Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Zacznę od tego że dziś na wadze 68 kg więc się cieszę:) ( bo to już 4 dzień @ ). Naked - dziękuję Ci bardzo bardzo.:) Ale nad nogami jeszcze chcę popracować aby do lata założyć rozm 38 dołem.;) Skoro piszesz że jestem ready do modelowania to super. W zasadzie to cieszę się że jest już rozm 40 a nie jak kiedyś 42-44 i też się zdarzyło 46 o zgrozo.... Ta skakanka z ćwiczeniami zajęły mi z 40min.ALe chyba skakana mnie za bardzo męczy no nie wiem. Na tych płytkach mało jest step-up, step-touche.Jedną ma T.Webb chcę mieć takie ciało i tam jest 2 x15 min w tym z hantlami, podłogowe. Druga to z Vity na wyszczuplenie nóg to są z krzesłem , podłogowe i trzecia to z gazety na pupę.;) ( ale do niej jeszcze nie ćwiczyłam ). Dziś też chcę coś ćwiczyć.Przeglądałam ten atlas ćwiczeń ale jeszcze się nie łapię w tym.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na basen mogę pójść dopiero za 3 tyg bo leczę infekcję.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile wypijacie codziennie wody ? Ja się staram dużo ale nie zawsze uda mi się 1,5l wypić samej wody bo płynów raczej tak.:) I zastanawiam się nad kupnem jakiejś książki kucharskiej dietetycznej.Polecacie może coś? Neit kiedyś chyba pisała coś o tej książce Atkinsa ale nie pamiętam... Dobra mykamy z młodym na spacerek. Miłego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Naked, ciesze sie,ze juz Ci zdejma ten gips, ale mam nadzieje,ze nas kompletnie nie opusciasz? :) Nie zjadlam wczoraj tego serka, bo po prostu bylam zbyt pelna, ale teraz bede sie staram zjesc choc z dwie lyzki. Doti, ja staram sie pic 2 l wody i na ogol mi sie to udaje. Od dawna nie pije czarnej herbaty, czasami zielona badz czerwona badz roibos. Najgorzej bylo jak sie przeziebilam w tamtym tygodniu, bo w ogole nie mialam ochoty na zimna wode, ale troszke sie pozmuszalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam wczesniej napisac,ze ja mam fajna ksiazke kucharska ,,Low carb cooking,, Robilam raz omlet z tej ksiazki i cala rodzina sie zachwycila. Tylko jest to omlet z krewetkami,ale na pewno mozna to zastapic szynka czy warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej :) To ja- szczesliwa posiadaczka nogi bez szyny LOL :P ( troszke mi stopka zdechla ale doprowadze ja do stanu uzytkowania:P) I nie mam zamiaru Was opuszczac;) Doti- Ty zupelnie nie wygladasz na 40..zupelnie;) jestes jednym, wielki miesniem i to pewnie stad ten rozmiar:D Kochana czemu CIe skakanka nie zmeczyla? Czyzbys sie nie starala?;] Ja swego czasu 1000przeskokow na rozgrzewke robilam..na rozgrzewke-zaznaczam...Kochana tym bardziej zaluje, ze nie mamy mozliwosci cwiczyc razem sesese:P Musisz sie my Dear, bardziej postarac- bo skakanka wypaca ostatnie poty- zreszta pewnie odchudzaczka sie ze mna zgodzi bo tez skacze;) ( a tak na marginesie..nie robimy aerobow przed silowymi cwiczeniami bo pala sie wtedy miesnie;)) Doti, jak bedziesz w GoS to rozejrzyj sie tez za takimi obciazeniami na kostke ( tez zamiaruje cos takiego sobie kupic) przez co mozna fajnie pupe rzezbic i nozki;) A myslalyscie kiedys o pilce? Takiej duzej? Ona tez potrafi niezle zmeczyc i daje sporo mozliwosci;) Infekcje podlapalas?:( przez basen? A co do wody, to ja od zawsze duzzzzoooo pilam ( kiedys nawet mam mnie do lekarza zabrala z tego powodu) ...i u mnie dziennie wychodzi tego strasznie duzo- ze 4 litry to na bank:P raczej nie pijam herbat, jedynie co to kawe jedna i kakao:P Mgielka u siebie na topicu ma fajne przepisy..takie pyszne i zdrowe w wiekszosci;) Ew. a Ty juz dlugo na emigracji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, juz ponad 4 lata w Irlandii a wczesniej bylam tez przez jakis czas w Niemczech i Norwegii. I po tylu latach naprawde mam juz dosc. Ciesze sie, ze juz sie pozbylas tej szyny. Myslisz,ze dlugo zajmie Ci powrot do formy sprzed zwichniecia? Tez mam skakanke w domu, moze zaczne na niej skakac zamiast jezdzic na orbim, bo troche mi sie to nudzi. Moze bede robila taki 10 minutowy trening interwalowy na skakance 30s wolno 10s szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooo :):):) To super, że już bez szyny.:) :):) Ale pewnie powoli będziesz wracać do swej aktywności co ? Fajowooo, że nas nie opuścisz.;) Jeden wielki mięsień- hehehehe dobre,:P Kurcze może to od tego że w dzieciństwie sporo skakałam w gumę.;) A w ogóle to za dziecka byłam za chuda...Dopiero przez dojrzewanie i siedzący potem tryb życia się roztyłam. JA napisałam że skanka mnie właśnie strasznie zmęczyła ...Ja ledwo 200 lajkoników zrobiłam wtedy i mnie stawy bolały.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to dziś już jestem po treningu.:) Trwał w sumie 40 min.Najpierw 10 min rozgrzewka ( taniec, bieg,trucht, podskoki, ) i z gazety super linia 3 serie po 20 powtórzeń 6 różnych ćwiczeń na dolne partie ciała i na końcu 10 min rozciąganie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moj blad- Doti zwracam honor;) Moje Kochane, nie mialam zamiaru nigdzie znikac..pisanie z Wami to czysta przyjemnosc a az tak napietego grafiku nie mam by chociaz raz tutaj nie zajrzec ( taa, tylko raz to sie nie da tutaj zagladac:P..lekko sie uzaleznilam:P:P) Lekarz powiedzial, ze dwa tygodnie bede przyzwyczajac kostke do ruchu ( prawie w ogole jej nie czuje, jest taka nieobecna...o obracaniu wokolo nie mam co myslec na razie, palcami ledwno co ruszam- nie da sie tego chyba opisac dobrze:P) Wiec Ew. na ten moment wolno kustykam, a o bieganiu jeszcze snie:P Doti jak swtay bola to nie ma co skakac..(naskakalas sie w gume juz:) a mialas taki gang podworkowy? bo ja tez skakalam i w gum ei w skakanke i zawsze sobie mistrzostwa robilismy:P:P) I sie Kochana nie smiej bo genialnie wygladasz:D Ew. co Ty w takich rozjazdach?:) jestes dwa lata starsza a juz tyle swiata poznalas;) Wracaj :D ( chociaz np. w moim miescie nie ma czego szukac:/) Kazdy aerob na dluzsza mete jest nudny;) Takze sobie urozmicaj- raz orbi, raz skakanka i zacznij od 2/2:) to jest najprostsze mimo tego ze trwa dwie minuty:) pozniej z czasem, skraca sie czas przerwy itd. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze, Doti juz obrobiona ze wszystkim- z Maluchem na sparku bylas, obiadek pewnie juz zrobilas a i nawet pocwiczylas:D zajrze do Was pozniej i mam nadzieje ze frekwencja bedzie rownie zaskakujaca jak wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
cześć dziewczyny:) dostałam dziś @ i czuję się jakby mnie det normalnie przejechał, zawsze mam tak pierwszego dnia, mam nadzieję, że jutro bedzie już lepiej. nie mam siły nawet na małe ćwiczenia. kiepsko. Naked prześlę Ci fotki swojego tłuszczyku za kilka dni, bo teraz to wiadomo... Doti jadło prześlę jutro bo nie mam nawet siły myśleć, OK? a tak w ogóle to gratuluję tych kilogramów, super:D a Ty Naked dochodz do formy, jak będziesz już ćwiczyć całą parą to i my będziemy się bardziej mobilizowały:) Ewelina a Ty za granicą to już na stałe zostaniesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, biedulko. Nawet nie wyobrazam sobie co czujesz, bo odpukac, nigdy nic sobie nie zlamalam ani nie skrecilam. Za to moj brat nadrabia za cala rodzine i dopiero niedawno wyjeto mu srube z lokcia po tym jak sobie zlamal bardzo powaznie i mial robiona operacje. Nie wiem czy dam rade tak skakac na tej skakance przez 2 minuty na pelnych obrotach :) Sprobuje. odchudzaczko,planuje wrocic za kilka miesiecy,bo juz mam dosyc tej ,,tulaczki,,. Okropnie tesknie za rodzina i krajem, choc wiem,ze jak wroce to pewne rzeczy beda mnie irytowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked wowooo to Ty pijesz jak smok.:P Chyba ciągle masz przy sobie szklankę z wodą co ? A jaką piłkę dokładnie masz na myśli ? ;) W senie co się z nią robi ? Niestety ja zawsze po basenie mam jakieś przypadłości dlatego pomimo że lubię pływać to teraz miałam taką długą przerwę.Teraz jak byłam u gin to mi przepisała coś "po basenie " i mam nadzieję że będzie pomagało i nic się nie przyczepi.;) Zaglądam czasem na ten topik do Mgiełki.;) Myśmy w 4 z dziewczynami miały długą fazę skakania w gumę ale mistrzostw nie robiliśmy.;) No i ten dzisiejszy mój trening był chyba niezły bo mokra byłam jak po aerobiku.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Odchudzaczko.;) Menu to napisz czaseemm jak tylko masz ochotę oczywiście.;) Masz rację NAked nas jeszcze bardziej zmotywuje choć mnie motywuje cały czas.:P Ale w zeszłym tygodniu jak byłam przed @ to też nie miałam na nic ochoty więc Cię rozumiem. JA to w ogóle uwielbiam czas zaraz po@ bo brzusio malutki i samopoczucie rewelka. A ja chyba zaraz pójdę spać bo dzisiejszej nocy bbb. się nie wyspałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- trzymaj sie tam i badz silna..kilka dni i po krzyku:) Ew. ale diwe minuty masz na ustabilizowanie tetna:D duzo prostsza opcja niz krotsze interwaly;) Kochana, a Ty tam jestes z familia w dosc duzym skladzie, prawda?:) Biedny Twoj brat:(..ja to pikus przy nim Doti- pije jak smok a sikam jak kobyla:D butelki z woda to moje najlepsze przyjaciolki:P CO do piki to chodzilo mi o taka duza, duza:P na prawde mozna fajne cwiczenie z nia wymyslec, a takie utrzymywanie rownowagi na niej, sweitnie brzuszek mobilizuje do pracy;) mozna ja posciskac udami, poprzenosic na lezaco na boki przy pomocy nozek..takie zabawy:P Eno to gites sobie trening zrobilas:) pot jest idealna miarka:) Jak tylko wroce do wyciskania z siebie potow to nie omieszkam poznecac sie nad Wami wirtualnie:D teraz to mi sie cos nie podoba w tej kostce i nie wiem czy to fakt czy tylko jakas panika mi sie wlacza:/ ah i miesni lydek prawie nie mam:(...no ale nie ma co 'plakac' tylko sie kurowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, jestem tu z siostra i narzeczonym,ale narzeczony jest Irlandczykiem wiec nie zawsze do konca rozumie moja nostalgie. Doti, ksiazka jest po angielsku, ale ja zawsze moge przetlumaczyc przepisy :) Jesli powiesz mi jakie przepisy Cie najbardziej interesuja (mieso, wegetarianskie, przekaski, desery) to postaram sie cos interesujacego znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew.- jesli moge sie wtracic- to ja poprosze o deser na bazie orzechow/gorzkiej czeko:P i przekaski jakies smaczne tez mozesz wrzucic:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, dopiero teraz sprawdzilam topik. Postaram sie wrzucic jakies przepisy dzisiaj wieczorem :) Ide sie spotkac z kolezanka na kawe. Przed chwila zjadlam spory obiad wiec latwiej bedzie zrezygnowac z ciasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ewelina mnie by też interesowały desery i mięsko jak coś.;) Myślę, że moje dzisiejsze menu było w miarę zdrowe ;) : ś - 3 krom razowca( z masł) z wędliną i pomidorem II Śn - jog nat z płatkami jęczmiennymi,rodzynkami + jabłko O - ryba ( sola) zapiekana z brokułami i pomidorami z makaronem pełnoziarnistym P - kisiel o smaku ban-cytr z morelami suszonymi ( 5szt) i migdałami ( 5szt) - całkiem nie zły muszę przyznać.:P K - jajecznica z 2 jaj z papryczką. Jak zgłodnieję to jeszcze zjem sobie nieco twarogu i kiszonego.;) Dzisiejszy fitness : zakupy i sprzątanie chałupy ( nawet mycie okien ) .:P Chciałam poćwiczyć ale normalnie nie było kiedy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co chciałbym umieć kręcić hula-hop ale nie wychodzi mi.... A Wy umiecie ?;) NAked - powiedz mi czy Ty najadasz się do syta podczas posiłków czy jednak odchodzisz od stołu nie do końca najedzona ? I popijasz podczas posiłków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Doti widze ze Twoj ulubiony zestaw to twarog plus ogor:) Hula-hop:D ja nie mam do niego cierpliwosci..w tamte wakacje uparlam sie ze bede krecic duzej niz 10min ale nic z tego mi nie wyszlo..probuj DOti znalezc swoja metode na niego- mnie najlepiej wychodzilo jak sie tak gibalam w przod i tyl ( nie na zasadzie krecenia) ...nawet nie wiem jak to sie powinno dobrze robic. Kochana ja jem raczej wolno ( nie dlatego bo tak trzeba tylko dlatego ze lubie) wiec raczej sie najadam:) poza tym staram sie jesc tak by sie zasycic jednak:)...i tutaj podziwiam za ten kisielek (bo ja jak nie sypne czegos porzadnie do niego to po 15-30min jestem glodna) Popijania sie oduczylam:) Dziewczyny bylyscie kiedys u dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzegladam przepisy jutro jednak, bo dopiero wrocilam do domu. Jestem z siebie bardzo dumna, bo poszlam z kolezanka na kawe i ona zjadla wielkie tiramisu, pozniej poszlysmy do pubu gdzie ona wypila piwo a ja wode a na koncu jeszcze poszlysmy do mcdonalna gdzie ona zjadla frytki i cheeseburgera a ja nic :) Mialam dzisiaj dluga przerwe w jedzeniu, ale nawet po powrocie do domu nie rzucilam sie na nic tylko grzecznie zjadlam serek wiejski :) Naked, ja nigdy nie bylam u dietetyka i chyba nie pojde, bo wiekszosc poleca hurtowo diety 1000 badz 1200kcl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. jak Ty mnie rozumiesz:) wlasnie jak czytam co polecaja dietetycy to zastanawiam sie, po co mi wlasciwie teoretyczne studia w tyk kierunku, skoro wiecej dowiem sie sama;] Kochana, tzn ze Ty nie szamalas nic podczas gdy Twoja kol. jadla tyle 'pysznosci'? A gdzie pojemniczki z wlasnym jadlem?;] ALe, CI powiem- ze dlugo sie nagadalyscie:D ja w zasadzie odbebnilam w tym czasie wszystkie moje obowiazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Hello:) Doti ja potrafię kręcić na hula-hop. w sesję kręciłam i uczyłam się, bo samo krecenie troszkę nudzi. Niektórzy przy serialach sobie kręcą. Można się nauczyć, myślę, że jak będziesz trenowała to dasz radę. dodam jeszcze, że hula-hop nie męczy mocno. Ja też nigdy nie byłam u dietetyka. Dziewczyny myślicie, że można schudnąć jak miało się kiedyś problemy z tarczycą, a teraz utraciło się jeden jajnik i hormony szaleją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×