Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velka86

Dlaczego jesteś przeciw WOŚP? Dlaczego warto być za?

Polecane posty

Temat WOŚP jest bardzo gorący, zapraszam do zabrania głosu w tej kwestii i dołączenia się do komentarzy jakie już się na ten temat pojawiły > http://rdir.pl/3cgtd Dlaczego warto tak naprawdę być za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOŚP jest jak nasza-klasa
Najpierw moda na bycie za potem moda na bycie przeciw. Rynek filantropijny rządzi się tymi samymi prawami co każdy inny i wybierając fundajcję na którą przeznaczamy nasz datek (jeśli już należymy do grupy osób które chcą wspierać fundacje charytatywne) kierujemy się dokładnie tymi samymi rzeczami co wybierając portal społecznościowy albo batonika w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomy 78432789423
Nie wiece do czyich kieszeni naprawdę trafia te pieniądze. Owsik tylko na tym zarabia, złodziej jeden! Ode mnie nie dostaną nawet złamanego grosza, niech ich szlag trafi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre na pół etatu
Nie chcesz nie dajesz! Proste? Ja nie zbiednieję jak dam 20zł, a mam świadomośc, ze komus pomagam i jeśli nawet te moje 20 zł i jakaś jeszcze część kasy zostanie przekazana na organizację itp. to ja nadal pomagam, bo dzięki temu zebrane zostaną jakieś pieniądze, za które się kupi ratujący życie sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre na pół etatu
miałam na myśli organizację całej tej imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie musisz iśc pod
Ratusz :-D Wyślij sms czy kilka i już (nr podają w TV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie musisz iśc pod
ladaco już Ty nie wyszukuj problemów :-D Włącz TV o jakiejś godzinie to Ci wszystko powiedzą, podadzą numer itp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOŚP
a ja uwielbiam czerwone serduszka na kurtkach i płaszczach ludzi :-) To cudowne uczucie widzieć jakiegoś wielkiego faceta czy eleganta w płaszczyku z naklejką WOŚP. Ale wy, wieczni maruderzy i cynicy w zyciu nie poczujecie czegoś tak wyjątkowego, tego, ze większość się jednoczy! Polacy tego dnia jednoczą się w takim stopniu jak w żadnym innym dniu w ciągu całego roku... nie docenisz dopóki nie będziesz musiał zkorzystać z urządzeń kupionych przez WOŚP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×