Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochamgo

Mężczyzna, którego kocham chce popełnić samobójstwo

Polecane posty

Nie wiem jak wcześniej było między Wami ale może on ma jakiś powód żeby tak uważać a może zaszło jakieś nieporozumienie między Wami , może ktoś mu naopowiadał coś nieprawdziwego o Tobie. Jeśli tak to trzeba użyć wszystkich możliwych sposobów by go przekonać że jest inaczej. A jeśli nie ma powodów by tak uważać to napewno to sprawa choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgo
naprawdęstrasznie Wam wszystkim dziękuję.. daliście mi wpsarcie, konkretne rozwiązania.. już postanowiłam - zgłosze sprawę na policję... Myśle, że znienawidzi... niewazne- waże , że będzie zył, że pojdzie na leczenie, ze pomoze sam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w oczy kole
Sorry, ale czemu autorka ma ganiać teraz za rozkapryszonym facetem?! Przeciez on to totalny, aspoleczny egoista. I moze nawet i lepiej niech sie zabije - jednego mniej. Dla mnie gosc jest po prostu przegrany. To ONA powinna byc teraz pepkiem swiata w tej relacji, a z niewiadomych powod jest ON. Egocentryk i samolub. Tyle w tym temacie. A gosc widac, ze totalnie sie zalamal wiadomoscia o ciazy? Mysl o ojcostwie go przerasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglos go
brawo tak trzymaj i nie wahaj sie, nie cofaj, bo utkwisz w tym punkcie co jestes i bedziesz sie zadreczac,a to przez jego zachowanie tak sie czujesz teraz, powiem ci ze.......moim zdaniem bedzie wzburzony na poczatku, pozniej moze zaprzeczac ze nic takiego nie mowil,a pozniej wezma go w obroty i sie wyda, powinni go przycisnac do wizyt, nie mowie ze leczenia farmakologia od razu,ale na pewno psycholog mu potrzebny,powodzenia i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze rozwiązanie to zgłosić niezależnie od tego czy będziecie potem razem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko tematu, czys Ty zwariowala? Otworz oczy. Obiektywnie moge stwierdzic, ze facet nie ma zadnej depresji, tylko Cie po prostu nie chce. Pewnie nie chcial, zebys byla w ciazy i to go faktycznie przerasta. Jest tchorzem, egoista i manipuluja Toba. No sorry, ale ludzie, co Wy jej proponujecie? Zrobic z siebie posmiewisko? Zadzwonic na policje i powiedziec, ze facet jej mowi, ze sie zabije? No i co niby policja ma z tym wspolnego? Facet unika jej i nie chce widziec odkad zaszla w ciaze i robi wymowki, ze sie zabije. Bez przesady, potrzebuje kopa w tylek i to solidnego. Na pierwszy rzut oka wyglada to naprawde na jego manipulacje. No co za egoista. Zeby kobiecie w ciazy taki stres robil. :o Nie rozmieniaj sie na drobne myslac jak mu pomoc tylko zatroszcz sie o siebie i dziecko. Twoj facet nie potrzebuje zadnej pomocy tylko kopa w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglos go
to jest wlasnie myslenie po polsku, "zrobie z siebie posmiewisko to po co mam dzwonic", oczywiscie london wezmie odpowiedzialnosc za ojca twojego przyszlego dziecka,ze tamten sobie nie zrobi nic, nie baw sie w podchody tylko wyciagnij reke po psychologa dla niego i zostaw sprawe,zeby sobie poukladal sobie zycie,to czy z toba bedzie czy nie wyjdzie pozniej, to o manipulacij bylo w postach,ale london czyta piate przez dziesiate, zwiazki toksyczne to zwiazki manipulacyjne london i nie rob dziewczynie zamieszania ze posmiewisko zrobi, po to sa instytucje by pomagaly, jedynie posmiewisko moze zrobic z siebie jej [nie wiem jak nazwac] gdy zacznie krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie można być pewnym czy nie ma depresji. Autorko Ty go lepiej znasz i wiesz czy wcześniej był słaby psychicznie czy nie i czy miał jakieś problemy czy ich nie miał. Bo jeśli miał problemy albo był słaby czy też jedno i drugie to pewnie ma depresję a jeśli ich nie miał to mozliwe że to wymyślił. Byłaś z nim i wiesz jaki był w stosunku do Ciebie, czy Cię kochał czy nie, czy chciał mieć z Toba dzieci czy nie. Na tej też podstawie powinnaś wyciągnąć wniosek czy rzeczywiście jest chory czy kłamie. Ale może być tez tak że wszystko będzie przemawiać za tym że kłamie a tak nie jest. Nie o wszystkim musisz przecież wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgo
..........:( ciezko sie czyta o tym, że moze prawda w tym, ze mnie po prostu nie chce....pomoge na tyle , na ile moge - Zglos go- tobie dziękuję strasznie. Policja to niewstyd... czy to naprawde wstyd, że boje się o człowieka, którego kocham? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
a moze to dlatego ze ejstes w ciazy i mysli ze przegral zycie? Zapytaj na spokojnie co mysli o tym zebys przerwala ciąze...i bedziesz wiedziala o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgo
...do tych, którzy uważają, ze moj mezczyzna klamie... myslicie, ze nie zastanawialam sie nad tym? za kazdym razem, kiedy slysze, nie dzwon, nie spotkamy sie ...mysle o tym... myslicie, ze mnie to nie meczy? ...ale co robic? kocham i chce mu pomoc. Jesli okaze sie klamca. trudno - najwidoczniej takie doswiadczenie musialo mnie spotkac...nie chce takiego rozwiazania, nie chce, by okazalo sie, ze mu zwyczajnie sie mnie odechcialo i to jego taktyka wyjsca ze zwiazku... ale jesli tak bedzie , nie mam na to wplywu. jednak...ja w sercu czuje, ze on cierpi prawdziwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Ile wy w ogole macie lat i jak dlugo jestescie ze soba.... troche mi ten bełkot smierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
kobieta bluszcz....koles naprawde ma powody do deprechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgo
pytalam, powidzial, ze nie chce zebym przerywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgo
jestesmy oboje dorosli. staz tez mamy ..letni... kobieta - bluszcz? tak uwazasz? .....to co mam zrobic? odciac sie gruba kreska od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
To powiedz mu zeby zanim sie zabije poszedł do zusu zapytac czy dzieciakowi bedzie po nim renta przysługiwać....bo jak mu sie merdac chujem chcialo to niech teraz łoży na dzieciaka....a nie sobie kropnie i ty bedziesz wykarmiac dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgo
......mam nadzieje, ze jednak sie nie zabije......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Dorosła kobieta i masz mejla kobieta w ciąży i piszesz jak powalona...dziwne...Bez wzgledu na okolicznosci twoj bełkot i pisanie w co drugim zdaniu ze go kochasz ( w ogole pisanie na kafe jeżeli istnieje relane zagrozenie ?!) swiadczy albo o twoim zacofaniu emocjonalnym albo o taniej prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
sory miaąło byc dorosła kobieta a mejl dziewczyna w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Słuchaj z dupy się deprecha nie bierze...jestes jej czescia składową...coś musi być przycyzną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co pisze nie świadczy o jej zacofaniu emocjonalnym tylko o jej miłości do niego. Miłość już taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto!!!! Powiem Ci jedno.....to manipulant i tyle. Mężczyźni o wiele częściej popełniają samobójstwa- tzn. nie tabletki ble ble tylko raz a dobrze. A ten twój tylko gada, że się zabije. Dla mnie to ten koleś ma problem....jest debilem i chyba nie radzi sobie z tym, że ma zostać ojcem. Gdyby chciał się zabić to już dawno by to zrobił. Za takie gadanie i próby samobójcze można wpakować go do szpitala na przymusowe leczenie. Jeśli wydaje Ci się, że on mimo wszystko szuka pomocy i próbuje zwrócić uwagę na siebie to pogadaj z lekarzem psychiatrą- on Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. z tym psychiatrą chodziło mi o to, że pomoże Ci zrobić coś z tym Twoim facetem.... bo on chyba nie wie jakie konsekwencje są takiego zachowania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu sratu majtki z dracha
no to przeciez on nie pojdzie powiedzial, ona zmusic prawnie go nie moze, jedynie policja moze zmusic z psychologiem do podjecia leczenia i uruchomic postepowanie odpowiednie,ona moze tylko gadac z psychiatra,ale zaden psychiatra d. nie ruszy do tego mezczyzny bez jego wyraznej zgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie zastanawia? Czy ten koleś zerwał kontakty wyłącznie z ową kobitką czy też z całym swym otoczeniem. Wydaje mi się, że potencjalny samobójca planując swą śmierć z pewnością o niej nie deliberuje. Jeśli jednak to robi to albo jest manipulantem, albo to jego niemy krzyk o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgo
............dzis wymienil ze mna kilkanascie smsow... w ostatnich zapytal, czy zrobilam to specjalnie? zapytalam : co? odpisal: zniszczylas mi zycie.. zawirowalo mi w glowie. Odpisalam, ze nie chcialam, ze przepraszam, ze na pewno sie usune, bo tyle moge zrobic, ze czasu nie cofne, nie oddam mu go, lecz zaluje. napisal, ze nie zniszczylam, ze nic nie zrobilam... nie wiem juz, jak go czytac. co robic. Musze zaczac myslec osobie i dziecku. Chodze jak zombie, wiecznie zaplakana, wiem, ze nie sluzy to maluszkowi. Wiem, a jednak emocje biora gore. Przysiegam, gdybym wiedziala, ze grudzien i styczen beda tak wygladaly, odeszlabym sama , zeby nie miec na sercu tych siniakow. W zyciu tak nie kochalam. Nigdy tak nie cierpialam. Tak mysle sobie, ze dziecko niewinne niczemu, a nie bede mogla powiedziec mu, ze jego tata czekal na nie, kochal...Powoli wariuje z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie mącić dziewczynie w głowie....idź tak czy siak na policje kobieto....i tak wyjdziesz na tym dobrze. Z jednej strony będziesz miala swiadomosc ze chcialas mu pomoc a jesli stanie sie tak, ze on tylko udaje to przynajmniej bedziesz wiedziala na czym stoisz. A ten gnojek niech na drugi raz zastanowi sie nad tym co robi i jakie moga byc tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za co Ty go przepraszasz???!!! Świętą krowę kuźwa!!!To on powinien przepraszać Cię na kolanach za to, że mimo ciąży musisz się tak denerwować. Dajesz mu się podpuszczać, przepraszasz go, jesteś uległa.....manipuluje Toba na wszystkie strony :/ Zaraz wyjdę z siebie... Do zrobienia dziecka potrzebny jest facet i kobitka, no chyba że jesteś wiatropylna. Dla mnie to zwykły śmieć. Jesteś w ciąży a on Ci piszę, że zmarnowałaś mu życie.... kobieto opamiętaj się ..... przestań przepraszać. Ja na takiego nawet bym nie chciała splunąć- szkoda zachodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdnldfk
Sytuacja dla mnie jakas dziwna i tez jak niektórzy od razu pomyślałam, że to zwykły manipulant. A dlaczego? Bo to już trwa od jakiegoś czasu a gdyby chciał popełnic samobójstwo to po prostu by to zrobił. Bo nie odpisuje na smsy, nie odbiera tel ale za to wypisuje co jakis czas, że sie zabije. Po co to pisze? Po co to pisze kobiecie w ciąży? Czy on jest jakiś niepoważny? Inny gdyby miał depresję i wiedziałby, że kobieta jego jest w ciąży i to zagrożonej po prostu by sie odciął całkowicie, żeby jej nie dołować jeszcze bardziej a ten skutecznie przypomina o sobie i o tym co ma zamiar ze soba zrobić. Przeciez to chore!!! Oczywiście, że nie napisał że chciałby żeby usuneła ciążę, ale zapewne ucieszyłby się gdyby sie dowiedział, że ciąża już została usunieta. Pewnie tydzień później już by było po depresji:o Wydaje mi się, że ten facet to manipulant i w dodatku wampir energetyczny. Przykre, ale na to mi wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdnldfk
Teraz jak przeczytałam Twój ostatni post autorko to już jestem pewna, że to zwykła manipulacja. Zaszłaś w ciąże i zniszczyłaś mu życie-to jasne:o Kopnąć go w dupe i tyle. Ale policje też bym nasłała, niech sie dupek tłumaczy ze swojego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×