala i nazwa czarownica, bo po treningu powinno sie jesc lisc salaty i lyzeczke serka wiejskiego light :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja jak czytam na forum co nie które jedzą.....ehh DObrze, że my mamy to za sobą.:P Ewelina widzę że wzięłaś się na poważnie i odpowiednie odżywianie i za trening.) Super ;) Ja dziś mam aerobik.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D:D Ew. zapomnialam dodac ze nie zamierzam juz nic jesc -myslisz ze teraz znajde akceptacje tutaj ? :D:D:D:D (zartuje sobie..zeby nie bylo;]:P) Kurka, jak mnie muly bola-przegielam wczoraj:/ ide je rozchodzic troszke- zajrze do Was Kochaneczki pozniej:) milego dzionka ,przyjemnych treningow i smacznego jadla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, mysle,ze teraz powinnas zjesc jeszcze kg cukierkow i kilka paczek chipsow a potem zrobic glodowke tygodniowa i wtedy juz bedziesz naprawde cool ;) Ja tez pojde na spacerek, jak dzidzia wstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, za kilka godzin bede dumna wlascicielka pierwszej odzywki bialkowej w moim dotychczasowym zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked, no co Ty nie marudzisz:) ciesze się że dajesz mi wskazówki. wiesz co, liczyłam kilka razy ile zjadałam kalorii i wychodziło mi ok 1700. dziś wykombinowałam centymert, zmierze się jutro rano i to bedzie chwila prawdy dla mnie, aż się boję. chciałabym by było chciaż troszke mniej w tych centymetrach. u mnie wczoraj było 2 stopnnie ciepła, czyli zimno było:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja ważę już ponad 66 kilo...Ze względu na wyjazd i zmęczenie miałam 4 dni przerwy w cwiczeniach. No i trochę w zdrowym odżywianiu...Dziś pierwszy raz idę biegać:)Codziennie spożywam ok. 1800-1900 kcal. Napiszę jutro jak mi się biegalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, odebralam moja odzywke. Jest o smaku pomaranczowym...mam nadzieje,ze bedzie smaczna :D Tylko jeszcze jedno pytanko. na tej odzywce jest napisane,zeby porcje 30g w tym 23g bialka pic nawet 3 razy dziennie. Ale ja chyba az tyle nie potrzebuje co ? Rozmawialam dzisiaj z kolega,ktory uzywa tej samej odzywki i on mi polecic picie dwa razy dziennie w dni treningu i raz,gdy nie trenuje, ale nie wiem czy pic ja w dni beztreningowe. Co sadzisz? I jeszcze jedno. ona ma az 110kcl w porcji wiec czy powinnam sie jakos bardziej ograniczyc z kcl czy to 110kcl mi nie zaszkodz? Pisza aby rozrabiac ja z woda badz mlekiem (wiecej kalorii :P) ale czy w takim razie powinnam uzywac normalnego,nieodtluszczonego mleka czy takie light (1,5%) jest w porzadku? Sorki,ze tak Cie zasypalam pytaniami,ale jestes dla mnie autorytetem w dziedzinie odzywiania i cwiczen :) Zreszta na pewno to juz pisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew.- ja CIe krece..teraz to Ty jestes hop-siup do przodu:D Kochana rzadzisz na podworku:D napisz koniecznie jaka jest w smaku bo czytalam ze jednak nie za dobra , ale to pewnie kwestia gustu:) Ew. tez wlasnie wczytywalam sie w rozpiske z tylu i nie przejmowalabym sie tymi kcal absolutnie- to jest samo bialko, ktore jest potrzebne dla miesni:) jadlabym w dni silowe przed i po...w dni aerobowe skupilabym sie na naturalnych zrodlach a w dni odpoczynku w ogole o niej zapomniala:) i na mleko rob spokojnie:) a na ile ml plynu sie to rozpuszcza?czy to jest dowolnosc wlasna? a to 7gr to co to jest w skladzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko Ty na Biegunie jestes? u mnie to juz wiosennie:P napisz jutro:) Aggus- Ty tez pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, pozostale 7 g to 2 g wegli, 1.5g tluszczu, 2 g cukru i odrobina cholesterolu (tak jest napisane wskladzie) troche sodu i potasu. A w dalszym ciagu powinnam wypic takiego drinka i zjesc np. troche brazowego ryzu czy tylko sam drink ? I tez tak okolo 1-2 godzin przed wysilkiem ? Opisze jutro moje doznania smakowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aHHa:P co do mleka to wybieraj to posrodku:) czyli 1,5-2% ..mysle ze bedzie git:) Ewus (moge tak w skrocie?:P w zasadzie na moje Eweliny wszystkie, mowie Ewa..wiec jesli nie masz nic przeciwko:P) jesli chodzi o posilek przed i po to wegle koniecznie dodatkowo do odzywki:) tzn po od razu odzywka z owocem jakims ( tutaj chyba z pomaranczaL najlepiej:P)a za jakis czas niedlugi normalnie wegle:) co do posilku przed to zjedz sobie normalny posilek na 1-2 h rzed ( taki z weglami) i wypij ta odzywke..mysle ze jak ja dziabniesz nawet na pol h przed treningiem to nic sie nie stanie:) opisz koniecznie:) a jutro jaki masz plan treningowy? (konkretnie o cwiczonka mi chodzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
no chyba prawie na biegunie:) mieszkam w War. - Mar., a Wy gdzie, że u Was tak ciepło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Nasza Naked ja mam do Ciebie jeszcze pytanka.. jak robię np tylko aeroby to okołotreningowo powinnam wcinać węglowodany głównie? i w tedy musi to być koniecznie np biały ryż niż brazowy, tak?? a przy siłowych to wcinam i białka szybkoprzyswajalne i węgle, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko - ja z centralnej ..:) Kochana z aerobami jest tak ze je sie wg diety, czyli wg tego jak CI tam pasuje i jest wygodniej o danej porze..z tym ze ja osobiscie nie wyobrazam sobie biegania bez wczesniejszego dostarczenia energii( czyli wegle zlozone -najlepiej bo sie uwalniaja powoluku) ...natomiast po nie wyobrazam sobie nie wciac bialka i czegos z wysokim ig (czyli tutaj cukry proste)zeby glikogen uzupelnic . ale to jest tylko moj poglad i wiem ze na mnie najlepiej dzialal:) czytalam tez o przypadkach kiedy to dziewczyny rano , po przebudzeniu spijaja odzywke , ida biegac i pozniej jedza normalne sniadania i byly zadowolone z efektow:)- ja bym padla:P przy silowych wegle przed i po , tak samo bialko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
pomieszałam hmmm po awero głównie białka, chyba ... no. :D mózg mi się lasuje od ślęczenia przed kompem cały dzień hehe:) no dobrze, a teraz pytanie:) załóżmy że chcę poskakać na skakance, ale nie mam w domu już żadnego białka takiego jak trzeba, to lepiej nie skakać? czy lepiej poskakać mino tego, że później zjem nie to co powinnam?? jak ide spać i nie mogę zasnąć, bo burczy mi w brzuchu to jest źle, czy bardzo źle?? hehe ja to mam poczucie humoru:) teraz mi nie burczy, ale kiedyś mi się tak zdazało, a za młodu to było u mnie normą. Wiecie co dziewczyny... boje sie jutrzejszego mierzenia, bo jak się okaże, że nic nie schudłam, to już nic mi nie pomoże i pójde na bal z tłuszczem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zes mnie odchudzaczko pod murem postawila z ta skakanka:P teraz nie ciwczylabym w ogole;P znam swoje mozliwosci i wiem ze skakalabym 'na calego' a ze teraz zalezy mi glownie na miesniach to raczej bym odpusciala:P te posilki okolo staly sie dla mnie bardzo wazne bo kiedys robilam zupelnie inaczej i w efekcie potracilam tylko kupe miesni...a taka skakanka 'na calego' to ladny spalacz:) BARDZO ZLE;] Doti miala taki sam problem na poczatku topicu:) ( wlasnie DOti, jak u CIebie?:) ) ...jak nie dojada sie w ciagu dnia to tak jest , niestety:( oj odchudzaczko- pisz Kochana juto te wymiary a ja w razie czego, juz zaczynam szykowac kazanie:P..nie no zartuje oczywiscie, bo mimo wszystko ludze sie ze bedzie okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- naskrob cos jeszcze i wejdziemy w polwiecze:D:D a co Ty tak na kompie dlugo robisz?;]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
mgr'a dziergam, juro też będę pisała cały dzień pewnie. moja mama zaczęła ćwiczyć, nie je słodyczy już drugi tydzień i je 5 razy dziennie. Naked a jak to jest z tym metabolizmem. To, że przykładowo chodzę często do kibelka to oznacza, że mam dobry metabolizm, czy to sie raczej w tak prosty sposób nie wiąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked a ja ten bal mam w połowie kwietnia, więc zostało mi już tylko półtora miesiąca. dwa miechy za mną a tu praktycznie nic chyba, tzn jutro się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ja jestem trochę załamana...Myślałam, że ten skok wagi jest chwilowy...A tu nadal 66,9. Tak szczerze to nie spodziewałam się tak szybkiego wzrostu wagi - na początku miesiąca ważyłam 64 kilo. Czemu tak mi ciężko...? Może po prostu za duże porcje jem? Jak patrzę na moje koleżanki, to widzę, że jedzą co prawda wszstko i nie zawsze zdrowo, ale najadają się mniejszą porcją, a ja muszę szybko szukać innego zajęcia, żeby nie myśleć o tym, że bym coś jeszcze wszamała. Nie czuję się dużo grubsza - tylko w udach przybył mi 1 cm, no i boczki bardziej wyłażą:/ Wieczorem jadłam fasolówkę (zupa=dużo wody). Biegałam ok. 50 min, ale nawet nie byłam zmęczona. Albo muszę podkręcić tempo (nie chcialam przesadzić po 4,5 mies. przerwy), albo po bieganiu jeszcze coś poćwiczyć - np. hantelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Naked, to przed treningiem zjem sobie jogurt z platkami owsianymi i wypije sheka a po wypije sheka i zjem troche kaszy gryczanej albo makaronu brazowego. Dzisiaj bede cwiczyc silowe na gorne partie ciala tak z 20 miut i pozniej znowu 20 minut na orbim. I w ogole to bardzo mi sie sposobalo rozciaganie, tak sie zastanawiam czy sobie nie robic 8 min stretch codziennie tak dla zdrowka :) W niedziele sie zwaze i zobacze jak sytuacja wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked właściwie nic mnie mniej w tych moich emtymetrach (tylko w pupie 7mm mniej, ale ja i tam mam za małą w stosunku do reszty) załamka ide beczeć chyba ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Naked zapodaj maila to prześlę Ci foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) odchudzaczko-przeslalam Ci adres na miala:P metabolizm to przemiana jedzenia w energie a to ma sie nijak do trawienia:) zasda jest taka-jesz zgodnie z zapotrzeowaniem-utrzymujesz wage 10-15%mniej-chudniesz zdrowo lezac obcinasz duzo za duzo kcal-poczatkowo chudniesz, pozniej waga stoi a pozniej zaczynasz tyc od minimalnie wiekszej dawki jedzenia-podejrzewam ze jakbys przestala cwiczyc to zaczelabys tyc:( jedzac duzo za malo, spowolnilas sobie proces przemiany i zaczelo si odkladanie:(-pisalam o tym wyzej co do Mamuni-to super ze zaczela cwiczyc:) Ew.:) stretching jest swietny-ja go uwielbiam i czesto robie sobie takie 45minutowe sesje:P mam pozniej 5cm wiecej:P...w ogole do niektorych figur potrzebna jest taka sila miesni ze sobie nie wyobrazasz:) napisz pozniej jak bylo:) Doti?jak Kochana zyjesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggus- Kochana ja CI juz nie potrafie pomoc, bo w ogole nie sluchasz...przysiadz sobie na spokojnie i zastanow sie po co to wszystko robisz- znowu chcesz sie zaorac jedzac to co jadlas czyli nawet te mniej niz 2000...Twoj organizm potrzebuje wiecej! pisalam- zacznij jesc wiecej, zgodnie z zapotrzebowaniem i cwicz wtedy--nawet kosztem glupiego kilograma, dwoch..pozniej meta by Ci sie tylko ustabilizowal i jadlabys normalnie, cwiczyla i chudla...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×